s UIT het gemeentehuis Audacia-Nieuws T.T.V. Moergestel S.V. Roef! Korfbal BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL Het ’Roef’- schoolhandbaltournooi Internationale wielerveldrit te Oirschot de stijl van je leven Glas, hup in de glasbak KELTUM S.V. Roef! Handbal evenementen JAN VAN VELTHOVEN Openbare raadsvergadering "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 26 OKTOBER 1988 PAGINA 11 A 10 WAAR LAAT ver- JE HET? ’een ouder’ 2-0 545-1 doch hier- >eno- :n tot rillen alen naar ren- rge- ting tan- 4-1 1-6 3-2 1-4 veld 10.15 uur vertrek 13.15 uur vertrek 10.45 uur veld 10.00 uur Tafelbestek in zilver of roestvrijstaal ten te le bij i uit- rengt ■>and- :llen on- stel- :ho- 11-11 23-10 2-21 4- 7 25-13 Deze kampagne is een initiatief van de stuurgroep Promotie Glasbak. ging )UW- ‘ging wil- sren- ente. le si- skan iting sver- t te 'be ven fen- :en- igs- dek- rden r het tus- heb- hou- rring 0- 4 2- 12 3- 1 10- 0 1- 1 2- 4 2- 0 1-1 5-0 3- 3 1-3 8-0 3-2 3-1 3-4 Bestel tijdig d ris, ssel Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen is ingekomen een aanvrage van H.A.M. Reijrink, Vossenhoorn 9 te Moergestel, om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een varkensfok- en mesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende beschei den is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E, nummer 456, plaatselijk bekend Vossenhoorn 9. Wij zijn voornemens de gevraagde vergunning te verlenen, onder de voor een dergelijke in richting gebruikelijke voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te voorkomen. De ontwerp beschikking en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden tot 26 november 1988 ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken ter inzage, en wel tij dens kantooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen bezwaren kunnen worden ingebracht, te weten vanaf he den gedurende 1 maand, liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bi bliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Indien daarom telefonisch wordt verzocht kunnen tot 1 week voor bedoelde datum mon delinge bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrage, tussen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Gemotiveerde schriftelijke bezwaren kunnen worden ingé bracht bij ons Kollege, waarbij dan tevens door de indiener van het bezwaarschrift het schriftelijk verzoek kan worden gedaan om zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Tenslotte wordt er de aandacht op gevestigd, dat degenen die bezwaren hebben ingé bracht op bovenomschreven wijze, en de belanghebbenden die aantonen daartoe redelij kerwijze niet in staat te zijn geweest, naar aanleiding van de beschikking beroep in kunnen stellen bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur. Moergestel, 26 oktober 1988. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, J.B.S. ter Veer, de sekretaris, A.W.G.J. van Kessel. Dames senioren Roef - HVT 2 In een spannende doch leuke wedstrijd begonnen de dames aan de nieuwe zaalcompetitie als tegen stander het sterke HVT. De wedstrijd ging mooi gelijk op en bij een 4-3 voorsprong kreeg Roef een strafbal tegen die door de sterk keepende Ari na Schoenmakers werd gestopt doch bij rust stond HVT op gelijke hoogte met Roef en wel met 5-5. Na rust kreeg HVT iets meer greep op Roef en bij een stand van 8-9 kregen ze een tweede straf bal toegekend die Arina wederom kon stoppen. Maar HVT kon desalniettemin toch uitlopen naar 8-11 en leek de wedstrijd voor Roef al ver loren daar er nog maar 5 minuten te spelen wa ren. /Is moergestel 73 Raadpleeg altijd eerst deze ka- C lender voor u data vaststelt van door uw vereniging te organise ren evenementen. De (volledi ge) kalender ligt ter inzage op het gemeentehuis en bij Ad Nouwens, Kloosterlaan 13. Donderdag 27 oktober: Speelgoedbeurs in Den Boogaard. Zaterdag 29 oktober: Regiobal 20.30 uur in Den Boogaard. Zaterdag 5 november: Buurtkwis 20.15 uur Den Boogaard. Zondag 6 november: Hobbybeurs Oistelvoirtjes Den Boogaard. Zaterdag 12 november: Regiobal 20.30 uur in Den Boogaard. Het 1ste team moest aantreden tegen Taktiek 2. Een geduchte tegenstander, nog bekend uit de vorige kompetities. Moergestel speelde met een handicap, daar we op vreemd terrein speelden, hoewel het een thuiswedstrijd was en doordat Piet niet meespeelde. Hij wint altijd 2, maar vaak alle drie zijn partijen. De invaller was Jan van Nuenen. Zoals gewoonlijk begon Herman. Het was niet de sterkste waar hij tegen moest spelen. Het eerste puntje was dan ook zo binnen. Ron kon zijn eerste partij niet in winst omzetten. Ze ging in 3 games verloren. Ook voor Jan zat er geen winst in de eerste partij. Bovendien ging het dubbel in 3 games onze neus voorbij. Ron moest in zijn 2e partij ook weer in zijn tegenstander de betere erkennen. Zo was de stand na 5 partijen al 1-4 in het nadeel van Moergestel. In de 2e partij van Herman kwam er weer 1 punt je bij. De 2e partij van Jan kon ook niet in winst omgezet worden. De 3e partij van zowel Ron als Jan werden wel winstpartijen, zodat Herman met een achterstand van 4-5 aan zijn 3e partij begon. Hij moest dus proberen om er een gelijkspel van te maken. Helaas moest hij buigen voor zijn jeug dige, sterkere tegenstandster. De overwinnaar was voor Taktiek, 4-6. Dezelfde handicap als het 1ste team had ook het 2de team. Zij speelden ook met een invaller en dat was Kees v.d. Wouw. De openingspartij werd door Bart in winst omgezet. Kees verloor zijn eerste partij evenals René, hoewel daar nog 3 games voor nodig waren. Het dubbel ging eveneens in 3 games naar de tegenpartij. Kees kon in zijn 2de partij ook niet winnen. De stand na 5 partijen was 1-4. De winst in de 2de partij van Bart en René ging ook weer naar de tegen partij. Met een beetje geluk had René nog kun nen winnen. Zowel Kees, René als Bart verloren elk hun 3de partij. Het werd een echte nederlaag van 1-9. Of zou het kunnen zijn dat Bart, Kees en René zo hoffelijk zijn, dat ze dames altijd la ten winnen? S.B.M. 8 is namelijk een da mesteam. Deze week spelen beide teams op donderdag 27-10. Team 1 tegen Blue Star 2 en team 2 tegen Avanti 77 2, beiden in Tilburg. Jongens 1. Graaf v. Ursel A 2. Hertog Jan E 3. Boszicht C 4. Graaf v. Ursel B 5. Hertog Jan F 6. Boszicht D regeling m.b.t. planning, aanleg en onder houd van rekreatieve rijwielpaden. 7. Voorstel tot het verdagen van de beslissing op het namens C.A.P. van Opstal te Moer gestel ingediend verzoek om voorziening te gen geweigerde bouwvergunning. 8. Voorstel tot het nemen van een voorberei- dingsbesluit voor een gedeelte van gronden gelegen in het bestemmingsplan Papenacker. 9. Voorstel tot 3e wijziging van de Groennota. 10. Voorstel tot het delegeren van de bevoegd heid tot het aankopen en verhuren van woon wagens en het verhuren van gemeentewonin- gen. 11. Voorstel tot de aankoop van gronden van mevr. A.M. Roozen-Verhoeven te Moerges tel. 12. Voorstel tot het aanwijzgen van drie raadsle den ten behoeve van een werkgroep inzake de oprichting van een openbare basisschool. 13. Voorstel tot het benoemen van leden in di verse kommissies. 14. Voorstel tot overdracht van het tennispark Stokeind aan de Moergestelse tennisvereni ging Stokeind. 15. Beantwoording van de vraag gesteld door de heer Th.N. Op ’t Hoog van de Sociale Par tij Moergestel. 16. Sluiting. Schoolstraat 3, Moergestel Deelnemer St. Nicolaasaktie Zondagmiddag 30 oktober organiseert ren toerklub de Pedaleur wederom een sterk bezet te veldrit in het fraaie natuurgebied de Witte Ber gen. De Oirschotse organisatoren hebben hun wed strijd op de internationale kalender laten plaat sen, wat inhoudt dat zij een reglementair aantal buitenlanders aan de start krijgen. Van Nederland zijn alle internationale toppers aanwezig. Ook uit België heeft men als gewoon lijk een sterke afvaardiging weten te kontrakte- ren. De toeschouwers, en dat zijn er naar verwach ting ook dit keer weer enkele duizenden op de Oirschotse heide, zullen ongetwijfeld van een fel le strijd tussen de veldritvedetten kunnen genie ten. Tot de grote favorieten mag voroal een tiental beroepsveldrijders uit binnen- en buitenland worden gerekend. Van eigen bodem is vooral Henk Baars de te kloppen man. Met enkele fraaie zeges, zoals in Diessen en Hilversum, heeft hij bewezen dit seizoen al vroeg in grote vorm te ver keren. Ook de winnaar van vorig jaar, Frank van Bakel, en good old Rein Groenendaal zullen aan de start verschijnen en proberen de wedstrijd naar hun hand te zetten. De buitenlandse tegenstand komt voornamelijk van de Belgen. De meeste aandacht gaat hierbij uit naar Paul de Brouwer die er een traditie van maakt elk seizoen al in het prille begin een aan tal overwinningen mee te pikken. Maar ook met Ludwig Wijnands, de wegkoereur, die zonder rustpauze direkt van het wegseizoen overstapt naar het veldrijden is op dit tijdstip van het jaar een van de grote kanshebbers. Het programma op 30 oktober ziet er als volgt uit: 12.00 uur: Liefhebbers 13.00 uur: Nieuwelingen 13.45 uur: Junioren 15.00 uur: Profs en Amateurs. Uitslagen zondag 23 oktober Audacia - Berkdijk RAC 2 - Audacia 2 Audacia 3 - Taxandria 4 RKTW- Audacia 4..... Audacia 5 - TAC 3 Audacia 6 - Jong Brabant 6 Reusel Sport 8 - Audacia 7 Audacia 8 - Rood Wit V. 10 Hieronymus 6 - Audacia 9 Programma zondag 30 oktober 14.00 uur Boxtel - Audacia 12.00 uur Audacia 2 - WSC 2 11.00 uur FC Drunen 2 - Audacia 3 12.00 uur Audacia 4 - Merlijn 2 11.00 uur WSC 10 - Audacia 5 12.00 uur Oisterwijk 4 - Audacia 6 10.00 uur Audacia 7 - HMW 4 11.30 uur De Webosch 3 - Audacia 8 10.00 uur Audacia 9 - Zouavia 6 AUDACIA PUPILLEN Uitslagen pupillen zaterdag 22 oktober Beerse Boys 1 - Audacia Dl Audacia D2 - Beerse Boys 2 Audacia El - Beerse Boys 3 Beerse Boys 4 - Audacia E2 Audacia F1 - Taxandria F1 Taxandria F2 - Audacia F2 Programma pupillen zaterdag 29 oktober 09.45 uur Audacia Dl - ’t Zand 1 10.15 uur Jong Brabant 2 - Audacia D2 11.00 uur Audacia El -VOAB 6 11.00 uur Audacia E2 - Taxandria 4 09.15 uur Oirschot F1 - Audacia F1 11.00 uur Audacia F2 - Taxandria F3 Nieuwe pupillen Ondanks dat de kompetitie al enkele weken draait kunnen wij nog steeds nieuwe leden ge bruiken, vooral jongens van 6 tot 14 jaar zijn van harte welkom. Heb je al eens gevoetbald? Kom gerust weer bij SV Audacia. En voor de twijfe laars: hier zit best talent bij, gewoon mee doen! Zijn er jongens die aan gezonde sport willen doen? Geef je dan op bij N. Oerlemans, Pater Helmerplein 22, tel. 1283. AUDACIA JUNIOREN Uitslagen junioren SV Audacia Zaterdag 22 oktober Willem II - Audacia 1 Audacia 2 - TAC 1 ’t Zand 3 - Audacia 3 Audacia 4 - VOAB 4 Programma junioren zaterdag 29 oktober 14.30 uur Audacia 1 - Zigo 1 14.30 uur Tuldania 1 - Audacia 2 vertr. 13.30 u. 14.30 uur Audacia 3 - Willem II 4 14.30 uur RKTW 5 - Audacia 4 vertr. 13.30 u. 13.00 uur Audacia 5 - Oirschot V. 7 Op vrijdag 28 oktober 1988 wordt om 17.00 uur in het gemeentehuis een openbare raadsvergade ring gehouden. De agenda bevat de volgende punten: 1. Opening. 2. Trekking van het stemmingsnummer. 3. Voorstel tot het vaststellen van de notulen van de vergadering van 30 september 1988. 4. Ingekomen stukken en mededelingen. 5. Voorstel tot vaststelling van de begroting van de algemene dienst 1989 en de begroting van het gemeentelijke woningbedrijf 1989. a. de primitieve begroting vast te stellen overeenkomstig het u aangeboden konsept; b. de investeringsplanning 1989-1992 vast te stellen overeenkomstig het bij deze brief be horende konsept; c. de meerjarenbegroting 1989-1992 vast te stellen overeenkomstig het bij deze brief be horende konsept; d. te besluiten tot aanpassing van de tarie ven voor afvalstoffenheffing, rioolrechten en bouwleges overeenkomstig hetgeen hierover in de aanbiedingsnota 1989 is vermeld; e. te besluiten tot wijziging van de begroting 1989, waarin de onder b t/m d genoemde aanpassingen zijn verwerkt. PAUZE 6. Voorstel tot het wijzigen van de S.M.B.- Maar Roef heeft pas verloren als het eindsignaal heeft weerklonken. En de dames hadden het eindoffensief ingezet, met in de laatste minuut de kans om gelijk te maken, kreeg Roef een strafbal toegekend. Het werd doodstil in de sporthal, de spanning was te snijden, zou het toch nog lilleken, de fluit, de knal en jawel hoor, de dames hebben hun eer ste punt binnen. Proficiat. Doelpuntenmaaksters waren: Maria Oerlemans (5x), Susan Ketelaars (2x), Nel van Dijk, Helma van Dijk, Annie op ’t Hoog en Henny Smits ieder 1 maal. Uitslagen 23 oktober: Dames sen. Roef - HVT 2: Heren sen. Roef - GHV 2: Dames jun. Roef - Mountain Stars: Jongens adsp. Dongen - Roef: Heren sen. Were di 3 - Roef 2: Wedstrijden 30 oktober: Welpen 11.00 uur Roef - Relico, Moergestel Dames sen. 16.10 uur White Demons 2 - Roef, Berkel-Enschot. Heren sen. 14.00 uur Roef 2 - Tachos, Diessen. Dames jun. 15.00 uur Gilze - Roef, Gilze Heren sen. 11.10 uur HVT 2 - Roef, Blaak (Tilburg). Nieuw team bij Roef: Zondag a.s. om 11.00 uur speelt voor het eerst een welpen team van Roef handbal in competi tieverband en wel in de Vonder. Deze welpen o.l.v. Harry Reyrink treden dan aan tegen Reli co. Wij hopen dat er voor onze toekomst de no dige fans aanwezig zullen zijn want de steun die deze fans kunnen geven, geven onze welpen vleu gels. Dus zorg dat u aanwezig bent bij de eerste ver richtingen van het jongste team. Uitslag 22 oktober Pupillen Stormvogels - Roef! Wedstrijden 29-30 oktober Pupillen Roef! - Bladella Aspiranten Hilko - Roef! Senioren 2 Bedako - Roef! Senioren 1 Roef! - DSS Zodra het inschrijfformulier ontvangen was, werd er fanatiek begonnen met oefenen van handbal. Zowel tijdens de gymlessen als buiten de school. Dus goed voorbereid traden donder dag 20 oktober 9 teams aan, 6 jongens- en 3 meis jesteams. Elke school was goed vertegenwoordigd met 3 teams. De dag begon met goed herfstweer, maar toen het tournooi halfweg was, begon het te spet teren en werd het steeds natter, jammer, maar dat deed aan de strijd geen afbreuk. Er werd fanatiek maar sportief gespeeld onder deskundige begeleiding van ’Roef-mensen, die de zaak goed geregeld hadden. Opvallend was het lengte-verschil van de ver schillende spelers en speelsters. Het valt heus niet mee als klein jochie of meisje tegen zo’n lange. In de loop van de strijd werd duidelijk dat er en kele teams qua sterkte uitsprongen. Uiteindelijk werd de uitslag: Meisjes 1. Boszicht 2. Hertog Jan Graaf v. Ursel

Weekblad Moergestels Nieuws | 1988 | | pagina 11