5?5 Buro 76 \V Aphrodite Een gloednieuwe kollektie familiedrukwerk! 6 dorpen oefening Biljarten Oud papier Eerste Communie 1988 Aan alle inwoners van Moergestel Familie- volleybaltoernooi Toto 40 jaar SV Audacia Jongens en meisjes opgelet Programma Koninginnedag 30 april 1988 Postzegelnieuws 10 Baby- roosjes U staat versteld van het nieuwe aanbod geboorte-, huwelijks- en jubileumkaarten dat wij voor 1988 samenbrachten in een schitterende collectie. Oisterwijkseweg 43, Tel. 2268 (na 19 uur) MTV-Journaal x kW MA 8 WOENSDAG 13 APRIL 1988 I MTV E.v.G. B.C. de Aanstede Wij doen onze Eerste Communie op 24 april 1988 voor Allemaal een fijne dag toegewenst! Werkgroep Eerste Communie, Mia Erven. Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. Inschrijving te richten aan: Patrick Erven, Raamackerstraat 4, 5066 XN Moergestel. Voor nadere inlichtingen: 04243-1186 Uw snelle reactie bespaart mij veel tijd, waarvoor ik U bijzonder dank, en tot ziens, Patrick Erven Brechje Rijnen Tamara Smits Mickel Smits Peter Kastelijns Niels van Dijk Doms de Laat Siegfried Willems Anneke Wolfs Abusievelijk stond er afgelopen week geen be richt in Moergestel Nieuws. Zaterdag 16 april is route West weer aan de beurt. Dus alle straten westelijk van de scheidingslijn Oisterwijkse weg-Rootven- Kerkstraat- Schoolstraat Het is onze bedoeling met Moergestel Nieuws een afspraak te maken voor een vast plaatsje in Moergestel Nieuws betreffende de route die aan de beurt is. Hierover leest u volgende week. Harmonie Prinses Juliana Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel Gerard Schilders Kim Ligtvoet Marieke Goris Neeltje Rijnen Niels Matheeuwsen Loes van Gisbergen Kyra Swanenberg Guus Waltmans Rowan Doornen Bart van Esch Gaby Dominicus Jos van der Sande Danny van de Loo Machteld van Rijsingen Marloes Verheijen Lieneke Verhoeven Dirk Reyrink Tim Vergeer Schoolstraat 5 Moergestel Tel. 04243 - 1474 HALF TIEN: Bart van Korven Danny van Overdijk Jorinda de Wilde Marietje Wagenmakers Lilijan van Boxtel Maarten Cools Karin Theuns Maarten Terwindt Dick van Boxtel Job Wittens Gijs Mulders Ruud Tolboom Josca Denissen Carlijn van Gils Inge Bouwmans Erik van Berkel Joyce Beerens Maartje van Dijk 19 april Een postzegel naar aanleiding van het 75-jarig be staan van de Vereniging het Nederlands Kanker Instituut. Waarde: 75 cent. Huidverzorgingsmstituut HALF TWAALF: Lenneke Ketelaars Cristel Rijnen Daniëlle Witlox Ellen Spijkers Claire van Berkel Marcel Bruurs Janneke Burgers Frank Burgers Eddy Tessensohn zolang de voorraad strekt In de week van 11 t/m 17 april zal weer aan wor-. den gebeld en de vrijwilliger van de Hartstichting u vragen een bijdrage te willen geven voor dit goede doel. Geef met een gul hart, want uw geld wordt goed besteed. Vele mensen blijven langer in -en- in leven doordat er van de opbrengst ve le onderzoeken worden gedaan en snel hulp kan worden gegeven. Laat uw hart weer spreken, vele mensen zullen u dankbaar zijn. Bij voorbaat namens de Hartstichting hartelijk dank. Zaterdag 16 april a.s. organiseren wij als plaatse lijke E.H.B.O. vereniging een groots opgezette huis- tuin- en keukenongevallen oefening waar aan deelnemen 6 E.H.B.O. verenigingen van on ze omgeving t.w. Helvoirt, Oisterwijk, Berkel- Enschot, Udenhout, Haaren en Moergestel. Als lokatie hier voor is gekozen de wijk Oistervoirt- jes. De slachtoffers zullen veelal te vinden zijn om en nabij het kriekenakkerplein. Er wordt een zo groot mogelijke variatie aan verwondingen en ongevallen geboden, binnen het bovengenoem de thema. De lotus slachtoffers spelen hun rol zo realistisch mogelijk hetgeen betekent dat een en ander ’heel echt’ over zal komen en u als toeschouwer er niet toe moet bewegen het bekende alarmnummer 0611 of enig andere hulpverlener te bellen. Wij verzoeken u dringend de hulpverlening aan de E.H.B.O.-ers over te laten. Uw belangstelling stellen wij vanzelfsprekend zeer op prijs en misschien ten overvloede mogen we er ook nog op wijzen dat E.H.B.O. behalve voor eigen belang ook levenreddend kan zijn voor anderen en dat onze vereniging een nieuwe cur sus start medio september ’88. Geef u op als lid bij één van de bestuursleden. M. Wesel, tel: 3100 Omdat MTV, i.v.m. de komst van Nederland 3, voor enkele maanden noodgedwongen moet uit wijken naar Duitsland 3, hebben we tot de vol gende wijziging besloten. Om de overlast op deze Duitse zender zoveel mogelijk te beperken zul len we één keer per maand, tot aan het gereed komen van de renovatie van het centrale anten ne systeem, in verkorte ’journaalvorm’ uitzen den. Het ligt in de bedoeling telkens aan het begin van de maand een terugblik te geven op de afgelopen vier weken en vooruit te kijken naar belangrijke gebeurtenissen in een zelfde periode. Dat wij geheel en al afhankelijk zijn van een tij dig bericht van te organiseren evenementen zal duidelijk zijn. Een verzoek om ’morgen even iets op te komen nemen’ kunnen wij helaas zelden en dan nog slechts met de grootste moeite honore ren. Hebt u echter in mei of begin juni een ak- tie of evenement waaraan u via M.T. V. wat meer bekendheid wil geven, aarzel dan niet om ons vandaag al te bellen. Aan alle verenigingen, groepen en/of families: Ook dit jaar wordt een z.g. familievolleybaltoer- nooi georganiseerd op de sportvelden van sport vereniging ’ROEF’. En wel op 5 juni 1988. Uit ervaring mogen we stellen, dat het een spor tief maar ook gezellig gebeuren gaat worden. Van harte nodigen wij U uit, deel te nemen aan dit familie-toernooi. Gezien het lekenkarakter vonden we het toch ook nodig een aantal bijzondere regels dan wel voor waarden te stellen. - minimum leeftijd 14 jaar - minimaal 2 dames per team - elk team levert een scheidsrechter voor ’t toer nooi (geen diploma vereist) - maximaal 3 competitiespelers per team - Kostendekkend inschrijfgeld van 25,— per team voor 15 mei te voldoen 1988, op bankre kening 13452970 t.n.v. volleybal: Famof op onderstaand adres. - minimum aantal inschrijvingen 12 teams Na een week of drie zeer sportieve, maar toch wel pittige strijd, zijn we in de persoonlijke compe titie aangeland bij de halve finales. In iedere klasse zijn voor deze halve finales drie kandiaten bekend, die in een onderlinge wed strijd gaan uitmaken, welke twee van-deze drie de finale gaan spelen. Dit is het wedstrijdschema: ’t Draaiboompje - 14 april - D-klasse: C. v.d. Aker, F. Lauterbach, R. Vugts. ’t Centrum - 15 april - C-klasse: B. Oerlemans, J. Jansen, B. v. Oudheusden. De Klaore -14 april - B-klasse: B. v. Gisbergen, Fr. Derksen, A. v.d. Wiel. Na deze wedstrijden zijn ons de finalisten be kend. De twee finalisten in de A-klasse zijn M. Derksen en W. Rijnen. Al deze 4 finales worden gespeeld op 16 april in ’t Draaiboompje. Na afloop hiervan zal de prijs uitreiking geschieden van deze persoonlijke com petitie, alsmede die van de Moergestelse club- competitie, waarvan de uitslag al een week of vier geleden tot stand is gekomen. Voor de door zenuwen overmande biljarters is een beetje morele steun zeker welkom, en nie mand hoeft bang te zijn dat deze avond uitver kocht is want bij het Draaiboompje hebben ze ruimte genoeg. Tot 16 april dus. De zevende ronde, met de gele toto’s, had als in zet 729,50. Dit werd door een persoon precies geraden. De tweede prijs was voor de bedragen 729,40 en 729,60 en ging naar 3 deelnemers. De derde prijs werd door een man geraden 729,30. De prijzen zullen deze week worden thuisbezorgd. Deze week hopen we wederom om Uw steun wanneer bij U wordt aangeklopt voor de achtste ronde met de rood/rose toto’s. Comité 40-jaar SV AUDACIA 9.30 uur: Gezongen H. Mis met gemengd koor ’Cantate Domino’. 9.30 uur: Junioren-buurtvoetbaltoernooi op het Audacia- terrein. Dit jaar strijden de junioren in buurtver- band om de le, 2e en 3e prijs. Wij hopen ook dit jaar weer veel supporters langs de lijn te zien. De prijzen zullen worden uitgereikt door de Wet houder Sportzaken de heer A. Smits. 10.00 uur: Gezellig samenzijn in Den Boogaard voor de ouderen. Zoals vanouds eerst een kopje koffie met koek waarna u weer kunt meedoen aan de bingo. Ook dit jaar zijn er weer aardige prijsjes. Natuurlijk krijgt u ook weer de gelegenheid om een dansje te maken op de muziek van het Moer- gestels orkest ’Herfst’. 10.00 uur: Etalage-puzzeltocht voor de jeugd. Het is de bedoeling dat jullie de etalages in de kom van Moergestel eens goed gaan bekijken en dan zul je zien dat er een voorwerp in ligt of staat dat beslist niet in die etalage thuis hoort. Je moet de eerste letter van dat onderwerp noteren zodat je van alle letters samen een zin kunt maken. Formulieren hiervoor kun je afhalen in Den Boo gaard vanaf 10.00 uur. Vergeet dus niet een pen mee te nemen!!! Tussen 17.00 en 17.30 uur moe ten de formulieren worden ingeleverd in Den Boogaard waar iedere deelnemer een traktatie ontvangt. De prijswinnaars worden bekend gemaakt in Moergestel Nieuws. Doe je best!!! 12.30 uur: Planten Oranjeboom met ballonnenwedstrijd. Vanaf 12.00 uur kunnen alle kinderen een ballon afhalen bij de brandweerkazerne. Onder muzika le begeleiding van de Drumfanfare gaan we in optocht naar de Oistelvoirtjes. Hier zal de Edel achtbare Heer Burgemeester J.B.S. ter Veer een Oranjeboom planten. Enkele kinderen die jarig zijn op 30 april of 31 januari zullen de Burge meester hierbij een handje helpen. Na het plan ten van de Oranjeboom zullen alle Oranjeballon- nen de lucht in gaan. De ingevulde kaartjes die je aan de ballon vast moet maken zullen op de scholen worden uitgereikt. De kaartjes die terug gestuurd worden kun je inleveren bij Mevr. Ver hoeven, Burg. Mayerstr. 21. De prijswinnaars worden vermeld in Moergestel Nieuws. 14.15 uur: Tekenfilm in Den Boogaard voor alle kinderen t/m 8 jaar. Neefjes en nichtjes zijn natuurlijk ook welkom. 15.30 uur: Film in Den Boogaard voor de jeugd vanaf 9 jaar. De titel van de film houden we nog even geheim. 19.00 uur: Oranjeconcert. Wij hopen alle muziekliefhebbers te ontmoeten in Den Boogaard waar Harmonie Prinses Julia na een prachtig Oranjeconcert ten gehore zal brengen. 20.30 uur: Gelegenheid tot napraten en dansen op muziek van het ’Brabants City Combo’. Badmintonclub de Aanstede hpeft plaats voor jeugdleden voor het nieuwe seizoen wat in sep tember begint, maar je mag ook nu alvast komen spelen. We spelen iedere woensdag van 6 tot 8 uur. Er is een trainer aanwezig. Heb je interesse neem dan contact op met Leny de Ruiter, tel. 1573, of kom gewoon een keer spelen. Nog een paar weken en het is weer zover, zondag 1 mei, dan gaat voor de 1 le maal de Moergestelse jaarmarkt van start. Dat dit evenement vele dui zenden bezoekers trekt is wijd en zijd bekend. Een reden te meer om zich te laten inschrijven voor dit gebeuren, iedereen is welkom om zijn verkoopwaar te slijten op de Moergestelse jaar markt, vele gingen u voor, diverse verenigingen, middenstanders en belangenorganisaties schre ven zich in. Zij geven (misschien samen met u) Moergestel een vertegenwoordigend karakter. Wij weten zeker dat iederen hen een warm hart toedraagt en hun inzet op de jaarmarkt graag be loont. Loop dus niet hun kraam voorbij maar kijk wat zij u te bieden hebben. Mocht u geïntereseerd zijn op een plaats op de jaarmarkt, dan kunt u zich wenden tot onze marktmeester: C. v. Dijk, Rootven 60, tel. 04243-2414. Graag zien wij u deelname aan de Moergestelse Jaarmarkt tegemoet. Org. Moergestelse Jaarmarkt 13e Jaargang - Nr. 520 'oo a> I i co

Weekblad Moergestels Nieuws | 1988 | | pagina 1