L Kwisavond levert I "IHÉl overwinning op voor ’De Hoefkens’ a i 8 Kruisvereniging Moergestel ZOEKERTJES 6e Blaaskapellenfestival Midden-Brabant Moergestel i La E I» ah ’Wedden dat...?' spectaculair Moergestel biljartcompetitie 1 3. - 4. - Dierenvoeders A. v/d Wouw en Zn. L i Dierenvoeders A. v/d Wouw en Zn. 1 X] 1 Zondag 13 november v.a. 16.00 uur in de 6 horecazaken in het dorpscentrum De buurtkwis heeft weer ’n nieuwe winnaar opgeleverd. Na afloop bleek ’De Hoefkens’ het hoogste aantal punten te hebben vergaard en mochten zij de ’Moergestel-Nieuws’ wisselbeker in ontvangst nemen. De poedelprijs was wederom voor ,’t Stokske’, maar ook voor hen geldt: ’meedoen is belangrijker dan winnen’. kx.’ f ’Wedden dat...?’ Ad en Frans Gasten X’- I Topscorer Muziek Mistery Guest i r F ■Hi "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 9 NOVEMBER 1988 PAGINA 7 6 w s'J'l i-VS l?%L M.O. ',j3. '"'*1 Bestuur Kruisvereniging -AW ,-S 4 Een mooi St. Nicolaaskado: Batavusen Ga zelle kinderfietsen in verschillende maten. Nergens voordeliger! Jan van Velthoven, Schoolstraat 3, Kerkstraat 21 Nadat deze het eerste boek even opzij had laten leggen leek het aanvankelijk goed te gaan. Negen van de tien boeken leverden geen enkel probleem op maar toen het eerste boek terugkwam ging hij jammer genoeg in de fout. Hilariteit alom dus. Mia Rijnen had vervolgens de eer om de snor vakkundig te verwijderen. Dit alles doet echter geen afbreuk aan het feit dat er twee knappe prestaties werden neerge zet, door zowel Jan als Christian. Rond de klok van twaalf kwam aan deze 6e kwisavond ’n einde. pnt. 3 wedstr. 191,8 3 wedstr. 210,7 2 wedstr. 133,5 1 wedstr. 72,4 1 wedstr. 70,8 Bestuur van Carnavalsvereniging 'De Pierewaaiers' en leden van het Festival- comité danken langs deze weg de SPONSORS van het 6e BLAASKAPELLENFESTIVAL MIDDEN-BRABANT voor hun financiële ondersteuning van dit muzikale evenement. Door hun positieve houding dragen de ondergenoemde personen en bedrijven als ware vrienden van het Moergestels carnaval bij aan het welslagen van dit unieke concours. Groentehal Crisje (Christ Antonis) Dogo Collection B.V. Van Gerwen Stucadoorsbedrijf Middelbeers (J.H. van Gerwen) Gebr. Huybregts Int. Exp. en Transport Tilburg (Jan Huybregts) Ligthart Snacks B.V. Tilburg (Nico Ligthart) Maas Bouwmaterialen Tilburg (Jan Maas) Arie Nooteboom ('De Boerekoolsoppers') Moergestel P.V.S. Meubelen Moergestel (Peter van Spaendonck) Rabobank Moergestel CVT Keukens B.V. Tilburg (Cees van Tilburg) Vehorn B.V. Tilburg (Joep Haarselhorst) Wouters Automobielbedrijf (Alfa Romeo) Tilburg (Peer Wouters) De inwendige mens van de deelnemende muzikanten wordt gratis versterkt door: Pr. Irenestraat 13, Tel. 1582 We gaan de winter weer tegemoet, daarom: MEZEBOLLEN per stuk 0.65 5 voor PINDANETJES per stuk 1.50 3 voor In de spelronde Algemeen was de heer J. van den Bergh te gast, mentor van het Streekmuseum ’De Vier Quartieren’ uit Oirschot. Hij vertelde aan de hand van meegebracht voorwerpen, die de kandidaten moesten thuisbrengen, enkele leuke verhaaltjes. Tweemaal kwam dat onderdeel voor in het pro gramma. De heer P. Coenen uit de Postelstraat wedde dat Jan van de Wiel (zoon van de vorige koster, red.) alles wist over uitslagen van alle Elfstedentochten. Lukte het Jan niet om alle 10 de vragen daarover goed te beantwoorden dan zou de heer Coenen 5 minuten spreken over ’n onderwerp dat het publiek mocht aandragen. Zover kwam het niet want Jan maakte geen en kele fout! Anders verliep het met wethouder Smits. Christian Roosen kon volgens hem na het zien van één bladzijde uit ’n willekeurig Suske en Wiske-boek de titel noemen van het boek. De inzet van wethouder Smits was zijn snor, die zou er af mogen als Christian ’n fout maakte. Gaarne nodigen wij onze leden uit voor de jaarvergadering van de Kruisvereniging op 16 november a.s. De vergadering zal worden gehouden in het wijkgebouw aan de Beatrixstraat alhier. Aanvang om 20.00 uur. AGENDA: 1. Opening 2. Bestuursverkiezing: Dit jaar treden af: Mevr. J. Kastelijn - secretaresse (is niet herkiesbaar) Dhr. J. Ligtvoet - lid (herkiesbaar) Kandidaten kunnen zich opgeven tot voor de aanvang van de vergadering. 3. Verslag van de penningmeester 4. Verslag van de secretaresse 5. Rondvraag PAUZE 6. Mevrouw A. Donker-Maas geeft voor-informatie over de cursus die zij voor ons zal geven ’Mondig zijn in de gezondheidszorg’. Als u belangstelling hebt kunt u zich vast voor deze cursus opgeven. 7. Sluiting Ad de Beer en Frans de Bresser kregen de zaal weer op hun hand door de ’Episode uit het leven van Fraans en Mien’, geschreven door Nis Ke telaars. Het publiek had er wel oren naar en ge noot van het tweetal ’komieken’. Elk jaar slagen ze er weer in om samen het publiek voor zich te winnen. Te koop: gevelkachel. Zogoed als nieuw. Tel. 04243-1682. Jubileum of verjaardag? tvNK n Kadobon de beste keus! Winkeliersvereniging Moergestel Verkrijgbaar bij de Rabobank. Te koop: winterwortelen. M. van Korven, Oirschotseweg 20, Moergestel. Verkoop van schilderijen en schilderijlijsten; aluminiumlijsten in alle maten en kleuren. Galerie Erica, Ericastraat 3, Oisterwijk, tel. 04242-84228 en 88763. Openingstijden: ma., wo. en do. 13.00-18.00 u; za. 13.00-16.00 u. Andere tijden op afspraak. Te koop: electr. orgel met ritme. Merk Vis count Odeon de Luxe. I.z.g.st. De Stappert26a, tel. 2588. Enkele weken geleden is de competitie weer van start gegaan. Wij zullen proberen u een beetje op de hoogte te houden. De eerste partij ’t Centrum - Draaiboompje le verde een forse winst op voor ’t Centrum. De Kloare moest genoegen nemen met verlies tegen de Korenmaaier. ’t Draaiboompje won van de Kloare. ’t Stokske won fors van ’t Centrum. ’t Centrum behaalde een overwinning op de Klo are. De partij de Korenmaaier ’t Stokske werd op verzoek van ’t Stokske uitgesteld. Een nieuwe speeldatum wordt zo spoedig moge lijk bekend gemaakt. Op dinsdag 15 november worden gespeeld ’t Draaiboompje - de Korenmaaier en de Kloare - ’t Stokske. De stand is nu: de Kloare ’t Centrum ’t Draaiboompje de Korenmaaier. ’t Stokske alléén geplaatst bij kontante betaling! Wilt u een fiets of bromfiets kopen? Dan eerst bij Schepens Tweewielers binnenlopen. De zaak met de vele aanbiedingen en z'n nét iets be tere service! Te koop: tafelbiljart. Pater Helmerplein 22, tel. 1283. Degelijk schoorsteen vegen; riool ontstop pen met hogedruk en alle voorkomende werk zaamheden: 'De Klusjesman', Langvennen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 04242-83937. Voor 'n massief eiken eetkamertafel, sa lontafel, etc. F. Roozen Massief Eiken Meubelen, Pr. Irenestraat7, Moergestel, tel. 04243-1785. ÉS Zoals te doen gebruikelijk ook ditmaal enkele speciale gasten in de diverse spelrondes. In de ronde Moergestel maakte Jan Rijnen, voor zitter van de plaatselijk E.H.B.O.-vereniging zijn opwachting. Hij vertelde wat meer van de E.H.B.O. als dienstverlenende groepering. Cas Lapien (de Papenacker) bleek superieur in de ronde ’Sport’. Hij gaf op alle 16 vragen het juiste antwoord en behaalde zodoende de maximale 32 punten in ’n ronde; ’n absoluut record! Uiteindelijk kwam zijn ploeg twee punten te kort voor de eindoverwinning. De familie Kerkhof verzorgde de muziek tijdens de avond. De organisatoren hadden er alles aan gedaan om de gehele familie naar hier te krijgen, dus de ouders mét hun vier kinderen. De eerste kontakten daarvoor waren al in het begin van dit jaar gelegd. Door allerlei oorzaken echter bleken zaterdagavond de kinderen afwezig te zijn en kre gen we niet het verwachte effect in hun optre dens. Slagerij Franken Moergestel (Toon Franken) Nistria Dieetvleeswaren B.V. Moergestel (Jos van Nistelrooij) 'De Pierewaaiers' Wél ’n rasechte Moergestelnaar deze keer die het spelletje uitstekend speelde: Noud van de Wouw. De hele avond had hij gewoon in de zaal gezeten en met de pauze was hij ’ontsnapt’. Twee van de acht kandidaten wist hij op ’n dwaalspoor te brengen. Zij raadden de verkeerde naam. Diner voor de warme maaltijd van uw hond 10 kilo slechts19.50 Verder diverse merken diners in klein- en groot- verpakking tegen scherpe prijzen. Pr. Irenestraat 13, Tel. 1582 'NOBLESSE' Volledig krokante hondebrokjes 1 '/2 kilovan 4.80 voor 2.75 5 kilovan 13.95 voor 9.25 DIERENVOEDERS A. V/D WOUW EN ZN. Pr. Irenestraat 13 - Tel. 1582 B

Weekblad Moergestels Nieuws | 1988 | | pagina 7