I I JKSP -•-* - 7. te s BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL AFKONDIGING ra Laat uw fiets graveren/ zet uw fiets op slot deur I te Glas, hup in de glasbak evenementen Huisslachting Sre-.-.-. .7 Kommissie voor Welzijnszaken en Maatschappelijke Zorg Kommissie voor Onderwijszaken 7 •^7 sö "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 11 MEI 1988 PAGINA 7 A 6 >eten inten wel 524-1 itke- ison- >nlij- 524-2 van 524-3 524-4 3 WAAR LAAT JE HET? 524-5 ■?i De burgemeester van Moergestel brengt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ter openbare kennis dat met ingang van 13 mei 1988 ge durende één maand ter gemeentesekretarie, Afdeling Algemene en Juridische Zaken, ter inzage ligt het besluit van de raad tot vaststelling van het bestemmingsplan Oistelvoirt Her ziening IV. Gedurende bovengenoemde termijn kunnen tegen het vastgestelde bestemmingsplan be zwaren worden ingediend door hen die zich tijdig met bezwaren hebben gewend tegen het ontwerpbestemmingsplan tot de gemeenteraad, bij het Kollege van Gedeputeerde Staten, Postbus 90151, 5200 MC 's-Hertogenbosch. De burgemeester van de gemeente Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethou ders dier gemeente voornemens zijn om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruim telijke Ordening vergunning te verlenen aan het gemeentebestuur van Moergestel ten behoeve van de nieuwbouw van een verenigingsgebouw op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B, nr. 2571 (ged.), gelegen aan de Bosstraat 3a te Moergestel. Onderhavige aanvraag om bouwvergunning ligt met bijbehorende bescheiden vanaf 13 mei, gedurende 14 dagen, ter gemeentesekretarie afdeling Algemene en Juridische Zaken, ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen genoemd voornemen schriftelijke bezwaren in dienen bij burgemeester en wethouders. De burgemeester van de gemeente Moergestel maakt ter voldoening aan het bepaalde in ar tikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat vanaf 13 mei 1988 gedurende een maand op de afdeling Algemene en Juridische Zaken ter gemeentesekretarie voor een ie der ter inzage ligt het ontwerp-bestemmingsplan 'Reuseldal, herziening I'. Dit ontwerp bestemmingsplan heeft betrekking op de nieuwbouw van het verenigingsgebouw. Gedurende de termijn dat het ontwerp-bestemmingsplan ter inzage ligt bestaat voor een ieder de mogelijkheid om schriftelijk bezwaren daartegen in te dienen. Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend worden in de gelegenheid gesteld deze bezwaren tegenover de gemeenteraad na der toe te lichten. Moergestel, 11 mei 1988. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Moergestel, 11 mei 1988. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Moergestel, 11 mei 1988. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Ook in Moergestel vindt op te grote schaal dief stal van fietsen plaats. In een aantal gevallen llen: VN Deze kampagne is een initiatief van de stuurgroep Promotie Glasbak. ider- Ka- iger. uur. iaal). algt: n re- Burgemeester en wethouders van Moergestel kondigen hierbij af het op 27 april 1988 inge komen bericht van ontvangst, afgegeven door het Kollege van Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant d.d. 19 april 1988, naar aanleiding van het besluit van de raad van deze ge meente d.d. 5 februari 1988 tot het vaststellen van de Brandbeveiligingsverordening. Deze verordening treedt in werking op de derde dag na deze afkondiging. Onderhavige verordening alsmede het bericht van ontvangst liggen vanaf heden geduren de 3 maanden ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene en Juridische Zaken, ter inzage. De verordening is, tegen betaling der kosten, voor een ieder verkrijgbaar. Moergestel, 11 mei 1988. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. moergestel Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen zijn ingekomen aan vragen om hinderwetvergunning van: 1C.J.M. Scherders, Oirschotseweg 84 te Moergestel, tot het oprichten en in werking hou den van een varkensfokkerij en rundveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aan vrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E, nummer 482, plaatselijk bekend Oirschotseweg 84; 2. G. van de Wouw, Panneschuurlaan 197 te Oisterwijk, om een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een rundvee- en pluimveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende beschei den is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie D, num mer 1481, plaatselijk bekend Masperstraatje 2; 3. A.A.M. van Hest, Driehuizerweg 5 te Moergestel, tot het uitbreiden en wijzigen van een varkensfok- en mesterij en rundveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moer gestel, sectie E, nummer 470, plaatselijk bekend Driehuizerweg 5. Wij zijn voornemens de gevraagde vergunningen te verlenen onder de gebruikelijke voor waarden, om gevaar, schade of hinder van ernstige aard voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikkingen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden tot 11 juni 1988 ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage, en wel tijdens kan tooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen bezwaren kunnen worden ingebracht, te weten vanaf heden gedurende 1 maand, liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Biblio theek, Schoolstraat 37 te Moergestel, en wel elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Indien daarom telefonisch wordt verzocht, kunnen tot 1 week voor bedoelde datum mon deling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvragen, tussen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Gemotiveerde bezwaren kunnen worden ingebracht bij ons Kollége, waarbij dan tevens door de indiener van het bezwaarschrift het schriftelijk verzoek kan worden gedaan om zijn per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Tenslotte wordt er de aandacht op gevestigd, dat degenen die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als omschreven, en de belanghebbenden die aantonen daartoe redelijkerwijze niet in staat te zijn geweest, naar aanleiding van de beschikkingen beroep in kunnen stellen bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur. Moergestel, 11 mei 1988. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Woensdag 11 mei Ajax-K.V. Mechelen op Videoscherm in Den Boogaard. Zaterdag 14 mei Vissen om de T.H. Bokaal in de Oosterschelde 6.30 vertrek Woensdag IS mei Bingo voor alle ouderen vanaf 55 jaar. Zaterdag 21 mei Regiobal 20.30 uur in Den Boogaard. Maandag 23 mei Fietstoch voor leden van buurtvereniging Oistel- voirtjes. Woensdag 25 mei P.S.V.-Benifica op Videoscherm in Den 27-28-29 mei Zeskamp K.P.J. 31 mei 1-2-3 juni Avondvierdaagse St. Jansplein Van 19 mei tot 23 juni iedere donderdag Lekenhandbaltournooi 19.30-21.00 uur op het Roefcomplex. Raadpleeg altijd eerst deze ka- C tender voor u data vaststelt van door uw vereniging te organise ren evenementen. De (volledi ge) kalender ligt ter inzage op het gemeentehuis en bij Ad Nouwens, Kloosterlaan 13. Met ingang van 1 juni 1988 zal de Rijksdienst voor de keuring van Vee en Vlees (R.V.V.) West- Brabant te Breda inzake huisslachtingen over gaan tot betaling vooraf inzake het verschuldig de keurloon en voorrijtarief. Teneinde een en ander in goede banen te leiden zal vanaf 1 juni 1988 de volgende regeling gelden: Aangifte van huisslachtingen dient tenminste 14 dagen voor de slachting te worden gedaan bij het kringkantoor van de RW te Breda, te lefoon 076-225660. U dient daarbij op te geven: Uw naam, adres, plaats, postcode; Aantal en soort slachtdieren; Datum van slachting. Aan U wordt opgegeven het te betalen bedrag. Storting hiervan op giro 4913620 ten name van R.V.V. kring West-Brabant te Breda. Na ontvangst van Uw betaling zal de keuring plaatsvinden. U dient Uw aanvraag tijdig in te dienen, omdat de termijn tussen aanvraag en het o vermaken van het verschuldigde keurloon op een termijn van 2 weken kan worden gesteld. De geplande vergadering van de kommissie voor Welzijnszaken en Maatschappelijke Zorg van 17 mei a.s. is verzet naar dinsdag 24 mei a.s. om 19.30 uur. Op deze avond vindt eerst in een gezamenlijke vergadering met de kommissie voor Financiën en Belastingen een bespreking plaats over het nieu we verenigingsgebouw aan de Bosstraat. Aansluitend wordt een vergadering van de kom missie voor Welzijnszaken en Maatschappelijke Zorg gehouden. De agenda hiervoor is nog niet bekend. Daarnaast zal in kring Breda met ingang van 1 ju ni 1988 de regeling slachten voor huishoudelijk gebruik stringent gaan worden toegepast. Dit be tekent dat geen huisslachtingen worden verricht in de maanden april - mei - juni - juli - augustus - september. Deze regeling wordt van kracht voor wat betreft 1988 - 1 juni en voor wat betreft 1989 - 1 april. Namens de Directeur van de Rijksdienst voor de keuring van Vee en Vlees, kring 12, Burgemeester en Wethouders van Moergestel. blijkt dat de gestolen fietsen niet op slot stonden of voorzien waren van een niet deugdelijk slot. In de allereerste plaats is het dan ook van belang fietsen te voorzien van een goed slot en om van dit slot ook gebruik te maken. Indien een fiets toch gestolen wordt leert de er varing dat een fiets die voorzien is van een inge graveerde postkode op eenvoudige wijze bij de rechtmatige eigenaar terug bezorgd kan worden. Daarnaast is het ook minder aantrekkelijk om een fiets die voorzien is van een ingegraveerde postkode te stelen omdat diefstal dan eenvoudi ger is aan te tonen. Om deze reden zal in Moergestel een fiets- graveer-registratie-aktie worden gehouden. Wanneer? zaterdag 14 mei van 1988 van 11.00 uur tot 16.00 uur Waar? Politieburo aan de Kloosterlaan Kosten? gratis In deze week zal ook door de plaatselijk rijwiel handelaren medewerking aan deze aktie worden verleend, zodat u ook hier uw fiets kunt laten graveren. Na deze graveeraktie zal op een aantal dagen door de politie een gerichte kontrole plaatsvin den op niet afgesloten fietsen. Dit betekent dat niet afgesloten fietsen mee naar het politiebu reau zullen worden genomen en eerst na beta ling van een boete weer meegenomen kunnen worden. Dit kan worden voorkomen door steeds waar en wanneer ook een fiets daadwer kelijk op slot te doen. Kortom: zet uw fiets op slot en laat de postkode ingraveren! De geplande vergadering van de kommissie voor Onderwijszaken d.d. 17 mei a.s. vindt geen door gang in verband met onvoldoende te bespreken agendapunten. - - feite F

Weekblad Moergestels Nieuws | 1988 | | pagina 7