I I G Hl info_ 'fi wB 1 Zonder zeehond is de Waddenzee een dode zee. lijn S070-614614 nttertand— hartstichting vrienden van de hartstichting nrnrrTnTTnTW n Dansen op de Streekmuziekschool J eugd vakantie week 1988 Pastorale ontmoetingsdag "ZOEKERTJES" SCHRIFTELIJK OPGEVEN - I I Een virus richt momenteel een ware slachting aan onder de zeehonden in ons waddengebied. Het gros van alle zeehonden is inmiddels met deze gevreesde ziekte besmet. Het is mogelijk dat de helft van hen het er niet levend zal afbrengen. En dat geldt niet alleen voor de jonge of al verzwakte dieren, maar net zo hard voor hun (nu nog) gezonde soortgenoten. De zeehondencrèche in Pieterburen is dag en nacht in touw en probeert met alle aanwezige kennis het aantal slachtoffers te beperken. U begrijpt, meer dan ooit doet de crèche een beroep op uw welgevendheid om de opvang en het onderzoek te kunnen financieren. Een eenmalige bijdrage in de vorm van een overmaking op giro nr. 36.73.095 t.n.v. Zeehondencrèche Pieterburen of donateur worden door middel van het insturen van de bon helpt mee een lijdensweg te voorkomen. -BON ,x, TTTTmi De organisatie f Uw "Zoekertjes" kunt U uitsluitend tegen kontante betaling ooaeven. bii ons redaktie-adres: t/m 6 regels Natuurlijk kan de zeehondensterfte mij wat schelen. Maak mij donateur en stuur een acceptgiro t.w.v. Naam Adres Postcodeplaats I Opsturen naar Stichting Zeehondencrèche Pieterburen Antwoordnummer 950,9950 WL Pieterburen (Postzegel niet nodig.) KANU DAT WAT SCHELEN? EEN ZEEHOND MEER OF MINDER... Dat slee lijkt tooi biet haa hou pos wij' De' we mot zag re z prat De pi consu coula verwa vallen sie Pa behar voor i en kot rechte Het b t/m 10 regels f 7,50 Pai hoi uw een sun aar tisc die ver! van sch het lett aan nog wij: Ukc goed soor het I hooi Nati peen direr lever gaal oplo In Pil wei bel dei stei eer ver Het deco consi hout men gang ditio der j op n voor om d opzit voor op le Een i mijn scha) vindt garai lever; de V aang hoog maal dend gaam teurs VPL- Isbij advie vand In ons bedankje van vorige week lieten wij één ’onderkomen’ abusievelijk onvermeld. Al sinds jaren worden wij ook in Den Boogaard gastvrij ontvangen. Bij deze danken wij Stich tingsbestuur Den Boogaard en de beheerders van Den Boogaard voor hun gastvrije ontvangst van de Moergestelse jeugd tijdens de jeugdvakan- tieweek. De afdeling Dans van de Streekmuziekschool zet haar deuren open in Oisterwijk, Haaren, Berkel- Enschot en Üdenhout. Voor iedereen die wil dansen biedt het nieuwe cursusjaar volop moge lijkheden. Kleuterdans (nieuw) Kleuters vanaf 4 jaar kunnen op een speelse wijze hun bewegingsmogelijkheden uitbreiden. Al ont dekkend leren ze naar muziek te luisteren en daarop te bewegen. BaUet Voor de kinderen van de groep 3 t/m 8. De klas sieke ballettechniek wordt verder uitgebreid. Daarbij wordt het dansplezier zeker niet uit het oog verloren. Jazzballet overdag Geeft u er de voorkeur aan overdag een cursus te volgen, dan maken wij het u wat makkelijker door de aanwezigheid van een crèche. Klassiek ballet Tieners en volwassenen kunnen zich de klassie ke ballettechniek steeds meer eigen maken. De ze techniek is niet alleen gracieus maar vereist ook snelheid, spierbeheersing en spierkracht. Jazzballet Jazzballet is meer dan lekker dansen op swingen de muziek. Houdingcorrecties, spiersouplesse en spierbeheersing komen iedere les aan de orde. Deze cursus staat open voor tieners vanaf 12 jaar en volwassenen. Wat is er nog meer? Bij ballet hoort theater, schmink, kostuums en op het podium staan. Regelmatig vinden er leer lingenvoorstellingen plaats. Gevorderde leerlingen werken enthousiast mee aan theaterprodukties zoals opera, operette, re vue e.d. Voor talentvolle leerlingen is er de mogelijkheid om via de muziekschool door te stromen naar een vooropleiding van een van de Nederlandse bal letacademies. Informatie en aanmelding voor nieuwe cursus en/of proefles: Streekmuziekschool Oisterwijk, Schoolstraat 3, Oisterwijk, tel. 04242-82753. Het bestuur van de Dekenale Vereniging nodigt u uit tot deelname aan de Pastorale Ontmoetings dag, welke wordt gehouden op 17 september a.s. in het Dekenaal Centrum te Oisterwijk, in gang Le Gage ten Broekstraat 2. Graag ontvangen wij alle mensen, die vanuit hun geloven zich betrokken voelen, en zich inzetten in de parochies. Het bestuur van de Dekenale Vereniging stelt zich als doel van’de Pastorale Ontmoetingsdag: - een ontmoeting - uitwisseling van informatie en ervaring - het elkaar bemoedigen - en het opdoen van nieuwe energie. Aan deze dag werken mee: Th. v. Dun, pastoor M.Corvers, theologe M. v. Baest, theologe F. Heijltjes, pastoraal opbouwwerker H. Zeldenrust, studiesecr. Ver. Kerk en vrede Op deze dag zullen de info-stands door paro chies en Dekenaal Centrum verzorgd worden rondom de volgende thema’s: - Dekenale Vereniging - Huwelijksvoorbereiding - Gezinsliturgie kindernevendienst - Jongerenpastoraat - Voorbereiding en viering Doop - Voorbereiding en viering le Communie - Voorbereiding en viering Vormsel - Avondwake - Jongerenliturgie/koor - Ziekenpastoraat - Dekenale MOV (Missie, Ontwikkeling en Vre deswerk) - Conciliair proces Als tegemoetkoming in de kosten wordt een bij drage van 5,— gevraagd; te voldoen op de Pastorale Ontmoetingsdag. Men kan zich tot 3 september uiterlijk schrifte lijk opgeven: Dekenaal Centrum, Scheepersdijk 69. 5062 EB Oisterwijk. U gelieve van de thema’s: I. Geloven; 2. Vieren; 3. Dienen; 4. Gemeen schapsopbouw; twee thema’s aan te geven, waaraan u zou willen deelnemen tijdens de groepsgesprekken i.v.m. het indelen van de groepen. "IV "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 31 AUGUSTUS 1988 PAGINA 8 Naam Woonplaats Straat Telefoon Oisterwijkseweg 43, Moergestel. Ook kunt U gebruik maken van onderstaande bon. (gewoon stukje papier mag ook). Wilt U de bon duidelijk invullen? Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nr. betaalt U f 2,50 extra. De opgave moet uiterlijk de zondagavond vóór plaatsing in ons bezit zijn. (Bon geld in envelop in de bus stoppen s.v.p.l)

Weekblad Moergestels Nieuws | 1988 | | pagina 8