I Verrassend succes voor Iboica van Eyl Eerste trekking jubileumbingo BINGOKAARTEN... t i Donderdag is het zover! B.J. de Haan is van 20 febr. t/m 1 maart afwezig. Fietsen op politiebureau De geldautomaat, een nieuwe service van uw Rabobank 3e op Nederlandse Adetiekkampioenschappen 200 m EHBO-nieuws .4' s I Voor de 1e ronde zijn nog enkele kaarten te koop bij: Pryma Discount Denissen, Groentehal Crisje, Spar Mart, Schoenwinkel Ligtvoet, Slagerij Franken en Wijndomein ’In den Korenmaaier’ KIJK DONDERDAG OM 19.00 UUR NAAR MTV Donderdag 16 februari 19.00 uur MTV-uitzending Jubileumbingo ’Crescendo’ T elefoonnummers TANDARTS Waargenomen wordt er door Tandarts J. STEGER. Het maken van afspraken blijft wel mogelijk op de maan- t/m donderdagmiddag van 13.00 t/m 17.00 uur. Loterij op kaartnummers Iboica van Eyl, 18 jaar, MEAO-studente en woonachtig aan het Griete Veldeke 19 te Moergestel, kwam vorige week zondag in de finale tijdens de Nederlandse Atletiekkampioenschappen in de Houtrusthallen in Den Haag, en behaalde er tussen de Nederlandse damestop tot 19 jaar een uitstekende 3e plaats en daarmee dus de bronzen medaille. Natuurtalent Winnaar komt naar studio a.s. Donderdag om 19.00 uur precies begint de eerste trekking van de unieke jubileumbingo in verband met het 50-jarig bestaan van Zangvereniging ’Crescendo’. De afgelopen weken zijn de kaarten verkocht en donderdag kan het spektakel dan écht beginnen. Burgemeester verricht eerste trekking ■—i»H JA 8 13e Jaargang - Nr. 560 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen Foto Chris van de Bijgaart De bingo-machine waarmee donderdag voor de camera’s van MTV het spel wordt gespeeld. De telefoonnummers die beschikbaar zijn voor het melden van ’n ’kien’ worden tijdens de uit zending bekendgemaakt. Deze nummers kunnen uitsluitend worden ge bruikt voor het melden van ’kien’. Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel Gedurende de afgelopen maanden zijn er een groot aantal fietsen gevonden in Oisterwijk. Tot op heden zijn ons de eigenaren onbekend geble ven. Deze fietsen staan achter het politiebureau, Bm Verwielstraat 59, Oisterwijk. In verband met plaatsgebrek zullen deze 15 maart 1989 worden afgevoerd. Als u denkt dat uw fiets erbij zou kunnen staan, mag u gerust eens een kijkje komen nemen. U kunt dat doen t/m 14 maart 1989. Het politiebureau is hiervoor dagelijks tot 23.00 uur geopend, ook in het weekend. Aan het eind van de uitzending vindt er nog eens een extra loterij plaats op de kaartnummers. Hierbij zijn vijf waardebonnen te winnen a 20,— per stuk. Het totale prijzenpakket per ronde bedraagt maar liefst 1000,—. Iboica traint sinds een paar jaar bij Atletiekvere niging Taxandria in Oisterwijk, waar zij zelf tot de conclusie kwam dat sprintnummers haar op het lijf geschreven zijn. Via een eerste plaats op de 100 m bij de Zuid- Nederlandse kampioenschappen vorig jaar en Tnstuifwedstrijden’ bij regionale atletiekvereni gingen kwam zij op limiettijden die toch opvie len: 100 m in 12.42 sec. en 200 m in 25.60 sec. Vandaar werd zij uitgenodigd door de K.N.A.U. (de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie) om twee keer in de maand mee te doen aan de cen trale trainingen in Helmond. Nu, na anderhalf jaar zelf alles uitzoeken en op eigen houtje een beetje trainen, blijkt dus eigen lijk dat we hier te doen hebben met een Moerges- tels natuurtalent. Voorheen nooi specifiek op de sprint begeleid en getraind omdat de mogelijkheden te beperkt wa ren zoekt zij het nu hogerop om te kijken of er nog meer in zit. Dat zij daarbij de volledige steun en medewer king van haar ouders krijgt is een duidelijke zaak. Vader van Eyl begeleidt zijn dochter naar alle trainingen en wedstrijden door het gehele land. De winnaar van de bingo (hij of zij die dus het eerst ’kien’ meldt, wordt uitgenodigd om naar de studio te komen en daar de geldprijs van 300,- kontant in ontvangst te nemen. De andere prijzen kunnen op ’n later tijdstip worden afgehaald op het adres Pr. Margrietstraat 17. Op die bewuste zondag stond Iboica eerst aan de start voor de 60 m sprint. Die verliep voor haar door een slechte start teleurstellend. Anders liep het bij de 200 m. Ze behaalde via de series een finaleplaats en werd in een tijd van 25.76 sec. 3e in Klasse A, meisjes tot 19 jaar. Een hele belevenis voor Iboica, niet alleen de bronzen plak maar zeker ook de gehele en tourage. Inlopen op de baan samen met Nelly Cooman en Rob Druppers, de zenuwen voor de start, het lange wachten tussen de series en finale; kortom een spannende dag met een uitstekend resultaat. Intussen komen in huize van Eyl de uitnodigin gen binnen voor Iboica, want voor vele wedstrij den ziet men haar graag komen en het lijdt geen twijfel of ze zal in 1989 ongetwijfeld nog van zich laten horen. Iboica, van harte proficiat en veel sukses! Jaap de Groot a.s. Donderdag 16 februari is het geen lesavond voor gediplomeerde EHBO-ers. De reden hier van is dat de cursisten op examen gaan. Wij wen sen deze personen alvast veel sukses toe bij het examen. Donderdag 23 februari gaat onze ploeg deelne men aan de wedstrijd in Vorstenbosch. Het bestuur hoopt dan ook dat vele EHBO’ers meegaan om hen aan te moedigen. Wij vertrekken dan om 19.00 uur vanuit het Wit- Gele-Kruis gebouw. Voor de EHBO-ers die mee gaan is dit uiteraard een oefenavond. Met groeten, Het bestuur Foto Chris van de Bij gaart geld af te halen. Daarnaast kunt u 24 uur per dag terecht! Dus ook als de bank gesloten is. Al onze eigen Rabobankcliënten ontvangen binnenkort een persoonlijke uitnodiging om hun PIN-code af te halen. De geldautomaat werkt heel eenvoudig. Met be hulp van uw pas en persoonlijke geheime code (PIN-code) ’tovert’ u als het ware in en omme zien het gewenste bedrag te voorschijn. De uitgifte van de PIN-codes aan onze cliënten zal begin maart starten, terwijl de geldautomaat in de week van 20 februari officieel in gebruik ge nomen zal worden. Na invoering van deze nieuwe geldautomaat zal de snelkas vanzelfsprekend gaan verdwijnen. De geldautomaat, een nieuwe moderne service van de Rabobank die ongetwijfeld binnen de kortste keren ook ’uw hart zal stelen’. Burgemeester ter Veer is in de eerste uitzending de hoofdpersoon voor wat betreft het trekken van de bingoballetjes. Het unieke spel (het is voor het eerst dat in Bra bant bingo via de televisie wordt gespeeld) wordt omgeven door diverse programma-onderdelen. Voor de eerste uitzending kunt u o.a. rekenen op ’n sketch uit de grote revue ’Toeten en Bla zen’ die destijds werd opgezet bij het 75-jarig bestaan van de harmonie. Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 -1 van jjt j-,|acj op bovenstaand adres. De laatste twee weken hebben er binnen ons kan toor wat bouw- en installatiewerkzaamheden plaats gevonden. Bij de bank wordt namelijk een moderne geldautomaat geplaatst, bedoeld voor contante opnamen van uw betaalrekening. Iedereen die in het bezit is van een speciale pas voorzien van een ’PIN-code’ (Persoonlijk Iden tificatie Nummer), is daar van harte welkom. Dat geldt niet alleen voor onze eigen Rabobank cliënten maar ook voor cliënten die elders hun re kening hebben. De voordelen van de geldautomaat zijn niet ge ring. Het werkt snel omdat u de bankhal niet meer in hoeft, geen formulieren meer hoeft in te vullen om daarmee aan de balie vervolgens uw i Jubileumbingo 50 jaar ‘Crescendo'

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 1