I t w ■750 Nogmaals... Jongerenkoor Fietskijkdag bij politie Stratenloop tijdens de Komtoer T ouwtrektoernooi: uitbundig feest Speelgoedbeurs! T Alle rib- stoffen Diverse winterstoffen M'. Kolbert reinigen A50 ZTOFFEfl ZTOFFEfl "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 28 SEPTEMBER 1988 SINAI Moergestel, 26 september 1988 per meter per meter I DEPOT-STOMERIJ ROOTVEN 60 - MOERGESTEL Ook voor al uw stoppagewerk kunt u bij ons terecht! Alweer 13 jaar geleden, om precies te zijn 11-11-’75, konden wij de winkel overnemen van de fam. Willems, om een fotozaak te beginnen. Sedert die datum zijn er al heel wat rolletjes ontwikkeld, portret- en kinderfoto’s gemaakt en voor talloze bruidsparen hebben we ’hun’ dag mogen vastleggen. Zes jaar geleden zijn we in de Pr. Beatrixstraat gestart met 'n studio en fotolaboratorium, met de bedoeling om eigen vakwerk te ontwikkelen. -Van deze service werd ook gebruik gemaakt door collega-fotografen. Na enkele jaren bleek deze ruimte te klein voor de enorme groei van PLM PHOTOFINISHING vaklaboratorium. Vandaar, dat we in Tilburg aan de Koningshoeven ’n nieuw pand gezet hebben. Door de sterke groei van PLM PHOTOFINISHING wordt het steeds moeilijker om ook de fotozaak aan het ROOTVEN erbij te houden. We hebben uiteindelijk besloten de winkel te verkopen. Uiteraard hopen wij dat de zaak door 'n fotograaf overgenomen wordt. Voorlopig gaat alles als vanouds door, ook alle reserveringen en nieuwe afspraken gaan gewoon door! Maar, voordat alles ’rond’ is, hoort u nog van ons het is maar dat u ’t weet en 't niet van 'n ander hoort Groeten, Ans en Louis v/d Meijdenberg WEEKRECLAME: (geldig van 29 sept. t/m 4 okt.) ga REKLAME: Deze week: geen 9.25 maar (geldig van 29 sept. t/m 4 okt.) PAGINA 5 lts u even Jaap de Groot J Ondanks het slechte weer is toch een respec tabel aantal lopers op komen dagen tijdens de komtoer. De Teamloop overtrof zelfs de wedstrijdloop. 10 Moergestelse teams streden om de eer. Juryleden van Sportschool Physique en kom- toercommissie bedankt voor de prettige samen werking en lopers: Tot volgend jaar! Gedurende de afgelopen maanden is er een groot aantal fietsen gevonden in Oisterwijk. Tot op he den zijn ons de eigenaren onbekend gebleven. Deze fietsen staan achter het politiebureau, Bm. Verwielstraat 59, Oisterwijk. In verband met plaatsgebrek zullen deze fietsen medio oktober worden afgevoerd. Als u denkt dat uw fiets er bij zou kunnen staan, mag u ge rust eens een kijkje komen nemen. U kunt dat doen tot en met: 15 oktober 1988. Het politiebureau is dagelijks tot 23.00 uur ge opend, ook in het weekend. 15ï° Na de start van de 10,4 km werd na de eerste ronde al duidelijk dat Mattie van Vught uit Hil- varenbeek de leiding nam en zijn voorsprong niet meer prijs zou geven. Hij finishte in 30.50 sec, de snelste tijd ooit gelopen in Moergestel. Ook Ad v.d. Heijning was weer goed voor een uitste kende eindtijd, als veteraan bezette hij een twee de plaats. Als derde eindigde Ton Kluitmans. Beste Moergestelnaar werd net als bij de winter loop Jack de Laat hij finishte als 13e. De teamloop was een echte Moergestelse aange legenheid, Schaatsclub de Vennen vaardigde 3 teams af, evenals sportschool Physique. Ook ca- féteams zoals Hans de Brouwer, ’t Draaiboomp- je, ’t Stokske en d’n Boogaard waren van de par tij. De strijd ging voornamelijk tussen het le team van schaatsclub de Vennen en het le team van Physique. Henk Leendertse bouwde een gro te voorsprong op, gevolgd door Bert Kaptein van de Vennen. De andere jongens probeerde hun kopmannen te volgen en kwamen volledig leeg aan de streep. Sportschool Physique trok aan het langste eind en kwam als le uit met een totaaltijd van 80 min. en 15 sec. Schaatsclub de Vennen kwam als 2e uit de bus met een tijd van 81 min. en 57 sec. Als derde team finishte de jongens van Hans de Brouwer (eigenlijk een audacia-team) in een tijd van 85 min. 13 sec. Het dames team van Physi que werd le in een uitstekende tijd van 103 min. en 42 sec. Uitslag van de overige teams: 4e Schaatsclub de Vennen, 87.32; 5e Physique II, 89.17; 6e Draaiboompje, 90.03; 7e Den Boo gaard, 96.05; 8e De Vennen III, 102.21; 9e ’t Stokske. uur te verlengen. Omstreeks 1.30 uur was ieder een voldaan en keerde men naar huis om zich op te maken voor het touwtrektournooi van de vol gende dag. Al vroeg op de zondagmorgen kwa men de touwtrekploegen naar het feestterrein om na het nuttigen van een kopje koffie (of iets an ders), hun krachten te meten met andere ploe gen. De opkomst van maar liefst 49 ploegen maakt dit tournooi tot de grootste in zijn soort. De leeftijden van de verschillende ploegen va rieerden van gemiddeld 10 a 11 jaar tot 25 jaar en ouder. Het was vooral vertederend om te zien hoe die kleintjes voor iedere meter vochten. Ook in de andere klassen, dames en senioren. Welke allemaal uit de regio afkomstig waren, was de on derlinge competitie aanstekelijk groot, en werd er gestreden voor elke meter en elke prijs (bv. kratje bier). Daarnaast was er nog de superklasse, de klasse voor de echte competitietouwtrekkers, het was een lust voor het oog om deze heren bezig te zien, zij bewezen dat touwtrekken niet louter en alleen een zaak van gewicht of lomp aan een touw gaan hangen is, maar wel degelijk een zaak van samen werking en techniek. Direct na het tournooi volg de de prijsuitreiking in de feesttent, welke weer uitpuilde van de mensen, afkomstig van de touw trekploegen of het in grote getale aanwezige pu bliek. Na deze prijsuitreiking ontstond er nog even het feest van de avond tevoren samen met de muziek van onze disc-jockey Cornee Wolfs, zodat dit touwtrekweekend op een waardige ma nier besloten werd. Wij van de organisatie willen van deze gelegen heid gebruik maken om iedereen die meegewerkt heeft (op welke manier dan ook) om dit touwtre kweekend tot een geslaagd feest te maken, har telijk te bedanken voor hun medewerking. Deze week hebben we een korte repetitie die iets vroeger begint. Van kwart voor zeven tot half acht in d’n Tob. Na afloop staat natuurlijk nog wel de koffie bruin! Als u dit leest is het touwtrektoernooi van de K.P.J. alweer anderhalve week voorbij. Op za terdagavond kwam Veronica Drive In disco wel ke om 20.00 uur haar eerste discotonen uit de boxen ramden, dit was toen nog voor een lege feesttent, pas tegen 21.00 uur kwamen de eerste tienermeisjes schoorvoetend binnen. Tot 22.00 uur toe leek het niet het feest te worden wat de organisatie zich ervan had voorgesteld, behalve dan dat de eerdergenoemde meisjes verwoede po gingen deden om op de voor hun populaire mu ziek, de dansvloer te vullen. Hiervoor kregen ze een half uur later geen kans meer, want de toe loop van mensen was zo massaal dat de feesttent in ’no time’ bomvol zat. Dit was voor Veronica de aanleiding om er nog een schepje bovenop te doen. Al deze ingrediënten bij elkaar, maakten samen met het rijkelijk vloeiend bier deze avond tot een geweldig feest. Zodanig zelfs dat Veronica zich genoodzaakt zag om hun optreden met ’n doen wij ’n beroep op de lezers van Moergestel- Nieuws om foto’s van zangvereniging ’Crescen do’. Het organiserend comité ’50 jaar Crescendo’ wil graag in het bezit komen van oude foto’s van het koor. Speciaal oud-leden vragen wij hun fotodoos eens om te spitten. U kunt de foto’s afleveren op het adres Oister- wijkseweg 43. Bellen mag ook (2268) dan halen we ze bij u op! Hieronder volgt meer informatie over de speel goedbeurs, die zal worden gehouden op donder dag 27 oktober 1988, wederom in ’Den Boo gaard’. Het is onze opzet om een beurs en geen rommel- of kindermarkt te houden. Het programma ziet er als volgt uit: Vanaf 15.00 tot 17.00 uur: inleveren van het speelgoed Al het speelgoed dat u wilt verkopen en dat HEEL EN KOMPLEET is, kunt u bij ons bren gen. Het is de bedoeling dat u hiervoor een (niet te hoog) bedrag vraagt. Iedere inschrijver betaalt hiervoor een Heine vergoeding. Het speelgoed moet goed verkoopbaar ingepakt zijn. Geen verkoopprijzen beneden de 1,—. Wat kunt u zoal inleveren? Groot speelgoed o.a. fietsen, skelters, schommels en glijbanen. Verder (rol)schaatsen, puzzels, Lego, Playmobil, Fisher Price, poppenartikelen, garages, auto’s, kinder boeken, gezelschapsspelen, elektrische treinen, muziekinstrumenten, tenten, zwembaden, enz. Van 19.30 tot 20.30 uur: verkoop Uiteraard is iedereen welkom (geen kinderen) en denkt u erom, wie het eerst komt, wie het eerst maalt. Graag kontante betaling en cheques kun nen wij niet accepteren. Voor de koper wordt per 10,—1extra berekend, als tegemoetko ming in de kosten. Van 22.00 tot 22.30 uur: het niet verkochte speelgoed ophalen en afrekenen Mocht u nog vragen hebben dan kunt naar Rieki bellen, tel. 04243-2647.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1988 | | pagina 5