5 I l95 Direkteur openbare basisschool met I brede ervaring BELASTING-SPREEKUUR’ Narcissen ADVIESBUREAU L. VAN DAM Tulpen gipskruid per bos Geldautomaat officieel in gebruik I HSV De Rietvoorn De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen Lijdensmeditaties in de veertigdagentijd Chris van Raak Bernard Smits ziet Moergestel wel zitten r Brillen f Een nieuwe, gebruikersvriendelijke 24-uur service van de Rabobank BELT U NU REEDS: TELEFOON 04243 - 3219 De Stappert 8a Door telefonisch een afspraak te maken, kan iedereen zich tegen een vast tarief verzekeren van deskundige hulp. Enkele weken geleden hebben velen van ons het aangiftebiljet inkomstenbelasting ontvangen. De ervaring leert, dat ondanks de vereenvoudiging van het belastingstelsel, velen problemen hebben met het invullen van dit biljet of niet alle mogelijkheden benutten. Adviesbureau L. van Dam wil u daarbij helpen! Dit bureau stelt n.l. in de maand maart een spreekuur open op: - 6, 7, 8 en 9 maart; -13,14,15 en 16 maart; - 20, 2122 en 23 maart van 19.00 uur tot 22.00 uur. O Contactlenzen De Lind 35a, Oisterwijk, Tel. 04242-84899 Li In de raadsvergadering van 24 februari 1989 is Bernard Smits per 1 juni 1989 benoemd tot direkteur van de nieuwe openbare basisschool in Moergestel. Daarmee komt een man naar Moergestel, die kan bogen op een brede ervaring in het onderwijs. WOENSDAG 1 MAART 1989 14e Jaargang - Nr. 562 A 8 AvdW Foto Chns van de Bijgaart per bos zolang de voorraad strekt! Kerkstraat 16, Moergestel, Tel. 04243-3612 De Raad van Kerken Oisterwijk c.a. organiseert in de veertigdagentijd Lijdensmeditaties. Deze worden gehouden in de Levenskerk, Le Sage ten Broekstraat 2 in Oisterwijk. Dinsdag 7 maart ’Verloochening’ (Psalm 22 en Lukas 22:54-62) door drs. W.H. Roobol m.m.v. J. v/d Ven. U wordt hartelijk uitgenodigd. Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel Bloemsierkunst Op maandagavond 6 maart a.s. wordt om 19.30 uur in de burgerzaal van het ge meentehuis een algemene informatie avond gehouden met betrekking tot het openbaar basisonderwijs in Moergestel, dat in augustus van dit jaar van start gaat. Tijdens deze avond, waar iedereen van harte welkom is, zal ingegaan worden op de verdere gang van zaken rond de oprich ting van een openbare basisschool. Daar naast zal de direkteur zijn zegje doen om trent allerlei onderwijs-inhoudelijke as pecten. Voor degenen die op dat moment al we ten dat zij hun kind(eren) naar de open bare school willen laten gaan, bestaat er tevens gelegenheid tot inschrijving. Voor de ouders die alles nog eens rustig willen overwegen bestaat gedurende de maand maart de mogelijkheid om hun kind(eren) op te geven tijdens kantooruren op het ge meentehuis. Foto Chris van de Bijgaart Geboren in Deurne, doorliep hij daar de lagere en middelbare school en daarna zijn onderwijs opleiding in Eindhoven. Zijn eerste baan had hij op zijn eigen basisschool. Na een jaar Deurne volgden zes jaren Schijndel op een R.K.-basis- school. Hier vond hij de tijd om zich verder te bekwamen. Hij haalde diploma’s voor het bijzon der onderwijs en ook in een persoonlijke hobby, het toneelspelen, werd een opleiding met een di ploma afgerond. Het bijzonder onderwijs wordt dan zijn volgen de werkkring. Eerst in Boxtel, waar hij verbon den was aan het instituut ’de la Salie’ en na een jaar, drie jaren in Helmond aan een opleiding Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. Cyi. Dinsdagmorgen 21 februari j.l. werd de geldautomaat van de Rabobank Moergestel officieel in werking gesteld. Door het verrichten van een eerste geldopname - een presentje van de bank aan de Bejaardenbond Moergestel - en met behulp van een speciale bankpas met de zgn. PIN-code, stelde de heer Sjef Meeuwis, voorzitter van de Bejaardenbond, de automaat officieel in gebruik. De Rabobank heeft gemeend voor de eerste gel dopname speciaal een vertegenwoordiger uit de ouderen binnen onze dorpsgemeenschap te vra gen om daarmee aan te tonen dat de geplaatste apparatuur bijzonder gebruiksvriendelijk is en om extra te stimuleren dat vooral ook de oude ren meer van de bankpas gebruik gaan maken. De heer Sjef Meeuwis heeft aan het verzoek van de bank graag gevolg willen geven. Hij deelt de mening dat, na enige instructie, de geldautomaat op eenvoudige wijze te bedienen is. Hij zegt toe mee te zullen gaan werken aan het bevorderen van het pasgebruik door de mensen binnen zijn vereniging. Tevens bedankt hij de •^•^azal ^Givenchy Kté Missoni Naf- Ray-Ban Roden- liMiMajiljlMP^ipin.-i Atrio Benetton B^P^^uierCazal Christian Dior Dunhill Ferrari Givenchy.Gucci Jaguar Kickers Mis soni Nat-Naf Jean Patou Porsche Ray-Ban Rodenstock Silhouette Alpina Atrio Benetton Bugatti Cartip^^^^ Christian Dior Dunhill Ferrari t^^CnyGtJ;i Jaguar J^^^^Lacoste N^xlaf Je# "Tatou .rsche RavTr.i ■■linstock -A directeur van de bank, de heer Huijben, voor de aardige geste met de opmerking dat hieraan bin nen de bond een zinvolle besteding gegeven zal worden. Een dezer dagen ontvangen de cliënten die nog niet in het bezit zijn van een dergelijke pas een persoonlijke uitnodiging om even naar de bank te komen. Zij krijgen dan een bankpas met een PIN-code uitgereikt met een toelichting op het gebruik er van. Daarnaast zal ook, indien gewenst, de praktische werking van de geldautomaat aan de cliënt per soonlijk gedemonstreerd worden. Geachte leden, Donderdag 9 maart 1989 om 20.00 uur is het weer zover: de algemene ledenvergadering. Voor velen van u het startpunt om het visgerei weer in orde te maken, verlangend naar een goed en mooi vangrijk visseizoen. Alle leden, dus ook de jeugdleden zijn van har te welkom in ons clublokaal ’De Klaore’. De agenda luidt: Opening; Ingekomen stukken; Verslag le en 2e secretaris; Mededelingen; Financieel verslag pen ningmeester; Verslag kascontrolecommissie; Verkiezing nieuw lid kascontrolecommissie; Ver slag concourscommissie; Jeugdzaken; Corpscon coursen; Pauze; Rondvraag; Sluiting. L.: f Kort Middelbaar Beroepsonderwijs voor gehan dicapte jongeren van 16 tot 24 jaar. Hier was hij naast individuele begeleiding van leerlingen, vooral ook belast met managementswerkzaamhe- den. Deze ervaring brengt hij mee als hij naar de openbare basisschool ’de Krullevaar’ in Heesch gaat. Hij vergelijkt de situatie in Heesch met die in Moergestel. Ook daar ging het om de eerste openbare school naast het R.K.-onderwijs. Na stevige aanloopsperikelen loopt de school nu als een trein, zoals hij het zelf uitdrukt. Geen reden dus om nog eens van baan te veranderen, zou je dan zeggen. Zijn omgeving wist echter, dat alleen wanneer er een kans zou zijn om vanaf het eer ste begin een nieuwe school op te zetten, hij die zou grijpen. Dat deed zich nu in Moergestel voor. De sollicitatieprocedure met de daarbij horende kontakten verliepen voor beide zijden zeer posi tief. Vandaar zijn uitlating ’ik zie het in Moer gestel helemaal zitten’. Bernard, 35 jaar, is gehuwd en heeft 3 jongens in de leeftijd van 9, 7 en 5 jaar. Het gezin wil in Moergestel komen wonen.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 1