Nieuwjaarsconcert op zaterdag 7 januari 1 Jongerenkoor y Moergestel fels I Nieuwjaarsconcert Harmonie ’Prinses Juliana’ BV II n CDA achterban Zaterdag 7 januari Harmonie en drumband Prinses Juliana Vakantie voor gehandicapten Moergestelse winterloop 1989 De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen geen praktijk van 10t/m 13 januari P.P.M. Showband Driekoningenzingen 1989 P. Terwindt ’De Parelmuzikanten’ Nieuwe rubriek... F Brillen Contactlenzen Aanvang 20.00 uur precies. Zaal open: 19.00 uur. HUISARTS Waarneming: E. VAN DELFT Oisterwijkseweg 67a Telefoon 04243 -1424 Na afloop van het concert muziek van Drumband Harmonie Programma De Parelmuzikanten Zaterdag a.s. zal Muziekvereniging Juliana haar traditionele nieuwjaars concert houden in de grote zaal van Den Boogaard. De aanvang van het concert is gesteld op precies 20.00 uur en de zaal zal zijn geopend vanaf 19.00 uur. Dhr. Jan Hermans dirigeert het harmonie orkest, terwijl de drumband on der leiding van dhr. Johan van Summeren zal optreden. De Lind 35a, Oisterwijk, Tel. 04242-84899 -*** WOENSDAG 4 JANUARI 1989 13e Jaargang - Nr. 554 7 januari De raadsfraktie van het CDA nodigt al haar le den uit voor haar achterbanbijeenkomst op maandag 9 januari a.s. Om 20.30 uur in de zaal van de Boerenbond. Op deze bijeenkomst wordt de agenda van de raadsvergadering van 13 januari besproken, waaronder de H.U.P.-regeling. Graag wil de CDA fraktie uw mening horen over allerlei politieke zaken die in onze gemeente aan de orde zijn. Uw inbreng en mening is voor ons erg belangrijk. U komt toch ook?! Theo Mulders Toon v. Gils Ad v.d. Meijdenberg Riky Bergman-v.d. Loo Gehandicapten, die graag in rust hun vakantie willen doorbrengen, kunnen voor hieronder ge noemde staanplaatsen hun vakantieperiode 1989 boeken op onderstaand adres. In huur wordt aangeboden: Een stacaravan met standplaats op Camping Fa milyland te Hoogerheide. Een stacaravan met standplaats op Camping De Heide te Bergen op Zoom. Volledig voor rolstoel en slecht ter been zijnde, aangepaste en ingerichte zes-persoons stacaravan. Beide campings zijn gelegen in bosrijke omge ving en zijn voorzien van allerlei gemakken zoals: - stromend water - electra - koelkast - centrale verwarming. Voor het hoog-, voor- en naseizoenn geldt dezelf de prijs: 300,— per week, all in. (Wel dient men een waarborg te storten van 50,—.) Het geheel kan voor u een unieke gelegenheid zijn voor een fijne vakantie. Inlichtingen kunt u verkrijgen bij:. A.V.O. Nederland te Roosendaal 01650-57186. Na de feestmaand december is het weer tijd om het normale ritme op te pikken. Bij dit ritme be horen natuurlijk ook de optredens elke eerste za terdag van de maand in discotheek ’t Draai- boompje. Dit nieuwe jaar 1989 belooft ook op dit gebied een knaller te worden, want er staan weer fan tastische optredens gepland. Het begint wordt gemaakt door de P.P.M. Showband. Velen kennen deze band ongetwijfeld van hun laatste optreden, tijdens welk de zanger aan het plafond hing te zingen. Het is duS niet allen een band die goede top 40 muziek speelt, maar het is ook nog leuk om er naar te kijken. Naast dit optreden is er natuurlijk elke zondaga vond disco in ’t Draaiboompje met de disejoe- keys Jan en Ben. Je ziet dat er weer volop gele genheid is om je vrienden te ontmoeten. Tot ziens in jouw favoriete discotheek! Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel - 13.00 uur: start voor de wedstrijdlopers, voor een wedstrijd over 10 km. (Zowel voor dames als heren). Voor de eerste drie dames en de eerste drie he ren zijn prijzen beschikbaar. Inschrijven tot één uur vóór de aan vang van de wedstrijd in het clubgebouw. Het inschrijfgeld bedraagt 2,50 voor kinderen tot 14 jaar en 5,— voor personen van 15 jaar en ouder. Voor de teamloop bedraagt het inschrijfgeld 20,— per team. Voor iedere deelnemer is er een vaantje beschik baar. Er is voldoende kleed- en douchegelegen- heid aanwezig. Met ingang van deze week publiceren wij de nieuwe rubriek ’Van de politie’ met allerlei be richten die wij verkrijgen via het bureau van de Rijkspolitie te Oisterwijk. Deze nieuwe rubriek wordt ondergebracht op de pagina met de gemeenteinformatie, de voor laatste pagina van elke krant. Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. Wij verwachten dat op 6 januari a.s. weer veel kleine en grote kortingen zingend rondgaan door ons dorp. Hopelijk worden ze ook dit jaar weer gastvrij ontvangen, als ze bij u aanbellen. Zoals voorgaande jaren zullen zij ook nu weer collecteren om Theo Raaymakers te helpen met zijn zware taak ten behoeve van dakloze kinde ren in India. Of zij voor Theo zingen en collec teren kunt u zien aan de Collectebussen. Na af loop worden de kinderen tussen half 5 en half 6 in Den Boogaard verwacht, waar de traditione le tractatie op warme chocolademelk en een koek te wachten staat. Voor alle koninkjes is er boven dien een kleine verrassing. Werkgroep M.O.V. Dhr. van Summeren heeft met zijn drumband veel werk gemaakt van een door hem zelf gecom poneerd werk dat bestaat uit zes delen, waarbij alle mogelijke slagwerkinstrumenten een grote rol spelen. Het werk is dan ook zeer gevarieerd, waarbij duidelijk invloeden merkbaar zijn van Afrikaanse, Ierse, Jamaicaanse en Braziliaanse oorsprong. De Harmonie heeft het laatste halfjaar een enor me inspanning moeten leveren om haar plaats in de afdeling Uitmuntend met een le prijs gestal te te geven. Deze prestatie weerd op 19 novem ber te Uden geleverd, waarna met veel inzet het programma voor het huidige Nieuwjaarsconcert werd klaargestoomd. Uiteraard zullen de succes volle concourswerken onderdeel uitmaken van het concert. 1. Radetszky Mars, Joh. Strauss 2. The Chinese Folk Suite, W. Barker 3. Rhapsody from the Low Countries, H. Lijn schoten 4. Second Chance, J. v. Summeren 5. Die Fledermaus, Joh. Strauss 6. Rushmore, A. Reed 7. Jamaican Folk Suite, H. Walters 8. Alice’s Cha Cha Cha, N. v. Lint/Th. Smits Wij zijn er van overtuigd met bovenstaand pro gramma een keuze te hebben gemaakt die iede re muziekliefhebber zal aanspreken. Uiteraard zal de zaal van Den Boogaard weer zodanig wor den ingericht, dat we iedereen in een sfeervolle omgeving kunnen ontvangen. Wij rekenen dan ook dit jaar weer op een grote belangstelling en zijn er trots op dit programma weer aan alle Moergestelnaren te kunnen aanbie den. Na afloop van het concert zal de avond worden voortgezet mmet een optreden van de ook hier niet onbekende Parelmuzikanten uit Oisterwijk die het Nieuwjaarsbal zullen verzorgen. Met de keuze van dit orkest, waarin tevens een 4-tal Moergestelnaren zijn opgenomen, lijkt ons een zeer gevarieerde muzikale én gezellige avond ver zekerd. Nu de oliebollen weer op zijn, de champagne glazen weer achter in de kast staan en op straat nog de laatste resten van al dan niet opgebrand vuurwerk liggen, willen wij graag langs deze weg iedereen een gelukkig, gezond en muzikaal 1989 toewensen. Een nieuw jaar betekkent zeker ook voor ons goede voornemens. Na wat omzwervingen langs verschillende lokaties kunnen we nu weer ge bruik gaan maken vann een vaste lokatie. Het nieuwe gebouw aan de Bosstraat is namelijk ge bruiksklaar. A.s. donderdag 5 januari zullen we daar dan ook intrekken. De tijden zijn gelijk ge bleven: van 19.00 uur tot 20.30 uur. Iedereen die op z’n lijstje van goede voornemens ’wat vaker zingen’ had staan, of dat alsnog wil toevoegen, is van harte welkom. Vrijdagavond zullen wij gaan driekoningenzingen voor het goede doel. U kunt daarbij uw medewerking verlenen door uw deur, uw oren en uw beurs ver te openen. ■^azal Givenchy Missoni Naf- Ray-Ban Roden. Atrio Benetton B^P^^nierCazal Christian Dior Dunhill Ferrari Givenchy.Gucci Jaguar Kickers Mis soni Naf-Naf Jean Patou Porsche Ray-Ban Rodenstock Silhouette Alpina Atrio Benetton Bugatti Cartie^^»^ Christian Dior Dunhill Ferrari (^^Cny Gi*;i Jaguar K^ii^Lacoste N^Jaf Je< atou J.rsche Rawfa ■■^■nstock - X Op zondag 22 januari a.s. organiseert Sport school ’Physique’ in samenwerking met Sport vereniging ’Roef!’ voor de vierde keer een win terloop rondom het sportcomplex van ’Roef!’ in Moergestel. Er is een parcours uitgezet over 2,4 km. over zo wel zandpad als verharde weg. Het programma is als volgt: - 11.00 uur: start voor de recreanten die naar eigen keuze 2,5 km., 5 km., 7,5 km. of 10 km. kunnen lopen. Inschrijving in het clubgebouw. - 12.00 uur: ’teamloop’. Bij de ’teamloop’ is het de bedoeling dat er met een team van 4 personen door ieder een afstand van 5 km. wordt gelopen. De tijden van deze lopers/sters worden opgeteld en het team met de kortste tijd wordt als win naar uitgeroepen. Voor het winnende team is een wisselbeker be schikbaar. Het is de bedoeling dat de teams in uniforme kle dij lopen. Inschrijving voor de ’teamloop’ kan vóóraf ge beuren en wel vóór 20 januari 1989. Dit kan telefonisch gebeuren bij: Jaap de Groottel. 04243 - 3459 Sportschool ’Physique’tel. 04243 - 2672 Ad Schoenmakerstel. 04243 - 3238 Uk"*

Weekblad Moergestels Nieuws | 1989 | | pagina 1