Abraham zien in drievoud... |g ^T HET GEMEBNTÏ-HUIS I Gemeente Moergestel BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL BEKENDMAKING Glas, hup in de glasbak evenementen Kommissievergadering Sport overdag Moergestel Kreatief En hoe...! Hij was er, denken we, tóch al niet blij mee (hij is in dit geval Theo op ’t Hoog) maar als je dan ’s morgens wakker wordt en er staan drie Abrahammen in je tuin, dan kun je er niet meer omheen. Dan kun je aannemen dat het genoegzaam bekend is dat je die respectabele leeftijd hebt bereikt. De wederzijdse families en de buren hadden enkele vrije avonden opgeofferd om het Theo toch maar zéker niet te laten vergeten: Theo werd vijftig! We wénsen hem nog vele jaren...! ---- "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 5 OKTOBER 1988 PAGINA 11 k 10 542-1 542-2 ■Ml 542-3 WAAR LAAT JE HET? 542-4 A •■«-■ss Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn te wei geren: - een door D. Mulders, Vossenhoorn 1 te Moergestel, gevraagde vergunning ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een rundveehouderij en varkensmesterij an nex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het per ceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E, nummer 463, plaatselijk bekend Vossenhoorn 1; - een door H.J.A.M. de Brouwer, Oirschotseweg 69 te Moergestel, gevraagde vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking houden van een pluimveehoude rij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E, nummers 174,175 en 176, plaat selijk bekend Oirschotseweg. Genoemd Kollege heeft dit voornemen, daar zij van oordeel is dat door het stellen van voor waarden redelijkerwijze niet kan worden tegemoetgekomen aan de te verwachten gevaar, schade of hinder buiten de inrichting. De ontwerp-beschikkingen en de daarbij behorende aanvragen en overige bescheiden lig gen vanaf heden gedurende 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Al gemene en Juridische Zaken, ter inzage, en wel iedere werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Bovendien liggen genoemde bescheiden gedurende deze termijn ter inzage elke vrijdag in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, van 17.00 uur tot 20.00 uur. Gedurende deze termijn van 14 dagen kunnen de aanvragers, alsmede degenen die bezwa ren hebben ingebracht en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is geweest, gemotiveerde schriftelijke bezwaren indienen naar aanleiding van de ontwerp beschikkingen. Een bezwaarcshrift dient gericht te zijn aan en ingediend te worden bij ons Kollege. Degene, die een bezwaarschrift indient kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet be kend te maken. De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeente het voornemen hebben om met toepassing van artikel 3, lid III sub 4 van het bestemmingsplan 'Regeling aanbouwen en bijgebouwen 1983 gemeente Moergestel' vrijstel ling te verlenen ten behoeve van de heer A.F. F. JVerheijen, De Hoefkens 9 te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A, nummer 4287, gele gen aan de De Hoefkens 9, een atelier voor zijn praktijk te bouwen. Het bouwplan ligt vanaf 6 oktober 1988 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op de afdeling Algemene en Juridische Zaken van de gemeentesekretarie, Raadhuisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijk bezwaren te gen genoemd voornemen in te dienen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 5 oktober 1988. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeente het voornemen hebben om met toepassing van de door Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant afgegeven verklaring van geen bezwaar vergunning te verlenen aan A.J.M. van Boxtel, De Looijakker 42 te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B 2625 ged., gelegen aan de De Looijakker 42, een houten berging te bouwen. Het bouwplan ligt vanaf 6 oktober 1988 gedurende 14dagen voor een ieder ter inzage op de afdeling Algemene en Juridische Zaken van de gementesekretarie. Raadhuisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijk bezwaren te gen genoemd voornemen in te dienen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 5 oktober 1988. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Moergestel, 5 oktober 1988. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Deze kampagne is een initiatief van de stuurgroep Promotie Glasbak. moergestel Heeft u belangstelling aan deze tentoonstelling mee te doen, dan kunt u zich opgeven bij de af deling Welzijn van het gemeentehuis (tel. 1235 vragen naar C. Kolen), het liefst vóór 15 okto ber a.s. De voorbereidingen zullen in overleg en in sa menspraak met de deelnemers getroffen worden. Kommissie voor Onderwijszaken op donderdag 6 oktober 1988 om 19.30 uur in het gemeente huis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening 2. Ingekomen stukken/mededelingen. 3. Vaststelling verslag vergadering d.d. 15 juni 1988. 4. Voorstel inzake jaarrekening 1987 en begro ting 1989 Stichting Schoolbegeleidingsdienst Tilburg. 5. Rondvraag en sluiting. De sekretaris van de kommissie, W.J.C.M. Pellis. Kommissie voor Welzijnszaken en Maatschap pelijke Zorg op donderdag 6 oktober 1988 om 19.30 uur in het gemeentehuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening 2. Ingekomen stukken/mededelingen. 3. Vaststelling verslag vergadering d.d. 18 augus tus 1988. 4. Subsidieaanvraag muziekvereniging Prinses Juliana. 5. Voorstel inzake subsidie schaatsclub De Ven nen. 6. Voorstel inzake jaarrekening 1987 en begro ting 1989 Stichting Welzijn Ouderen. 7. Voorstel inzake privatisering MTV Stokeind. 8. Rondvraag en sluiting. De sekretaris van de kommissie, C.M. Kolen. Door allerlei maatschappelijke en sportontwik kelingen is naast sport op doordeweekse avon den en weekendsport, de laatste jaren sprake van een groei van sport overdag. De gemeente Moergestel wil, samen met de ver enigingen, bekijken in hoeverre er in onze ge meente behoefte bestaat aan sport-overdag akti- viteiten en zo ja, hoe dit opgezet kan worden. Aan de verenigingen is via een enquête gevraagd wat er op dit moment aan sport overdag is én of er belangstelling is sport-overdag mee op te zetten. Dit formulier moet vóór 29 oktober a.s. bij de gemeente worden ingediend. Heeft u ook interesse mee te denken en te pra ten over het evt. opzetten van sport-overdag ak- tiviteiten, dan kunt u zich eveneens vóór 29 ok tober hiervoor opgeven bij C. Kolen, gemeen tehuis, Raadshuisstraat 21 tel. 1235. Medio no vember a.s. zal met de belangstellenden overleg gevoerd worden. Eind dit jaar wordt voor de 14de keer alweer de tentoonstelling van Moergestelse amateur- kunstenaars Moergestel Kreatief gehouden. Ook nu stelt het gemeentebestuur hiervoor de burgerzaal van het gemeentehuis beschikbaar. In de voorafgaande jaren is o.a. geëxposeerd: poppen, foto’s, schilderijen, aquarellen, boet seerwerk etc. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij op 4 oktober 1988 heb ben besloten te verlenen aan: - Maatschap A.G.N. Denissen, Heuvelstraat 23 te Moergestel, een vergunning ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een rundveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nummer 3709, plaatselijk bekend Heuvelstraat 23; - P.M. Ketelaars, Heiligenboom 6 te Moergestel, een vergunning ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een varkensfok- en mesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend ge meente Moergestel, sectie B, nummer 141, plaatselijk bekend Heiligenboom 6. De vergunningen zijn verleend onder voorwaarden, om gevaar, schade of hinder van ern stige aard voor de omgeving te ondervangen. De beschikkingen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene en Juridische Zaken ter inzage, en wel tijdens kantooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens deze termijn liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Beroep tegen de beschikkingen kan worden ingesteld door: a. de aanvragers; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die tegen de aanvragen om vergunning tijdig bezwaar hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is geweest eerder bezwaar in te brengen. Het beroepschrift moet binnen de termijn van 1 maand worden ingediend bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA 's-Gravenhage. Zij, die beroep instellen kunnen overeenkomstig het bepaalde in artikel 60a van de Wet op de Raad van State, een verzoek doen om schorsing van de beschikkingen en/of tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet worden gericht tot de Voorzitter van genoemde afdeling. Moergestel, 5 oktober 1988. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de sekretaris, A.W.G.J. van Kessel. .4 Raadpleeg altijd eerst deze ka lender voor u data vaststelt van door uw vereniging te organise ren evenementen. De (volledi ge) kalender ligt ter inzage op het gemeentehuis en bij Ad Nouwens, Kloosterlaan 13. Woensdag 5 oktober: Korenavond in Den Boogaard. Donderdag 13 oktober: Najaarsvergadering De Rietvoorn 20.30 uur De Klaore. Zaterdag 15 oktober: Regiobal 20.30 uur in Den Boogaard. Woensdag 19 oktober: Bingo Reuselhof voor 55 Vrijdag 21 oktober: Kienen met Audacia 20.30 pur in de kantine. Zaterdag 29 oktober: Regiobal 20.30 uur in Óen Boogaard. -I

Weekblad Moergestels Nieuws | 1988 | | pagina 11