alender BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL t f J Glas, hup in de glasbak te g®. Kommissievergaderingen PAGINA 7 WAAR LAAT JE HET? 56^-3 569-1 569-2 569-4 De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeente het voornemen hebben om met toepassing van de door Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant afgegeven algemene verklaring van geen bezwaar vergunning te verlenen aan: - H.J. Schrover, Cruythof 1 te Moergestel, om op het perceel kadastraal bekend gemeen te Moergestel sektie A nr. 3666, plaatselijk bekend Cruythof 1een tuinhuisje te bouwen; - J. Huisen, Pastoor van den Boogaardstraat 20 te Moergestel, om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel sektie A nr. 3763, plaatselijk bekend Pastoor van den Boo gaardstraat 20, een dakkapel te plaatsen; - P.M. Schouten, Kloosterlaan 4 te Moergestel, om op het perceel kadastraal bekend ge meente Moergestel, sektie A nr. 2793 ged., plaatselijk bekend Kloosterlaan 4, de voorge vel te wijzigen. De bouwplannen liggen vanaf 20 april 1989 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op de afdeling Algemene en Juridische Zaken van de gemeentesekretarie, Raadhuisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijk bezwaren te gen genoemd voornemen in te dienen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 19 april 1989. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeente het voornemen hebben om met toepassing van het bepaalde in artikel 19 en van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 50, lid 8 van de Woningwet, bouwvergun ning te verlenen aan: - Het Gemeentebestuur van Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A nrs. 3037 en 4325, plaatselijk bekend Prinses Margrietstraat 1 een schoolgebouw ten behoeve van de vestiging van de Openbare Basisschool te bouwen. Het bouwplan ligt vanaf 20 april 1989 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op de afdeling Algemene en Jridische Zaken van de gementesekretarie, Raadhuisstraat 21 te Moer gestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijk bezwaren te gen genoemd voornemen in te dienen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 19 april 1989. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Mondelinge bezwaren kunnen worden ingebracht tijdens een te houden openbare zitting op 9 mei 1989, om 10.00uur (G. Bierkens), 10.30 uur (H. van Roessel), 11.00 uur (C. Bierkens) en 11.30 uur (Chr. Antonis), in het gemeentehuis van Moergestel. Alsdan wordt tevens de gelegenheid gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvra ge tussen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Volledigheidshalve wordt opgemerkt dat degenen die bezwaren hebben ingebracht op bo venomschreven wijze, alsmede een ieder die kan aantonen dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is geweest, in de gelegenheid wordt gesteld om bezwaren tegen het ontwerp van een te nemen beschikking in te dienen. den te snel en kregen daarvoor een proces-ver- baal. Moergestel, 19 april 1989. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Deze kampagne is een initiatief van de stuurgroep Promotie Glasbak. "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 19 APRIL 1989 Op 5 april werd ingebroken in een bejaarden woning aan de Reuselhof. Door de onbekende dader werden gouden sieraden en een handtas gestolen. Vanaf een terrein aan den Oudenhof werd een beige aanhangwagen met metselgereed- schap en materiaal gestolen. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen aanvragen zijn in gekomen van: 1. G.C. Bierkens, Heuvelstraat 11 te Moergestel, om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een rundveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeen te Moergestel, sectie A, nummer 2866, plaatselijk bekend Heuvelstraat 11; 2. H. van Roessel, Heuvelstraat 24 te Moergestel, om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een varkensfok- en mesterij en rundveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het per ceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie D, nummer 1598, plaatselijk bekend Heuvelstraat 24; 3. C.E.M. Bierkens, Heuvelstraat 11 te Moergestel, om vergunning ingevolge de Hinder wet tot het oprichten en in werking houden van een rundveehouderij, kalver- en vleesstie- renmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is ver meld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie C, nummer 1015, plaatselijk bekend Heikant 8; 4. Chr. Antonis, Herengoedstraat8te Moergestel, om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking houden van een groentewinkel, zoals op de bij de aan vrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nummer 4239, plaatselijk bekend Rootven 5. De aanvragen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage, en wel tijdens kantooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen gemotiveerde bezwaarschriften kunnen worden ingebracht, te weten vanaf heden gedurende 1 maand, liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, en wel elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Tijdens deze bezwarentermijn kunnen de gemotiveerde bezwaarschriften bij ons Kollege wor den ingediendDe mogelijkheid bestaat voor de indiener van een bezwaarschrift het schrif telijk verzoek te doen dat zijn persoonlijke gegevens niet bekend worden gemaakt. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen zijn ingekomen aan vragen van: 1F.H.M. op 't Hoog, Vinkenberg8te Moergestel, om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking houden van een varkensmesterij annex mestopslag, zo als op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal be kend gemeente Moergestel, sectie A, nummer 3911, plaatselijk bekend Vinkenberg 8; 2. G. van de Wouw, Panneschuurlaan 197 te Oisterwijk, om vergunning ingevolge de Hin derwet tot het uitbreiden en wijzigen van een rundvee- en pluimveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het per ceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie D, nummer 1481plaatselijk bekend Masperstraatje 2; 3. J.A.A. van de Ven, Heuvelstraat 25 te Moergestel, om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een rundveehou derij, varkensfok- en mesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nummer 3708, plaatselijk bekend Heuvelstraat 25; 4. Gebr. van de Wouw, Heuvelstraat 28 te Moergestel, om een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een rund veehouderij en varkensmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behoren de bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sec tie D, nummers 1599 en 1600, plaatselijk bekend Heuvelstraat 34; 5. Gebr. van de Wouw, Heuvelstraat 28 te Moergestel, om een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een rund veehouderij, varkensfok- en mesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage be horende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie D, nummer 1523, plaatselijk bekend Heuvelstraat 28; 6. M.J.G. Wetten, Opslag 5 te Moergestel, om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een varkensfok- en mesterij en schapenhouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende beschei den is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie F, num mer 262, plaatselijk bekend Opslag 5; 7. Maatschap J.-H.-J. Burgers, Heuvelstraat 30 te Moergestel, om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een vleesstierenmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende beschei den is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, num mer 4168, plaatselijk bekend Heuvelstraat 31. Wij zijn voornemens de gevraagde vergunningen te verlenen onder de voor dergelijke inrich tingen gebruikelijke voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te onder vangen. De ontwerp-beschikkingen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden tot 19 mei 1989 ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken ter inzage,tijdens kantooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen gemotiveerde bezwaarschriften kunnen worden ingebracht, te weten vanaf heden gedurende 1 maand, liggen bedoelde stuk ken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrij dag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Indien daarom telefonisch wordt verzocht kunnen tot 1 week voor bedoelde datum monde linge bezwaren worden ingebracht waarbij dan tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrage tussen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Gemotiveerde schriftelijke bezwaren kunnen worden ingebracht bij ons Kollege, waarbij dan tevens door de indiener van het bezwaarschrift het schriftelijk verzoek kan worden gedaan om zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Tenslotte wordt er de aandacht op gevestigd, dat degenen die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als omschreven, en de belanghebbenden die aantonen daartoe redelijkerwijze niet in staat te zijn geweest, naar aanleiding van de beschikkingen beroep in kunnen stellen bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur. Moergestel, 19 april 1989. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Op 16 april werd ingebroken in een bedrijf aan de Schoolstraat. De alarminstallatie werd on klaar gemaakt en diverse ruiten vernield. Ont vreemd werd een hoeveelheid gereedschap. Door getuigen werden twee jonge mannen gesigna leerd. In het Vooskerbos en in de Aboomsestraat werden een bestelbusje en een personenauto aan getroffen. Deze bleken bij onderzoek gestolen te zijn in Den Bosch en Valkenburg. Op Rijksweg 58 werd een in Limburg gestolen vrachtauto aan getroffen. De oplegger hiervan, welke was gela den met koper, is nog spoorloos. Een inwoner van Moergestel werd aangehou den en in verzekering gesteld terzake een inbraak in een schoolen in een aut0- Deze inbraken wer den begin dit jaar te Moergestel gepleegd. De laatste twee weken vonden in Moergestel slechts 4 lichte aanrijdingen plaats. Niemand werd daarbij gewond. Wel reden twee automo bilisten door na een geparkeerde auto te hebben aangereden. Deze aanrijdingen vonden plaats op 7 april op het St. Jansplein en in de B. Maey- erstraat op 9 april. Op de aangereden auto’s werd respectievelijk grijze en blauwe verf aangetroffen. Op 5 april werd een snelheidscontrole gehou den in de Raadhuisstraat. Zeven bestuurders re- Raadpleeg altijd eerst deze kalender voor u data vaststelt van een te organiseren evenement. De kalen der ligt ter inzage op 't gemeentehuis en bij Ad Nou- wens, Kloosterlaan 13, tel. 2428. Woensdag 19 april: Bingo voor 55 in Reuselhof. Vrijdag 21 april: Gezellige dansavond voor de 30-plussers, 20.30 uur in Den Boogaard. Zaterdag 22 april: Landelijke Bibliotheekdag. Zaterdag 29 april: Dansavond i.v.m. Oranjefeesten 20.30 uur in Den Boogaard. Zaterdag 6 mei: DOE MEE ACTIE St. Jan. Zondag 7 mei: Jaarmarkt. Donderdag 25 mei: Bonte middag voor alle ouderen in Den Boo gaard. 30 mei t/m 2 juni: Avondvierdaagse. De kommissie voor Onderwijszaken komt op woensdag 19 april a.s. om 21.00 uur in de raad zaal van het gemeentehuis ter vergadering bijeen. In deze extra vergadering komt de huisvesting voor de openbare basisschool aan de orde. Voorafgaande aan de raadsvergadering van vrij dag 28 april 1989, waarbij dit punt onderdeel van de agenda zal zijn, buigt de kommissie voor Fi nanciën en Belastingen zich hierover op maandag 24 april 1989 om 18.30 uur in het gemeentehuis. Beide vergaderingen zijn openbaar.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 7