9 UTHETGEMEï-NTBM SCHOENEN Wij zullen de kerstman in deze maand een handje helpen! BEKENDMAKING BEKENDMAKING Wanneer moet het klaar zijn??? DAAROM OP ALLE DAMES- EN BEKENDMAKING EN HERENSCHOENEN GEMEENTE MOERGESTEL GEBROEDERS JANSSEN AANNEMERSBEDRIJF B.V. Boerenbond schoenzetaktie Glas, hup in de glasbak Deze kampagne is een initiatief van de stuurgroep z/ Aw Op zun Gèssels 9 Rectificatie Deze aanbieding geldt vanaf 8 december. De Aanstede 11 5066 XT Moergestel Tel. 04243-3242 Raadhuisstraat 15 Moergestel Telefoon 04243-1867 bungalow- en villabouw fabrieksbouw woningbouw renovatie en verbouw machinaal houtbewerking verkoop woningen vrijblijvend prijsopgave gratis adviezen Oisterwijkseweg 32 5066 ZG Moergestel Telefoon 04243 - 3604 evenementen Kommissievergadering MA 6 WAAR LAAT JE HET? gi 551-1 551-2 25% KORTING! 551-3 hgGvoet De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeente het voornemen hebben om met toepassing van het bepaalde in de artikelen 18a en 19a Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 21 Besluit op de Ruimtelijke Ordening vergunning te verlenen aan C.A.P. van Opstal, Stokeind 14 te Moergestel voor het bou wen van een terreinafscheiding op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel sektie B nummers 2676 en 2677 gelegen aan de Oisterwijkseweg. Het bouwplan ligt vanaf 8 december 1988 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op de afdeling Algemene en Juridische Zaken van de gemeentesekretarie, Raadhuisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijk bezwaren te gen genoemd voornemen in te dienen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 7 december 1988. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. De burgemeester van Moergestel brengt ingevolge het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ter openbare kennis, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 25 november 1988 heeft besloten te verklaren dat met ingang van genoemde datum een bestemmingsplan wordt voorbereid voor een gebied kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A, nrs. 4325 en 3037, gelegen aan de Prinses Margrietstraat, zoals dat op de bij dat besluit behorende tekening is aangegeven. Voornoemd besluit ligt vanaf heden met bijlagen voor een ieder ter gemeentesekretarie af deling Algemene en Juridische Zaken ter inzage. Moergestel, 7 december 1988. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. De prijswinnaars van de Sint Nicolaas kleur- wedstrijd bij de schoetzetaktie van de Boeren bond zijn: Ralf de Wit, Marjolein Smolders, Maartje v. Roessel, Niels Willems. Sint heeft voor hen een kado achtergelaten in de winkel. Promotie Glasbak. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij op 1 november 1988 hebben besloten te verlenen aan: A.H.J. Timmermans, Zandstraat22 te Moergestel, een vergunning ingevolge de Hinder wet tot het uitbreiden en wijzigen van een varkensfok- en mesterij en rundveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie C, nummer 1194, plaatselijk be kend Zandstraat 22. De vergunning is verleend onder voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de om geving te ondervangen. De beschikking en de daarbij behorende bescheiden ligt vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage, en wel tijdens kantooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens deze termijn liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Biblio theek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Beroep tegen de beschikking kan worden ingesteld door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degene, die tegen de aanvragen om vergunning tijdig bezwaar heeft ingediend; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is geweest eerder bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet binnen 1 maand worden ingediend bij de Afdeling voor de geschil len van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Zij, die beroep instellen kunnen overeenkomstig het bepaalde in artikel 60a van de Wet op de Raad van State, een verzoek doen om schorsing van de beschikking en/of tot het tref fen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet worden gericht tot de Voorzitter van genoemde afdeling. Moergestel, 7 december 1988. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de sekretaris, A.W.G.J. van Kessel. •73 Raadpleeg altijd eerst deze ka- C lender voor u data vaststelt van door uw vereniging te organise ren evenementen. De (volledi ge) kalender ligt ter inzage op het gemeentehuis en bij Ad Nouwens, Kloosterlaan 13. moergestel waar John 4. Advertentie direkteur. 5. Bevoegdheden bestuur. 6. Rondvraag. 7. Sluiting. De sekretaris van de werkgroep, W.J.C.M. Pellis. 9-10-11 december Antiekbeurs in Den Boogaard. Vrijdag 16 december Kienen met Audacia 20.30 uur in de kantine. Zaterdag 17 december Regiobal 20.30 uur in Den Boogaard. Dinsdag 20 december Kerstviering voor alle ouderen vanaf 55 jaar.' Woensdag 21 december Rikken bij Roef 20.00 uur in ons clubhuis. Maandag 26 december Kienen bij Gezwiene 20.30 uur bij Hans en Riky. Maandag 26 december Duivenshow van 12.00 tot 16.00 uur van duiven vereniging Over Berg en Dal bij Hans en Riky. Van 26 december tot 10 januari Moergestels Kreatief in de Burgerzaal van het ge meentehuis. Open zondags en op feestdagen van 12.00 uur tot 16.00 uur, werkdagen van 9.00 uur tot 16.00 uur. Dezer dagen is in de serie ’Op zun Gèssels’ het negende deeltje verschenen. Tot nu toe was het eigenlijk een éénmans-blaadje waarin met name Koos van Elderen voor 90% voor de inhoud te kende. Dat is ook in dit negende nummer nog het geval. Maar vanaf het 10e nummer zal ’Op zun Gèssels’ duidelijk de spreekbuis worden van de heemkundegroep Moergestel en zullen ook andere leden van de groep van zich doen horen. Het 9e nummer heeft - zoals de meeste voorgaan de nummers - een gevarieerde inhoud. In de in leiding wordt een moment stil gestaan bij twee markante personen uit onze groep die ons in het afgelopen jaar zijn ontvallen: Janus van Laarho ven en Jo van Elderen. Ze waren beide nog maar 50 jaar en we meenden dat we nog veel van hen te verwachten hadden. In een uitvoerig artikel gaat Koos van Elderen in op de oud-Germaanse symboliek van de ’levens- PAGINA 7 boom’ die juist in onze tijd weer wat meer tot de mensen begint te spreken. De levensboom als or nament van het bovenlicht van de huisdeur raakt vooral in de boerenwoning weer populair. Ver der in dit nummer nog wat over het oude Hel- fortstraatje en over de Rosep. Gewoontegetrouw sluit het nummer met een verhaal over een mar kante figuur uit Moergestels verleden. Op zun Gèssels 9 ziet er keurig verzorgd uit. Voor 2,50 kunt u het krijgen bij Supermarkt Denissen en bij drogisterij ’Kemps-Welvaarts. Zolang de voorraad van 200 exemplaren strekt. "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 7 DECEMBER 1988 Kommissie voor Onderwijszaken op woensdag 7 december 1988 om 19.30 uur in het gemeente huis. De agenda is als volgt samengesteld: Kommissie voor Onderwijszaken 1Opening. 2. Ingekomen stukken/mededelingen. 3. Vaststelling verslag d.d. 6 oktober 1988. 4. Voorstel inzake jaarverslag 1987 en begroting 1989 van de Stichting voor Katholieke Kate- chese basisscholen dekenaat Oisterwijk. 5. Voorstel inzake verzoek tot medewerking voor het vervangen van de C.V.-ketel in de basisschool Hertog Jan aan de Duyvekot- straat 19. 6. Rondvraag en sluiting. De sekretaris van de kommissie, W.J.C.M. Pellis. In afwijking van een eerdere berichtgeving zal de aanvankelijk eveneens voor woensdag 7 decem ber 1988 geplande vergadering van de kommis sie voor Welzijnszaken en Maatschappelijke Zorg geen doorgang vinden, in verband met het ont breken van voldoende te bespreken punten. De sekretaris van de kommissie, C.M. Kolen. Vergadering werkgroep openbaar onderwijs op donderdag 8 december 1988 om 19.30 uur in het gemeentehuis. De agenda is als volgt samengesteld: Vergadering werkgroep openbaar onderwijs 1Opening. 2Ingekomen stukken/mededelingen. 3. Onderwijsmethode. In het fotobijschrift van John Ligtvoet vorige i week is ’n storend foutje geslopen. Door omzetting van de tekst door de zetster bleek De Werft te Kaatsheuvel ineens in de Burg. Maeijerstraat 2 te liggen. Dit was echter bedoeld als adres woont.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1988 | | pagina 7