I s Familie Boogaers wint laatste bingo! Eierhandel/dierenvoeders v/d Wouw breidt uit met winkel i /Volksfeest Biest-Houtakker Stomerij Buddemeijer 1 Eerste Communie ’89 Wedden dat!!! 3 juni: Concert Prinses Juliana Bonte middag voor alle ouderen vanaf 55 jaar Nu inschrijven voor wandelavondvierdaagse in Moergestel k i Bij van Dijk Stoffen in Moergestel Brillen Contact lenzen De Lind 35a, Oisterwijk 04242-84899. Vrijdag koopavond De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen i jpj gn F M x I r i“ WOENSDAG 24 MEI 1989 .GINA' - Nr. 57* Dinsdag vóór 18.00 uur gebracht, vrijdag klaar! Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst of op het enorme luchtkussen springen en bui telen. En moe van het kijken, kopen of spelen zal men kunnen uitrusten op een van de vele gezellig in gerichte terrasjes, waar live-muziek het pilsje of anderssoortig drankje nog beter zal doen smaken. De opbrengst van het volksfeest Biest-Houtakker komt volledig ten goede aan het Biestse vereni gingsleven. Daardoor zijn de verenigingen in staat een gedeelte van hun aktiviteiten door het jaar heen te bekostigen. Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. a.s. Vrijdag 26 mei om 19.00 uur tot 20.00 uur is de repetitie voor alle communicanten in de kerk, in verband met de dankviering. a.s. Zondag 28 mei is de dankviering om 11.30 uur in de kerk. De kinderen worden om 11.15 uur in de sacristie verwacht. De ouders kunnen plaatsnemen in de banken. Na afloop van de viering worden de ouders en kinderen en de muziekgroep verwacht in Den Boogaard, waar we nog wat kunnen napraten over het hele communiegebeuren onder het ge not van een kopje koffie. Als iemand verhinderd is, dit even doorgeven aan onderstaand persoon. Werkgroep Eerste Communie Mia Erven A.s. zaterdag om 17.00 uur wordt het startschot gegeven voor de voetbalwedstrijd ouders tegen de kampioenen van El. De ouders hebben de handicap dat ze gekostu meerd moeten zijn en toch wedden ze dat ze de El zullen verslaan. De jeugd heeft echter ook een handicap, want die hebben die dag al een toernooi achter de rug. Willen jullie daar getuige van zijn, kom dan al lemaal om 17.00 uur naar het Audacia terrein. Op donderdag 25 mei 1989 zal ter afsluiting van het seizoen 88/89 in ’Den Boogaard’ een bonte middag gehouden worden. Deze middag zal worden verzorgd door de Volks dansgroep o.l.v. mevr. Peeters, het Ouderenkoor o.l.v. mevr. v.d. Broek en de stijldansers. Als speciale gast treedt voor u op de Goirlese hu morist Cees Verhuist. De zaal is open vanaf 13.00 uur. Aanvang van de ze middag 13.30 uur. Koffie met cake bij binnenkomst wordt u aange boden door ’Den Boogaard’. De konsumptie tij dens de pauze door de Raad Welzijn Ouderen Moergestel. Deze middag is voor alle ouderen gratis toegan kelijk (ook voor niet-leden van de Bond van Ouderen). Tot ziens op 25 mei. Namens de Aktiviteitenkommissie Sinds afgelopen weekend beschikt Eierhandel/dierenvoeders v/d Wouw over een winkel aan de Prin ses Irenestraat nr. 13. Dat betekent dat men de klanten nu een extra service kan bieden, want naast de vele dierenvoeders (en natuurlijk nog altijd de vertrouwde eieren) kan men er nu ook voor aller lei andere dingen terecht. De hengelsport- en vogelliefhebber komt er bijvoorbeeld ruimschoots aan zijn trekken en voor een vissekom (visvriendelijk nog wel en met twee gratis vissen!) of vogel kooi kan men er ook terecht. Een opsomming van alle dierendingen zou teveel plaats vergen, u zou zelf eens moeten gaan kijken wat vader en zoon v/d Wouw hebben bijeengebracht in het rui me, overzichtelijke winkelpand. We wensen hen graag alle sukses toe!(foto: Chris van de Bijgaart). Traditiegetrouw zal in het eerste weekend van juni, om precies te zijn 2, 3 en 4 juni weer het Volksfeest Biest-Houtakker plaatsvinden. Dit jaar al weer voor de twaalfde keer. De twaalf Biestse verenigingen hebben daartoe weer een uitgebreid programma in elkaar getimmerd. Het begint allemaal op vrijdagavond met een disco-avond voor de jeugd. De feesttent aan het Vossenhol wordt voor die gelegenheid omge bouwd tot een gezellige intieme discotheek, zo dat de swingende muziek die Radio Fantasy ten gehore zal brengen nog beter tot z’n recht te ko men. En de toegang is gratis. De zaterdagavond is zoals vanouds gereserveerd voor de onvervalste Biestse avond. Een gezellig samenzijn, waar iedereen uit de omgeving kan binnenlopen om bekenden te ontmoeten, gezel lig te buurten of te dansen en een biertje of bor reltje te drinken. Echt een Brabants gezellige avond voor de ’con tente mens’, onder het genot van de uitnodigende klanken van het authentiek Brabantse orkest ’De Bongo’s’ uit Middelbeers. Zeer speciaal is op zaterdagavond dit jaar het concert van Harmonie Concordia uit Hilvaren- beek. Van 20.30 tot 21.30 uur zullen die hun beste beentje voorzetten op het terrein vóór de feesttent aan het Vossenhol. Er is alle reden om naar dit optreden van Concordia te komen kijken en luisteren, want de harmonie bestaat dit jaar 150 jaar. Bovendien, de luisteraars krij gen een gratis kopje koffie aangeboden. Het programma op zondag 4 juni is opgebouwd rondom de bekende formule. Volksmarkt en vlooienmarkt staan daarin centraal. Het aantal kramen zal dit jaar groter zijn dan ooit. Daar naast zullen de bezoekers kunnen genieten van een zeer afwisselend programma opgebouwd uit de meest uiteenlopende attrakties. Parachute-springers, vechtsporters van Sport school Ooms, slachtoffers met nep-verwondmgen uitgebeeld door het Lotus-team, acrobaten op een galopperend paard, volksdansers, scouts, boogschutters, poppenkastspelers, tekenfilmfi- guren en vele vele anderen zullen in een bonte stoet aan het oog van de toeschouwers voorbij trekken. Kinderen beneden de twaalf jaar komen hele maal aan hun trekken op het volksfeest. Ze kunnen zich laten schminken, poppenkast kij ken, ballonnen versieren, aan spelletjes mee doen, tekenfilms kijken, in de zandbak spelen De wandelavondvierdaagse wordt dit jaar in Moergestel gelopen van dinsdag 30 mei t/m vrij dag 2 juni, er zijn weer mooie routes uitgezet van 5-10-15 km, de organisatie heeft er voor gezorgd dat de routes zo min mogelijk over de doorgaan de wegen lopen i.v.m. de veiligheid van de wan delaars. Kinderen onder de 10 jaar mogen niet zonder begeleiding meelopen. De organisatie is weer in handen van de Stichting Wandelavondvierdaagse en staat onder auspiciën van de N.W.B. Men kan voor de wandelingen inschrijven in de periode van 22 mei t/m 29 mei, op de volgende adressen: Krijtestraat 17. Griete Veldeke 6, Kerckackerstraat 7, De Looijakker 17, en de Hoefkens 39. Voor groepen kan men alleen in schrijven op het adres Kerckackerstraat 7. Het inschrijfgeld bedraagt 4,-p.p., op dinsdag 30 mei kan men aan de start ook nog inschrijven, maar het inschrijfgeld bedraagt dan 5,- p.p. Bij de inschrijving ontvangt men een stencil waarop enkele belangrijke punten staan aangegeven. Op vrijdag 2 juni zullen de 5 km wandelaars door de Drumfanfare worden begeleid, en de 10 en 15 km wandelaars worden met muziek door de Har monie op het plein opgewacht. De Stichting hoopt dat het weer ’n paar gezellige avonden worden, met mooi wandelweer. Voor meer informatie telf. 2207. De Stichting Wandelavondvierdaagse Moergestel. Het is inmiddels weer zover, het derde concert van dit jaar komt eraan. Na het Nieuwjaarscon cert en het Carnavalsconcert staat nu het uitwis- selingsconcert met onze zustervereniging Con cordia uit Spoordonk voor de deur. De voorbereidingen zijn al maanden aan de gang. Dit houdt in dat naast de wekelijkse repetities, ook de verschillende instrumentengroepen extra partij repetities volgen. Om alles nog beter te ver zorgen is natuurlijk de nodige zelfstudie van erg groot belang. Dit keer hebben we voor luchtige voorjaarsmuziek gekozen. Eén van de stukken, die wij voor u uit zullen voe ren is de wereldbekende compositie ’Music’ van de Amerikaan John Miles. De animo zit er bij ons goed in en wij hopen dat dat ook voor u geldt. Tot ziens op 3 juni om 20.00 uur in Den Boogaard. Zondag 21 mei jl. Het jaarlijkse dauwtrappen is afgelopen zondag prima verlopen. We hebben dat natuurlijk me de te danken aan het goede weer, maar zeker ook aan Hans de Brouwer, die 's morgens in alle vroegte de koffie al klaar had en ’s middags weer geduldig op ons stond te wachten. Onze vereni ging moet het nog steeds zonder tambourmaïtre doen, maar gelukkig kregen wij assistentie van één van onze bestuursleden, die de afgelopen we ken hiervoor flink gestudeerd had. Onder zijn uitstekende leiding showde de drum band haar nieuwe formatielopen. Het was een erg gezellige dag en dat moet zo’n evenement natuur lijk blijken. ■S! De familie Boogaers uit de Burg. Bardoelstraat werd afgelopen donderdag winnaar van de laatste TV-bingo rond het 50-jarig bestaan van Zangvereniging ’Crescendo’. De door de hitte geteisterde uitzending (de apparatuur kon door de enorme hitte in de studio het allemaal niet verwerken) le verde toch een gelukkige winnaar op en mevrouw Boogaers-van Gorp mocht dan ook de 300,- in ontvangst nemen uit handen van Hans van Brunschot. De bingo kon dus gewoon worden uit gespeeld, maar ’n aantal geplande programma-onderdelen moest noodgedwongen worden gestreept. Zo waren er schitterende natuuropnames te verwachten van het Putven, gevolgd door een inter view met mevrouw van Opstal. Dit onderdeel wordt nu uitgezonden in ’n reguliere tv-uitzending van MTV op donderdag 8 juni. Al met al kan toch worden gesteld dat, dankzij de medewerking en inzet van velen, deze laatste uitzending, evenals de drie andere trouwens, tot een goed einde zijn gebracht. Het was een hele ervaring en ondertussen wordt bekeken om de TV-bingo, die ra zend populair blijkt te zijn geworden, een vervolg te geven in hel najaar.(foto Chris v/d Bijgaart).

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 1