STOER I MO IN ELD 1 fel T.T.V. Moergestel H.S.V. De Rietvoorn Ook bij grote beschikbaarheid aantrekkelijke spaarrente t O kzWaars QQ STOER EN ELEGANT MODE PRESENTEERT 4 FILMS HUREN, 3 TERUGBEZORGEN! 1 29 oktober) 2AKTIEWEKENÜ Willems Dames- en Herenkapsalon Prijs Lfl mode Een enthousiaste club van mannequins en dress- men toont u de nieuwste herfst- en wintercreaties in een sfeervol decor. Het stoer en elegant modeteam is er naar onze mening in geslaagd wederom een fantastische show op touw te zetten die u gewoon niet mag missen! Vraag niet hoe het kan profiteer ervan zolang het kan! Na een intensieve voorbereiding is het dan eindelijk zover! Dancing „Den Boogaard” staat dinsdag 18 en woensdag 19 oktober in het teken van eigentijdse mode. Datum Plaats Toon en Marij Pr. Irenestraat 13 Moergestel Tel. 04243 - 3443 19.95 2.75 9.95 TE KOOP: KINDERFILMS en vele andere films T.D.K. MUZIEKCASSETTES BASF VIDEOBANDEN v.a. v.a. v.a. Kom gerust eens kijken! Deze show kwam tot stand dankzij de medewerking van de volgende bedrijven: dinsdag 18 en woensdag 19 oktober 1988. Dancing „Den Boogaard”, St. Jansplein 5, Moergestel. Aanvang 20.15 uur. Kaarten - Stoer en Elegant Mode Raadhuisstraat 11a, Moergestel. - Café „De Veerkes”, St. Jansplein 3, Moergestel. - Bar Dancing ,,’t Tunneke”, Julianastraat 37, Diessen. fl 10,- incl. consumptie en loterij. TOT ZIENS! HET STOER EN ELEGANT MODETEAM. Voor het modespektakel van stoer en elegant: MODE IN BEELD BLOEMISTERIJ Schoenwee' PAGINA 5 A 4 Schoolstraat 2A, Moergestel Rootven 47 - Moergestel JUWELIER-HORLOGER Openingstijden: op werkdagen 16.00-20.00 uur; weekend 15.00-19.00 uur. tot een minimum te beperken. Desondanks ech ter bereikte ik met 8 stuks en 139 cm een vijfde plaats, terwijl Wim, die zijn naam zo graag in Moergestel Nieuws ziet verschijnen, door zijn zesde plaats helaas niet kon worden vermeld. Absolute winnaar echter was Goris Kogels, die met 46 stuks en 414 cm de eerste plaats voor zich opeiste, terwijl Gert Jan de Ruyter met 37 stuks en 257 cm tweede werd. C. de Laat (ik kan het nog steeds niet begrijpen) legde met 18 stuks en 219 cm beslag op de der de plaats, terwijl hij langs Jan Rokven zat die ge noegen moest nemen met een vierde plaats via een vangst van 6 stuks en 152 cm. De wonderen zijn de wereld nog niet uit. Dit was onze laatste wedstrijd die meetelde voor het eindklassement c/q samenstelling corps. Nummer één werd en wie zal zich daarover ver bazen, Jan Rokven. Als tweede plaatste zich Gert Jan de Ruyter. De jongste van het gezelschap, Jos Kosters, nam dit keer genoegen met een der de plaats, terwijl C. de Laat een zéér, zéér ver dienstelijke vierde plaats wist te behalen. De vijf de plaats van Bart Klijsen is normaal of eigen lijk nog te laag. Als hij de wijze lessen van zijn leermeester goed blijft volgen zit hij volgend jaar bij de Top 3. Jos Schilders moet met een zesde plaats genoegen nemen, wat voor zijn doen na tuurlijk veel te laag is. Wim de Kruyff (hé, nou staat ie er nog in) wordt zevende en is uiteraard dolgelukkig dat hij zich eindelijk bij de elite Top 10 mag vervoegen. Voor Goris Kogels is een achtste plaats weggelegd, terwijl Herwie Smari- us met een negende genoegen moet nemen. Eindelijk laat ook Fr. v.d.Sterre zich weer eens gelden en met een tiende plaats hoort hij nog net bij het corps dat straks de Gezellige Vissers en Het Louwke mee mag helpen bestrijden. Heren, nog één wedstrijd rest en wel het z.g. Verse de Vase-concours op de Reusel. Ook op dit concours hopen wij u in grote getalen te mo gen begroeten. Rest mij nog enkele dankbetuigingen uit te spre ken voor o.a. onze gastvrouwe Corrie voor de lekkere hapjes die zij ons serveerde het afgelo pen seizoen. Bart Dobbelsteen voor de prachti ge bloemstukken en last but not least onze con troleurs die weer en wind hebben getrotseerd om ons bij onze wedstrijden terzijde te staan. Hans Roloff, de man die alle sporten een warm hart toedraagt, staat ons thans reeds vijf jaar terzij de. Hans, proficiat met dit jubileum. De Concourscommissie. Als u dit leest heeft het 1ste team van de vereni ging al haar eerste wedstrijd gespeeld. De tafel tennisvereniging bestaat dus nog steeds, al dach ten sommigen dat ze ter ziele was. Op de onlangs gehouden algemene ledenverga dering zijn geen belangrijke beslissingen geno men. De aftredende bestuursleden werden met algemene stemmen herkozen. Alleen het aantal leden is teruggelopen. Junioren hebben we helemaal geen meer en het aantal senioren is ook niet zo groot meer. Eigen lijk komt het wel goed uit, want de trainings- ruimte (burgerzaal gemeentehuis) is niet wat het zou moeten zijn. Deze ruimte is te klein en daar door is het er veel te warm. Het kompetitie-programma: 1ste team: 10 oktober: S.B.M. 2 - Moergestel 1 21 oktober: Moergestel 1 - Taktiek 2 (Gym. zaal Ypelaerstr. 4 Hilv. Beek) 27 oktober: Blue Star 2 - Moergestel 1 2de team: 13 oktober: Spido 8 - Moergestel 2 21 oktober: Moergestel 2 - S.B.M. (Gymzaal Ypelaerstr. 4 Hilv. Beek) 27 oktober: Avanti’77 2 - Moergestel 2 Zoals uit het programma blijkt worden de thuis wedstrijden van Moergestel gespeeld in Hilva- renbeek, daar in de burgerzaal van het gemeen tehuis geen kompetitie-wedstrijden gespeeld kunnen worden. De zaal voldoet niet aan de gestelde eisen. Het eerste team speelt in de 2de klasse van de T.T.L. en het tweede team in de 6de klasse. Schoolstraat 31 a - Moergestel Steeds meer spaarders willen zonder opzegter mijn of andere beperkende voorwaarden snel over hun geld kunnen beschikken. Tegelijker tijd is sprake van een toenemend rente-bewust- zijn, zo constateert de Rabobank aan de voor avond van de traditionele spaarweek. Het gevolg is dat er de afgelopen periode nieuwe spaarpro- dukten zijn geïntroduceerd die aansluiten op de ze cliëntenbehoefte. Bij bestaande spaarvormen leidt deze tendens hier en daar tot aanpassing van voorwaarden. Tot voor kort was het bijna een wetmatigheid dat de spaarrente hoger werd naarmate het geld langer werd ’vastgezet’. En voor een belangrijk deel gaat deze regel nog steeds op. De rekening waarop het geld voor drie jaar vast staat, biedt twee keer zoveel rente als de spaarrekening met de grootste vrijheid. Afhankelijk van het doel waarvoor wordt gespaard, kiest de cliënt bij dit soort spaarvormen het produkt dat het juiste evenwicht biedt tussen rente en beschikbaarheid. De laatste tijd is er een toenemende cliëntenbe hoefte merkbaar om ook bij een ruime beschik baarheid een aantrekkelijke rente te ontvangen. Dat blijkt bijvoorbeeld uit de grote belangstel ling voor de eerder dit jaar geïntroduceerde Ra bobank Rendement Rekening, waarop inmiddels in totaal al zo’n 2 miljard gulden is gestort. Deze spaarvorm geeft bij een saldo van 10.000,— of meer een rentevergoeding van 5,2%, terwijl per kwartaal 25.000,— zonder beperkende voorwaarden kan worden opgeno men. Op grond van de behoefte aan een ruime re beschikbaarheid van het spaargeld wijzigt deze bank per 1 november de voorwaarden voor de Spaar-Groei-Rekening (het rentepercentage wordt hoger naarmate het saldo stijgt). De be langrijkste verandering is dat voortaan 10.000,— per kalendermaand zonder beperkin gen kan worden opgenomen (was 3.000,—). Overigens geldt deze verruiming ook voor het Woonspaarplan; deze spaarvorm kent eenzelfde rentevergoeding als de Spaar-Groei-Rekening, maar biedt daarnaast een extra premie bij de aan koop van een eigen woning. De rendementsbewuste spaarder heeft de afge lopen periode kunnen constateren dat de ren testand voor sparen al enige tijd vrij stabiel is. Aan het begin van de jaren tachtig waren de ren- teschommelingen veel spectaculairder en op het oog lag de rente toen ook duidelijk hoger. Toch kan het rendement bij sparen op dit moment zon der meer goed worden genoemd. Door het vrij wel ontbreken van inflatie is de echte rente- opbrengst aanmerkelijk hoger dan een aantal ja ren geleden. Een ander pluspunt is dat de spaarrente nu voor een veel groter deel vrijgesteld is voor de inkom stenbelasting. Een gezin waarin naast de ouders twee minderjarige kinderen sparen, mag - ook als hypotheekrente wordt betaald - met ingang van dit jaar maximaal 3.000,— aan spaarrente ontvangen zonder dat de fiscus hier een deel van opeist. Uitgebreide informatie over de rente vrij stelling is te vinden in de brochure ’Sparen blijft aantrekkelijk’, waarvan een geactualiseer de versie verkrijgbaar is bij de Rabobank. "MOERGESTEL NIEUWS" - WOENSDAG 12 OKTOBER 1988 ’Wurrum doede gè eigenlijk mee. Doar hedde toch niks mèr aon. En men kost ut un ploats’. Deze woorden van Wim de Kruyff, vóór de wed strijd om de Rietvoornbeker, maakten mij dui delijk, dat ik in onze vereniging nog niet ben af geschreven en dat mijn hengelcapaciteiten door sommigen nog steeds met een zeker ontzag wor den bekeken. Ik had me echter gemeld en kon derhalve moei lijk terugkrabbelen. Wel heb ik nog gepoogd, door onhandig te werk te gaan, mijn vangsten Vanwege deze oktober. 1 Ligb/oet. r-. - - - - I Raadhuisstraat 15, Moergestel

Weekblad Moergestels Nieuws | 1988 | | pagina 5