’BELASTING-SPREEKUUR’ ADVIESBUREAU L. VAN DAM OPEN DAG tevens gelegenheid voor AANMELDING Jeugdleden naar de gewestelijke kampioenschappen Benoeming direkteur vrijdag a.s. te Open Dag verenigingsgebouw Bosstraat 3a Fietsen op politiebureau te V Openbaar Basisonderwijs Moergestel HET KATHOLIEKE SCHOOLBESTUUR De Stapper! 8a 1989 van leerlingen voor de basisscholen: - BOSZICHT, Bosstraat 1, tel. 1728 - GRAAF VAN URSEL, Kloosterlaan 32, tel. 1560 - HERTOG JAN, Duyvekotstraat 19, tel. 1886 U bent van harte welkom van 9.00- 12.00 uur, van 13.00- 17.00 uur en van 18.00 - 21.00 uur. Onze jeugdleden Richard Bruurs 11 jaar uit de Bosstraat en Marieke Salvetti 12 jaar uit de Kloosterlaan, nemen op zaterdag 25 februari a.s. deel aan de gewestelijke kampioenschappen hardrijden op de schaats te Eindhoven. Enkele weken geleden hebben velen van ons het aangiftebiljet inkomstenbelasting ontvangen. De ervaring leert, dat ondanks de vereenvoudiging van het belastingstelsel, velen problemen hebben met het invullen van dit biljet of niet alle mogelijkheden benutten. Adviesbureau L. van Dam wil u daarbij helpen! Dit bureau stelt n.l. in de maand maart een spreekuur open op: - 6, 7, 8 en 9 maart; -13,14,15 en 16 maart; -20, 21,22 en 23 maart van 19.00 uur tot 22.00 uur. Het Katholiek Basisonderwijs houdt DINSDAG 28 FEBRUARI a.s. ('T Door telefonisch vóór 1 maart een afspraak te maken, kan iedereen zich tegen een vast tarief verzekeren van deskundige hulp. BELT U NU REEDS: TELEFOON 04243 - 3219 Maandag 27 februari 19.30 u.: Schaatsclub ’de Vennen’ Zoals u reeds eerder in ’Moergestel- Nieuws’ hebt kunnen lezen, staat voor de vergadering van de raad op vrijdag 24 februari a.s. op de agenda, de benoeming van een direkteur voor de openbare basisschool in Moergestel. I 13e Jaargang - Nr. 561 8 Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 1 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. Interview met Iboica van Eyl Moergestel, Schaatsclub „De Vennen.” De toegang tot de kunstijsbaan is tijdens de kam pioenschappen gratis. Kom naar de ijsbaan om onze jeugdleden aan te moedigen. Gedurende de afgelopen maanden zijn er een groot aantal fietsen gevonden in Oisterwijk. Tot op heden zijn ons de eigenaren onbekend geble ven. Deze fietsen staan achter het politiebureau, Bm Verwielstraat 59, Oisterwijk. In verband met plaatsgebrek zullen deze 15 maart 1989 worden afgevoerd. Als u denkt dat uw fiets erbij zou kunnen staan, mag u gerust eens een kijkje komen nemen. U kunt dat doen t/m 14 maart 1989. Het politiebureau is hiervoor dagelijks tot 23.00 uur geopend, ook in het weekend. huis-aan-huis verspreid in Moergestel ftwk Extra uitzending i.v.m. benoeming direkteur Openbare Basisschool Beide jeugdleden hebben vanaf oktober vorig jaar danig getraind om de schaatstechniek en - snelheid te vergroten. Marieke twee maal per week te Tilburg en Eindhoven en Richard een maal per week in Eindhoven. Omdat ze hun ’mannetje’ terdege staan zijn ze geselecteerd om aan de gewestelijke kampioenschappen van de Koninklijke Nederlandse Schaatsbond (K.N.S.B.) deel te nemen. Ze komen beiden uit in de categorie pupillen (t/m 12 jaar) en strijden voor een goed resultaat op de 100 de 300 en de 500 m. hardrijden. maand maart a.s. plaatsvinden. Mocht dit artikel reeds nu vragen bij u oproepen, dan kunt u tijdens de normale kantooruren altijd bij de afdeling Welzijn op het gemeentehuis te recht. Moergestel, 21 februari 1989 Burgemeester en Wethouders van Moergestel, de sekretaris, A.W.G.J. van Kessel de burgemeester, J.B.S. ter Veer Nieuws’ en ’Het Nieuwsblad’ aan deze benoe ming aandacht schenken. Op maandagavond 6 maart a.s. wordt in de burgerzaal van het gemeentehuis vervolgens een algemene informatie-avond gehouden. Hierbij is iedereen van harte welkom, ook die mensen die reeds kind(eren) op een van de bij zondere scholen hebben zitten of ze daar hebben aangemeld. Op deze avond, welke aanvangt om 19.30 uur, zal ingegaan worden op de verdere gang van zaken met betrekking tot de oprichting van de openbare basisschool in Moergestel. Daar naast zal de direkteur zijn zegje doen omtrent al lerlei onderwijs-inhoudelijke aspecten. Voor degenen die op dat moment al weten dat zij hun kind(eren) naar de openbare school wil len laten gaan, bestaat er tevens gelegenheid tot inschrijving. Voor de ouders die alles nog eens rustig willen overwegen bestaat later nog de mogelijkheid om hun kind(eren) aan te melden. Dat zal op een nog nader te bepalen dag in de De kampioenschappen worden verreden op za terdag 25 februari 1989 om 18.00 uur op de bui tenbaan van de kunstijsbaan te Eindhoven. De ze baan is gelegen aan de Antoon Coolenlaan (een zijstraat van de Aalsterweg) op slechts 3 minuten - met de auto - afstand van de snelweg E3 afslag Waalre, Valkenswaard, daarna richting Eindho ven. In Eindhoven is de richtng naar de kunstijs baan aangegeven. S-' l' De gebruikers van het nieuwe verenigingsge bouw aan de Bosstraat 3A nodigen IEDEREEN uit te komen kennismaken met hun nieuwe ge bouw op zondag 26 februari 1989 van 12.30 tot 17.30 uur. Wethouder A. Smits zal de opening verrichten om 12.30 uur. Hij zal dan ook de nieuwe naam van het gebouw bekend maken. De drumfanfa re zorgt voor een muzikale omlijsting. Iedereen is hiervan van harte welkom. Vanaf 13.00 uur zal in de grote zaal het volgen de afwisselend programma plaatsvinden: 13.00 uur: judo-demonstratie 13.45 uur: drumfanfare (blazers/drummers) 14.15 uur: KVO volksdansen 14.45 uur: drumfanfare (majoretten/matro- zen/color guards) 15.15 uur: demonstratie tafeltennis 15.45 uur: dans- en showgroep balla d’oro 16.15 uur: drumband harmonie 17.30 uur: Afsluiting. In de andere ruimte kan ondermeer verkregen worden over peuterspeelzaal, scouting, dia- vertoning door de fotogroep en een demonstra tie van het schaatsen slijpen. I, Op de plaats waar het nieuwe schoolgebouw zal verrijzen werd afgelopen week de looierij gesloopt. Begin deze maand hebben met zeven geselecteer de kandidaten kennismakingsgesprekken plaats gevonden. Na afloop daarvan is in een gemeen schappelijke vergadering van het Kollege van Burgemeester en Wethouders met de werkgroep voor openbaar onderwijs, met grote unanimiteit de voorkeur uitgegaan naar een kandidaat, te we ten de heer B.P.A. Smits. De heer Smits is 35 jaar oud, woont in de gemeente Heesch en ver vult op dit moment aldaar de funktie van direk teur, eveneens aan een openbare school. Onmiddellijk na zijn benoeming door de ge meenteraad zullen de verdere voorbereidingen met betrekking tot de openbare basisschool in Moergestel mede door hem ter hand worden ge nomen. In een speciale uitzending via de lokale omroep ’Moergestel-TV’ zal de nieuwe direkteur op maandagavond 27 februari a.s. om 19.30 uur nader aan de inwoners van Moergestel worden voorgesteld. Verder zal ook ’Moergestel-

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 1