Nationaal Comité 4 en 5 mei BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING MEMORANDUM BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL Glas, hup in de glasbak Deze kampagne is een initiatief van de stuurgroep Promotie Glasbak. evenementen - I Besluitenlijst Kommissievergaderingen H Jl ■M. PAGINA 11 NA 10 10. :1 har- 523-1 Istrijd WAAR -igitte LAAT urs in JE HET? 523-2 nationale herdenking en viering bevrijdtng 523-3 523-4 igTil- wordt inTil- grote ekken ein en ’s wil let no- r goed idwil- lo bij- i wor- w kle- seweg 'erde- n. De n Bri- De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders voorne mens zijn om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 21 van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening vergunning te verlenen aan: - W.P.H. van Helvoirt, de Stappert 32 te Moergestel voor het bouwen van een berging en muur op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B nr. 2537, gelegen aan de Stappert 32 te Moergestel. De aanvrage om bouwvergunning ligt met bijbehorende bescheiden vanaf 28 april 1988, gedurende 14 dagen, ter gemeentesekretarie afdeling Algemene en Juridische Zaken, ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen genoemd voornemen schriftelijke bezwaren indienen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 4 mei 1988. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Moergestel, 4 mei 1988. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Moergestel, 27 april 1988. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Moergestel, 27 april 1988. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Namens het gemeentebestuur Noud Smits, wethouder mheid ll uur ng- Paard- 10,- GEMEENTEHUIS: Raadhuisstraat 21, postadres Postbus 90, 5066 ZH Moergestel, telefoon 04243-1235 (alléén tijdens openingsuren); geopend: 9.00-12.30 uur. OPENBARE WERKEN: Kloosterlaan 22, Moergestel. Telefoon: tijdens kantooruren 04243-1235 na kantooruren: - Centraal Antenne Syst.: 04243-3274 - technische storingen zoals riolering, wegen e.d. 04243-1244. Klein chemisch afval: kunt u wekelijks inleveren op de dienst voor open bare werken op vrijdag van 15.00-16.00 uur en van 18.00-18.30 uur. Grof huisvuil: wordt elke eerste maandag van de maand opge haald na melding op het gemeentehuis, tel. 04243- 1235. Landbouwplastic kunt u op alle werkdagen tijdens kantooruren inle veren op de dienst voor openbare werken. WEEKMARKT: elke maandag van 13.00 - 16.30 uur. SPREEKUREN KOLLEGE VAN B W: Burgemeester: na afspraak Weth. Th.A.C. Mulders: na afspraak (tel. 1347) Weth. A.A.M. Smits: iedere ma. 19.00-20.00 u. De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders voorne- mensd zijn om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 50, lid 8, van de Woningwet vergunning te verlenen aan: a. Gebr. Janssen b.v., Oisterwijkseweg 32 te Moergestel om op het perceel kadastraal be kend gemeente Moergestel sektie A, nr. 714 (ged.), gelegen aan de Eysenbrand 1 t/m 9 te Moergestel vijf vrijstaande seniorenwoningen te bouwen; b. C. van Houtert, Voorbrugstraat 8 te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel sektie B nr. 2544 (ged.), gelegen aan de Nieuwenhoflaan/He- rengoedstraat te Moergestel een berging en carport te bouwen; c. M. van Velthoven, Plutostraat 8 te Hilvarenbeek om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A, nr. 714 (ged.), gelegen aan de Burg. Poortstraat 41 te Moergestel een woning met garage te bouwen; d. A. v.d. Wouw en H. Baijens, Bosstraat 12a en 12 te Moergestel om op de percelen ka dastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A nrs. 3625 en 2708 gelegen aan de Bosstraat 12a en 12 te Moergestel de bestaande opslag-hobbyruimten te vergroten. Onderhavige aanvragen om bouwvergunning liggen met bijbehorende bescheiden vanaf 5 mei, gedurende 14dagen, ter gemeentesekretarie afdeling Algemene en Juridische Zaken, ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen genoemde voornemens schriftelijke bezwaren indienen bij burgemeester en wethouders. De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders voorne mens zijn om met toepassing van artikel 50, lid 8, van de Woningwet vergunning te verle nen aan: a. D. Verwijmeren-Mertens, Hoevenstraat 7 te Udenhout, voor het bouwen van een car port en schansmuur op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A, nr. 745 (ged.), gelegen aan de Eysenbrand 2 te Moergestel; b. F.M.C. Pape, Dom. S. Dubuissonstraat 9 te Berkel-Enschot, voor het bouwen van een woonhuis met garage op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A, nr. 746 (ged.), gelegen aan D'n Duyp 19 te Moergestel; c. C.J.M. van Engelen, Griete Veldeke 38 te Moergestel, voor het bouwen van een ber ging op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B, nr. 2412 (ged.), gelegen aan het Griete Veldeke 38 te Moergestel. Onderhavige aanvragen om bouwvergunning liggen met bijbehorende bescheiden vanaf 28 april, gedurende 14 dagen, ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene en Juridische Zaken, ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen genoemde voornemens schriftelijke bezwaren indienen bij burgemeester en wethouders. /ï5 moergestel Zaterdag 7 mei: Regiobal 20.30 uur in Den Boogaard. Zondag 8 mei: Lentewandeling voor de buurt bewoners Oistelvoirtjes. Woensdag 11 mei: Ajax - KV Mechelen op vi deoscherm in Den Boogaard. Zaterdag 14 mei: Vissen om de TH-bokaal in de Oosterschelde, vertrek 6.30 uur. Woensdag 18 mei: Bingo voor alle ouderen van af 55 jaar. Raadpleeg altijd eerst deze ka- C lender voor u data vaststelt van door uw vereniging te organise ren evenementen. De (volledi ge) kalender ligt ter inzage op het gemeentehuis en bij Ad Nouwens, Kloosterlaan 13. De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders voorne mens zijn om met toepassing van de door het kollege van Gedeputeerde Staten afgegeven algemene verklaring van geen bezwaar vergunning te verlenen aan: M. Ratelband en A. v.d. Meijdenberg, Voorbeemt 3 en 5 te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B, nrs. 2621 en 2622 (ged.), gelegen aan de Voorbeemt 3 en 5 te Moergestel een dakkapel te bouwen aan de achtergevel van hun woningen. Onderhavige aanvragen om bouwvergunning liggen met bijbehorende bescheiden vanaf 5 mei, gedurende 14 dagen, ter gemeentesekretarie afdeling Algemene en Juridische Zaken, ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen genoemde voornemens schriftelijke bezwaren indienen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, - Vertoning videoband over openbaar onderwijs, - Pauze - Bespreking invulling openbaar onderwijs in subgroepen, - Terugkoppeling in de volledige vergadering, - Gelegenheid voor vragen en opmerkingen, - Sluiting. De plaats: Burgerzaal Gemeentehuis Moergestel Het tijdstip: 20.00 uur (we streven ernaar om om 22.00 uur klaar te zijn) Wij hopen u dan te zien. Namens de initiatiefgroep Openbaar Onderwijs, Flip van Ogtrop van de vergaderingen van Burgemeester en Wethouders van 20 april en 3 mei 1988. Bouwvergunning: Bouwvergunning is verleend aan: - Camping De Bosfazant, Molenstraat 2 voor het plaatsen van twee windschermen en een licht bak met tekst en vignet ’Dommelsch Bier’; - Waterschap De Dommel, Molenpad 8, Boxtel voor bouw en hekwerk om rioolgemaal Krie- kenakker 26. Diverse aangelegenheden: - Twee inwoners is een invalidenparkeerkaart verstrekt; - Drumfanfare Moergestel is muziekvergunning verleend voor Koninginnedag en de Meiwan- deling op 1 mei 1988; - Drumfanfare Prins Willem Alexander, Tilburg is vergunning verleend voor een meiwandeling op 1 mei 1988. Kommissie Financiën en Belastingen De kommissie voor Financiën komt op maandag 9 mei a.s. om 19.30 uur ten gemeentehuize ter vergadering bijeen. De exacte agenda is nog niet bekend. Wel staat vast dat in ieder geval de sportnotitie aan de or de zal komen. De sekretaris van de kommissie, A.W.A. van Seeters. Kommissie Ruimtelijke Ordening en Openba re Werken De kommissie voor Ruimtelijke Ordening en Openbare Werken komt op dinsdag 10 mei a.s. om 19.30 uur ten gemeentehuize ter vergadering bijeen. Tijdens de Nationale Herdenking op 4 mei zullen volgens de omschrijving AL onze gevallenen worden herdacht - burger en militair - die, waar ook ter wereld, het hoogste offer hebben gebracht, te weten: - de Nederlandse militairen van Zee-, Land- en Luchtmacht, gesneuveld tijdens de oorlogshandelingen in mei 1940; - de burgers, die zijn omgekomen ten gevolge van deze oorlogshandelingen; - de militairen van de KNIL en de marine, die zijn gesneuveld tijdens de Japanse invasie in het vm. Nederlands-Indië; - allen, burger en militair, gevallen tijdens het verzet tegen de bezetters in de jaren 1940 - 1945; - allen, burger en militair, gevallen tijden het verzet tegen de bezetters van het vm. Nederlands-Indië in de jaren 1942-1945; - allen, die zijn omgekomen in de talrijke concentratiekampen, waarvan slechts met name zijn te noemen de kampen in Nederland, Nederlands-Indië, Duitsland, Japan, Thailand en Burma; - allen, burgers, militairen en leden van de koopvaardij, omgekomen ter zee, te land en in de lucht buiten het Vaderland gedurende de Tweede Wereldoorlog; - allen, burger en militair, die zijn gevallen tijdens de bevrijding van het Koninkrijk, zowel in Nederland als in het vm. Nederlands-Indië; - de militairen, gevallen in de strijd voor Orde en Vrede in Indonesië; - de militairen, gevallen in de strijd voor Recht en Vrijheid in Korea; - de militairen, die zijn gevallen tijdens de acties in Nieuw-Guinea; - de militairen, die zijn gevallen tijdens de uitoefening van hun Unifil-taak in Libanon. "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 4 MEI 1988 meentebestuur heeft al positief geadviseerd. Geen reden voor uw initiatiefgroep om achtero ver te gaan zitten. Op dinsdag 10 mei a.s. organiseert de initiatief groep samen met de gemeente Moergestel een informatie-a vond Het programma: - Verklaring van de initiatiefgroep - Inleiding over de invulling van de basisschool - Jan Peters, onderwijzer op een openbare school in Tilburg - Bestuursvormen van de openbare school - Wil Pellis, ambtenaar onderwijszaken gemeente De agenda bevat de volgende punten: .1 Opening. 2. Vaststelling van het verslag d.d. 9 maart 1988. 3. Mededelingen en voortgangskontrole. 4. Vervanging straatnaamborden. 5. Aanpassing deuren Openbare Werken. 6. Klein chemisch afval. 7. Diverse voorzieningen Sportpark Audacia. 8Structuurvisie ruimtelijke uitbouw van wo ningen en bedrijven. 9. Bestemmingsplan Uitbreiding Camping De Bosfazant. - Verzoek G. de Kroes te Moergestel tot planherziening Tilburgseweg 47. - Verzoek A.J.M. van der Sande te Moer gestel tot wijziging bestemmingsplan zodat op zijn eigendom aan het Rootven in de ach tertuin ’n bouwlokatie wordt gecreëerd. - Verzoek J.F. A. van Esch te Moergestel om voorbereidingsbesluit en vervolgprocedure tot wijziging bestemmingsplan voor een mo- torbrandstofverkooppunt aan de Schoolstraat. 11. Rondvraag. 12. Sluiting. De voorzitter van de kommissie, Th. A.C. Mulders, wethouder.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1988 | | pagina 11