u 1 I BEKENDMAKING BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL Koningin Wilhelmina Fonds Collecte 1988 Openbare raadsvergadering Voor de tweede maal: ’t Recht van je werk-feest 26 augustus 1988. Jeugdvakantieweek 1988 Glas, hup in de glasbak Deze kampagne is een initiatief van de stuurgroep - evenementen 1 OE. "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 24 AUGUSTUS 1988 PAGINA 7 6 536-1 i WAAR LAAT JE HET? Op vrijdag 26 augustus wordt om 19.30 uur in het gemeentehuis een openbare raadsvergadering ge houden. Promotie Glasbak. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat ter uitvoering van het be paalde in artikel 5.1.5. en 5.1.7. van de Algemene Plaatselijke Verordening, gemeente Moergestel 1988, de wegen die zijn gelegen binnen de bebouwde kom van de gemeente, aangevuld met het gebied gelegen in het bestemmingsplan Papenacker, inklusief de pro vinciale omleidingsweg Akkerweg (zie bijgaande overzichtskaart) zijn aangewezen als ge bied waar het verboden is om: 1een kampeerwagen, caravan, magazijnwagen, keetwagen of ander dergelijk voertuig dat voor rekreatie dan wel anderzins uitsluitend of mede voor andere dan verkeersdoel- einden wordt gebezigd langer dan drie achtereenvolgende dagen te doen of laten staan; 2. een voertuig dat, met inbegrip van de lading, een lengte heeft van meer dan 6 meter of een hoogte van meer dan 2,4 meter te parkeren. Moergestel, 24 augustus 1988. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Tussen 29 augustus en 10 september kunt u een collectant verwachten van het K.W.F. voor de kankerbestrijding. Eerder ontvangt u een brief met informatie over het werk van het K.W.F., onder meer over de speciale hulp- en informatie telefoon bij kanker: 020-6644044. Voorlichting is slechts één van de activiteiten die het K.W.F. met uw bijdrage financiert. Het meeste geld gaat naar wetenschappelijk kanker onderzoek. Dit jaar bijna 40 miljoen gulden. Een hoog bedrag, maar bijlangena niet voldoende. Het K.W.F. zou graag dubbel zoveel willen doen. Van alle verzoeken om subsidie voor we tenschappelijk kankeronderzoek die het K.W.F. ontvangt, moet het namelijk elk jaar opnieuw meer dan de helft afwijzen, eenvoudigweg omdat het K.W.F. er geen geld voor heeft. Waardevol onderzoek blijft hierdoor liggen. Daarnaast is jaarlijks bovendien een bedrag van totaal bijna 5 miljoen gulden gemoeid met voorlichting, steun aan verenigingen van kankerpatiënten en uitga ven voor onderwijs en opleiding. Al dat geld moet komen uit bijdragen van de bevolking. Ook uw gift is daarbij hard nodig. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij hebben besloten: 1. op 16 augustus 1988, te verlenen aan A.C.J. van Gansen, Vossenhoorn 13 te Moer gestel, een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een slachtkuikenmesterij en stierenmesterij annex mestop- slag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel ka dastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E, nummer 436, plaatselijk bekend Vossenhoorn 13; 2. op 23 augustus 1988, te verlenen aan P.M. van Haaren, Reedijk 9 te Moergestel, een vergunning ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een var- kensmesterij en rundveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage beho rende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E, nummer 408, plaatselijk bekend Reedijk 9; 3. op 23 augustus 1988, te verlenen aan H.G.M. Brackenie, Oirschotseweg 60 te Moer gestel, een vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking houden van een 1-10.000 litertank voor de opslag van olie ten behoeve van een centrale verwar ming, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E, nummer 282, plaatselijk bekend Oirschotseweg 60; 4. op 23 augustus 1988, te verlenen aan J.M. en J.M.N. van Gestel, Pijnendijk 5 te Moer gestel, een vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking houden van een rundvee- en varkensfokkerij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage be horende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moer gestel, sectie A, nummer 2878, plaatselijk bekend Pijnendijk 5. De vergunningen zijn verleend onder voorwaarden, om gevaar, schade of hinder van ern stige aard voor de omgeving te ondervangen. De beschikkingen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter inzage ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, en wel tijdens kan toorurenvan 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens deze termijn liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Biblio theek, Schoolstraat 37 te Moergestel, en wel elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Beroep tegen de beschikkingen kan worden ingesteld door: a. de aanvragers; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die tegen de aanvragen om vergunning tijdig bezwaar hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is geweest eerder bezwaar in te brengen. Het beroepschrift moet binnen 1 maand worden ingediend bij de Afdeling voor de geschil len van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Zij, die beroep instellen kunnen overeenkomstig het bepaalde in artikel 60a van de Wet op de Raad van State, een verzoek doen om schorsing van de beschikkingen en/of tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet worden gericht tot de Voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Moergestel, 24 augustus 1988. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de sekretaris, A.W.G.J. van Kessel. Raadpleeg altijd eerst deze ka- C lender voor u data vaststelt van door uw vereniging te organise ren evenementen. De (volledi ge) kalender ligt ter inzage op het gemeentehuis en bij Ad Nouwens, Kloosterlaan 13. 71 moergestel vrijdag 26 augustus: Informatie P.T.T. i.v.m. opening nieuwe tele fooncentrale in Den Boogaard en op het St. Jansplein. zaterdag 27 augustus: Corpsconcours vissen in Gilze-Rijen, 14-16 uur. zaterdag 27 augustus: Regiobal 20.30 uur in Den Boogaard. zondag 28 augustus: Toer-Mee fietstocht vertrek St. Jansplein. zondag 28 augustus: Open Dag van 10.30 tot 17.30 uur Atelier ’De Oude Werkplaats’ Betty Nagel. zaterdag 3 september: Volleybaltoernooi Heidevelden. zaterdag 3 september: Regiobal 20.30 uur in Den Boogaard. zondag 4 september: Eindconcours Jr. Rietvoorn 9-11 uur in de Reu sel. Temidden van ’t rustieke groen, waar de kik kers melodieus ’t geruis der bomen ondersteu nen, waar de vleermuis de donkere nacht aankondigt, daar achter de boerenhofstede zullen wij, tesamen gezeten rond ’t knapperen de kampvuur, de glazen heffen en drinken op onze vriendschap, onze ’t motto: ’UT LIJT NIKS’. Jos op ’t Hoog, Arie van de Wouw, John van Esch, Anneriet Ketelaars, Frank Kouwenberg, Mari Ketelaars, Dion Ketelaars, Jan van Elde- ren, Dorien van de Broek, Jan van Esch, Peter Ketelaars, Pieter op ’t Hoog, Henk Ketelaars, Arna Neggers, Corné van Dommelen, Arie Jon kers, Jan Rijen, Harriette op ’t Hoog, Guus Hoefnagels, Liesbeth Heesbeen, Arné van Esch, Wim Ketelaars, Marij van Elderen, Cristian Nooren, Kees van de Loo, Theo Verbakel, Ger- dij van de Wouw, Paul Claassen, Elle op ’t Hoog, Nout van Dommelen, Rian Bijsterveldt, Karin op ’t Hoog, Peter op ’t Hoog, Wim Ketelaars, Peter Wolfs, Rini Denissen, Herry Rijnen, Rini op ’t Hoog, Rian Pijnenburg, Rian Claassen, Marion Denissen, Adrie Ketelaars, Aron de Kruyff, Adrie op’t Hoog, Adrie Jonkers, Piet Bijsterveldt, René de Wit, Ton van Ham, Meri- am van de Wai, Peter op ’t Hoog, Sjef op ’t Hoog, Tormy op ’t Hoog, Arian van Dijk en Wim op’t Hoog. ’t Feestcomité: Jos op’t Hoog, Peter en Henk en Jan van Elderen ^52 Inmiddels is zo langzamerhand iedereen weer naar werk of school vertrokken, maar toch willen wij de organiserende mensen achter de jeugdvakan tieweek even terugkijken naar die zonovergoten en mede daardoor welgeslaagde week. Het hele pro gramma verliep vrijwel probleemloos dankzij de meer dan voortreffelijke inzet van 66 leiders en leidsters, merendeel jongeren, die zich de hele week de benen onder het lijf uit liepen om het de meer dan 300 deelnemende kinderen naar de zin te maken. Blij waren wij ook met de door het ge meentebestuur ter beschikking gestelde onderko men: n.l. de kantine van De Vonder, war ook conciërge Gert naarmate de week vorderde steeds meer in de ban raakte van het jeugdwerk. Fijn dat dit onderkomen zo soepel geregeld kon worden! Blij waren we ook met allerlei personen die lieten zien dat ons werk hun, vaak al jaren, aan het hart gaat: Faa. Verbunt, Bloemisterij Willems, supermarkt Denissen, 4x4 Recreatie, EHBO ver. St. Cristoffel; bedankt voor jullie steun. Ook waren wij enthousiast over de spelendag georga niseerd door Roef, en het bivak georganiseerd door Scouting St. Jan. Deze verenigingen nemen ook elk jaar weer een stukje organisatie op voor treffelijke wijze van ons over. Bedankt. Ook danken wij de bewoners van de wijk Oostel- voort die hun medewerking verleenden aan het or ganiseren van ons ganzebordspel. Tot slot bedanken wij nog Jo en Jo die zeer spontaan ge woon weer hielpen met de huishoudelijke gang van zaken en: de redaktie van Moergestel Nieuws voor de correcte berichtgeving over onze plannen en oproepen. Bedankt! En.... mogen wij volgend jaar gewoon weer op jullie allemaal rekenen? Jan, Corry, Det, Christien, Kees, GeesjeenTiny. NB: Er zijn enkele gevonden voorwerpen nog niet opgehaald: een rood-blauw luchtbed, een witte sweater bedrukt met rose en blau we schoenen, een blauwe kinderrugzak, wat bestek. Op te halen bij: Corry Kastelijn Vooskerbos 32, tel. 3476. - aangewezen grens A.P.V. gemeente Moergestel 1988 artikel 5.1.5. en 5.I.7.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1988 | | pagina 7