1 V Evenementen kalender Brandweer oefende in molen 9 n GEMEENTE MOERGESTEL I0 BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING VOLKSTUINEN TE HUUR BEKENDMAKING t t Glas, hup in de glasbak rk 4 i GINA PAGINA 11 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 15 MAART 1989 Burgemeester en wethouders van Moergestel. 564-1 564-2 564-3 WAAR LAAT JE HET? 564-4 564-5 I Raadpleeg altijd eerst deze kalender voor u data vaststelt van een te organiseren evenement. De kalen der ligt ter inzage op 't gemeentehuis en bij Ad Nou- wens, Kloosterlaan 13, tel. 2428. e vij en. na Deze kampagne is een initiatief van de stuurgroep Promotie Glasbak. De opdracht was om de molenaar, die boven in de molen beklemd was geraakt, uit zijn benarde positie te bevrijden, ’n Zevental brandweerkorpsen waagde zich aan deze oefening die was opgezet door de brandweer van Moergestel in samenwerking met de plaatselijke E.H.B.O. Jan Brekelmans fungeerde als ’slachtoffer’. Alle lof was er van de deelnemende korpsen voor de ’uitvinders’ van deze oefening. Het bepaald niet eenvoudige karwei werd door alle deelnemers op uitstekende wijze geklaard. De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeente het voornemen hebben om met toepassing van het bepaalde in artikel 19 en 19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 50 lid 8 van de Woningwet, bouwver gunning te verlenen aan: - G. de Kroes, Tilburgseweg 47 te Moergestel on? op het perceel kadastraal bekend ge meente Moergestel, sektie A, nummer 4368, plaatselijk bekend Tilburgseweg 47, een woning uit te breiden. Het bouwplan ligt vanaf 16 maart 1989 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op de afdeling Algemene en Juridische Zaken van de gemeentesekretarie, Raadhuisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijk bezwaren te gen genoemd voornemen in te dienen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 15 maart 1989. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. De burgemeester van de gemeente Moergestel brengt ter openbare kennis dat de gemeen teraad in zijn vergadering van 24 februari 1989 heeft besloten om het eerder op 25 maart 1988 genomen voorbereidingsbesluit voor een perceel gelegen aan de Heiligenboom te genover Café ,'t Draaiboompje' (Manege Heiligenboom) te Moergestel, in te trekken. Het besluit is met ingang van genoemde datum in werking getreden. Het besluit met bijbehorende bijlagen ligt met ingang van heden voor een ieder ter gemeen tesekretarie, afdeling Algemene en Juridische Zaken, ter inzage. Moergestel, 15 maart 1989. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeente het voornemen hebben om met toepassing van de door Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant afgegeven algemene verklaring van geen bezwaar vergunning te verle nen aan: - A.J.J. Kastelijn, Vooskerbos32 te Moergestel, om op het perceel kadastraal bekend ge meente Moergestel, sektie B nr. 2298, plaatselijk bekend Vooskerbos 32, de keuken uit te breiden en een overkapping te plaatsen. Het bouwplan ligt vanaf 16 maart 1989 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op de afdeling Algemene en Juridische Zaken van de gemeentesecretarie, Raadhuisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijk bezwaren te gen genoemd voornemen in te dienen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 15 maart 1989. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. In het Vooskerbos vond dit weekeinde een on gewone diefstal plaats. In de nacht van zaterdag op zondag werd aldaar een trailer met daarop een speedboot met buitenboordmotor gestolen. Zon dagavond werd de trailer met de speedboot door twee onbekende jongemannen met behulp van een oude blauwe Opel Ascona weer terugge bracht en op dezelfde plaats teruggezet. Bij on derzoek bleek dat de dure buitenboordmotor was verruild voor een oude van weinig waarde. Ook op de Oirschotseweg vond een vreemde diefstal plaats. Daar werd een auto uit de schuur gehaald. Dit ging vrij gemakkelijk omdat de sleu tels er nog op zaten en de schuur niet was af gesloten. Met de auto werd een klein stukje ge reden waarna deze bij de buren werd achterge laten. Zondagmiddag werd schennis der eerbaarheid gepleegd in de Krijtestraat tegenover twee jon- ge meisjes. De onbekende dader, die beschaafd Nederlands sprak, reed weg met een groene of beige personenauto, vierdeurs model. Hij was ge kleed in een spijkerpak, had geen baard, bril of snor en had kort donkerblond haar. Zijn leef tijd wordt geschat op 20 a 30 jaar. Op Rijksweg 58 werden door een politiepa trouille twee voetgangers aangetroffen. Bij on derzoek bleken het twee 15-jarige jongens te zijn die uit een inrichting in Limburg waren wegge lopen. Zij zijn weer naar hun tehuis terugge bracht. Op de T 31 ter hoogte van het kapelletje vond een aanrijding plaats doordat een vanaf het ka pelletje wegrijdende automobilist een op de T 31 rijdende auto te laat zag en deze geen voorrang verleende. Op de Heikant werd een lantaarnpaal aangereden door een nog onbekend voertuig. Maandagmiddag 6 maart werd een snelheids controle gehouden op de Akkerweg. Elf automo bilisten werden bekeurd. Zij reden met een snel heid variërende van 66 tot 107 km per uur. Van 8 tot 18 maart: Tentoonstelling in de bibliotheek Boek en Film. 15 Maart: Toneel K.P.J. 20.15 uur in Den Boogaard. Woensdag 15 maart: Bingo voor alle ouderen vanaf 55 jaar. Donderdag 16 maart: Finale Volksdansen K.V.O. 19.30 uur Den Boo gaard. Maandag 20 maart: Dansavond georganiseerd door Regionaal Buro Welzijn Ouderen 20.00 uur in Den Boogaard. Maandag 27 maart 2de Paasdag: Kienen met Gezwiene 20.30 uur bij Hans en Rie- ky. Woensdag 29 maart: Rikken met Roef 20.00 uur in ons clubhuis ieder een is welkom. In het volkstuinencomplex Reuseldal zijn nog twee volkstuinen te huur. De tuinen zijn 100 m2en de huur bedraagt f 40,— per jaar. Heeft u belangstelling, dan kunt u kontakt opnemen met het gemeentehuis, afdeling Wel zijn, tel. 1235. Ook in het volkstuinencomplex Achter de Molen aan de Scheerman zijn nog volkstuinen te huur. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij op 7 maart 1989 heb ben besloten: 1aan A. van Hest, Driehuizenweg 5 te Moergestel, te verlenen een vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking houden van een varkensfok- en mesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E, nummer 395, plaatselijk bekend Driehuizenweg (ongenummerd); 2. aan F.J.C.M. Verhoeven, Hildsven4te Moergestel, te verlenen een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een rundveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B, nummers 389 en 390, plaatselijk bekend Hildsven 4; 3. aan F.J.C.M. Verhoeven, Hildsven 4te Moergestel, te verlenen een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een kalverhouderij en varkensmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage beho rende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B, nummer 1677, plaatselijk bekend Oirschotseweg 44. De vergunningen zijn verleend onder voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De beschikkingen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage, tijdens kantooruren vanaf 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens genoemde termijn liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bi bliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Beroep tegen de beschikkingen kan worden ingesteld door: a. de respektievelijke aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die tegen de aanvragen om vergunning tijdig bezwaar hebben ingediend; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij daartoe redelijkenwijze niet in staat is geweest eerder bezwaren in te dienen. Het beroepschrift moet binnen 1 maand worden ingediend bij de Afdeling voor de geschil len van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Zij, die beroep instellen kunnen overeenkomstig het bepaalde in artikel 60a van de Wet op de Raad van State, een verzoek doen om schorsing van de beschikking en/of tot het tref fen van een voorlopige voorziening. Het verzoekschrift moet worden gericht tot de Voorzitter van genoemde afdeling. Moergestel, 15 maart 1989. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de sekretaris, A.W.G.J. van Kessel.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 11