Supermarkt Denissen 2 Medewerk(st)ers IB> Nistria Dieetvleeswaren B.V. SJR Roef handbal Koninginnedag 1988 Uitslag erwten raden jaarmarkt Varken raden op de jaarmarkt Dauwtrappen met ’Prinses Juliana’ 8 mei Drukke Jaarmarkt... Bibliotheek- nieuws Oud papier heeft plaats voor Medewerker op de afdeling expeditie B 31 Leeftijd: 17-19jaar Heb je interesse? Op korte termijn bestaat bij ons bedrijf een plaatsingsmogelijkheid voor een t Industrieweg 20, Moergestel r v Muziekvereniging Prinses Juliana Serieuze personen bieden wij, naast ’n volledige 38-urige werkweek, ’n prettige werkkring in ’n jong, enthousiast team. Dan kun je solliciteren na ’n telefonische afspraak met de heer M. Denissen, telefoon 04243-2359. Gedacht wordt aan een ambitieuse 18- of 19-jarige, in het bezit van een Mavo/Havo-diploma (resp. in dit voorjaar zijn studie daarvoor zal afronden), die zelfstandig en klantgericht zijn taak zal vervullen. Het werken met elektronische apparatuur is daarbij noodzakelijk. Geïnteresseerden worden verzocht, voor het maken van een afspraak voor een sollicitatiegesprek, kontakt met ons op te nemen. Tel. 04243-1931. Rootven 38 - Moergestel - Telefoon 04243 - 2359 Oranjeconcert en jaarmarkt S J "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 4 MEI 1988 INA 4 PAGINA 5 3 Het aantal erwten in de pot was 3071Dit is door niemand precies geraden. Daarom gaat de kado- bon van 10,— naar degene die er het dichtst bijzat nl. 3112. Pastor H. v.d. Broek, Raad huisstraat 11Proficiat! Zijn prijs is inmiddels door de jongeren thuisbezorgd. Werkgroep jongerenpastoraat !- 1 De jaarmarkt van afgelopen zondag heeft ongelooflijk veel mensen op de been gebracht in ons an ders zo rustige dorp. De politie had handenvol werk om het vele verkeer in goede banen te leiden. In tegenstelling tot eerdere berichten schat de organisatie, ’C. V. ’De Dorstvlegels’, het aantal be zoekers op zeker 25.000...! Het weer en de gezelligheid op de markt zullen daar zeker debet aan zijn geweest. Mede door het mooie weer kunnen wij ook dit jaar weer terugzien op een goed geslaagde Konin ginnedag. Wij willen iedereen bedanken die daar aan heeft meegewerkt, in het bijzonder: - Joost, Monique, Marieke, Camilles en Inge die de burgemeester hebben geholpen bij het plaat sen van de maquette bij de Beatrixboom op het Hopveld; - de Drumfanfare die de optocht daarheen bege leidde; - de mensen die de ballonnen verzorgden; - de winkeliers die bereid waren aan de etalage- puzzeltocht mee te werken; - de organisator, leiders, scheidsrechters en ver dere medewerkers aan het junioren-buurtvoet- baltoernooi; - en last but not least onze Harmonie die een grandioos Oranjeconcert ten gehore gaf in Den Boogaard. De bekers van het junioren-buurtvoetbaltoemooi werden als volgt verdeeld: le prijs: de Oistelvoirtjes 2e prjs: de Heivelden 3e prijs: ’t Tjap 4e prijs: Gezwiene Waai. De prijzen van de etalagepuzzeltocht en de bal lonnenwedstrijd worden in een volgende editie van ’Moergestel Nieuws’ bekend gemaakt. Wij hopen ook volgend jaar weer op zoveel me dewerking te kunnen rekenen. Het Oranjecomité Met een boek de zomer in, kom naar de bi bliotheek. Onder dit motto openden vele bibliotheken in Nederland op zaterdag 23 april j.l. hun deuren tijdens de Landelijke Bibliotheekdag. De bibliotheek was rond het thema ’de tuin’ in gericht. Verschillende tentoonstellingen waren te bezichtigen en tuinarchitecte Marja Gijben heeft heel wat vragen beantwoord. Er zijn 280 bezoekers geweest en er werden 12 nieuwe leden ingeschreven. Niet alleen tijdens de bibliotheekdag heeft u kunnen zien wat de bibliotheek u te bieden heeft aan materialen over tuinieren, maar er is nog veel meer informatie over allerlei zomerse aktiviteiten zoals: reizen en vakantie, surfen en zeilen, zwemmen, vissen, schilderen, fotografe ren, planten en dieren en wat u verder nog aan leuke dingen kunt bedenken. Dagelijks kunt u geheel vrijblijvend tijdens de openingsuren een kijkje komen nemen. Wij maken u erop attent dat de bibliotheek op donderdag 5 mei, bevrijdingsdag, en op 12 mei, hemelvaartsdag, de gehele dag gesloten is. Het experiment van ophalen in 2 routes lijkt te gaan lukken. Om verwarring te voorkomen kondigen wij iede re week in de rubriek ’Info’ (pagina 2) de te rij den route aan. Die aankondiging is als volgt: Route west: van Rijckevorsellaan, Hoefkens, Prinsessenbuurt en alle straten aan die kant van Moergestel. Route oost: Aansteae, Kruysackerbuurt, ach ter ’t gemeentehuis, Oistelvoirt en Heidevelden. De komende week is route oost aan de beurt. Voor de goede gang van zaken verzoeken wij al le bewoners aan de betreffende route hun papier omstreeks negen uur buiten, te zetten Bekerwedstrijd heren senioren Roef - Groene Ster Op maandag 25 april trokken de heren van Roef er weer eens op uit, dit keer voor een beker wedstrijd tegen Groene Ster wat op eigen veld (Diessen) gespeeld werd. De wedstrijd die om 20.00 uur van start ging was van meet af aan een gelijk opgaande wedstrijd (qua doelpunten). Hoewel Groene Ster beter in de wedstrijd zat dan Roef was het bij rust toch 8-7 voor Roef. In de tweede helft liep Groene Ster uit tot 12-15 en met nog 10 minuten te spelen moest Roef al les geven om nog terug te komen tot 15-16 in de laatste 20 sec. van de wedstrijd kreeg Roef nog de kans om langszij te komen via een strafworp maar hier bezweek Roef echter onder de span ning zodat het toch met 15-16 de wedstrijd ver loor. Voor Roef scoorden Kees v.d. Loo (5x), Harrie de Leyer (4x), Leo van Avendonk (3x), Jan Ke telaars (2x) en Harry Reyrink (lx). Dames junioren Roef - White Demons Zondag 1 mei, stralend weer, leuk handbal van beide zijden en maar 1 toeschouwer om de dames aan te moedigen. Diep triest! Maar niettemin de White Demons trokken al van begin af aan hard van leer en Roef had moeite om aan te tikken zodat bij rust al een stand van 3-6 op het bord stond. Na rust probeerden de dames junioren van Roef nog wel iets terug te doen maar ze konden niet echt een vuist maken. Niet dat ze geen kansen kregen, maar de tegenstandsters waren effectie ver met het afwerken. Zodat na deze leuke en sportieve wedstrijd een stand van 7-12 genoteerd kon worden. Voor Roef scoorden: Daniëlle van Nunen (4x), Desiree Snelders, Monique Theuns en Noortje Denissen ieder eenmaal. Leken handbaltoernooi Ja, nog even en het is zo ver, dan begint het le ken handbaltoernooi want op 19 mei gaan we weer van start met dit oergezellige evenement. Dus zoek uw bellen, ratels en spandoeken maar al vast op want als je je favorieten aan wil moe digen laat je dan zien en horen. Ik zou zeggen tot 19 mei dan maar weer (niet ver geten hoor). P.S. Zet het maar op de kalender. Uitslagen 1 mei: Dames junioren Roef - White Demons:7-12 Dames senioren Desk 2 - Roef:2- 6 Volgende wedstrijden 8-5-’88: Dames senioren 10.00 u. DSC - Roef Heren senioren 11.10 u. DSC - Roef Jongens asp. 12.00 u. Roef - GHV Dames junioren 14.10 u. Estenkol/Tachos 2 - Roef Jan Hermans. Voor een publiek van echte lief hebbers werd een uitstekende prestatie geleverd in o.a. de volgende werken: - The Sound of Music - Fest Ouverture - The Fairest of the Fair - Can ’t takes your eyes off me - Chinese Folk Suite. Vooral de Chinese Folk Suite oogstte veel bewon dering, zowel in uitvoering alswel in de keuze van Het gewicht van het varken bedroeg 300 kg. 9 Personen hadden dit juist. Na loting werd de heer Hesselmans winnaar. Namens F.C. 't Centrum: bedankt aan iedereen die aan deze raadwedstrijd meedeed. Zondag a.s. 8 mei gaan drumband en harmonie weer naar Oisterwijk voor hun jaarlijkse meiwan- deling. Dit gebeuren is steeds een ontspannend onderdeel van het jaarprogramma, voor zowel de leden van harmonie en drumband, hun huisge noten en verdere vrienden van muziekvereniging Prinses Juliana. Ook u kunt het dit jaar weer meebeleven. Wij gaan zondagmorgen om precies half zeven vanaf Hans de Brouwer naar Oister wijk, alwaar in de parochiekerk van St. Marcus om 8 uur een H. Mis wordt bijgewoond, opge luisterd met muziek van ons eigen saxofoonkwar tet. We zullen om ongeveer 13.00 uur weer in Moer gestel terug zijn. In samenwerking met het oranjecomité werd op Koninginnedag in Den Boogaard een concert verzorgd door harmonie Prinses Juliana o.l.v. dit werk. Het concert werd in stijl besloten met het spelen van het ’Wilhelmus’. Er rest ons dank aan de gehele Moergestelse ge meenschap voor de enorme belangstelling die wij op de jaarmarkt mochten ondervinden bij onze jaarlijkse loterij. Med uw steun, van zowel beg tig, s als jp is het voor ons mo gelijk ons in Mo stel te ölijve presenteren zo als u van ons gewoon bent.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1988 | | pagina 5