I Artiesten-Gala 1989!!! i Carnavals- boeketje h I I ’Den Boogaard’ bouwt aan zekere toekomst rkt nd s te te I s g B te 9 te Eerste plannen al verwezenlijkt Dit mag u niet missen!!! Chris van Raak Opgelet!!! Carnavalsoptocht 1989 Inleveren kopij met carnaval... I te te te te B B t:-:- te-' 1 te te te te te te te B te I I voor Aan alle 60-plussers van Moergestel Laot ons meej carnaval ök ’s lekker aonpartijen! De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen Zaterdag 4 februari Met het aantrekken van een manager wil ’Den Boogaard’ haar aktiviteiten uitbouwen. In oktober 1988 kwam deze manager, Peter Spieringhs, geboren in Hilvarenbeek, bij genoemde stichting in dienst. Omdat ’Den Boogaard’ vooral een ontmoetingsplaats is voor veel Moergestelnaren leek het ons goed om Peter (gehuwd en vader van drie kinderen) aan u voor te stellen. Wij verzoeken u beleefd om kopij, bestemd voor het volgende nummer, zoveel mogelijk in te leveren op vrijdag 3 februari a.s. Mocht dat niet lukken dan levert u het gewoon later in. \i sl 38 STEL Brillen Contact lenzen De Lind 35a, Oisterwijk 04242-84899. Vrijdag koopavond te I Sporen al verdiend S- te te te te I - Samenvatting sauwelen 1989 13e Jaargang - Nr. 558 WOENSDAG 1 FEBRUARI 1989 NA 8 k Foto Chris van de Bijgaart M.O. Dan nog een bericht aan de kinderen die zelf in geschreven hebben voor deelname aan de op tocht. bloemsierkunst Kerkstraat 16, Moergestel 6?5 X Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel AwV Programma donderdag 2 febr. 19.00 uur Nog enkele dagen resten ons, voordat het grootste jaarlijkse feest kan losbarsten. Op za terdag 4 februari begint namelijk het karnaval. Maar het grootste gebeuren is natuurlijk op zondag 5 februari, dan trekt namelijk vanaf 13.30 uur de optocht door de straten van Moer gestel. Een optocht waar wederom veel deelne mers meedingen naar de prachtige prijzen die beschikbaar zijn gesteld door de Pierewaaiers. Maar voor het zover is zijn toch nog enkele puntjes door te nemen. - Driekoningenzingen - Vooruitblik tele-bingo ’Crescendo’ - Interview Pieter Burgers Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel Tel. 04243-2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. Heeft elke deelnemer een inschrijfformulier in gevuld en ingeleverd?? Als dit niet gebeurd is, en ze willen deelnemen aan de optocht en in aan merking komen voor een van de prachtige geld prijzen, kunt u bij een van de onderstaande adressen een formulier ophalen, invullen en vóór 3 februari inleveren bij een van de onderstaande adressen. Vergeet dit niet a.u.b. Het zou jammer zijn. Op zondag 5 februari kunt u ’s morgens tussen 11.00 en 12.00 uur een bordje afhalen bij café Hans de Brouwer. Op dit bord staat een nummer dat aangeeft de plaats in de optocht. Ook dit moet u niet vergeten. Verder vragen wij alle automobilisten en bewo ners langs de route geen auto’s te parkeren. Dit om alle narigheden voor beide partijen te voor komen. Om alles dan kompleet te maken, men weet inmiddels dat de optocht op het St. Jansplein ontbonden zal worden, dus niet aan het gemeentehuis. Dit houdt ook in dat het St. Jansplein de gehele dag afgesloten is. Hopende dat de kerkbezoekers hier een keer begrip voor hebben. Er zijn mogelijkheden genoeg daarbui ten. Samen met Jan Zoontjens Met bedrijfsleider Jan Zoontjens samen is Peter nu verantwoordelijk voor de gehele gang van za ken. Over die samenwerking en de collegialiteit onder de 40 part-time medewerkers is Peter en thousiast en hij ziet vol vertrouwen de toekomst voor ’Den Boogaard’ tegemoet. Dat moet ook wel, want in tegenstelling tot wat velen denken krijgt ’Den Boogaard’ geen subsidie en moet het als elk ander horeca-bedrijf zichzelf bedruipen. Altijd welkom Kortom, iedereen is er welkom en mocht u ’n af spraak willen maken voor de organisatie van bij voorbeeld ’n avond kunt u het best even telefo nisch ’n afspraak maken, zodat u er zeker van bent dat Peter aanwezig is. Voor wat betreft het komende carnaval hoopt hij ook u te mogen begroeten en mocht u de man op de foto tegenkomen dan weet u tenminste wie hij is. Peter: van harte sukses! Zaterdagmiddag 4 februari a.s. nodigen wij u uit om naar DEN BOOGAARD te komen. Daar zullen wij dan een ZEER SPECIALE karna- valsmiddag voor u verzorgen met medewerking van: - Dansgroep KVO uit Moergestel - Blaoskapel De Vlegeltjes - De dansgarde van de Stadsprins - en als klap op de vuurpijl een optreden van: Jo Hoogendoorn, bekend van o.a.: de witpen, de purperen hei en met m’n hengeltje enz. Dus: zorg dat u erbij bent. Entree gratis. Aan vang programma: 14.00 uur. Tot ziens. Organisatie: Openbaar Karnaval Moergestel. Peter ging na de Detailhandelschool ’n opleiding volgen aan de Hotelschool te Tilburg. Na 2 jaar gewerkt te hebben in het Autotron te Drunen ging hij in 1980 naar het Vendorado-park in Horst-America en daarna naar Weert. Op allebei de plaatsen nam hij het horeca-gedeelte voor zijn rekening. Hij had er de zorg voor de inrichting van de keuken en het restaurant en de verant woording over het personeel. Uitdaging Via een advertentie solliciteerde hij naar de funk- tie van manager van ’Den Boogaard’. Uit het rui me aanbod sollicitanten werd Peter (32 jaar pas) uiteindelijk gekozen voor de beschikbare plek. Zelf ziet hij het als een enorme uitdaging om hier te werken en ideeën voor de toekomst heeft hij voldoende. Gemeenschappelijke belangen Peter viel in Moergestel direkt het bloeiende ve renigingsleven op. Hij vindt het fijn dat ook ve le verenigingen gebruik maken van ’Den Boo gaard’, en op die manier ’n ontmoetingsplaats voor de inwoners creëren. Veelal vinden die ak tiviteiten in de avonduren plaats, maar daarnaast zijn er overdag nog legio mogelijkheden. Speciaal wordt dan gedacht aan grote vergaderin gen en bijeenkomsten zoals onlangs van de NCB en binnenkort van de Heidemij (bijeenkomst waarbij trouwens de ministers Nijpels en Braks worden verwacht). Samenwerking met de plaatselijke horeca ziet Pe ter als ’n must en hij wil die samenwerking ook graag bevorderen. Toekomst Met het oog op de toekomst gericht vertelt Peter te willen werken aan een betere presentatie naar buiten toe. De entree van het gebouw zal binnenkort worden aangepast en ook de voorzaal zal ’n metamorfo se ondergaan wat betreft kleurstelling. De ver lichting op het podium is al aangepast en de dis co is in z’n geheel verplaatst naar achter in de zaal. Tevens heeft men er nu ook de beschikking over ’n CD-speler en ’n geheel nieuwe geluids installatie. Deze worden verwacht bij de Boerenbond om 13.00 uur en krijgen daar hun beloofde medail le omgehangen door een lid van de Raad van Elf. En na de optocht staat er een verrassing voor elk deelnemend kind te wachten in den Boogaard. Natuurlijk brengt ook Z.D.H. Prins Antoine, met de Raad van Elf en muziek een bezoek aan de kindermiddag in den Boogaard. Hopende jul lie aan voldoende informatie te hebben geholpen en als dit niet zo is, dan hier de adressen, die jul lie alles over dit kunnen vertellen, heel veel suc ces en veel plezier. Namens de optochtcommissie: Jan van Elderen, Vooskerbos 23, tel. 1923; Wil Dominicus, Prin ses Christinastr. 8, tel. 1137; Ton Hoffmans, D’n Duyp 13, tel. 3485. P.S. Het opstelterrein is aan de Schoolstraat. Aanstaande zaterdag is het weer zo ver. Dan barst namelijk in heel het zuiden het karnavals- feest los, zo ook in het Durdraaiersrijk. Zoals de traditie dat wil, wordt het karnavals- feest juist daar op een grootse wijze geopend met het Artiesten-Gala in residentie ’t Draai- boompje. Ook dit jaar kun je weer genieten van tien groe pen en individuen die hun ’kunnen’ zullen tonen op deze avond. Zij hebben allen reeds weken met voorbereiding en repetities achter de rug. Onder hen bevinden zich niet alleen zangers en zange ressen, dansersgroepen maar ook andere, nog niet nader te omschrijven artiesten. Enkelen van hen zul je herkennen van voorafgaande jaren, maar er zijn ook weer nieuwe artiesten, die de aantrekkingskracht van het podium niet konden weerstaan. Wil je verzekerd zijn van een gran dioze avond en tegelijkertijd van een goed begin van karnaval 1989, kom dan zaterdag a.s. naar ’t Draaiboompje. Aanvang 20.30 uur en de entree, net zoals alle karnavalsdagen, gratis. Wij hopen je tijdens de komende kamavalsda- gen daar dikwijls te zien, om er zo samen met jou een groots feest van te maken. C.V. De Durdraaiers te Si I Onze uitzending eindigt om 20.00 uur zodat u tijdig bij het eerste Moergestelse carnavalsconcert in Den Boogaard aanwe zig kunt zijn. Een aanrader!

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 1