I 1.00 2.55 2.75 Klassiek voor iedere leeftijd Poirters I SLAGERIJ KETELAARS E.V. De auto is er uit! Familie-reünie Bejaardenreis 1989 Audacia-nieuws Buurtvereniging ’De Heivelden’ J eugdvakantie week STIJLMEUBELEN JEEIGENZELF- SLACHTENDE SLAGER 1 £2 M Leer gaat lang mee! Als leer goed behandeld wordt, kunt u er jarenlang plezier van hebben. En dat is bij zo 'n investering echt wel een argument. Maar het betere leer is vooral geliefd om dat het zo mooi is. Als natuurlijk materiaal heeft het allure van binnen uit. En het fijne is dat het met de jaren mooier wordt. BISSCHOP ZNVIJ5EN5TPMT 72 Modehuis SLAVINKEN W0RSTEBR00D RUNDERROOKVLEES GEBRADEN GEHAKT 1 Qfl Parkeergelegenheid 17o de zaak Aan: eenieder die elk jaar weer meeleeft met het reilen en zeilen van de jeugdvakantieweek. h MALSE KOGELBIEFSTUK 9 QE de nieuwe badmode ’89 van Tweka, Aquastar, Solar, O’Neill PAGINA 3 woners van onze buurt verwacht in de feesttent De organisatie. ADRES: LEEFTIJD: Vorige week hebben alle buurtbewoners het buurtverenigingsboekje in de bus gevonden. TILBUPG 013-421666 T VERSTE VLEES HAAL JE LEKKER DICHTBIJ' per stuk (met eigen gehakt) 6 stuks 100 gram AUDACIA-PUPILLEN Programma pupillen zaterdag 27 mei: Audacia Dl en Audacia D2 zijn vrij. Audacia El spelen thuistoernooi, om 10.00 uur aanwezig zijn. Audacia E2 gaan op toernooi bij Wilh. Boys, ver trek 10.30 uur. Audacia F1 spelen thuistoernooi, om 9.30 uur aanwezig zijn. Audacia F2 spelen toernooi bij VCB, vertrek 8.45 uur. Audacia F3 zijn vrij. Programma pupillen zondag 28 mei: Audacia Dl spelen thuistoernooi, om 9.30 uur aanwezig zijn. Audacia D2 spelen thuistoernooi, om 10.00 uur aanwezig zijn. Overige pupillen zijn vrij. Opgeven nieuwe pupillen bij SV Audacia Het komend weekend zaterdag Tl en zondag 28 mei zijn er bij Audacia nog pupillentoernooien. Ouders, als u een zoontje heeft dat wil gaan voet ballen, kom dan gerust een kijkje nemen op on ze voetbalvelden. Wie zich op wil geven bij Audacia dit dan wel graag voor 1 juni a.s. Dit in verband met de voor bereiding van het nieuwe seizoen. Voor inlichtin gen of voor opgeven kunt u terecht bij N. Oer- Programma van de dagtrip per autobus. Vertrek op maandag 5 juni ’s morgens om 8.45 uur vanaf St. Jansplein. Route: richting Eindhoven en dan een landelij ke autobustocht via de verschillende dorpen naar Deurne, waar we om 10.30 uur een kop koffie krijgen aangeboden. Na de koffie rijden we via Venray en steken bij Well de Maas over om zo doende op tijd in Arcen te belanden. In restau rant ’De Oude Hoeve’ zal om +12.00 uur een prima koffietafel worden geserveerd. Hierna gaan we om 13.30 uur een bezoek brengen aan de Kasteeltuinen van Arcen. Hier treffen we de grootste bloementuin aan van Ne derland, n.l. 32 Ha. De tuinen zijn aangelegd op een eeuwenoud landgoed rondom een mo numentaal kasteel; omlijst door romantische grachten en afgewisseld met tal van vijverpar- tijen - watervallen en indrukwekkende rots wanden. Wanneer U onder ’t poortgebouw doorloopt, komt U op de binnenplaats, die om zoomd wordt door het uit de slotgracht oprij zende kasteel en het ateliergebouw. In het souterrain van het kasteel is een restaurant gevestigd met een drijvend terras op de gracht. U krijgt hier een overzicht van bijna alle sierge- die dit jaar weer zal staan op de groen strook in het Regenbeemdeke. Als afsluiting van deze morgen zal er om 11.30 uur een grandioos optreden van een half uur wor den verzorgd door enkele clowns van een zeer be kend circus. ’s Middags om 14.00 uur start voor het vierde jaar op rij ons groot volleybal-toemooi op het mo- lenveldje. Dan als klapstuk van de dag start ’s avonds om 20.30 uur de groots opgezette feest avond voor onze leden. Vanaf die tijd zullen de discoklanken klinken van uit de feestent in het Regenbeemdeke Deze avond verzorgt een cateringbedrijf een grandioos koud buffet, waarbij ook warm vlees geserveerd zal worden. Als klap op de vuurpijl hebben we een Nederlandse Artiest, bekend van de top 40 en Nederlandse top 10, weten te kon- trakteren voor een optreden op deze feestavond. Wie dit zal zijn houden we geheim tot het tijdstip van optreden. Dus geef u allen op door het invul len van de opgavestrook die u vindt op de laat ste bladzijde van het boekje. U hoeft deze aan- meldingsstrook alleen maar in te vullen en klaar te leggen. Iemand van de bestuursleden komt een dezer dagen persoonlijk bij onze leden langs om deze weer op te halen. Dus geeft u allen op, dit mag u niet missen! KERKSTRAAT 10 - MOERGESTEL - TELEFOON 04243-1262 UIT EIGEN WORSTKEUKEN 100 gramI aUU NA2 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 24 MEI 1989 wassen, die in Nederland worden gekweekt. We vinden er onder-andere het rozenland, waar het rosarium wordt opgedeeld in 10 tuinen met elk een verschillend thema. Verder is er een sparrenbos, waar we aantreffen: inheemse planten - varens - mossen - paddestoe len en dergelijke. U ziet de lommerijk, dat wordt gekarakteriseerd door een groot meer, vanwaar uit talrijke beek jes met stroomversnelling en watervalletjes, al kronkelend hun weg zoeken. We vinden er subtropische tuinen met 3200 m2 kassenbouw met vijgen - olijven - de mimosa’s en tal van andere planten. Op de boulevards, die dwars door de kassen lo pen, worden bloemen-tentoonstellingen ge houden. Het geheel wordt een bloemrijke mid dag, waarvan U op uw gemak kunt kiezen en ge nieten. Banken en rustplaatsen zijn er voldoen de aanwezig. Mocht het eventueel slecht weer zijn, -maar dat zou erg jammer zijn- dan hebben we een alternatieve route per bus door Limburg. We vertrekken weer om 17.30 uur en kiezen richting Venlo en omgeving. Hier krijgen we een heerlijk diner aangeboden, dat na zo’n wonder-mooie dag best zal smaken. Als we klaar zijn met eten en napraten vertrek ken we huiswaarts, waar we om ±21.00 uur zullen arriveren. Deelname is mogelijk voor alle Moergestelse in woners vanaf 65 jaar. Voor echtparen, als een van beiden 65 jaar is. Tevens voor invaliden, indien zij zichzelf aelijk kunnen redden. De kosten zijn 50,- per persoon, inclusief bus- kosten - kop koffie - koffietafel, entree in de tui nen en het diner. Bij opgave te voldoen. Opgave tot zondag 28 mei. We hebben 2 bussen besproken. Als deze zijn volgeboekt moeten we de meerdere-opgaves in reserve houden. Opgave voor deelname bij een van onderstaande adressen: Piëta Heykants-van Elderen, Rootven 16 Fien v.d. Loo, Oisterwijkseweg 7 Adr. Jonkers, Schoolstraat 29a Wies v.d. Wouw-v. Lieshout, Reuselhof 32 Jozef Langenberg, Kloosterlaan 12. A. Jonkers. De jeugdvakantieweek is dit jaar gepland van 7 tot en met 11 augustus. Evenals andere jaren doen wij ook dit jaar weer in een vroeg stadium een beroep op jullie allemaal om je weer op te ge ven als leidster of leider. Wie kan zich opgeven? Ben je ouder dan 16 jaar en bereid om een week lang met een groepje kinderen op te trekken? Dan ben je bij ons aan het juiste adres. Wat is er zoal te doen? Het programma staat nog niet helemaal vast, maar een aantal punten kunnen we toch al wel noemen: we gaan wandelen, fietsen, varen, er is theater en we gaan ook weer bouwen! De jeugd die al eerder met ons heeft meegewerkt wordt door ons automatisch aangeschreven, maar heb je nog nooit meegedaan en wil je het ook eens proberen je bent van harte welkom!!! Ook ouders die zich willen bezighouden met de begeleiding van het kleuterprogramma zijn van harte welkom. Hoe kun je je opgeven? Vul bijgaand strookje in en stop het vóór 29 mei in de bus bij: Jan van lersel, Raamackerstraat 9, Moergestel. Hoe ook alvast 29 juni vrij in je agenda, want dan komen we bij elkaar om het programma door te spreken en de groepjes kinderen te verdelen. Ik wil graag meedoen als leider/leidster van de jeugdvakantieweek. NAAM: Voor de negende keer werd afgelopen tweede pinksterdag de fiets en/of wandeltocht georgani seerd voor de familie van Gorp. De organisatoren Fam. Smits uit Kaatsheuvel hadden voor een schitterende wandeltocht ge zorgd in Heusden. Een prachtig stadje, en een prachtige wandelrou te, met verschillende opdrachten. De Fam. Boo- gaers uit Moergestel behaalde de eerste prijs plus wisselbeker. Het was hen gegund. Zij waren de beste. Laat ons dat volgend jaar zijn. Een supporter. Daarin heeft iedereen kunnen lezen dat de ’Hei- velden’ dit jaar 15 jaar bestaat. Dit 3e lustrum zal gevierd worden op vrijdag 23 juni en zaterdag 24 juni. Vrijdag ’s avonds beginnen we met een disco-avond voor de oudere jeugd. Zaterdagmorgen start om 10.00 uur een sport- en spelmiddag voor de jeugd vanaf groep 3 tot en met groep 8 van de basisschool op het molenveld je. Een half uur later worden de allerkleinste be- Weekaanbiedingen van 25 tot 31 mei 1989 100 gram De super-hoofdprijs in de grote loterij van MTV-Stokeind (de Seat Marbella) werd tijdens een zon overgoten bijeenkomst afgelopen zondag nabij het tenniskompleks toegewezen aan de nieuwe eige naar. Voorzitter Louis Appeldoorn (links op de foto) maakte onder het toeziend oog van notaris P. de Hair (zittend rechts) op originele wijze het winnende nummer bekend. Eigenaar van het win nende lot (en dus ook van de auto) bleek de familie Roefs uit de Zandstraat te zijn. Helaas bleken zij niet aanwezig zodat fotograaf Chris van de Bijgaart geen foto kon maken van de overhandiging van de sleutels. De drie andere (maandelijkse) geldprijzen kwamen deze keer terecht bij de familie Rijnen, Raadhuisstraat, mevr. Linkels uit Tilburg en de heer van Berkel van de Coolhof. De loterij kende een gunstig verloop en voorzitter Appeldoorn stak zijn dank aan alle medewerkers terecht niet onder stoelen of banken. (foto Chris van de Bijgaart). i

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 3