Chris van Raak Hoofdprijs f 250. SS mi Prettige feestdagen en ’n gezegend 1989! W eihnachtstollen, Kerstkransen, -staven en bavaroisepuddingen Rijkelijk gedecoreerde kersttaarten en gebakjes Arna, Corina, Daniëlle, Myranda en Mia ZTOFFEfi Wij wensen alle inwoners van Moergestel prettige feestdagen en een Ligtvoetig 1989...! Ze zijn er weer, onze overheerlijke Met nieuwjaar bakken wij verse oliebollen en appelbeignets! BANKETBAKKERIJ H. VERKOOIJEN Raadhuisstraat 13 - Moergestel - Tel. 3788 De gehele week geopend. Maandagmiddag gesloten. van Bloemsierkunst Bij Hans en Riky de Brouwer wensen u prettige feestdagen en hopen u in het nieuwe jaar weer van dienst te kunnen zijn. Wij wensen ai/e inwoners van Moergestel prettige Kerstdagen en een voorspoedig nieuwjaar!! 2e Kerstdag 26 december Aanvang 20.30 uur Laet ons nie anpartijen carnaval 1989 ’t Fijne komt van de Banketbakker...! [t& imnn ’Huis van de Toekomst’ krijgt gestalte Audacia-nieuws SCHOENWINKELS Kerkstraat 16, Moergestel, Tel. 04243-3612 MOERGESTEL - EINDHOVEN - VEGHEL Hans en Jeanne Verkooijen Tot ziens in onze winkel! o Rootven 60 - Moergestel Telefoon 04243 - 2414 Dit alles wordt met uiterste zorg en vakmanschap bereid door uw banketbakker. Bestellijsten in de winkel verkrijgbaar. Inleveren uiterlijk 21 DECEMBER (om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn). Verder wensen wij iedereen een fijne Kerst en een gelukkig nieuwjaar toe. In verband met het Kerstfeest hebben wij De Oistelvoirtjes MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 21 DECEMBER 1988 PAGINA 15 14 vervolg op pagina 17 D .1-2 .1-5 .0-6 .1-2 3-2 0-2 .4-2 5-1 Zo wordt staal als voorspanmateriaal in het be ton vervangen door de kunststof arapree en heeft het Huis een badkamer met een dak dat zich als een bloem kan openen. De laatste snufjes op het gebied van elektronica, zoals de interactieve CD en de universele afstandsbediening zijn in dit Huis te zien. Het ’Huis van de Toekomst’ is een samenwer kingsproject van (nu) 38 Nederlandse bedrijven en instellingen, die laten zien wat de ’B.V. Ne derland’ kan realiseren nu en in de toekomst. Het Huis zal in de zomer van 1989 zijn voltooid, voor bezoekers aan het Autotron is het dan gra tis toegankelijk. Laet ons mar anpartijen. Hét carnavalsmotto van 1989 zullen wij voor u in beeld en geluid bren gen tijdens sauwelavonden op 20 en 21 januari a.s. Dit mag u niet missen. Het wordt een groot se Gèsselse avond. Dus laat ons niet alleen anpartijen. De sauwelaars Om de administratie van het ledenbestand op peil te brengen plaatsen wij deze oproep spe ciaal voor de ouders van de kinderen die dit jaar (1988) in onze wijk geboren zijn. Zij die de geboorte van hun zoon of dochter nog niet hebben aangemeld d.m.v. een geboorte kaartje worden vriendelijk verzocht z.s.m. con tact op te nemen met Ank Zuman, tel. 2480. De daadwerkelijke bouw van het ’Huis van de Toekomst’ in het park van Autotron in Rosma len is van start gegaan. Men tracht nog voor het invallen van de winter het storten van het beton te voltooien. Het ’Huis van de Toekomst’ is bedoeld als een demonstratie-project waarin een zo breed moge lijk scala aan ideeën over mogelijkheden van het bouwen en wonen in de toekomst wordt gepre senteerd. De architectuur, de constructie en de toegepaste boumaterialen dragen een innovatief karakter. Zondag 18 december 1988 Hertogstad - Audacia Audacia 2 - Veerse Boys 2 Zigo 4 - Audacia 3 Audacia 4 - Velocitas 3 Were Di 5 - Audacia 5 Viola 4 - Audacia 6 Audacia 7 - Bladella 8 Dommelen 5 - Audacia 8 Audacia 9 - Vrij AUDACIA-PUPILLEN Zaterdag 17 december alle pupillenwedstrijden afgelast. Pupillen let op Voor de volgende zaterdagen worden er geen pu pillenwedstrijden gespeeld zaterdag 24 en zater dag 31 december 1988 en zaterdag 7 januari 1989. Met de kompetitie beginnen wij weer op 14 ja nuari 1989. Bedankt Op zaterdag 17 december hebben onze pupillen weer bij u aangebeld voor onze jaarlijkse kerststukjes. hgGvoef

Weekblad Moergestels Nieuws | 1988 | | pagina 15