’Vuurhaai’ Nieuws Geslaagd BEKENDMAKING BEKENDMAKING VERKEERSMAATREGEL BEKENDMAKING GEBRUIK EVENEMENTENFORMULIER BEKENDMAKING VAKATURE BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL J- "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 31 AUGUSTUS 1988 PAGINA 11 X 10 lans 537-1 ige 537-2 537-5 537-3 537-6 537-7 <r ;5, Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat in verband met de op3 september 1988 vanaf plm. 18.00 uur te houden barbeque door de buurtvereniging 'De Hei velden' de volgende tijdelijke verkeersmaatregel is getroffen: afsluiting van het Regenbeemdeke tussen De Dagmaet en het Griete Veldeke. Moergestel, 24 augustus 1988 Burgemeester en Wethouders van Moergestel de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Burgemeester en wethouders der gemeente Moergestel brengen hierbij ter openbare ken nis, dat met ingang van 1 september 1988 op de sekretarie dezer gemeente voor eenieder te inzage is gelegd: het concept-ontwerp uitwerkingsplan Algemene Ziekenhuizen, gericht op de reductie van bedden en functie-eenheden. Tot 1 november 1988 kunnen belanghebbenden, die bezwaren hebben tegen dit ontwerp, deze bezwaren schriftelijk kenbaar maken bij Provinciale Staten. Bezwaarschriften dienen gericht te zijn aan: Provinciale Staten van Noord-Brabant, Brabantlaan 1, 5216 TV 's Hertogenbosch. Moergestel, 24 augustus 1988 Burgemeester en Wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Vrijwilligers gezocht voor nieuw op te richten bestuur bibliotheek. Sinds 1974 kennen we in Moergestel een gemeentelijke beheerskommissie, die de belangen van onze openbare bibliotheek behartigt. Deze kommissie bestaat uit personen die door de gemeenteraad worden benoemd. De gemeenteraad heeft onlangs uitgesproken dat de bibliotheek een meer onafhankelijke positie ten opzichte van de gemeente zou moeten hebben. De bedoeling is dan ook een nieuw stichtingsbestuur in het leven te roepen die de bibliotheek zelfstandig gaat runnen. Wij roepen daarom kandidaten op, die zich als bestuurslid willen inzetten voor het bibliotheekgebeuren in Moergestel. Tot de taken van het nieuwe bestuur behoren o.a.: - het oprichten, instandhouden en besturen van een openbare bibliotheek; - het op doelmatige wijze verlenen van diensten aan bibliotheekgebruikers; - het leggen van kontakten met maatschappelijke en kulturele organisaties, die behulpzaam kunnen zijn bij de uitbreiding en intensivering van de dienstverlening aan het publiek. Het nieuwe bestuur wordt als volgt samengesteld: uit personen, die het gezichtspunt van de bibliotheekgebruikers weergeven; op voordracht van het personeel van de bibliotheek; op voordracht van deze beide groepen. Het totale bestuur zal bestaan uit minimaal 5 en maximaal 9 personen, en moet een weerspie geling zijn van de sociaal-kulturele struktuur van Moergestel. De kandidaten moeten voldoen aan de volgende voorwaarden: - meerderjarig - nederlandse nationaliteit - wonend in Moergestel - affiniteit met het bibiotheekgebeuren - ervaring met en kennis van de bibliotheek strekt tot aanbeveling. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de sekretaris van de huidige beheers kommissie, mevr. C. Kolen gemeentehuis tel. 1235, of een van de leden van de beheerskom missie: A. Smits (voorzitter), de Hoefkens21, tel. 1694 R. Bergman-v.d. Loo, Past. Janssenstraat 15, tel. 2407 T. Tacken, Coolhof 10, tel. 1755 Chr. de Veer, Oostelvoortjes 2, tel. 2496 G. van lersel, Raamackerstraat 9, tel. 2150 Schriftelijke sollicitaties dienen vóór 21 september a.s. te worden gericht aan het Kollege van Burgemeester en wethouders van Moergestel, Postbus 90, 5066 ZH Moergestel. 537-4 B en W van Moergestel Burgemeester en Wethouders van Moergestel de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de sekretaris A.W.G.J. Kessel Op 25 juni slaagden voor het basisdiploma ty pen: Elisa Hoosemans, Marieke van der Zan den en Bart de Laat. Voor het examen ’typist’ slaagden Jan v/d Sanden (België) en Liesbeth van Ostade uit Hilvarenbeek. Zij genoten hun opleiding bij Typeschool Kou- wenberg te Moergestel. Proficiat! Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen is ingekomen een aanvrage van A. Timmermans, Zandstraat 22 te Moergestel om vergunning ingevolge de Hin derwet, tot het uitbreiden en wijzigen van een varkensfok- en mesterij en rundveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het per ceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie C, nummer 1194, plaatselijk bekend Zandstraat 22. De aanvrage met de daarbij behorende bescheiden ligt vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage, en wel tijdens kantooruren van 09.00 tot 12.00 uur. Tijdens deze termijn waarbinnen gemotiveerde bezwaren kunnen worden ingebracht, van af heden gedurende 1 maand, liggen bedoelde bescheiden eveneens ter inzage in de Open bare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, en wel elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Tijdens genoemde bezwarentermijn kunnen de gemotiveerde bezwaarschriften bij ons Kol lege worden ingediendDe mogelijkheid bestaat voor de indiener van het bezwaarschrift het schriftelijk verzoek te doen dat zijn persoonlijke gegevens niet bekend worden gemaakt. Mondelinge bezwaren kunnen worden ingebracht tijdens een te houden openbare zitting op 20 september 1988 om 10.00 uur, in het gemeentehuis van Moergestel, waarbij dan tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrage tussen het be voegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Volledigheidshalve wordt opgemerkt dat degenen die bezwaren hebben ingebracht op de omschreven wijze, alsmede een ieder die kan aantonen dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is geweest, in de gelegenheid wordt gesteld om bezwaren tegen het ontwerp van een te nemen beschikking in te dienen. De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeente het voornemen hebben om met toepassing van de door Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant afgegeven verklaring van geen bezwaar vergunning te verlenen aan C. van Haaren, Kloosterlaan 31 te Moergestel, om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moer gestel, sektie A nr. 4189 (ged.), gelegen aan de Kloosterlaan 31de bestaande berging te ver bouwen tot garage. Het bouwplan ligt vanaf 1 september 1988 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op de afdeling Algemene en Juridische Zaken van de gemeentesekretarie, Raadhuisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn bestaat voor belanghebbenden de gelegenheid om schriftelijk be zwaren tegen genoemd voornemen in te dienen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 31 augustus 1988 De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer Moergestel, 31 augustus 1988 Burgemeester en wethouders voornoemd de burgemeester J.B.S. ter Veer, de sekretaris A.W.G.J. van Kessel m., lur, Met ingang van 1 juni 1988 is de 'Algemeen Plaatselijke Verordening, Gemeente Moergestel 1988' (A.P.V.) in werking getreden. In deze A.P.V. is onder andere het volgende geregeld: - Openbare Orde en Zedelijkheid; - Bescherming van het milieu en het natuurschoon en zorg voor het uiterlijk aanzien van de gemeente; - Andere onderwerpen betreffende de huishouding der gemeente (parkeerexcessen, open baar water, kollekteren, venten, standplaatsen, markten, crossterreinen etc.). Als er geen bezwaar is dan kan men ontheffing verkrijgen van de diverse in deze verorde ning genoemde verboden. Bij andere onderdelen is er enkel een meldingsplicht vereist. Bij het organiseren van een evenement krijgt men te maken met de diverse onderdelen van de A.P.V. Omdat wij niet verwachten dat eenieder volledig van de onderhavige verordening op de hoog te is hebben wij een zogenaamd evenementenformulier opgesteld. Gaat men een evenement - in welke zin dan ook - organiseren adviseren wij om éérst op het gemeentehuis (afdeling Algemene- en Juridische Zaken) een evenementenformulier op te halen waarmee men de benodigde ontheffing(en) kan aanvragen of de nodige melding(en) kan doen. Wij hebben dan een beter inzicht en kunnen dan ook sneller onze medewerking verlenen. Neer van- /an- oen. D.45 lag- Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen zijn ingekomen aan vragen van: - Maatschap A.G.N. Denissen, Heuvelstraat 23 te Moergestel, om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een rundveehouderij annex mestopslag, zo als op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal be kend gemeente Moergestel, sectie A, nummer 3709, plaatselijk bekend Heuvelstraat 23; - P.M. Ketelaars, Heiligenboom 6 te Moergestel, om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een varkensfok- en mesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend ge meente Moergestel, sectie B, nummer 141, plaatselijk bekend Heiligenboom 6. Wij zijn voornemens de gevraagde vergunningen te verlenen, onder de voor dergelijke in richtingen gebruikelijke voorwaarden om gevaar, schade of hinder van ernstige aard voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikkingen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden tot 1 ok tober 1988 ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage, en wel tijdens kan tooruren van 09.00 tot 12.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen bezwaren kunnen worden ingebracht, te weten vanaf heden gedurende 1 maand, liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Biblio theek, Schoolstraat 37 te Moergestel, en wel elke vrijdag van 17.00 tot 20.00 uur. Indien daarom telefonisch wordt verzocht kunnen tot 1 week voor bedoelde datum mondelijke bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een ge dachtenwisseling over de aanvrage, tussen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overi ge aanwezigen. Gemotiveerde, schriftelijke bezwaren kunnen worden ingebracht bij ons Kollege, waarbij dan tevens door de indiener van het bezwaarschrift het schriftelijk verzoek kan worden gedaan om zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Tenslotte wordt er de aandacht op gevestigd, dat degenen die bezwaren hebben ingebracht op bovenomschreven wijze, en de belanghebbenden die aantonen daartoe redelijkerwijze niet in staat te zijn geweest, naar aanleiding van de beschikkingen beroep in kunnen stellen bij de afdeling voor de geschillen van bestuur. Moergestel, 31 augustus 1988 Burgemeester en Wethouders voornoemd de burgemeester J.B.S. ter Veer de sekretaris A.W.G.J. van Kessel Na een welverdiende vakantie gaan we weer ge woon verder. We starten met een tennistoernooi wanneer hiervoor voldoende belangstelling bestaat. Gezien het grote aantal tennissers in de buurt moet dit kunnen. We willen dit organise ren op een nader te bepalen zondag in september. Liefhebbers hiervoor kunnen zich tot en met vrij dag 2 september opgeven bij Martien Oerlemans, Oisterwijkseweg 43, of telefonisch onder num mer 2268.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1988 | | pagina 11