s 8 I te BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL I0 i hg I h b te h te p S te 10 t - I te :te PAGINA 11 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 1 FEBRUARI 1989 558-3 1. 558-1 2. 3. 558-2 558-6 1. 2. 3. 558 7 558-5 Burgemeester en wethouders van Moergestel maken hierbij bekend dat zij op 21 december 1988 hebben besloten het hoofd van de dienst Gemeentewerken te machtigen tot het ne men van eventuele verkeersmaatregelen ten behoeve van de parkeerplaats, gelegen bij het Verenigingsgebouw aan de Bosstraat. De verkeersmaatregelen kunnen enkel tot dienst hebben dat, indien de weersomstandig heden zulks toelaten, de parkeerplaats gebruikt kan worden als ijsbaan. Het zal duidelijk zijn dat tussentijds ander gebruik van de plaats alsdan niet gewenst is. Mochten de weergoden besluiten tot een redelijke vriesperiode, waarbij we dus gebruik kunnen maken van een ijsbaan in de gemeente, dan is het goed hierover het volgende nog te weten. Het beheer en de organisatie zal berusten bij de schaatsclub 'De Vennen'. Zij zal er op toezien dat het ijs niet betreden wordt met rijwielen, auto's e.d. Deze vereniging is niet aansprakelijk voor eventueel door derden geleden schade, in welke vorm dan ook. De vereniging zal duidelijk aangeven tijdens welke uren en op welke dagen voor bepaalde groepen van inwoners schaatsaktiviteiten op de parkeerplaats mogelijk zijn. Dit om de be schikbare ruimte zo eerlijk mogelijk te verdelen. Voor het schaatsen mag geen gebruik gemaakt worden van het Verenigingsge bouw. Burgemeester en wethouders van Moergestel; overwegende, dat hun kollege door de raad van de gemeente Moergestel, is gemachtigd tot het nemen van verkeersmaatregelen, als bedoeld in artikel 132 van de Wegenver keerswet; dat aan de Bosstraat te Moergestel is gebouwd een Verenigingsgebouw, met daarbij gele gen een parkeerterrein; dat, hun kollege van oordeel is, dat in verband met rekreatieve mogelijkheden voor de jeugd van Moergestel, het gewenst is op deze parkeerplaats, indien de weersomstandighe den zulks toelaten, gebruikt dient te worden als ijsbaan c.q. schaatsbaan; dat het vanuit die overweging wenselijk is alsdan die maatregelen te nemen om een onbe lemmerde bevriezing van de baan mogelijk te maken i.q. afsluiting ervan voor alle verkeer; dat het in verband met een praktische uitvoering van voornoemd streven, gewenst is het Hoofd van de Dienst Gemeentewerken te belasten met de konkrete en direkte uitvoering hiervan, o.a. inhoudende zelfstandige plaatsing van de benodigde bebording; gelet op het terzake bepaalde in de Wegenverkeerswetgeving; besluiten; het Hoofd van de Dienst Gemeentewerken te machtigen tot het nemen van die ver keersmaatregelen die hij nodig acht teneinde te komen tot een gebruik van de parkeer plaats als ijsbaan, en van die maatregelen mededeling te doen op de gebruikelijke wijze. Moergestel, 21 december 1988. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Moergestel, 1 februari 1989. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Moergestel, 1 februari 1989. De burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeente voornemens zijn om met gebruikmaking van de vrijstellingsmogelijkheid neer gelegd in artikel 25 onder IV van het bestemmingsplan 'Kom Moergestel I' (vrijstelling ten behoeve van een aan huis gebonden beroep) vrijstelling te verlenen aan M.T.J. Raaima- kers, om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A, nr. 3883, plaat selijk bekend als Schoolstraat 11 een assurantiekantoor te vestigen. Het ontwerp besluit ligt vanaf 3 februari 1989 gedurende 14 dagen ter gemeentesekretarie op de afdeling Algemene en Juridische Zaken voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn bestaat voor belanghebbenden de gelegenheid tot het schriftelijk indienen van be zwaren bij burgemeester en wethouders tegen dit ontwerp-besluit. Moergestel, 1 februari 1989. De burgemeester voornoemd, de bu rgemeester JBSter Veer Moergestel, 1 februari 1989. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de sekretaris, A.W.G.J. van Kessel. B Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen zijn ingekomen: een aanvrage van Gebr. Hoosemans, Waterhoefstraat 4 te Moergestel, om een nieu we, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinder wet voor een varkensfok- en mesterij en rundveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B, nummer 2254, plaatselijk bekend Waterhoefstraat 4-8; een aanvrage van C. A. van Dijk, Oostelvoortjes 19 te Moergestel, om vergunning inge volge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een rundveehouderij en var- kensmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B, nummer 2242, plaatselijk bekend Oostelvoortjes 19; een aanvrage van Maatschap J.C. en A.J.A.M. Rijnen, Heikant 4 te Moergestel, om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een stierenmesterij en rundveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie C, nummer 1120, plaatselijk bekend Heikant 4. Bovengenoemde bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekre tarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage, tijdens kantooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Gedurende deze termijn liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bi bliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, en wel elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Vanaf heden gedurende 1 maand kunnen gemotiveerde bezwaren schriftelijk bij ons Kolle ge worden ingediend. Voor de indiener van een bezwaarschrift bestaat de mogelijkheid het schriftelijke verzoek te doen om zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Eveneens kunnen bezwaren worden ingebracht tijdens een te houden openbare zitting op 21 februari 1989 om 10.00 uur (Gebr. Hoosemans), 10.30 uur (C.A. van Dijk) en 11.00 uur (Maatschap Rijnen), in het gemeentehuis van Moergestel, waarbij dan tevens de gelegen heid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrage tussen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Volledigheidshalve wordt opgemerkt, dat degene(n) die bezwaren hebben ingebracht op bovenomschreven wijze, alsmede een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is geweest, in de gelegenheid wordt gesteld om bezwaren tegen het ontwerp van de te nemen beschikking in te dienen. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken hierbij bekend dat zij op 24 januari 1989 hebben besloten: 1aan J. van Hest, Driehuizerweg 3 te Moergestel, vergunning te verlenen ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een varkensfok- en mesterij en rundvee houderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is ver meld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E, nummer 488, plaatselijk bekend Driehuizerweg 3; 2. aan W.J.M. van Esch, Pijnendijk 6a te Moergestel, te verlenen een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een rundveehouderij, varkensfok- en mesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvra ge behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nr. 3535, plaatselijk bekend Pijnendijk 6a. De vergunningen zijn verleend onder voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De beschikkingen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage, en wel tijdens kan tooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens deze termijn liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Biblio theek, Schoolstraat 37 te Moergestel, en wel elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Beroep tegen de beschikkingen kan worden ingesteld door: a. de aanvragers; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die tegen de aanvragen om vergunning tijdig bezwaar hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is geweest eerder bezwaar in te brengen. Het beroepschrift moet binnen de termijn van 1 maand worden ingediend bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Zij, die beroep instellen kunnen overeenkomstig het bepaalde in artikel 60a van de Wet op de Raad van State, een verzoek doen om schorsing van de beschikkingen en/of tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het verzoek moet worden gericht tot de Voorzitter van genoemde afdeling. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen zijn ingekomen: een aanvrage van A. van Hest, Driehuizerweg 5 te Moergestel, om vergunning ingevol ge de Hinderwet tot het oprichten en in werking houden van een varkensfok- en meste rij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E, nummer 395, plaatselijk bekend Driehuizerweg (ongenummerd); een aanvrage van F.J.C.M. Verhoeven, Hildsven 4 te Moergestel, om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een kalverhouderij en varkensmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aan vrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B, nummer 1677, plaatselijk bekend Oirschotseweg 44; een aanvrage van F.J.C.M. Verhoeven, Hildsven 4 te Moergestel, om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een rundveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende be scheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B, nummers 389 en 390, plaatselijk bekend Hildsven 4. Wij zijn voornemens de gevraagde vergunningen te verlenen, onder de voor dergelijke in richtingen gebruikelijke voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikkingen en de daarbij behorende overige bescheiden liggen vanaf he den tot 1 maart 1989 ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage, tijdens kantooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen gemotiveerde bezwaarschriften kunnen worden ingé bracht, te weten vanaf heden gedurende 1 maand, liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Indien daarom telefonisch wordt verzocht, kunnen tot 1 week voor bedoelde datum mon delinge bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrage, tussen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Gemotiveerde schriftelijke bezwaren kunnen worden ingebracht bij ons Kollege, waarbij dan tevens door de indiener van het bezwaarschrift het schriftelijke verzoek kan worden gedaan om zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Tenslotte wordt er de aandacht op gevestigd, dat degenen die bezwaren hebben ingé bracht op bovenomschreven wijze, en de belanghebbenden die aantonen daartoe redelij kerwijze niet in staat te zijn geweest, naar aanleiding van de beschikkingen beroep in kun nen stellen bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur. Moergestel, 1 februari 1989. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 11