w I 8 1 BEKENDMAKING RENOVATIE CENTRALE ANTENNE BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL Brandweervoertuig/manschappenwagen S GEMEENTE MOERGESTEL si Si 'A. G Lan zag Opee sel ee zicht kaar. 2 biedt te koop aan: 'S £3 ESwaaweaigacgoacS PAGINA 10 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 13 JULI 1988 533-5 533 1 533-6 533-3 533-7 533-4 533-2 Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen is ingekomen een aanvrage om vergunning ingevolge de Hinderwet van H.G.M. Brackenie, Oirschotseweg 60 te Moergestel, tot het oprichten en in werking houden van een ondergrondse tank voor de opslag van olie ten behoeve van een centrale verwarming, op het perceel kadastraal be kend gemeente Moergestel, sectie E, nummer 282, plaatselijk bekend Oirschotseweg 60. Wij zijn voornemens de gevraagde vergunning te verlenen, onder voorwaarden om ge vaar, schade of hinder van ernstige aard voor de omgeving, te ondervangen. De ontwerp-beschikking en de daarbij behorende bescheiden, liggen vanaf heden gedu rende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage, tijdens kan tooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen bezwaren kunnen worden ingebracht, te weten vanaf he den gedurende 1 maand, liggen bedoelde bescheiden eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Indien daarom telefonisch wordt verzocht, kunnen tot 1 week voor bedoelde datum mon delinge bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrage, tussen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Gemotiveerde bezwaren kunnen worden ingebracht bij ons Kollege, waarbij dan tevens door de indiener van het bezwaarschrift het schriftelijk verzoek kan worden gedaan om zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Tenslotte wordt er de aandacht op*'gevestigd, dat degenen die bezwaren hebben ingé bracht op de wijze als omschreven, en de belanghebbenden die aantonen daartoe redelij kerwijze niet in staat te zijn geweest, naar aanleiding van de beschikking beroep in kunnen stellen bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur. Moergestel, 13 juli 1988. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de sekretaris, A.W.A. van Seeters. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om aan J.M. en J.M.N. van Gestel, Pijnendijk 5te Moergestel, te verlenen een vergunning in gevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking houden van een rundvee- en var- kensfokkerij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is ver meld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nummer 2878, plaatselijk bekend Pijnendijk 5. De vergunning zal worden verleend onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking alsmede de op deze aanvrage betrekking hebbende bescheiden, liggen vanaf heden gedurende 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage, en wel tijdens kantooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Deze bescheiden liggen gedurende genoemde termijn eveneens ter inzage elke vrijdag in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, en wel van 17.00 uur tot 20.00 uur. Gedurende de termijn van 14 dagen kunnen de aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is geweest, gemotiveerde schriftelijke bezwaren indienen naar aanleiding van de ontwerp beschikking. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet be kend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te zijn aan en ingediend te worden bij ons kollege. Moergestel, 13 juli 1988. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.A. van Seeters. Op dit moment wordt de centrale antenne in ons dorp gerenoveerd. Dit betekent dat u straks meer zenders kunt ontvangen en deze op andere kanalen zult gaan aantreffen. Een en ander houdt ook in dat u gedurende een tijd van 5 maanden af en toe over dag onder normale werktijden verstoken zult zijn van beeld en geluid. Het zenderpakket zoals dat nu via de centrale antenne bij u in de huiskamer komt blijft voor lopig ongewijzigd, d.w.z. op kanaal 43 op kanaal 5 op kanaal 50 De burgemeester van Moergestel brengt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ter openbare kennis dat de gemeenteraad in de verga dering van 1 juli 1988 heeft besloten tot vaststelling van het bestemmingsplan Reuseldal Her ziening 1Bij de vaststelling zijn geen wijzigingen in het bestemmingsplan aangebracht. Dit betekent dat - nu er geen bezwaren tegen het ontwerp-bestemmingsplan zijn ingediend - er geen mogelijkheid bestaat om tegen het vastgestelde bestemmingsplan bezwaren in te dienen bij het Kollege van Gedeputeerde Staten. Het vastgestelde bestemmingsplan en de daarbij behorende stukken liggen met ingang van 15 juli 1988 gedurende één maand ter gemeentesekretarie Afdeling Algemene en Juridische Zaken voor een ieder ter inzage. De burgemeester van Moergestel brengt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ter openbare kennis dat de gemeenteraad in de verga dering van 1 juli 1988 heeft besloten te verklaren dat een bestemmingsplan wordt voorbe reid voor: - het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel sektie A nr. 3843, plaatselijk bekend Postelstraat 17 zoals dat op de tekening behorende bij het besluit staat aangegeven; de percelen kadastraal bekend gemeente Moergestel sektie A nrs. 4204,3520,3485 en 3594 gedeeltelijk, plaatselijk bekend Rootven 10 en het daarvan westelijk gelegen onroerend goed zoals dat op de tekening behorende bij het besluit staat aangegeven. Deze besluiten, die op 1 juli 1988 in werking zijn getreden, liggen ter gemeentesekretarie Af deling Algemene en Juridische Zaken voor een ieder ter inzage. Moergestel, 13 juli 1988. De burgemeester voornoemd, A.A.M. Smits, l.b. Moergestel, 13 juli 1988. De burgemeester voornoemd, A.A.M. Smits, l.b. Burgemeester en Wethouders van Moergestel Raadhuisstraat 21 5066 AP Moergestel. Inlichtingen en afspraken voor bezichtiging bij de commandant brandweer, de heer H.C.F Roozen, telefoon 04243 -1335, of de heer W.J.C.M. Pellis, telefoon 04243 -1235. Toyota Commercial lang Benzine 50-43-ZB 1977 11.500 1181 kg Vri Ag 1. 2. 3. Gi Ra 50 tij< OI KI Te Ik nai geitje: Kt ku bai 18. Gr wo hat 12: La kui ver ten WI elk SP Bu: We We Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen zijn ingekomen aan vragen van: - P.M. van Haaren, Reedijk 9 te Moergestel, om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een varkensmesterij en rundveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E, nummer 408, plaatselijk bekend Reedijk 9; A.C.J. van Gansen, Vossenhoorn 13 te Moergestel, om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een kuiken- en stie- renmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is ver meld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E, nummer 436, plaatselijk bekend Vossenhoorn 13. Wij zijn voornemens de gevraagde vergunningen te verlenen, onder voorwaarden om ge vaar, schade of hinder van ernstige aard voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking en de daarbij behorende bescheiden, liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage tijdens kantooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen bezwaren kunnen worden ingebracht, te weten vanaf heden gedurende 1 maand, liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Biblio theek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Indien daarom telefonisch wordt verzocht, kunnen tot 1 week voor bedoelde datum mon delinge bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrage, tussen het bevoegde gezag, de aanvragers en de overige aanwezigen. Gemotiveerde bezwaren kunnen worden ingebracht bij ons Kollege, waarbij dan tevens door de indiener van het bezwaarschrift het schriftelijk verzoek kan worden gedaan om zijn per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Tenslotte wordt er de aandacht op gevestigd, dat degenen die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als omschreven, en de belanghebbenden die aantonen daartoe redelijkerwijze niet in staat te zijn geweest, naar aanleiding van de beschikkingen beroep in kunnen stellen bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur. Moergestel, 13 juli 1988. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de sekretaris, A.W.A. van Seeters. Merk Type Brandstof Kenteken Bouwjaar Km-stand Laadvermogen Te bezichtigen in overleg. Oplevering na betaling van de overeengekomen prijs. Aanbiedingen inclusief 20% BTW dienen in een gesloten enveloppe met in de lin ker bovenhoek 'Verkoop Brandweervoertuig', vóór 24 juli 1988 te worden gericht aan: Nederland 1 op kanaal 4 Nederland 2 op kanaal 11 Nederland 3 op kanaal 40 Duitsland 1 op kanaal 9 Duitsland 2 op kanaal 2 Duitsland 3 op kanaal 7 België 1 België 2 België-Fr Om hogere frequenties te kunnen transporteren wordt er in de centrale antenne-inrichting gebruik gemaakt van zgn. transportkanalen, beter bekend als 'S'-kanalen. Voor aanvang van de renovatie kon u ook deze kanalen op uw TV-toestel ontvangen, mits dit hiertoe in staat was. Op deze S-kanalen werden de zenders Nederland 3, België 1 en België-Fr 1 getransporteerd. Verschillende mensen hebben hun TV-toestel afgesteld op deze S-kanalen, d.w.z. Nederland 3 op S11 i.p.v. kanaal 40 België 1 op S13 i.p.v. kanaal 43 België-Fr 1 op S15 i.p.v. kanaal 50 Door plaatsing van de nieuwe versterker-apparatuur, waar u overigens nog niets van merkt, worden de S-kanalen tegengehouden. Degenen die hun toestel dus verkeerd afgesteld hebben en op de S-kanalen naar de zenders kijken in plaats van op de geijkte UHF-kanalen, zijn van de een op de an dere dag Nederland 3 en/of België 1 en/of België-Frans kwijt. U dient dan uw toestel op de goede kanalen af te stemmen. Bent u hiertoe niet in staat, dén zal uw TV-handelaar of de installateur van de centrale an tenne dit voor u kunnen doen. Beiden zullen echter wel voorrijkosten in rekening brengen. Wilt u dit voorkomen, informeer dan eens bij een goede buur of familielid. Het bovenstaande geldt ook voor uw videorecorder. i

Weekblad Moergestels Nieuws | 1988 | | pagina 10