c I 3 I BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL Lekenhandbal- toernooi SV Roef! H.S.V. ’De Rietvoorn’ FT.M I M I® Glas, hup in de glasbak Deze kampagne is een initiatief van de stuurgroep Promotie Glasbak. ks- Jet tje fu of t u ch iet rd sr. in. el. I 1 K? evenementen VAKATURE "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 13 APRIL 1988 INA 6 PAGINA 7 520-1 van lILIPsi 520-2 WAAR 520-3 LAAT JE HET? 520-4 Het bestuur De Burgemeester van Moergestel maakt bekend, dat het Kollege van Burgemeester en wethouders voornemend is om met toepassing van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vergunning ter verle nen aan: - het gemeentebestuur van Moergestel, p/a Raadhuisstraat 21 te Moergestel, tot het bouwen van 6 bejaardenwoningen, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moer gestel, sectie A, nummer 3737 gedeeltelijk, plaatselijk bekend De Aanstede; - P.A.M. Wolfs, Bosstraat 5 te Moergestel, tot het bouwen van 11 premie A woningen en 3 premie C woningen, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sec tie A, nummers 745 en 744, beide gedeeltelijk, plaatselijk bekend Papenacker. Onderhavige aanvragen liggen met bijbehorende bescheiden vanaf 15 april 1988 geduren de 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen genoemd voornemen schriftelijke bezwaren indienen bij genoemd college. De Burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders voorne mens zijn om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 50, lid 8 van de Woningwet vergunning te verlenen aan: a. A.J.M. van de Sande, Griete Veldeke 1 te Moergestel, voor het bouwen van een wo ning met kantoor op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B, nr. 2643 ged., gelegen aan het Rootven te Moergestel. b. J.A.M. Schoenmakers, Tilburgseweg 40 te Moergestel, voor het bouwen van een wo ning op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A, nr. 747 ged., ge legen aan D'n Duyp27 te Moergestel. Onderhavige aanvragen liggen met bijbehorende bescheiden, vanaf 14 april 1988, gedu rende 14 dagen, ter gemeentesekretarie afdeling Algemene Zaken, ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen genoemde voornemens schriftelijke bezwaren indienen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 13 april 1988. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Moergestel, 13 april 1988. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Moergestel, 13 april 1988. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. E De Burgemeester van Moergestel maakt bekend, dat het Kollege van Burgemeester en Wethouders voornemens is om: - met toepassing van de Algemene verklaring van geen bezwaar, zoals deze is afgegeven door het Kollege van Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant, vergunning te verlenen aan: a. A.J.A. Rijnen, Kerkstraat 19 te Moergestel, tot het uitbreiden van een woonhuis, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nummer 4105 gedeelte lijk, plaatselijk bekend Korenstraat 34; b. Waterschap De Dommel, Molenpad 8 te Boxtel, tot het bouwen van een erfafscheiding bij een rioolgemaal, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B, nummer 2601, plaatselijk bekend Kriekenakker 26; - met toepassing van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vergunning te verlenen aan M. van Veltho- ven, Plutostraat 8 te Hilvarenbeek tot het bouwen van een woonhuis met garage, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nummer 714 gedeelte lijk, plaatselijk bekend Burgemeester Poortstraat 41 Onderhavige aanvragen liggen met bijbehorende bescheiden vanaf 15 april 1988 geduren de 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen genoemd voornemen schriftelijke bezwaren indienen bij genoemd Kollege. T3 Raadpleeg altijd eerst deze ka- C lender voor u data vaststelt van door uw vereniging te organise ren evenementen. De (volledi ge) kalender ligt ter inzage op het gemeentehuis en bij Ad Nouwens, Kloosterlaan 13. Evenals in de voorgaande jaren organiseert de handbalafdeling van SV Roef! weer een leken- handbaltoernooi. Iedereen die wil kan hieraan weer meedoen en voor alles geldt: ’meedoen is belangrijker dan winnen’. Het hebben van eni ge ervaring in de handbalsport is dan ook niet no dig en om grote krachtsverschillen te voorkomen mogen maar enkele actieve handballers per team worden opgesteld. Alle verenigingen van Moergestel en omstreken, families, vriendengroepen, klasgenoten, café- teams of het maakt niet uit welke groep nodigen wij uit om aan het toernooi deel te nemen. Ook personen die graag willen meedoen maar geen compleet team hebben kunnen individueel inschrijven, waarbij de toemooicommissie indien mogelijk voor indeling bij een team zal zorgdra gen. Gestreden wordt om de ’Ad Verschuren’ wissel- trofees, vernoemd naar onze oud-trainer en schenker van de wisselbekers. Er zal een toernooi zijn voor heren en dames se nioren waarbij een minimum leeftijd geldt van 16 jaar. In principe speelt ieder team één wedstrijd per avond op de donderdagavonden van 19 mei tot en met 23 juni. Volgens de goede Roef!-traditie is deelname we derom gratis! Wij verzoeken iedereen die wil deelnemen zich te wenden tot een van de volgende personen: Franky van Boxtel, de Aanstede 16, Moergestel, tel. 3103; Mirrian Mertens, Huysackerstraat 1, Moergestel, tel. 2287; Harry Reyrink, Vossen- hoorn 9, Moergestel, tel. 2328; Jan van Poppel, Esbeekseweg 13, Esbeek, tel. 04246-496; Harrie de Leijer, Lijsterboog 10, Hilvarenbeek, tel. 04255-3391. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen zijn ingekomen aanvragen om hinderwetvergunning van: 1Gebr. Ketelaars, Vinkenberg 11 te Moergestel, tot het oprichten en in werking houden van een rundveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende be scheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E, nummer 341, plaatselijk bekend Elsdijk; 2. J.H.C. Burgers, Klein Locht 5 te Moergestel, tot het wijzigen van een varkensmesterij en rundveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende beschei den is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie D, num mers 1430 en 1425 gedeeltelijk, plaatselijk bekend Klein Locht 5. Wij zijn voornemens de gevraagde vergunningen te verlenen onder voorwaarden, om ge vaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikkingen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden tot 13 mei 1988 ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage, tijdens kantooru ren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen bezwaren kunnen worden ingebracht, te weten vanaf he den gedurende 1 maand, liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bi bliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Indien daarom telefonisch wordt verzocht, kunnen tot 1 week voor bedoelde datum mon delinge bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvragen, tussen het bevoegde gezag, de aanvragers en de overige aanwezigen. Gemotiveerde bezwaren kunnen worden ingediend bij ons Kollege, waarbij dan tevens door de indiener van het bezwaarschrift het schriftelijk verzoek kan worden gedaan om zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Tenslotte wordt er de aandacht op gevestigd, dat degenen die bezwaren hebben ingé bracht op de wijze als omschreven, en de belanghebbenden die aantonen daartoe redelij kerwijze niet in staat te zijn geweest, naar aanleiding van de beschikkingen beroep in kunnen stellen bij de afdeling voor de Geschillen van bestuur. Moergestel, 13 april 1988. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Traditiegetrouw openen wij ons concoursseizoen met de wedstrijd om de T-H beker op de Ooster- schelde. Voor 14 mei a.s. hebben wij de welbe kende sportvissersboot ’De Zwerver’ met zijn 28 visplaatsen besteld. De kosten voor deze visdag bedragen, inclusief het vervoer en een portie zee- aas, 40,— per persoon. Leden kunnen zich middels het betreffende inschrijfformulier opge ven bij Wim de Kruijf, Beatrixstraat 25 of bij clubhuis De Klaore. Let wel, na 30 april a.s. ku- nen ook niet-leden zich opgeven, echter buiten mededinging van het concours. Dus wie het eerst komt het eerst maalt. - Na een periode van 6 jaar het voorzitterschap op de hem eigen altijd attente manier te hebben vervuld is Theo Broeren opgevolgd door Jac Stroucken die wij hierbij alle succes toewensen. - Om misverstanden te voorkomen maken wij er onze leden op attent dat, zoals vermeld in het lid- maatschapboekje, voor De Zandput en het Blek- ven een gesloten tijd geldt van 1 april 1988 tot en met 27 mei 1988. moergestel 16 april: Persoonlijke kampioenschappen biljarten van Moergestel 20.00 uur Café ’t Draaiboompje. 17 april: B.V. Oistelvoirtjes autopuzzelrit. Bingo voor alle ouderen vanaf 55 jaar Reu- selhof. 20 april: PSV - Real Madrid op videoscherm 20.00 uur Den Boogaard. 21 april: Informatieavond voor nieuwe inwoners Moergestel 20.00 uur Den Boogaard. 23 april: Landelijke bibliotheekdag. 23-24 april: Tentoonstelling Heemkundekring in de Vereni ging aan de Postelstraat. Opening zaterdag 15.00 uur, zondag 11.00 uur tot 17.00 uur. 23 april: Regiobal 20.30 uur in Den Boogaard. 30 april en 1 mei: Actie talenten voor Theo van het Jongerenpasto raat. Vrijwilligers gezocht voor nieuw op te richten bestuur bibliotheek Sinds 1974 kennen we in Moergestel een gemeen telijke beheerskommissie, die de belangen van onze openbare bibliotheek behartigt. Deze kom missie bestaat uit personen die door de gemeen teraad worden benoemd. De gemeenteraad heeft onlangs uitgesproken dat de bibliotheek een meer onafhankelijke positie ten opzichte van de gemeente zou moeten heb ben. De bedoeling is dan ook een nieuw stich tingsbestuur in het leven te roepen die de biblio theek zelfstandig gaat runnen. Wij roepen daarom kandidaten op, die zich als bestuurslid willen inzetten voor het bibliotheek- gebeuren in Moergestel. Tot de taken van het nieuwe bestuur behoren o.a. - het oprichten, instandhouden en besturen van een openbare bibliotheek; - het op doelmatige wijze verlenen van diensten aan bibliotheekgebruikers; - het leggen van kontakten met maatschappelijke en kulturele organisaties, die behulpzaam kun nen zijn bij de uitbreiding en intensivering van de dienstverlening aan het publiek. Het nieuwe bestuur wordt als volgt samen gesteld: V) uit personen, die het gezichtspunt van de bi bliotheekgebruikers weergeven; Vt, op voordracht van het personeel van de biblio theek; op voordracht van deze beide groepen. Het totale bestuur zal bestaan uit minimaal 5 en maximaal 9 personen, en moet een weerspiege ling zijn van de sociaal-kulturele struktuur van Moergestel. De kandidaten moeten voldoen aan de volgende voorwaarden: - meerderjarig - Nederlandse nationaliteit - wonend in Moergestel - affiniteit met het bibliotheekgebeuren - ervaring met en kennis van de bibliotheek strekt tot aanbeveling. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de sekretaris van de huidige beheerskommis sie, mevr. C. Kolen gemeentehuis tel. 1235, of een van de leden van de beheerskommissie.* Schriftelijke sollicitaties dienen vóór 20 mei a.s. te worden gericht aan het kollege van burge meester en wethouders van Moergestel, Postbus 90, het kollege van burgemeester en wethouders van Moergestel, Postbus 90, 5066 ZH MOER GESTEL. Burgemeester en Wethouders van Moergestel *A. Smits (voorzitter), de Hoefkens 21, tel. 1694; R. Bergman-v.d. Loo, Past. Janssenstr. 15, tel. 2407; T. Tacken, Coolhof 10, tel. 1755; Chr. de Veer, Oistelvoirtjes 2, tel. 2496; G. van lersel, Raamackerstr. 9, tel. 2150. ■i

Weekblad Moergestels Nieuws | 1988 | | pagina 7