Buro ’76 WAAR LAAT JE HET? cn iSoegaaid JUSTIAN UT HET GE®®® n Als je binnenkort gaat trouwen hebben wij een verrassing...! i •1 BEKENDMAKING ONTEIGENING BEKENDMAKING BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL VIDEO-DISCOTHEEK a.s. Zaterdag 11 juni van 21.00-01.00 uur draaien we weer alleen de beste platen én om 23.00 uur optreden van: y m.m.v. D.J. Leon en L.J. Mark Dus op naar... MOERGESTEL Oisterwijkseweg 43 Moergestel Telefoon 04243 - 2268 Kom bij ons een kijken naar de uitgebreide kollektie huwelijkskaarten. We zijn er bijna zeker van dat je met de aanwezige modellen en ons advies zeker iets persoonlijks zult kunnen vinden voor de belangrijkste dag van je leven. Bovendien, als je bij ons de kaarten bestelt krijg je een felicitatiepakket gratis! Trouwens, de prijs van de kaarten is bij ons al een verrassing! DE NIEUWSTE NEDERLANDSE DISCO-ACT!!! Glas, hup in de glasbak Deze kampagne is een initiatief van de stuurgroep Promotie Glasbak. Weduwenpensioenen Kommissievergaderingen evenementen "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 8 JUNI 1988 INA 6 PAGINA 7 528-1 gen. 528-2 528-3 5 jaar s voor tehuis edere Rob- erk in gang. Roes- lagd inte- De Burgemeester van Moergestel maakt ingevolge artikel 80, lid 4 van de Onteigeningswet bekend dat Burgemeester en Wethouders vanaf 10 juni 1988 gedurende één maand ter ge- meensekretarie, Afdeling Algemene en Juridische Zaken, ter inzage hebben gelegd een plan (onteigeningsplan Papenacker) tot onteigening van enige percelen gelegen in het bestem mingsplan Papenacker. De voorgenomen onteigening strekt ter uitvoering van gronden welke in het bestemmingsplan Papenacker de bestemmingen 'woondoeleinden', 'verblijfsdoelein- den' en 'groenvoorziening' hebben verkregen. Tegen het onteigeningsplan kunnen belanghebbenden gedurende bovengenoemde termijn schriftelijke bezwaren indienen bij de gemeenteraad. Moergestel, 8 juni 1988. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Moergestel, 8 juni 1988. De burgemeester van de gemeente Moergestel, J.B.S. ter Veer. 9. Sportnotitie; 10. Diverse stukken G.G.D.; 11Diverse voorzieningen sportterrein Audacia; 12. Hetgeen verder ter tafel komt; 13. Rondvraag. De sekretaris van de kommissie, A.W.A. van Seeters. is'; 1 leac- traat I: Rent 34997- izand V v/d n Dijk 72,95 tegen 3712. stop- verk- -Oost nen, han- Ire- sa- elen, 15. tuin- 414. he- (be- Mo- De Burgemeester van Moergestel maakt bekend dat Burgemeester en Wethouders voor nemens zijn om met toepassing van de algemene verklaring van geen bezwaar, zoals afge geven door het kollege van Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant, vergunning te verle nen aan: - H. van de Mierde, Oisterwijkseweg 37 te Moergestel, voor het wijzigen van een vergun ning voor wat betreft het oprichten van een schansmuur op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A, nr. 744 (gedplaatselijk bekend als D'n Duyp 2; - W.M. van Tuyn-Giele, Tilburgseweg 73 te Moergestel, voor het oprichten van een gara ge/berging en carport, alsmede het plaatsen van een dakkapel en dakraam op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A, nrs. 3129 en 3499, gelegen aan de Kloosterlaan 18. Onderhavige aanvragen liggen met bijbehorende bescheiden met ingang van 9 juni 1988 ge durende 14 dagen ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene en Juridische Zaken, ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen genoemde voornemens schriftelijke bezwaren indienen bij burgemeester en wethouders voornoemd. Moergestel, 8 juni 1988. De burgemeester, J.B.S. ter Veer. I ng! raagd oente- Het gemeentebestuur van Moergestel voert reeds sinds een aantal jaren een selektief beleid op het gebied van de verkoop van bouwgrond. Ingevolge dit beleid wordt alleen bouwgrond verkocht aan mensen die wonen in Moergestel en/of economisch gebonden zijn aan Moer gestel of aan mensen die hebben gewoond in Moergestel en niet langer dan 5 jaren weg zijn uit Moergestel. Dit beleid is een gevolg van het rijksbeleid op het terrein van de ruimtelijke ordening en het daarop gebaseerde streekplan van de provincie. In dit streekplan is de gemeente Moergestel aangewezen als een gemeente die valt onder groeiklasse II, hetgeen wil zeggen dat de gemeente Moergestel per jaar zoveel woningen mag bouwen als nodig is om de natuurlijke aanwas van de eigen bevolking op te vangen minus 30%. Het is dus niet mogelijk om de natuurlijke aanwas van de eigen bevolking geheel op te vangen via de woningbouw. In dit licht bezien is het logisch dat het gemeentebestuur een selektief beleid voert op het ge bied van de uitgifte van bouwgrond. Als uitvloeisel van dit beleid wordt in verkoopovereen komsten steeds de bepaling opgenomen dat het verboden is om binnen zeven jaar na de da tum van de notariële akte van eigendomsoverdracht van het bouwterrein, dit te vervreem den, in gebruik af te geven of te verhuren, behoudens ontheffing van Burgemeester en wet houders onder de door dit kollege te stellen voorwaarden. In de vergadering van 6 mei 1988 heeft het kollege besloten om de volgende beleidslijn te han teren bij het verlenen van genoemde ontheffingen: 1ontheffing wordt verleend onder de voorwaarde dat verkoop plaatsvindt konform de gel dende Regeling Selektief Gronduitgiftebeleid van de gemeente Moergestel. Dit houdt glo baal in dat alleen verkocht mag worden aan mensen die in Moergestel wonen of een eco nomische binding met Moergestel hebben en aan mensen die oud-Moergestelnaar zijn; 2. ontheffing wordt verleend onder de voorwaarde dat verkoop konform het onder 1 gestelde eerst plaatsvindt nadat daarvoor schriftelijke toestemming aan het kollege is gevraagd en gekregen; 3. bij verkoop konform de onder 1 en 2 genoemde voorwaarden zal door middel van een zo genaamd kettingbeding moeten worden gewaarborgd dat opvolgende kopers ook aan deze voorwaarden zijn gebonden (totdat de termijn van zeven jaren na verkoop door de gemeente is verlopen). -q Raadpleeg altijd eerst deze ka- C lender voor u data vaststelt van door uw vereniging te organise ren evenementen. De (volledi ge) kalender ligt ter inzage op het gemeentehuis en bij Ad Kouwens. Kloosterlaan 13. Kommissie voor bibliotheekzaken donderdag 16 juni a.s. om 16.30 uur burgerzaal gemeentehuis Op de agenda staat ondermeer: - ingekomen stukken/mededelingen - vaststelling verslag d.d. 3 maart 1988 - mededelingen bibliotheek - besluitvorming overeenkomst van dienstverle ning - konsept-jaarrekening 1987 en jaarverslag 1987 - konsept-aktiviteitenprogramma met begroting 1989. De sekretaris van de kommissie, C. Kolen. Het ANJERFONDS is een afdeling van het Prins Bernard Fonds. Elk jaar wordt hiervoor een kollekte gehouden door een Moergestelse vereniging. De inkomsten gaan naar verschillende kulture- le aktiviteiten en instellingen zoals amateuristi sche kunstbeoefening (harmonie, drumfanfare), beeldende kunst, monumenten en het jeugdwerk. Dit jaar wordt de kollekte verzorgd door de Moergestelse zangvereniging Crescendo. Deze vereniging zal in de periode van 6 tot en met 19 juni a.s. een huis-aan-huis kollekte houden. 45% van deze opbrengst komt ten goede van deze ver eniging. Door een wijziging in de uitkeringssystematiek kan het voorkomen dat de weduwenpensioenen minder bedragen dan de bijstandsnormen. Dit wordt veroorzaakt door het feit dat het werkge versaandeel van de premie ziektekostenverzeke ring zelf moet worden betaald. Als aan de overige voorwaarden van de Algeme ne Bijstandswet wordt voldaan, bestaat nu de mogelijkheid om in aanmerking te komen voor een aanvullende financiële bijstand. Voor het in dienen van een bijstandsaanvraag of voor nade re informatie kunt u zich wenden tot de afdeling welzijn. Burgemeester en wethouders van Moergestel. Kommissie Financiën en Belastingen op maan dag 13 juni 1988 om 19.30 uur in het gemeente huis. De agenda luidt als volgt: 1. verslag vergadering 9 mei 1988; 2. Voortgangscontrole; 3. Mededelingen; 4. Stukken S.M.B. kommissie-vergadering; 5. Crediet t.b.v. vervanging kleine brand weerauto; 6. Crediet t.b.v. aanschaf straatnaamborden; 7. Crediet aanpassingen gebouw gemeentewer ken; 8. Subsidiëring Volwasseneducatie; moergestel zondag 12 juni: Koningsvissen Jr. in het Blekven van 9 tot 11 uur. tot 23 juni: Iedere donderdagavond lekenhandbaltoernooi op het Roefcomplex van 19.30 tot 21.00 uur. zondag 12 juni: Korfbaltoernooi Roef. Woensdag 15 juni 17.15 uur: E.K. Voetbal op videoscherm in Den Boogaard Zaterdag 18 juni 15.30 uur: E.K. Voetbal op videoscherm in Den Boogaard zaterdag 18 juni: Bondsbekervissen 19.00-21.30 uur Zandput. zaterdag 18 juni: 25 jaar Scouting. zaterdag 18 juni: Regiobal 20.30 uur in Den Boogaard. donderdag 23 juni: Corpsconcours vissen 19.30-21.30 uur, Netersen. zaterdag 25 juni: Concert vakantiebal Harmonie 19.30 uur Den Boogaard. zaterdag 25 juni: Rock en Rollavond 20.00 uur in ’t Draaiboom- pje. zondag 26 juni: Rietvoornwisselbeker 9 uur tot 11.30 uur, Blekven. donderdag 30 juni: Corpsconcours 19.30 tot 21.30 uur????? 2-3-4-5 juli: KERMIS. zondag 3 juli: Peperkoekverloting voor de jeugd op de kermis. maandag 4 juli: 10 uur Gildemis, 12 uur Koningsschieten nabij ’t Stokske. zaterdag 9 juli: Regiobal 20.30 uur in Den Boogaard. zondag 10 juli: Vissen voor de Klaorebokaal 8.30 uur tot 11.30 uur in het Wilhelminakanaal. zaterdag 23 juli: Regiobal 20.30 uur in Den Boogaard.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1988 | | pagina 7