I i BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING VERKOOP WONINGWETWONINGEN BEKENDMAKING BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL B ANTWOORDSTROOK PAGINA 15 INA 14 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 12 OKTOBER 1988 543-2 543-4 543-6 543-5 543-8 543-1 Adres: Geboortedatum: 543-7 Vanaf welke datum wordt woning bewoond: Wenst in principe de woning WEL/NI ET* aan te kopen. Handtekening: doorhalen wat niet van toepassing is. Ondergetekende, Naam: Moergestel, 12 oktober 1988. Het Gemeentebestuur van Moergestel De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeente het voornemen hebben om met toepassing van de door Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant afgegeven algemene verklaring van geen bezwaar vergunning te verlenen aan: - W.A.M. Ketelaars, D'n Duyp4te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeen te Moergestel, sektie A, nummer 745 ged., gelegen aan D'n Duyp 4, een berging uit te breiden; - C.M.M.J.M. van Gameren, D'n Duyp 11 te Moergestel om op het perceel kadastraal be kend gemeente Moergestel, sektie A, nummer 4421 ged., gelegen aan D'n Duyp 11, een tuinhuisje te bouwen; - H.M.G. Lapien, Vooskerbos 11 te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend ge meente Moergestel, sektie A, nummer 745 ged., gelegen aan de Eysénbrand 13, een schansmuur te bouwen. De bouwplannen liggen vanaf 13 oktober 1988 gedurende 14 dagen vooreen ieder ter inza ge op de afdeling Algemene en Juridische Zaken van de gemeentesekretarie, Raadhuisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schrif telijk bezwaren tegen genoemd voornemen in te dienen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 12 oktober 1988. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeente het voornemen hebben om met toepassing van het bepaalde in de artikelen 18a en 19a Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 21 Besluit op de Ruimtelijke Ordening vergunning te verlenen aan N.V. Provinciale Noordbrabantse Energie-Maatschappij, Wil- lemsplein 2 te 's-Hertogenbosch voor het bouwen van een 10 kV-station op het perceel ka dastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A nummer 4122 (ged.), gelegen op het Be drijventerrein De Sonman. Het bouwplan ligt vanaf 13 oktober 1988 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op de afdeling Algemene en Juridische Zaken van de gemeentesekretarie. Raadhuisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijk bezwaren te gen genoemd voornemen in te dienen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 12 oktober 1988. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. De Burgemeester van Moergestel brengt ingevolge het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ter openbare kennis, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 30 september 1988 heeft besloten te verklaren dat met ingang van 1 oktober 1988 een bestem mingsplan wordt voorbereid voor een gebied gelegen in het Uitbreidingsplan in Onderde len, het bestemmingsplan Herziening I alsmede het gebied van het bestemmingsplan De Hei velden, voorzover niet gelegen in de partiële herziening hiervan, een en ander zoals op de bij dat besluit behorende kaart is aangegeven. Voornoemd besluit ligt met bijlagen voor een ieder ter gemeentesekretarie afdeling Algemene en Juridische Zaken ter inzage. In artikel 5.4.2. is opgenomen dat burgemeester en wethouders voor publiek toegankelijke natuurgebieden, parken, plantsoenen of voor rekreatief gebruik beschikbare terreinen kunnen aanwijzen ten aanzien waarvan zij verklaren dat het rijden met een motorrijtuig of met een paard aldaar kan veroorzaken of schade kan berokkenen aan milieuwaarden, waardoor, in gevolge het bepaalde in lid 2. van dit artikel, die aktiviteit verboden is. Ter uitvoering van het bepaalde in artikel 4.6.2. hebben wij op 20 september 1988 besloten aan te wijzen alle, in het vigerende bestemmingsplan Buitengebied opgenomen Bosgebie den en Natuurgebieden als zodanig aan te wijzen. Op genoemde datum hebben wij ter uit voering van het bepaalde in artikel 5.4.2. besloten aan te wijzen alle voor publiek toeganke lijke natuurgebieden, parken, plantsoenen en voor rekreatief gebruik beschikbare terreinen, en tevens te verklaren dat het rijden met een motorrijtuig in die gebieden verboden is. Bovengenoemde aanwijzingen zullen middels bebordingen worden aangegeven. Moergestel, 12 oktober 1988. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Moergestel, 12 oktober 1988. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Op 1 juni 1988 is in werking getreden de Algemeen Plaatselijke Verordening gemeente Moer gestel, 1988. Deze verordening is zodanig opgesteld, dat diverse bepalingen nadere uitwerking c.q. uit voering behoeven. Laatstelijk zijn nog uitwerkingen gepubliceerd terzake de hondenuitlaatplaatsen, parkeerexes- sen. In artikel 4.6.2 is opgenomen dat burgemeester en wethouders bevoegd zijn: - plaatsen aan te wijzen waar ter bescherming van het natuur-, landschaps- of dorps- stadsschoon verboden is bloemen of planten te plukken of bij zich te hebben; - bosgebieden of gedeelten daarvan aan te wijzen waar het verboden is hout te sprokkelen of gesprokkeld hout bij zich te hebben, en wel om redenen van milieubeheer. Het beroepschrift moet binnen 1 maand worden ingediend bij de Afdeling voor de geschil len van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen overeenkomstig het bepaalde in artikel 60a van de Wet op de Raad van State, een verzoek doen om schorsing van de beschikking en/of tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet worden ingediend bij de Voorzitter van genoemde afdeling. Moergestel, 12 oktober 1988. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de sekretaris, A.W.G.J. van Kessel. Wij mogen u verzoeken om onderstaande antwoordstrook ingevuld en ondertekend vóór 26 oktober a.s. toe te zenden aan de Afdeling Algemene en Jurdische Zaken, ter gemeen tesekretarie. In het kader van de door de gemeenteraad in de vergadering van 31 oktober 1986 vastgestelde Nota Verkoop Woningwetwoningen bestaat voor huurders van een gemeentelijke huurwo ning de mogelijkheid om tot aankoop van die woning over te gaan (de woningwetwoningen in het plan De Aanstede en plan Oistelvoirt komen evenwel niet voor verkoop in aanmerking) Bij de besluitvorming heeft de raad tevens aangegeven dat elk halfjaar verzoeken worden beoordeeld en derhalve ook kunnen worden ingediend. In de circulaire d.d. 17 maart 1986 betrekkelijk de overdracht van met geldelijke steun van het rijk tot stand gekomen woningen aan bewoners, wordt het regeringsstandpunt tot sti mulering van het eigen woningbezit aangegeven. De primaire verantwoordelijkheid berust bij het gemeentebestuur, die in eerste instantie dient na te gaan of verkoop past in het ge meentelijk woonruimte-beleid. Voor huurders bestaat GEEN KOOPRECHT, noch bestaat er bij de verhuurder (gemeente) EEN VERKOOPPLICHT. Onderstaand treft u de belangrijkste voorwaarden aan, die bij verkoop in acht moeten wor den genomen: 1koper dient minimaal 5 jaar bewoner van de woning te zijn; 2. de verkoopprijs dient gelijk te zijn aan de verkeerswaarde van de woning in bewoonde staat; 3. door een beëdigd taxateur dient een taxatie-rapport te worden opgemaakt; 4. een anti-speculatie-beding dient in de overeenkomst van koop en verkoop te worden opgenomen; 5. een recht van wederinkoop door de gemeente binnen 10 jaar na verkoop dient eveneens in de koopovereenkomst te worden opgenomen; 6. de 'overwinst' dient, indien de gemeente geen gebruik wenst te maken van het recht van wederinkoop, aan de gemeente ten goede te komen met een aflopend percentage van 10 (tot uiteraard het 10e jaar); 7. de woning moet voldoen aan redelijke eisen van bewoonbaarheid; 8. NIET KUNNEN WORDEN VERKOCHT: bejaardenwoningen, H.A.T.-woningen, duplex- woningen en woningen aangepast voor minder-validen; 9. het (gezamenlijke) belastbaar inkomen mag niet meer bedragen dan f 50.500, (uit gegaan wordt van het belastbaar inkomen genoten in het tweede jaar voorafgaand aan het jaar waarin het verzoek tot aankoop wordt gedaan); 10. de kosten van taxatie en overdracht komen voor rekening van de koper. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om aan A.H.J. Timmermans, Zandstraat 22 te Moergestel, vergunning te verlenen ingevolge de Hin derwet tot het uitbreiden en wijzigen van een varkensfok- en mesterij en rundveehouderij an nex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het per ceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie C, nummer 1194, plaatselijk bekend Zandstraat 22. De vergunning zal worden verleend onder voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. i De ontwerp-beschikking en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden geduren de 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage, en wel iedere werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Bovendien liggen genoemde bescheiden gedurende deze termijn ter inzage in de Openba re Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, en wel elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Gedurende de termijn van 14 dagen kunnen de aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht en een ieder die kan aantonen daartoe redelijkerwijze niet in staat te zijn geweest, gemotiveerde schriftelijke bezwaren indienen naar aanleiding van de ontwerp beschikking. Degene, die een bezwaarschrift indient kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet be kend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te zijn aan en ingediend te worden bij ons Kollege. Moergestel, 12 oktober 1988. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de sekretaris, A.W.G.J. van Kessel. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij op 28 september 1988 hebben besloten een door H.J.A.M. de Brouwer, Oirschotseweg 69 te Moergestel, gevraag de vergunning ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een varkensfok- kerij met een pluimveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie C, nummer 1102, plaatselijk bekend Oirschotseweg 69, te weigeren. De gevraagde vergunning is geweigerd in het belang van het voorkomen en beperken van gevaar, schade of hinder buiten de inrichting. De beschikking en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken ter inzage, en wel tijdens kantooruren van 09.00 tot 12.00 uur. Tijdens deze termijn liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Beroep tegen de beschikking kan worden ingesteld door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die tegen de aanvragen om vergunning tijdig bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is geweest eerder bezwaren in te brengen.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1988 | | pagina 15