kalender Opening Sport- en Ontmoetings centrum ’Hercules’ Diessen Ponyclub ’t Wit Paardje Haghorst BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL BEKENDMAKING VERKEERSMAATREGEL Vooropleiding stratemaker Oisterwijk Glas, hup in de glasbak Deze kampagne is een initiatief van de stuurgroep pnt. 145 132 133 120 122 120 Kommissievergaderingen "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 12 APRIL 1989 PAGINA 11 All 568-1 568-2 568-3 3. 5. 568-4 WAAR LAAT JE HET? 568-5 De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeente het voornemen hebben om met toepassing van het bepaalde in artikel 19 en van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 50, lid 8 van de Woningwet, bouwvergun ning te verlenen aan: - H.P.A. Schepens, Oisterwijkseweg 19 te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A nr. 4308, plaatselijk bekend Oisterwijkseweg 15-17 een wo ning te bouwen. Het bouwplan ligt vanaf 13 april 1989 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op de afdeling Algemene en Juridische Zaken van de gemeentesecretarie, Raadhuisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijk bezwaren te gen genoemd voornemen in te dienen bij burgeméester en wethouders. Moergestel, 12 april 1989. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om een door C.A. van Dijk, Oostelvoortjes 19 te Moergestel, ingediende aanvrage om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een rundveehouderij en var- kensmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is ver meld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B, nummer 2242, plaat selijk bekend Oostelvoortjes 19, te weigeren. Wij zijn voornemens de gevraagde vergunning te weigeren in het belang van het voorkomen of beperken van gevaar, schade of hinder voor de omgeving. De ontwerp-beschikking en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden geduren de 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage, en wel iedere werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Bovendien liggen bedoelde stukken gedurende deze termijn ter inzage elke vrijdag in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, van 17.00 uur tot 20.00 uur. Gedurende de termijn van 14 dagen kunnen de aanvrager, alsmede degene die bezwaar heeft ingebracht en een ieder die aantoont daartoe redelijkerwijze niet in staat te zijn geweest, ge motiveerde bezwaren indienen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Een bezwaarschrift dient gericht te zijn aan en ingediend te worden bij ons Kollege. Degene die een bezwaarschrift indient kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. De burgemeester van de gemeente Moergestel brengt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ter openbare kennis, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 31 maart 1989 heeft besloten te verklaren dat met ingang van die da tum een bestemmingsplan wordt voorbereid voor de gebieden: - kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nr. 4308, plaatselijk bekend als Oister wijkseweg 15 en 17; - kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B, nr. 2685, gelegen nabij de Kriekenak- ker ten noorden van de wijk Oistelvoirt, beide zoals op de bij de besluiten behorende kaarten is aangegeven. De besluiten liggen voor een ieder ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene en Juridische Zaken, ter inzage. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat, in verband met de op 16 april 1989 van 10.00 uur tot 18.00 uur te houden concours-hippique door de Ponyclub F.E.V.I.O.R., de volgende tijdelijke verkeersmaatregel is getroffen: afsluiting Molenakkerstraat tussen de Broekzijde en de Servennenstraat. Moergestel, 12 april 1989. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Moergestel, 12 april 1989. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Moergestel, 12 april 1989. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Moergestel, 12 april 1989. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Stratemaken Elke dag gebruiken we de straat. Elke steen, iedere tegel of trottoirband is stuk voor stuk gelegd of gesteld. Er is grote vraag naar stratemakers. Een vakman wordt voor dit werk goed betaald. Ben jij tussen de 16 en Tl jaar oud? Heb jij geen werk? Ben jij geïnteresseerd in een opleiding waarin jij voornamelijk in de praktijk leert? Ben jij bereid om na deze vooropleiding bij een baas te gaan werken en tevens door te leren? Wil je dan ook geld voor je werk zien? Kies dan voor het vak van stratemaker! Zowel jongens als meisjes kunnen dit boeiend be roep leren. Onder leiding van een gediplomeerd vakman leer je hoe je als stratemaker je lichaam optimaal moet gebruiken zortder dat je er klachten aan over houdt. Want het kan zwaar zijn maar je ziet direkt resul taat van je werk! Voor meer informatie: Stichting voor V.E. Son- nevanck: 04242-82491 bellen Henia Heller. Donderdag 13 april a.s. vindt om 16.00 uur de officiële opening plaats door de heer R. Rein- ders, burgemeester van Diessen. Van donderdag 13 tot en met zondag 16 april zijn belangstellenden van harte welkom. Er is tijdens de open dagen van alles te doen; voor zowel kinderen als volwassenen. De toegang tot alle aktiviteiten is gratis. De voorzitter van de kommissie, J.B.S. ter Veer. De sekretaris van de kommissie, J.L.P. van Ganzewinkel. De sekretaris van de kommissie, C. Kolen. de sekretaris van de kommissie, P. Schoenmakers. Promotie Glasbak. De burgemeester van de gemeente Moergestel maakt ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Wet op de Stads- en Dorpsvernieuwing en artikel 1.2 van de Subsidieverordening Stads- en Dorpsvernieuwing Moergestel bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 31 maart 1989 heeft besloten om in het belang van de stads- en dorpsvernieuwing voor het jaar 1989; a. een bedrag van f 8.000, beschikbaar te stellen ten behoeve van particulieren woning verbetering conform hoofdstuk 2 van de Subsidieverordening Stads- en Dorpsvernieu wing Moergestel; b. een bedrag van f 20.000, beschikbaar te stellen ten behoeve van monumenten en beeldbepalende panden conform hoofdstuk 3 van de Subsidieverordening Stads- en Dorpsvernieuwing Moergestel; c. een bedrag van f 22.000, te bestemmen ten behoeve van eigen gemeentelijke projec ten in het kader van stads- en dorpsvernieuwing; d. de beschikbare bedragen voor de sectoren huurders, bedrijfsleven en sociale en cultu rele instellingen voor het jaar 1989 op f 0, te stellen. Het besluit ligt vanaf heden voor een ieder ter inzage op de afdeling Algemene en Juridische Zaken ter gemeentesecretarie. De uitslag van deze wedstrijd was voor onze club succesvol 4 tal (bede) klasse L le prijs met 135 pnt. 8 tal (bede) klasse L 4e prijs met 111 pnt. Individuele dressuur uitslag klasse Bd le prijs M. vd. Berg klasse Bd le prijs S. vd. Wouw klasse L2c le prijs M. op ’t Hoog klasse Bc 4e prijs D. Asveld klasse Bb 5e prijs S. Carlier klasse Bc 6e prijs W. v. Hoof Kommissie Ruimtelijke Ordening en Openbare Werken op woensdag 12 april a.s. om 19.30 uur in de raadszaal van het gemeentehuis. Agenda: 1. Opening. 2. Mededelingen. 3. Uiteenzetting door dhr. Donkers van Advies bureau Oranjewoud m.b.t. groenbe- heersplan. 4. Advisering m.b.t. lokatiekeuze eventueel be drijventerrein. 5. Rondvraag. 6. Sluiting. Kommissie voor Algemene Beleidszaken op don derdag 13 april 1989, direkt aansluitend aan de vergadering van de kommissie Financiën. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2Vaststelling van het verslag van de vergade ring van 16 maart 1989. Ingekomen stukken en mededelingen. 4. Voorstel tot het intrekken van de ’Verorde ning op de inschrijving en toewijzing van Woonwagenstandplaatsen in de gemeente Moergestel’ en wijziging van de ’Verorde ning woonwagencentrum Moergestel’. Bespreking notitie ’Verkenning herinde- lingsbeleid deelrapport 1’. 6. Rondvraag. 7. Sluiting. Raadpleeg altijd eerst deze kalender voor u data vaststelt van een te organiseren evenement. De kalen der ligt ter inzage op 't gemeentehuis en bij Ad Nou- wens, Kloosterlaan 13, tel. 2428. Vrijdag 14 april: Regiodansen 20.30 uur in Den Boogaard. Zaterdag 15 april: Con Amore met Der Vogelhandler 20.00 uur in Den Boogaard. Zaterdag 15 april: Moergestelse biljartkampioenschappen libre 20.00 uur in café ’t Centrum. Zondag 16 april: Ponyconcours F.E.V.I.O.R. 10 uur in de Molen akker. Zondag 16 april: Auto-oriëntatierit Gilde St. Catrien, vertrek 10 uur vanaf de Heuvelstraat. Woensdag 19 april: Bingo voor 55 in Reuselhof. Vrijdag 21 april: Gezellige dansavond voor de 30-plussers 20.30 uur in Den Boogaard. Zaterdag 22 april: Landelijke Bibliotheekdag. Zaterdag 29 april: Dansavond i.v.m. Oranjefeesten 20.30 uur in Afgelopen zondag 9 april heeft de Ponyclub ’t Wit Paardje deelgenomen aan het concours in Netersel wat georganiseerd werd door de plaat selijke vereniging St. Brigida. Den Boogaard. Zaterdag 6 mei: Doe Mee Actie St. Jan. Zondag 7 mei: Jaarmarkt 30 mei t/m 2 juni: Avondvierdaagse. Kommissie voor Financiën en Belastingen op donderdag 13 april 1989 om 19.30 uur in het ge meentehuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Verslag vergadering 16 maart 1989. 3. Voortgang. 4. Ingekomen stukken/mededelingen. 5. Krediet ambtswoning. 6. Financieel overzicht openbaar onderwijs. 7. Krediet Telefax. 8. Krediet wegbeheer. 9. Krediet herstel glasapplikatie. 10. Krediet regeninstallatie Fevior. 11. Afrekening subsidies 1988. 12. Aanvraag subsidie KVO Emancipatie. 13. Krediet wandelroutes. 14. Krediet klein chemisch afval. 15. Rondvraag. 16. Sluiting. Kommissie Kulturele Zaken Moergestel op dins dag 18 april a.s. om 19.30 uur in de raadszaal van het gemeentehuis. De agenda is als volgt samengesteld: 1. Opening. 2. Vaststelling verslag d.d. 8 februari jl. 3. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet voor het herstellen van de glaskolla- ge in de hal van de burgerzaal van het ge meentehuis. 4. Voorstel inzake subsidieverzoek provinciaal monument de Vrijfhoef Zelt 10. 5. Verslag opgraving nabij de Zelt door de Stich ting Projekt Archeologie. 6. Voorstel inzake opknappen kerkhof Mo lenstraat. 7. Nota restauratie molen. 8. Wat verder ter tafel komt. 9. Sluiting.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 11