Met muziek de vakantie in ^CRESCENDO jaar Volendams Operakoor naar Moergestel Open Dag Open Dag bij imkers Volkstuinders- vereniging ’Reuseldal’ Feestelijkheden rond omschakeling telefooncentrale Pand PLM Photofinishing op nominatie architectuurprijs Dat scheelt u dure ontwerpkosten 50 Jaar 'Crescendo' in 1989 J eugd vakantie week 1988 Aphrodite Buro 76 Rock and Roll-avond 25 juni a.s. K geen praktijk van 30 juni t/m 17 juli P. Terwindt HUISARTS r Brillen I ll ’t Klèèn Criesje Alle ’schèèl’drinkers: hartstikke bedankt. ’t Was héél gezellig ’t Schèèl is eraaf! Onze ervaren ontwerpers voelen zich als 'n vis in het water als u hen laat denken over üw drukwerk! Waarneming: E. VAN DELFT Oisterwijkseweg 67a Telefoon 04243 -1424 De commissie ’50 Jaar Crescendo’ is al enkele maanden bezig met de basisopzet van de feestelijkheden rondom het 50-jarig bestaan van de Gemengde Zangvereniging ’Crescendo’ in het najaar van 1989. Hoogtepunten worden ongetwijfeld het optreden van het Volendams Operakoor in onze parochiekerk en ’n drietal musical-avonden in ’Den Boogaard’. Oisterwijkseweg 43, Tel. 2268 (na 19 uur) Muziekvereniging Prinses Juliana presenteert in samenwerking met Den Boogaard: Het programma Reclamevoering Financieel plaatje Contactlenzen De Lind 35a, Oisterwijk, Tel. 04242-84899 13e Jaargang - Nr. 530 WOENSDAG 22 JUNI 1988 HNA 8 Org. jeugdvakantieweek. U hoort er nog van. 4- Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel Schoolstraat 5 Moergestel Tel. 04243 - 1474 Huidverzorgings instituut Nu de opgaven van de deelnetnertjes achter de rug zijn kunnen wij eenieder meedelen dat het weer zeer druk zal worden! Vandaar deze oproep voor de leiding. Hoewel zich (gelukkig) al veel jongeren hebben opgege ven doen wij toch weer een beroep op: iedereen vanaf 16 jaar: bekijk eens even of je in de week van 8 tot en met 12 augustus tijd hebt om als lei der of leidster te fungeren bij de jeugdvakantie week. Neem dan contact op met: Jan van lersel, Raamackerstraat 9. Eenieder die zich heeft opgegeven als leiding opgelet: We komen a.s. maandag 27 juni om 19.00 uur bij elkaar op De Boszichtschool om het programma door te praten, en de groepen te verdelen. Tot dan! Door de kring Midden-Brabant van de Bond Nederlandse Architecten (BNA) is ’n architek- tuurprijs georganiseerd. Bovengenoemd gebouw is door de kringleden geselecteerd bij de tien besten. In ’Het Nieuwsblad’ van j.l. zaterdag 18 juni zag u ’n overzicht van de tien gekozen bouwwerken. Naast de architectenprijs is er ook een pu- blieksprijswinnaar. Op vrijdag 1 juli a.s. zal de Tilburgse burgemeester Brokx de prijs uit reiken. Evenals vorige jaren is het weer open dag op het volkstuinencomplex ’Reuseldal’ aan de Bos straat. U bent van harte welkom op zondag 26 juni. Openingstijd van 10.00 uur tot 16.00 uur. Wij nodigen iedereen uit er een bezoek te bren gen. Tot ziens a.s. zondag op ’Reuseldal’. Het bestuur. Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. Louis van den Meijdenberg vóór het pand aan de Koningshoeven. Het Snuffelhoekje voor gebruikte positie-, baby- en kleuterkleding, houdt op zaterdag 25 juni a.s. een Open Dag. Graag willen wij iedereen de gelegenheid geven om nog voor de vakantie de garderobe van uw kind en uzelf wat aan te vullen. Sla nu uw slag, er is volop keuze in o.a. jurkjes en sportbroekjes. Noteer dus alvast de datum op uw kalender en kom vrijblijvend een kijkje nemen: De Aanste- de 22, Moergestel, tel.: 3400. Op zondag 26 juni houden een aantal imkers van onze vereniging Open Dag bij hun eigen bij enstand. U kunt dan samen met de imker alles over zijn of haar bijen en de drachtplanten bekij ken. U bent tussen 11.00 en 17.00 uur van har te welkom bij: D. Mulders, Heuvelstraat 4a Moergestel. W. Hendriks, Heizenschedijk 2 Moergestel. L. Potters, Bosweg 160 Oisterwijk. A. Gralike, Mgr. Nolenstraat 12 Oisterwijk. J. Verhoeven, Peperstraat 11 Oisterwijk. J. van Biljouw, Vennelaan 15 Oisterijk. J. Kennes bij Hondsberghoeve Oisterwijk. Voorzichtig heeft men al ’n feestprogramma vast gesteld voor de periode van 30 september t/m 23 december 1989. 30 September vindt de plechtige H. Mis plaats die uiteraard wordt opgeluisterd door het jubi lerende koor. Aansluitend vindt de receptie plaats in clubhuis ’Tapperij De Schouw’. Op 6 oktober komt het Volendams Operakoor naar Moergestel. Gezocht wordt momenteel nog naar ’n solist. Kontakten daarvoor zijn al gelegd. Het spreekt voor zich dat dit iemand zal zijn woens naam de kenners ’als muziek in de oren klinkt’. De data 20, 21 en 23 oktober zijn voorlopig vast gelegd voor de musical-avonden, wederom groots van opzet en met medewerking van (uiteraard zouden we bijna zeggen) uitsluitend Moergestel- naren. Op 23 december tenslotte de afsluiting van het jubileumjaar met een Kerstconcert waaraan me dewerking wordt verleend door o.a. harmonie Prinses Juliana. Zaterdag 25 juni zullen de zalen van Den Boo gaard zijn omgetoverd in een waar vakantiepara- dijs. Het idee voor dit zeer verrassende gebeuren groeide de laatste maanden uit tot een voor Moer gestel unieke samenwerking tussen Prinses Juli ana, Den Boogaard en een deel van het Moer- gestelse zakenleven. Hierdoor is het mogelijk u te ontvangen in een omgeving, waarin u zich het ene ogenblik waant aan de zonnige Noordzeekust, in de mooie bos sen in onze omgeving, in een schilderachtig dorp je of in een vissershaven. U zult er verbaasd over zijn dat dit alles mogelijk is in vakantieparadijs Den Boogaard. Enige onderdelen van deze avond willen wij u al wel melden. Om 20.00 uur zal door drumband en harmonie een vlot vakantieconcert worden verzorgd, waar van het programma o.a. de volgende werken Het moge duidelijk zijn dat dit ’n eerste artikel is in ’n serie van velen. De commissie zal u on getwijfeld van tijd tot tijd op de hoogte houden van vorderingen aangaande de festiviteiten en/of te ondernemen aktiviteiten. Rock and Roll. Nostalgie? Jeugdsentiment? Wat het ook is, zaterdavond a.s. ben je weer helemaal terug in de sfeer van de jaren zestig, daar zor gen wij wel voor. C.V. de Durdraaiers organiseert op die avond voor de derde keer een Rock and Roll-avond in ’t Draaiboompje. Vorig jaar kon je de rock and roll groep ’The Thunderbirds’ zien. Dit jaar vullen ’THE SHAKING ARROWS’ de ze avond met hun grandioze muziek. Zij spelen alle grote gouden hits uit de jaren vijftig en zestig. Als je van swingende Rock and Roll houdt en echt uit je bol wilt gaan, dan is het de moeite waard om naar deze band te komen kijken en te luisteren. Om je echt helemaal in de zestiger jaren te wanen is het leuk als je je kleren zoveel mogelijk aanpast. Voor wat je kapsel betreft hoef je niets te bedenken, Jat zal ’t Kapperke tijdens deze avond perfect verzorgen in de speciale kap- hoek, net als vorig jaar. Bijna iedereen liep toen rond met een kapsel uit de jaren zestig. Je hebt weinig fantasie nodig om je voor te stellen dat dit tot bijzonder leuke situaties kan leiden. Daar naast kun je natuurlijk onbelemmerd echt Rock and Roll-dansen. En als je niet weet hoe dat moet, kijk dan naar de speciale dans-show tij dens deze avond. Tevens zal nog een andere rock and roll band te zien zijn. Deze band wordt ge vormd door een aantal trouwe bezoekers van ’t Draaiboompje. Wil je de zestiger jaren opnieuw beleven, zorg dan dat je deze unieke zaterdagavond niet mist en kom 25 juni naar ’t Draaiboompje. bevat: - The Pink Panther, Henri Mancini. - Spanisch Eyes, Bart Kaempfert. - Rhapsody from the Low Countries, H. van Lijnschoten. - Im weissen Rössl, R. Benatzki. - Washington Post, J.Ph. Sousa. - Wein bleibt Wien, J. Schrammel. Hierna zal voor u optreden een gerenommeerd dansorkest, dat het klappen van de zweep kent. In het verdere programma zitten nog vele opmer kelijke optredens, waarvan wij nu het tipje van de sluier nog niet zullen oplichten. Hiervoor moet u zaterdag om 20.00 uur zelf naar Den Boo gaard komen om dit alles te ervaren. Zoals bij alle door ons georganiseerde evenemen ten is ook deze avond voor iedereen gratis toegang. U mag dit niet missen. Natuurlijk brengt zo’n gouden jubileum extra kosten met zich mee. Zo zal bijvoorbeeld het ge hele koor in nieuwe kledij worden gestoken. ’Crescendo’ heeft als eerste aanzet daartoe al een bijdrage toegezegd gekregen van het Anjercomi- té. Er zullen echter nog meer akties worden onder nomen. Plannen in die richting zijn o.a. het deel nemen aan de Jaarmarkt in 1989 en kontakten leggen met ’n aantal sponsors. De leden van de vereniging zelf wordt zoveel mo- gelijk medewerking gevraagd de te ondernemen akties te ondersteunen. Zoals in de rubriek ’Uit het gemeentehuis’ uit voerig wordt beschreven krijgt Moergestel'een nieuwe telefooncentrale. Ter gelegenheid van de ingebruikname daarvan worden Ui aantal feestelijkheden georganiseerd. In verband met de vakantie vinden die plaats op 26 augustus a.s. van 10.00 tot 20.00 uur in Den Boogaard. Onderdelen daarvan zijn o.a. een ten toonstelling, er komt ’n luchtkussen voor de jeugd en ’s avonds stijgt er 'n heteluchtballon op vanaf het St.-Jansplein waarbij twee personen kans maken op een gratis ballonvaart. U hoort er nog van! MlNat Ray-Ban Roden- BMI|Sl3j|UHp^pina Atno Benetton B^^^!uerCazal Christian Dior Dunhill Ferrari Givenchy.Gucci Jaguar Kickers Mis soni Naf-Naf Jean Patou Porsche Ray-Ban Rodenstock Silhouette Alpina Atrio Benetton Bugatti Cartie^^»^ Christian Dior Dunhill Ferrari Gt*;i Jaguar kjj^^Lacoste Ayr. N^Jaf Je# atou l.rsche Ra^Ai^^Anstock 1JL ZANGVERENIGING WSSSSSSSi

Weekblad Moergestels Nieuws | 1988 | | pagina 1