5.50 2.55 2.75 SLAGERIJ KETELAARS B.V. I 8 s Poirters U. j De natuur is hofleverancier Vastenaktie 1989 sen Fotogroep KPJ Nieuws Aluwa’s unieke schilderijenverkoop Eerste vrijdag van de maand Nationaal Fonds Kinderbescherming Vijf jaar of korter getrouwd... Concert St. Lambertuskerk Udenhout SparMart viert feest Moergestel Co lïlo STULMEUBELEN 'dag BISSCHOP ZWIJSENSTIW 72 JEEIGENZELF- SLACHTENDE SLAGER 'TVERSTE VLEES HAAL JE LEKKER DICHTBIJ1 I I RUNDERFILET Q 9E RIBKOTELETTEN GEBRADEN GEHAKT (1 QfZ RUNDERROOKVLEES 100 gram WORSTEBROOD s a gr Ba* fik J I y*") >g )e et 3' MODEHUIS u i v a .GINA 2 PAGINA 3 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 5 APRIL 1989 den U bent van harte welkom. Ruime parkeergelegenheid t.o. onze zaak. jeugd- eiding efhuis Joke Doornen m uit!) melen t inde In die n haai rten). )0 uur 4242- TILBURG 013421666 k Weekaanbiedingen van 6 tot 12 april 500 gram UIT EIGEN WORSTKEUKEN (met eigen gehakt) 6 stuks... Op zaterdag 8 april van 12.00 tot 17.00 uur, op zondag 9 april van 12.00 tot 17.00 uur in de zaal van restaurant De Brouwer Rootven Moergestel. Op deze verkoopexpositie worden een 200-tal olieverfschilderijen tentoongesteld van bekende kunstenaars. De schilders zijn o.a. Bevort, Peter Brouwer, Kranenburg, Thoma’s, Schüthz, Victor van Neer, Albert Wouwters, de Jong, Keizer, van Dijk, Hanlo, v.d. Bergh, Nicaci, enz. De olieverfschilderijen zijn voornamelijk land schappen, zeegezichten, stillevens, dieren por tretten en interieurs, zowel romantische als klas siek. Daarnaast bestaat de kollektie ook nog uit een aantal moderne doeken en etsen plus gravu res. De prijzen zijn bewust redelijk gehouden, iets voor beleggers. Het is beslist de moeite waard dit te komen be kijken en eventueel een mooi schilderij te kopen, omdat er bekroonde stukken bij zijn. Ook liefhebbers van impressionisten komen ruimschoots aan hun trekken. Het is een unieke kollektie in Nederland. De toegang is vrij en iedereen is welkom. Ook inruil mogelijk. Tot ziens bij Aluwa Expo. Wij zijn blij u te kunnen mededelen dat de Vas tenaktie in ons dorp 12.000,— heeft opgele verd voor Ethiopië Gamo-Gofa. Oprecht hartelijk dank aan ieder die gegeven heeft. Tevens hartelijk dank aan allen die geholpen heb ben de Vastenaktiezakjes op te halen. Werkgroep M.O.V. ele ge- >r een •e ont- rijkou- ’heel- rsoon- of ou- - t--- De natuur is de gulle gever, al duurt het soms eeuwen voordat hout dat gloedvolle meubelmateriaal wordt dat u zo bewondert en waarmee u zich stijlvol en karaktervol omringt. Maar de natuur is ook grillig, daarom moet er een uiterst zorgvuldige se lectie plaatsvinden. Elke plank is een meu- belmakerskeuze. Wij zijn dat aan ons ni veau verplicht... KERKSTRAAT 10 - MOERGESTEL - TELEFOON 04243-1262 De fotogroep komt op donderdagavond 6 april bijeen in d’n Donk om 20.00 uur. Op het programma in ieder geval: - Vaststelling verdere programma (clubavon den, uitstapjes). Denk hier alvast over na. - Avondfoto’s. - Afspraken bibliotheek. Verder is er eindelijk weer wat tijd om eikaars werk te bekijken en wat bij te praten. Denkt (en werkt) iedereen nog aan ons thema? Tot donderdag. Aanstaande donderdag 6 april organiseert de werkgroep voor huwelijksvoorbereiding een ont- moetingsavond voor hen, die de laatste vijf jaren in Moergestel getrouwd zijn. Er zullen fragmen ten getoond worden van een videofilm, die heet: Tk hou van jou’, om het gesprek wat op gang te brengen. Het is te doen in de Graaf van Ursel- school en de avond begint om acht uur. Het is natuurlijk best mogelijk, dat een of ander adres niet meer klopt en dat een paar geen uitno diging heeft ontvangen; niettemin: toch van harte welkom! In de week van 10 t/m 16 april 1989 organiseert het N.F.K. voor de 29e keer de Nationale Col lecte Kinderbescherming. Deze collecte, welke ook in Moergestel weer ge houden wordt, doet opnieuw een beroep op ie dereen. Het Nationale Fonds is een onafhankelijke orga nisatie, welke zich uitsluitend bezighoudt met het inzamelen van gelden t.b.v. kinderen en jeugdi gen in kindertehuizen. Gelden, welke in bepaalde behoeften voorzien, zoals b.v. ’n zwemabonnement, lidmaatschap van ’n sportvereniging of ’t kopen van ’n verjaar- dagskadootje voor ’n vriendje of vriendinnetje. Kortom, voor dingen die wij als vanzelfsprekend ervaren. Bedenk, wanneer een collectant bij u aanbelt, dat u door uw bijdrage het N.F.K. in staat stelt de helpende hand te blijven bieden aan deze groep van kinderen. Geven is toch kinderspel! Centraal daarbij staat het assortiment, met daar bij ruim aandacht voor de versafdelingen, kwa liteit én een uiterst laag prijs-nivo. Gratis deelname Tijdens de 8 weken durende voorjaarscampagne, welke loopt van 3 april t/m 27 mei, kunnen alle klanten gratis deelnemen aan het fantastisch prij zenfestival. Bij aankoop van iedere 25,— aan boodschappen krijgt de konsument een gratis deelname-foldertje, waarop een slagzin dient te worden afgémaakt. Na inlevering bij SparMart dingt men automatisch mee naar één van de ge weldige prijzen. Zo zijn er maar liefst 5 auto’s te winnen, Seat Marbella’s, 50 Akai CD-spelers en 500 waarde bonnen van 10, Gratis sparen voor Spar ijstaart Naast de geweldige prijzen die worden weggege ven, kan men gratis sparen voor een ijstaart. De mogelijkheid hiervoor wordt geboden door een voorgedrukte spaarzegel uit elk deelnamefolder- tje te knippen en deze te plakken op de daarvoor bestemde spaarkaart. 20 Zegels geven recht op zo’n Spar ijstaart. F eestaanbiedingen Tijdens de gehele voorjaarscampagne zullen de konsumenten wekelijks worden gekonfronteerd met extra voordelige feestaanbiedingen. Boven dien wordt er bij besteding van 50,— of meer aan boodschappen, wekelijks een verschillend ar tikel gratis weggegeven. Prijsuitreiking Alle door de konsument ingeleverde deelname- foldertjes zullen door een deskundige en onaf hankelijke jury worden beoordeeld en voor 24 ju ni 1989 zullen alle prijswinnaars worden bekend gemaakt, waarna prijsuitreiking in en rond de winkel zal plaatsvinden. De Koninklijke Harmonie M.V.C. uit Udenhout geeft zondagmiddag, 23 april 1989 een klassiek concert in de St. Lambertuskerk aan de Slimstraat te Udenhout. De harmonie wordt hierin bijgestaan door het 70-koppige mannenkoor van de Vee- en Vlees- centrale N.C.B. uit Boxtel. De opbrengst van het concert komt ten goede aan de regionale vereniging van ouders van Geeste lijk Gehandicapten. Deze vereniging omvat de dorpen Moergestel, Oisterwijk, Haaren, Berkel- Enschot en Udenhout Biezenmortel. De vereni ging V.O.G.G. organiseert voor de kinderen ak- tiviteiten op het gebied van muziek, disco, zwem men, ponyrijden, danslessen kerstviering enz. en verleent hulp aan de ouders door informatie, voorlichting, advisering, onderlinge steun en uit wisselen van ervaringen, belangenbehartiging bij de overheid en inrichtingen. De V.O.G.G. ontvangt van geen enkele instan tie een vaste subsidie, daarom willen bovenge noemde verenigingen deze aktie houden. Bij het mannenkoor zingen 70 koorleden uit 40 dorpen in Brabant. Het koor bracht onlangs in het kader van het 20-jaar bestaan een L.P. uit. Ook 9 jaar geleden liet het koor al een langspeel plaat verschijnen. De opbrengst hiervan is ook voor de V.O.G.G. v/h ’Het Zorgenkind’. Het mannenkoor staat on der leiding van dirigent J. Heesakkers, organist W. Cornelissen. De Koninklijke Harmonie M.V.C. uit Udenhout speelt sinds 1980 in de afdeling uitmuntendheid van de Federatie van Kath. Muziekbonden en telt momenteel 110 leden. Harmonie M.V.C. bestaat uit een harmonieor kest, een drumband, een leerlingenorkest en blokfluitgroepen Het harmonieorkest staat onder leiding van Sef Pijpers. Dit concert wordt gegeven met financiële onder steuning van Rabobank Udenhout. De toegang is gratis. De aanvang van het concert is 14.00 uur. Na een stormachtige ontwikkeling te hebben doorgemaakt, heeft SparMart haar 50e super markt geopend. Een heuglijke gebeurtenis, welke is aangegrepen om een grootscheepse konsumentgerichte voor jaarscampagne op touw te zetten. Eigentijds SparMart is een relatief nieuwe formule, welke op een eigentijdse wijze invulling geeft aan de verlangens van de moderne konsument. Allereerst een kort verslag van het KPJ volleybal- tournooi op 2e paasdag te Hilvarenbeek. De opkomst van de KPJ Moergestel was over weldigend. Er deden maar liefst 2 dames- en 2 herenteams mee aan dit toumooi. De eerlijkheid gebiedt om te zeggen, dat de damesteams, beter presteerden dan de herenteams, alhoewel KPJ herenteam I eerst toch nog hevig tegenstand bood, zijn ook zij niet in de prijzen gevallen. De prestatie van KPJ herenteam II is een verhaal apart. Ze schopten en sloegen de bal overal heen, behalve op de plaats waar hij moest zijn. Hierbij viel één speler in het speciaal op, Jan Wolfs, de ze volleybalspeler heeft de gave om zich al stui terend en tuimelend over het volleybalveld te be wegen, zelfs lang na het tournooi kon ons Jantje het niet laten om al stuiterend en tuimelend zijn kunsten te vertonen. Deze dag heeft op ons Jant je een diepe indruk achtergelaten. Zeskampnieuws Op zondag 21 mei organiseert de Moergestelse KPJ wederom een spectaculaire dorpszeskamp, op het terrein bij de Graaf van Usselschool. De teams die vorig jaar hebben meegedaan zijn reeds aangeschreven en worden met klem verzocht hun opgave voor 14 april in te leveren. Het ziet ernaar uit dat we nog minstens één team kunnen gebrui ken. Wil diegene die interesse heeft en een team bestaande uit 4 dames en 4 heren (min. leeftijd 16 jaar) bij elkaar kan krijgen, zich in verbinding stellen met Riny Denissen, tel. 1355 (liefst voor 14 april). Op 22 april a.s. is er weer een KPJ uitstapje. Dus wil je mee, houd dan alvast deze avond vrij. Vrijdag 7 april om 10.00 uur een speciale eucha ristieviering voor alle ouderen uit onze parochie. Voorganger in deze viering is pater van Elderen, met samenzang van het ouderenkoor ’Echo’. Na deze viering is er gelegenheid om gezamenlijk een kop koffie te drinken in Den Boogaard. wg Ruime keus in jurken, blouses, pakken, pakjes, enz. F*'! I

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 3