Van de politie Evenementen. kalender T.T.V. Moergestel BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING Buro ’76 tussen 17.00 en 19.00 uur niet meer bereikbaar... Glas, hup in de glasbak Deze kampagne is een initiatief van de stuurgroep Kommissievergaderingen PAGINA 7 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 5 APRIL 1989 IA 6 WAAR LAAT JE HET? 567-1 567-4 567-2 567-5 567-3 Moergestel, 5 april 1989. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Ons redaktie-adres Oisterwijkseweg 43 is telefonisch niet meer te bereiken tussen 17.00 en 19.00 uur. Dringende boodschappen kunt u inspreken op de telefoonbeantwoorder. De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeente het voornemen hebben om met toepassing van het bepaalde in artikel 19 en van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 50, lid 8 van de Woningwet, bouwvergun ning te verlenen aan: - Gemeentebestuur Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie Anr. 3737 ged. plaatselijk bekend 'tVunderke6,8,10 en 12 bejaardenwoningen te bouwen. - H.J.E. van Herwaarden, Kloosterlaan 2 te Moergestel, om op het perceel kadastraal be kend gemeente Moergestel, sektie A nr. 2793 ged. plaatselijk bekend Kloosterlaan 2zijn woning uit te breiden en wijziging voorgevel. De bouwplannen liggen vanaf 6 april 1989 gedurende 14 dagen vooreen ieder ter inzage op de afdeling Algemene en Juridische Zaken van de gemeentesekretarie, Raadhuisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijk bezwaren te gen genoemd voornemen in te dienen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 5 april 1989. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Raadpleeg altijd eerst deze kalender voor u data vaststelt van een te organiseren evenement. De kalen der ligt ter inzage op 't gemeentehuis en bij Ad Nou- wens, Kloosterlaan 13, tel. 2428. Moergestel, 5 april 1989. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Moergestel, 5 april 1989. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Promotie Glasbak. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij op 4 april 1989 hebben besloten aan H.J.A.M. de Brouwer, Oirschotseweg 69 te Moergestel, te verlenen een ver gunning ingevolge de Hinderwet tot het wijzigen van een varkensfokkerij annex mestopslag in een pluimveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie C, nummer 1107, plaatselijk bekend Oirschotseweg 69. De vergunning is verleend onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omge ving te ondervangen. De beschikking en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage, tijdens kantooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens genoemde termijn liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Beroep tegen de beschikking kan worden ingesteld door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degene, dié tegen de aanvragen om vergunning tijdig bezwaar heeft ingediend; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is geweest eerder bezwaar in te brengen. Het beroepschrift moet binnen de termijn van 1 maand worden ingediend bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA 's-Gravenhage. Zij, die beroep instellen kunnen overeenkomstig het bepaalde in artikel 60a van de Wet op de Raad van State, een verzoek doen om schorsing van de beschikkingen en/of tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het verzoekschrift moet worden gericht tot de Voorzitter van genoemde afdeling. Moergestel, 5 april 1989. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de sekretaris, A.W.G.J. van Kessel. De burgemeester van Moergestel brengt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 31 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ter openbare kennis dat het bestemmingsplan Papen- acker zoals dat door de gemeenteraad op 29 augustus 1986 is vastgesteld door het Konink lijk Besluit d.d. 27 februari 1989 nr. 89.004514 onherroepelijk is geworden. Het bestemmingsplan Papenacker ligt ter gemeentesekretarie Afdeling Algemene en Juri dische Zaken voor een ieder ter inzage. Woensdag 5 april: Bingo voor het Zorgenkind 20.00 uur in Den Boogaard. Vrijdag 7 april: Kienen met Audacia 20.30 uur in de kantine. Zaterdag 8 april: Con Amore met Der Vogelhandler 20.00 uur in Den Boogaard. Vrijdag 14 april: Regiodansen 20.30 uur in Den Boogaard. Zaterdag 15 april: Con Amore met Der Vogelhandler 20.00 uur in Den Boogaard. Zaterdag 15 april: Moergestelse biljartkampioenschappen libre 20.00 uur in Café ’t Centrum. Zondag 16 april: Ponyconcours F.E. V.I.O.R. 10 uur in de Molen akker. Zondag 16 april: Auto-oriëntatierit Gilde St. Catrien, vertrek 10 uur vanaf de Heuvelstraat. Vrijdag 21 april: Gezellige dansavond voor de 30-plussers 20.30 uur in Den Boogaard. Zaterdag 22 april: Landelijke Bibliotheekdag. Zaterdag 29 april: Dansavond i.v.m. Oranjefeesten 20.30 uur in Den Boogaard. Het degradatie-spook waart rond, zowel voor Moergestel 1 als Moergestel 2. Moergestel 1 kon weer geen winst binnenhalen. Na vijf partijen was de stand al 5-0. Doch door 2 winstpartijen van Piet Habraken en Ron van Hees werd het toch nog 6-4. Herman Reinders verloor zijn par tijen. Met Moergestel 2 ging het beter. Bart de Cort en René Oerlemans wonnen elk twee maal en Sjonnie van Elderen, zoals bijna altijd, drie maal. Het dubbel was eveneens winst. Uitslagen: Spido 3 - Moergestel 16-4 Spido 8 - Moergestel 22-8 De laatste wedstrijd van Moergestel 1 en 2 zul len uit moeten maken of de teams degraderen of niet. De beide teams spelen thuis op donderdag 6 april Moergestel 1 - Slagzin 5 Moergestel 2 - Taktiek 3 Aanvang 20.30 uur in D’n Donk, Bosstraat 3a. Op 28 maart werd een snelheidscontrole ge houden in de Raadhuisstraat. Een groot aantal automobilisten lapte de snelheidslimiet aan haar laars en reed met een snelheid van 60 tot 85 km per uur door de bebouwde kom. Tegen 31 over treders wordt proces-verbaal opgemaakt. Beter ging het tijdens een alcoholcontrole in de nacht van 2 op 3 april. Hierbij bleek dat geen enkele bestuurder of bestuurster te veel gedron ken had. Velen bleken zo verstandig te zijn ge weest het stuur in handen van hun nuchtere echt genote te geven. Er vonden deze week drie lichte aanrijdingen plaats. Hierbij werd niemand gewond. Op 30 maart werd ingebroken in een auto aan het Rootven. Gestolen werd een radio-cassette- recorder ter waarde van 400 gulden. Op het St. Jansplein werden twee fietsen weggehaald. Uit een tuin aan de van Rijckevorsellaan werd een bruinkleurig tuinameubelement, bestaande uit een tafel en vier stoelen, gestolen. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen zijn ingekomen: 1. een aanvrage van Maatschap J.-H.-J. Burgers, Heuvelstraat 30 te Moergestel, om ver gunning ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden van een varkensmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het per ceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie D, nummer 1531, plaatselijk bekend Molenakkerstraat; 2. een aanvrage van A.J. van de Wouw, Donkhorst 5 te Moergestel, om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet, voor een rundveehouderij en varkensmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moer gestel, sectie F, nummer 228 gedeeltelijk, plaatselijk bekend Donkhorst 5; 3. een aanvrage van C.J.J. Geerts, Reedijk 7 te Moergestel, om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het wijzigen van een rundveehouderij en varkensmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E, nummer434, plaatselijk bekend Reedijk?. Wij zijn voornemens de gevraagde vergunningen te verlenen onder de voor dergelijke inrich tingen gebruikelijke voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te onder vangen. De ontwerp-beschikkingen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden tot 5 mei 1989 ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage, tijdens kantooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen gemotiveerde bezwaarschriften kunnen worden ingebracht, te weten vanaf heden gedurende 1 maand, liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Indien daarom telefonisch wordt verzocht kunnen tot 1 week voor bedoelde datum monde linge bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrage tussen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Gemotiveerde schriftelijke bezwaren kunnen worden ingebracht bij ons Kollege, waarbij dan tevens door de indiener van het bezwaarschrift het schriftelijk verzoek kan worden gedaan zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Tenslotte wordt er de aandacht op gevestigd, dat degenen die bezwaren hebben ingebracht bovenomschreven wijze, en de belanghebbenden die aantonen daartoe redelijkerwijze niet in staat te zijn geweest, naar aanleiding van de beschikkingen beroep in kunnen stellen bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur. Vergadering werkgroep Openbaar Onderwijs op donderdag 6 april a.s. om 19.30 uur in het ge meentehuis. Vergadering kommissie voor Welzijnszaken en Maatschappelijke Zorg op dinsdag 11 april a.s. om 19.30 uur in het gemeentehuis. De aanvankelijk voor dinsdag 11 april geplande vergadering van de kommissie voor Onderwijs zaken wordt verdaagd naar een nog nader te be palen datum. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om aan Gebr. A. en W. Hoosemans, Waterhoefstraat 4 te Moergestel, te verlenen een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een varkensfok- en mesterij en rundveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B, nummer 2254, plaatselijk bekend Waterhoefstraat 4-8. De vergunning zal worden verleend onder voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden geduren de 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage, en wel iedere werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Bovendien liggen bedoelde stukken gedurende deze termijn ter inzage welke vrijdag in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, van 17.00 uur tot 20.00 uur. Gedurende de termijn van 14 dagen kunnen de aanvrager, alsmede degenen die bezwaar heb ben ingebracht en een ieder die aantoont daartoe redelijkerwijze niet in staat te zijn geweest, gemotiveerde schriftelijke bezwaren indienen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Een bezwaarschrift dient gericht te zijn aan en ingediend te worden bij ons Kollege. Degene die een bezwaarschrift indient kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op Den Oudenhof vond een poging tot inbraak in een loodgietersbedrijf plaats. Ook op de In dustrieweg vond een poging tot inbraak plaats. Na een ruit vernield te hebben reed de dader weg in een lichtkleurige auto. Vermoedelijk werd hij gestoord. Niet bekend is of hij nog kans heeft gezien om iets weg te nemen.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 7