ff DAG B R.K. Mavo "St. J.B. de la Salie" I Aanmelden van nieuwe leerlingen voor de brugklas ZOEKERTJES R.K. Mavo "St. J.B. de la Salie" T.T.V. Moergestel Balla d’Oro Dia-avond van het IVN Behoorlijke tijd afgesloten Sonnevanck Nicolien Weytmans wint playbackwedstrijd tijdens carnaval Lijdensmeditaties in de veertigdagentijd Kindercarnaval V.O.G.G. 1989 B i I S If n g x h; op dinsdag 7 maart op donderdag 9 maart i AKTIE - AKTIE <1 f oela riCTwisisin Buro ’76 tussen 17.00 en 19.00 uur niet meer bereikbaar... van 3 uur tot 5 uur en van 7 uur tot 9 uur van 3 uur tot 5 uur en van 7 uur tot 9 uur. op dinsdag 28 februari a.s. van 19.00 - 21.30 uur voor aanstaande brugklassers en hun ouders i iT^rfTpi-rf 11 1’ L Koningshoeven Lourdesplein 4 - Tilburg Tel. 013 - 430194 B' ^dela^ Schelpenzand O 7E A.V/D WOUW EN ZN. X PAGINA 5 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 22 FEBRUARI 1989 NA 4 i i 11 i iiiii I I I I lid 1 1.111.1 LLlJ 1 OPEN f De brug nabij Koningshoeven zal voorlopig tot april zijn afgesloten vanwege werkzaamheden aan het wegdek en riolering. Attentie! De 'Trappistenbrug' is buiten werking, zodat u gebruik moet maken van de omieidingsroute. Ons redaktie-adres Oisterwijkseweg 43 is telefonisch niet meer te bereiken tussen 17.00 en 19.00 uur. Dringende boodschappen kunt u tijdens dat tijdstip inspreken op de telefoonbeantwoorder. Ook de bel aan de voordeur is in genoemde tijdperiode afgesloten. Tijdens de op 28 februari a.s. door het IVN ge organiseerde dia-avond in ”t Oude Nest’, J. Le- nartzstraat 3 te Oisterwijk, aanvang 20 uur, zal de heer M. Kerstens uit Erp onze aandacht vra gen voor een bijzonder onderwerp. Aan de hand van natuurverschijnselen, gallen, paddestoelen, insecten, bloemen, planten en bomen worden enige vreemde oude verhalen opgediept. Ook in het verleden trachtte de mens de natuur en de na tuurverschijnselen een plaats te geven. Niet ge hinderd door veel kennis van zaken werd hij daarbij geleid door wat in zijn onmiddellijke na bijheid direct waarneembaar was. De grote af hankelijkheid van de levende omgeving en zijn geloof deden vele ’Sagen en Legenden’ ontstaan. Uiteraard zal op deze avond een klankbeeld niet ontbreken. Voor velen zal deze bijzondere avond aanslaan. De toegang is gratis. f Koken door mannen (beginners kursus) Speciaal voor mannen organiseert Sonnevanck een kookkursus. In 10 bijeenkomsten leert u hoe u een verant woorde, gezonde en prijsbewuste maaltijd sa menstelt en bereidt. Na het koken wordt er ge geten. Naast de leerzame elementen bestaat er de mo gelijkheid nieuwe mensen te ontmoeten en recep ten uit te wisselen. Er zijn nog enkele plaatsen vrij op woensdagmiddag. De kosten zijn totaal f 150,-. Voor opgave en/of inlichtingen kunt u bellen naar Sonnevanck, George Perklaan 3, Oisterwijk (04242-82491). KB alléén geplaatst bij kontante betaling! Te koop: antieke Franse vitrine jachtkast, an tiek Drents potkacheltje. Te bevragen: tel. 2132. Wilt u een fiets of bromfiets kopen? Dan eerst bij Schepens Tweewielers binnenlopen. De zaak met de vele aanbiedingen en z'n nét iets be tere service! De Raad van Kerken Oisterwijk c.a. organiseert in de veertigdagentijd Lijdensmeditaties. Deze worden gehouden in de Levenskerk, Le Sage ten Broekstraat 2 in Oisterwijk. Dinsdag 28 februari ’Verraad’ (Psalm 22 en Lukas 22:47-53) door pastor v/d Broek m.m.v. D. van Vooren. U wordt hartelijk uitgenodigd. Voor het tweede achtereenvolgende jaar is Ni colien Weytmans erin geslaagd de beker te win nen tijdende playbackwedstrijd op carnavslsdins- dag in ’Den Boogaard’. Als Madonna hield zij zich tussen alle andere ar tiesten weer prima staande en mocht na afloop van de middag uit handen van de jury (leerkrach ten van de diverse scholen) de wisselbeker in ont vangst nemen. Voor de talloze aanwezigen was het een gezelli ge middag die van tijd tot tijd werd onderbro ken voor ’n optreden van ’n solist of groepen kin deren. Jong en oud genoot van alle optredens die er die middag waren, ’n Groot kompliment daar om aan alle deelnemers! Hartelijk dank namens onze kinderen, hun ouders en ondergetekenden. Aan allen die het mogelijk hebben gemaakt om onze kindermid- dag, voor het zorgenkind toch in stand te houden. Een bijzonder woord van dank aan onze spon sors, en dweilorkest Blaost um Op, de familie Arts van Café De Ouwe Zwengel, Pastoor Du moulin en Gemma met haar muziekgroepje voor de fijne Eucharistieviering, en niet te vergeten de heer Scheutjens die er altijd was als er een beroep op hem gedaan werd. Allemaal heel hartelijk bedankt en wij hopen ook het volgend jaar weer op jullie te mogen rekenen. Prins Toon d’n Urste, de Adjudanten de heer Vugs, de heer Scholtze en het werkgroepje van de V.O.G.G. mevrouw van Raak, mevrouw Buynsters en mevrouw van den Berk. JJ De dansmarietjes van Carnavalsvereniging ’de Pierewaaiers’, voortaan genaamd dans- en show groep Balla d’Oro, namen afscheid van deze ver eniging. Langs deze weg willen wij ’de Pierewaai ers’ en met name Toby Brekelmans en Anneke v.d. Wouw-v. Beers hartelijk danken voor de in zet en geweldige steun die zij altijd zijn geweest voor de dansmarietjes. Tevens danken wij hen voor de correcte wijze van afwerking. En nu is het de beurt aan dans- en showgroep Balla d’Oro, om zich waar te gaan maken. Hun optreden in Berkel-Enschot, bij de bejaarden en zusters van huize Stanislaus waren een groot suc ces. U kunt zondag, 26 februari, bij de opening van het nieuwe clubgebouw aan de Bosstraat de ze groep aan het werk zien. Komt allen eens een kijkje nemen. Misschien is uw dochter of zoontje zó enthousiast, dat zij of hij zich graag wil aan melden. Wij zullen daar erg blij mee zijn. Namens Balla d’Oro, E. Kouwenberg. Moergestel 1 moest het opnemen tegen de ge doodverfde kampioen, Hita 1De strijd ging ge lijk op. Na negen partijen 5-4. Ron van Hees deed z’n best. De eerste game won hij gemakke lijk. De tweede game ging verloren met 24-22. De derde game was een overwinning voor Ron. Piet Habraken won 2 partijen, Ron van Hees en Herman Reinders elk 1 partij en ’t dubbel was ook winst voor Moergestel 1 Uitslag Hita 1 - Moergestel 15-5 Moergestel 2 moest naar Slagzin 9. Ditmaal moest Mamadoeba Camara invallen. Het ging echter niet zoals men gehoopt had. Op de helft van de wedstrijd stond Moergestel met 3-2 ach ter. De zesde partij werd weer een winstpunt, stand 3-3. De volgende vier partijen leverden 3 verliespunten op en maar 1 winstpunt. Sjonnie van Elderen wist zijn 3 partijen te win nen, Mamadoeba Camara won 1 partij en René Oerlemans helaas geen. René meer trainen! Uitslag Slagzin 9 - Moergestel 26-4 Programma deze week: Beide teams spelen op donderdag 23 februari thuis om 20.30 uur en wel: Moergestel 1 tegen Spido 3 en Moergestel 2 tegen Spido 8. a Degelijk schoorsteen vegen; riool ontstop pen met hogedruk en alle voorkomende werk zaamheden: 'De Klusjesman', Langvennen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 04242-83937. Jan, Marie-Thérèse, Peter, Elly, Jolanda, Mie- ke, Angelie, Karin, Yvonne, Geert, Maricha, Ine, Angela en Rian: van harte proficiat met het be halen van jullie EHBO-diploma! Kees: bedankt voor de gezellige en leerzame lessen zodat ik de eerste keer slaagde. Erica Verkoop van schilderijen en schilderijlijsten; aluminiumlijsten in alle maten en kleuren. Galerie Erica, Ericastraat 3, Oisterwijk, tel. 04242-84228 en 88763. Openingstijden: ma., wo. en do. 13.00-18.00 u; za. 13.00-16.00 u. Andere tijden op afspraak. Te koop, te koop gevraagd, gevonden, verlo ren? Plaats 'n Zoekertje! Stop de tekst met 5,- in 'n envelop op het adres Oisterwijkseweg 43. Werkgroep Vluchtelingenwerk Moergestel. Wie heeft zaterdag 4 februari voor Den Boogaard in de roes van carnaval de fiets meegenomen (voorzien van een 'vluchteling'-sticker) van een van onze asielzoekers? Jongen is zeer gedepu teerd. Tel. 1649 of 1400. Jubileum of verjaardag? 'n Kadobon de beste keus! Winkeliersvereniging Moergestel Verkrijgbaar bij de Rabobank. kMNK M I I I I j I Koningshoeven Lourdesplein 4 - Tilburg Tel. 013 - 430194 25 kilo (met anijs) Oa W Natuurlijk bij Eierhandel/Dierenvoeders: PR. IRENESTRAAT 13 -■ U, l a ij, m a

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 5