zijn dat ook MENSEN r ZOALS WIJ?" .^Trrrin nc VIT het gemeentehuis If I GEMEENTE MOERGESTEL ld Dak- en thuislozen? ZONDER ONZE OPVANG BLIJVEN ZE NERGENS BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING I I I I 18 Reageer: (030) 33.15.49 (ook voor gratis documentatie en specifieke inlichtingen) evenementen PAGINA 11 552-1 1 552-2 "Tja, maar wat ik me afvraag Het gaat om mensen zoals wij. Naam: Adres: Postcode: Plaats: 552-3 i i Een echtscheiding, vervolgens geen werk? Geen kennissen, wel te veel alco hol? Je ouders komen uit Marokko, zelf voel je je hier meer thuis? Het ene probleem lokt het andere uit. Voor je het weet behoor je er toe: Nederland kent meer dan 200.000 dak- en thuislozen. De meesten van hen raakten door een veelheid van problemen "van huis". Hun aantal groeit sterk. Is het probleem onderschat? Dak- en thuislozen: zwerfjongeren, ex-psy- chiatrische patiënten, (gescheiden) vrou- wen, langdurig werklozen, verslaafden, alcoholici, vluchtelingen, enz. U kunt helpen: vraag de informatie aan. Geef vooroordelen en misverstanden geen kans. Ook in uw omgeving kan het spelen. Tijdig begrip kan veel ellende voorkomen. Er is ook veel te weinig lokale opvang. Zenden naar: Vrijzinnig Protestants Centrum. Antwoord nummer 9089, 3500 ZA Utrecht (postzegel niet nodig). Voor hulpverleners, betrokkenen en vrijwilligers is nog veel te doen. Voor iedereen ligt dus uitvoerige informatie klaar. Moergestel, 14 december 1988. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. l r 1 1985 Medoc t een NA 10 Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen is ingekomen een aanvrage van J. van Hest, Driehuizerweg 3 te Moergestel om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het wijzigen van een varkensfok- en mesterij en rundveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E, nummer 488, plaatselijk bekend Drie huizerweg 3. Wij zijn voornemens de gevraagde vergunning te verlenen onder de voor een dergelijke in richting gebruikelijke voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te on dervangen. De ontwerp beschikking en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden tot 14 ja nuari 1989 ter inzage ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, en wel van 09.00 ur tot 12.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen bezwaren kunnen worden ingebracht, te weten vanaf he den gedurende 1 maand, liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bi bliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel. Indien daarom telefonisch wordt verzocht, kunnen tot 1 week voor bedoelde datum mon delinge bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrage, tussen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Gemotiveerde schriftelijke bezwaren kunnen worden ingebracht bij ons Kollege, waarbij dan tevens door de indiener van het bezwaarschrift het schriftelijk verzoek kan worden ge daan om zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Tenslotte wordt er de aandacht op gevestigd, dat degenen die bezwaren hebben ingé bracht op bovenomschreven wijze, en de belanghebbenden die aantonen dat zij daartoe redelijkerwijze niet in staat zijn geweest, naar aanleiding van de beschikking beroep in kun nen stellen bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur. Moergestel, 14 december 1988. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Ja! Stuur mij nadere informatie. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen is ingekomen een aanvrage van H.J.A.M. de Brouwer, Oirschotseweg 69 te Moergestel, om vergunning in gevolge de Hinderwet tot het wijzigen van een varkensfokkerij in een pluimveehouderij an nex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het percaal kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie C, nummer 1102, plaatselijk be kend Oirschotseweg 69. De aanvrage met de daarbij behorende bescheiden ligt vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage, en wel tijdens kantooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen gemotiveerde bezwaren kunnen worden ingebracht, te we ten vanaf heden gedurende 1 maand, liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, en wel elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Tijdens genoemde bezwarentermijn kunnen de gemotiveerde bezwaarschriften bij ons Kollege worden ingediend. De mogelijkheid bestaat voor de indiener van een bezwaar schrift het schriftelijk verzoek te doen dat zijn persoonlijke gegevens niet bekend worden gemaakt. Mondelinge bezwaren kunnen worden ingebracht tijdens een te houden openbare zitting op dinsdag 3 januari 1989, om 10.00 uur, in het gemeentehuis van Moergestel, waarbij dan tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrage tus sen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Volledigheidshalve wordt opgemerkt dat degenen die bezwaren hebben ingebracht op de bovenomschrven wijze, alsmede eenieder die kan aantonen dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is geweest, in de gelegenheid wordt gesteld om bezwaren tegen het ontwerp van een te nemen beschikking in te dienen. K GEMEENTEHUIS: Raadhuisstraat 21, postadres Postbus 90, 5066 ZH Moergestel, telefoon 04243-1235 (alléén tijdens openingsuren); geopend: 9.00-12.30 uur. OPENBARE WERKEN: Kloosterlaan 22, Moergestel. Telefoon: tijdens kantooruren 04243-1235 na kantooruren: - technische storingen zoals riolering, wegen, centrale antenne-inrichting e.d. 04243-1244 (hebt u bij centrale antenne eigen apparatuur gecontroleerd?) Klein chemisch afval: kunt u wekelijks inleveren op de dienst voor open bare werken op vrijdag van 15.00-16.00 uur en van 18.00-18.30 uur. Grof huisvuil: wordt elke eerste maandag van de maand opge haald na melding op het gemeentehuis, tel. 04243- 1235. Landbouwplastic: kunt u op alle werkdagen tijdens kantooruren inle veren op de dienst voor openbare werken, uitslui tend schoon en handzaam gebundeld. WEEKMARKT: elke maandag van 13.00 - 16.30 uur. SPREEKUREN KOLLEGE VAN B W: Burgemeester: na afspraak Weth. Th.A.C. Mulders: na afspraak (tel. 1347) Weth. A.A.M. Smits: iedere ma. 19.00-20.00 u. Dit is een project onder auspiciën van het landelijk Vrijzinnig Protestants Centrum en de Sectie Dienst van de Raad van Kerken in Nederland; mede mogelijk gemaakt door o.a. het Koningin Juliana Fonds en het Ministerie van W.V.C. Raadpleeg altijd eerst deze ka- C lender voor u data vaststelt van door uw vereniging te organise ren evenementen. De (volledi ge) kalender ligt ter inzage op het gemeentehuis en bij Ad Nouwens, Kloosterlaan 13. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij op 29 november 1988 hebben besloten: 1aan H.A.M. Reijrink, Vossenhoorn 9 te Moergestel, te verlenen een vergunning inge volge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een varkensfok- en mesterij an nex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E, nummer 456., plaatselijk be kend Vossenhoorn 9; 2. aan J.J.H. Ketelaars, Heikant 6a te Moergestel, te verlenen een vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking houden van een stierenmesterij en geiten- houderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is ver meld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie C, nummer 1020, plaatselijk bekend Heikant 5; 3. aan W.L. op 't Hoog, Oirschotseweg 79 te Moergestel, te verlenen een nieuwe, de ge hele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een rundveehouderij, varkensfok- en mesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aan vrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie C, nummer 1121 en 187, plaatselijk bekend Oirschotseweg 79. De vergunningen zijn verleend onder voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De beschikkingen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken ter inzage, en wel tijdens kan tooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens deze termijn liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Biblio theek, Schoolstraat 37 te Moergestel, en wel elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Beroep tegen de beschikkingen kan worden ingesteld door: a. de aanvragers; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die tegen de aanvragen om vergunning tijdig bezwaar hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is geweest eerder bezwaar in te brengen. Het beroepschrift moet binnen 1 maand worden ingediend bij de Afdeling voor de geschil len van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Zij, die beroep instellen kunnen overeenkomstig het bepaalde in artikel 60a van de Wet op de Raad van State, een verzoek doen om schorsing van de beschikkingen en/of tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet worden gericht tot de Voorzitter van genoemde afdeling. Moergestel, 14 december 1988. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de sekretaris, A.W.G.J. van Kessel. 7t Vrijdag 16 december: Kienen met Audacia 20.30 uur in de kantine. Zaterdag 17 december: Regiobal 20.30 uur in Den Boogaard. Dinsdag 20 december: Kerstviering voor alle ouderen vanaf 55 jaar. Woensdag 21 december: Rikken bij Roef 20.00 uur in ons clubhuis. Maandag 26 december: Kienen bij Gezwiene 20.30 uur bij Hans en Riky. Maandag 26 december: Duivenshöw van 12.00 tot 16.00 uur van duiven vereniging Over Berg en Dal bij Hans en Riky. Van 26 december tot 10 januari: Moergestels Kreatief in de Burgerzaal van het ge meentehuis. Open zondags en op feestdagen van 12.00 tot 16.00 uur, werkdagen van 9.00 tot 16.00 uur. Donderdag 29 december: Filmmiddag voor alle kinderen om 2 uur tot en met groep zes, om 4 uur vanaf groep zeven. Vrijdag 30 december: Regiodansen om 20.30 uur in Den Boogaard. "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 14 DECEMBER 1988

Weekblad Moergestels Nieuws | 1988 | | pagina 11