Vishandel ’t Garnaaltje 0.90 2.55 2.75 OPEN HUIS SAINT PIERRE SLAGERIJ KETELAARS B.V. Kostelijke avond met K.P.J.-toneel p* E^. - to,. Vanaf heden staat iedere woensdagmiddag op ’t St. Jansplein Win een reis naar Parijs 1 w EtmSLKEB WORSTEBROOD Oud papier Harmonie Eerste communie ’88 K.P.J./AJ.W. nieuws Bijeenkomst Dekenale Vereniging Zomerzegels in de lente Mededeling aan P.G.B.-leden RUNDERSCHENKEL fi 9K 500 gram GEPANEERDE SCHNITZELS O 7R SMEERLEVERWORST 100 gram RUNDERROOKVLEES r 100 gram Vanavond (woensdag) laatste opvoering Komt u even ’n kijkje nemen in de Kerkstraat 2 - Moergestel - Tel. 04243-2772 Wij zijn gespecialiseerd in open-haardenbouw, schouwen, inzetkachels, voorzetkachels. Wij verkopen uitsluitend de bekende merken zoals: Helex - Westminster - Saey - Godin - Dovre - Wanders enz. enz. Vrijdagavond koopavond. x 's Wie nog ’n avond onbezorgd wil lachen moet vanavond zeker naar ’Den Boogaard’ komen om er te genieten van de klucht ’Engeltje’. 350 M2 showroom zdUs mode meer dan mooi moet zijn. bf? i+ï - Herv./Geref. kerk Oisterwijk c.a. f H "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 23 MAART 1988 PAGINA 3 M.O. Mia Erven 3r Of win een van de modeprijzen. Inlichtingen in onze zaak. 1 Het kostelijke stuk in drie bedrijven werd afge lopen maandag voor de tweede maal opgevoerd en de regisseur zou niet Ed Hurkmans heten als hij er niet in geslaagd zou zijn om zijn spelers weer tot het uiterste te motiveren. Niet voor niets heeft hij weer gekozen voor ’n klucht die dit keer wordt gebracht door ’slechts’ zes spelers. De vaste kern in die groep wordt (gelukkig nog steeds gevormd door Frank van de Meijdenberg en Adry Hoeven, ze hebben het weer voor elkaar die twee. Ze worden uitstekend bijgestaan door Marlies van Rijzingen-van Laak die de klappen van de (toneel)zweep ook wel kent en Kees van de Loo als overtuigende veldwachter. Angelique RAADHUISSTRAAT 17 MOERGESTELTEL.04243 1287 Op 23 maart om 20.00 uur ledenvergadering bij de Veerkes. Ter voorbespreking van de raad- sagenda. Voor de agenda van de raadsvergadering wordt verwezen naar elders in dit blad. Moergestel West Oisterwijkseweg, Tilburgseweg, Hoefkens, Rijc- kevorsellaan, Rootven, Krijtestraat, Burg. Mae- yerstraat, Pastoor van Doorenstraat, S.v.d. Wouwstraat, B. v. Heeswijkstraat, B. Bar- doelstraat, P. Janssenstraat, P.v.d. Boo- gaardstraat, Korenstraat, Prinsessenwijk, Krom- weistraat, Duyvekotstraat, Storimanstraat, Ho gendriesplein, Bosbeemdstraat, Rootven, Kerkstraat, Schoolstraat. Moergestel Oost Industrieweg, Aanstede, Kloosterlaan, Kruysac- kerbuurt, Kasteellaan, Nieuwenhoflaan, Cruy- thof, Herengoedstraat, Voorbrugstraat, Raad huisstraat, Oirschotseweg, het hele plan Oistel- voirt, Postelstraat, Past, de Louwstraat, Bosstraat, Ruymheuvel, Vooskerbos, Griete Vel- deke, Regenbeemdeke, De Scheerman, Schoolstraat, Kerkstraat, Rootven, Oisterwijkse weg. KERKSTRAAT 10 MOERGESTEL - TELEFOON 04243-1262 12 Jt 2 22 maart: Zomerpostzegels: een serie van drie postzegels met bijslag en een postzegelboekje met het the ma: Mens en dierentuin, mede naar aanleiding van het 150-jarig bestaan van Artis. Waarden: 55 30 cent, 65 35 cent en 75 35 cent. Prijs van de serie: 2,95. Inhoud van het boekje: tweemaal 55 30 cent en tweemaal 75 35 cent. Prijs van het boekje: 3,90. Doordat Moergestel steeds groeit wordt het steeds moeilijker in een zaterdag op te halen. Daarom vragen wij nogmaals uw medewerking. Ten eerste door uw papier in een doos te verpak ken of te bundelen (denk aan de wind). Ten tweede scheelt het enorm veel als u zelf uw lege dozen plat maakt c.q. scheurt. Verder willen wij met ingang van 2 april begin nen met onze toer in tweeën te delen. D.w.z. dat wij u vragen uw oud papier e.d. een week langer te bewaren. 2 April rijden wij dan Route West, 9 april Route Oost, 16 april West, 23 april Oost enz. Hieronder volgen de schema’s van beide routes. Wij hopen van harte op uw medewerking. Harmonie Prinses Juliana Angelique Picokrie, Marlies van Rijzingen-van Laak en Yvonne Habraken vertolken de vrou welijke hoofdrollen in ’Engeltje’ dat vanavond voor het laatst wordt opgevoerd in ’Den Boo gaard’. Beste ouders, 1. Op vrijdag 25 maart om 18.30 uur tot 19.30 uur worden alle communicanten verwacht voor de generale repetitie van Palmzondag (presen tatieviering). Hierbij zal ook het muziekensem- ble aanwezig zijn,' voor het repeteren van de lied jes. Het muziekensemble bestaat uit de volgende personen: Terie Leijs trompet, Ellen Kwinten hoorn, Marinus Erven trombone, Rien v.d. Wouw trombone. Op zondag 27 maart worden de kinderen met hun palmpaas bij de sacristie verwacht, zo ook het hele muziekensemble uiterlijk 11.15 uur. De ouders kunnen plaats nemen in de gereserveer de banken in de kerk. Na de viering gaan we ge zamenlijk naar de Reuselhof, waar de kinderen hun palmpaas kunnen aanbieden. 2. Op woensdag 30 maart om 14.30 uur is onze laatste bijeenkomst om het projekt te behande len, in de Graaf van Urselschool. Groetjes en tot ziens. Weekaanbiedingen van 24 tot 30 maart 500 gramUa* w Picokrie kreeg voor het eerst een grote rol toege wezen en ze bewijst die wel degelijk aan te kun nen. Prima zelfs! Talent waar we zuinig op moe ten zijn. Datzelfde geldt trouwens ook voor de butante Yvonne Habraken die haar rol meer dan verdienstelijk speelde. Zes personen, die ondanks de hoeveelheid tekst die ieder van hen had, bewezen over een gewel dige rolvastheid te beschikken. Dankzij de medewerking van haarverzorgster mevr. Rijnen-van de Ven, Grimeuse mevr, van Helvoirt-van Hees, souffleur Guus Hoefnagels en de onmisbare man achter het toneel Jan Jonkers werd het een heerlijk avondje! ’n Aanrader dus: vanavond, ’Den Boogaard’, 20.15 uur. Wijkouderling voor Moergestel: dhr. J.H. Krij ger, Wildemanstraat 48, Oisterwijk, tel. 04242-15331. Kerkdienst: zondag 27 maart is er om 10.15 uur dienst, voorganger is ds. S. Meyburg uit Prinsen beek. In de Voorhof, naast de kerk, is kinder- en jeugdkerk; daar is ook de crèche. Op dinsdag 29 maart is er een Paasmiddag voor oudere gemeenteleden. Door ds. Lex Grandia zullen wij meegenomen en betrokken worden bij het paas- en lijdensevangelie. Daarnaast zal er muziek worden gemaakt door enkele gemeen teleden. Diensten in de stille week: Op Witte Donderdag (31 maart) is een avond maalsdienst om 20.00 uur (in de Kerkstraat). Op Goede Vrijdag (1 april) is er eveneens om 20.00 uur een dienst rondom het lijdensverhaal van Markus. Op Pasen (3 april) zijn er drie diensten: Om 09.00 uur in de Kerkstraat (met openbare belij denis), voorganger ds. Roobol; om 10.00 uur in de Kivitslaan, voorganger ds. Janssen uit Breda; om 10.30 uur in de Kerkstraat, voorganger ds. Roobol, m.m.v. de cantorij en de kinderkerk. :g :g d Op donderdagavond 24 maart a.s. is er om 20.00 uur in ’t Draaiboompje een A.J.W./A.J.V. gespreksavond met als thema: ’Gezondheid aan jezelf. In april is er weer een uitstapje gepland voor al le K.P.J.-leden en aanhang. Het K.P.J.-bestuur staat open voor goede sug gesties, van de K.P.J.-leden, voor wat betreft, waar het ’uitstapje’ ditmaal heen moet. Dus heb je een leuke suggestie, laat je dan horen bij één van de bestuursleden. Voorop staat na tuurlijk dat iedereen er wat aan moet hebben. ’Gerechtigheid,vrede en heelheid van de schepping’. Het Conciliair Proces is wereldwijd een belang rijk begrip aan het worden voor christelijke ker ken, die zich serieus willen inzetten voor gerech tigheid, vrede en heelheid van de schepping. Een groep mensen in het dekenaat buigen zich over genoemd onderwerp. Zij gaan voor zichzelf na: ’Wat betekenen deze woorden voor mijzelf; en hoe kunnen wij gezamenlijk hieraan gestalte geven’? Iedereen die zich hierbij betrokken voelt, kan zich aansluiten en is van harte welkom op maan dag 28 maart a.s. 20.00 uur in het Dekenaal Cen tal, Scheepersdijk 69 te Oisterwijk. UIT EIGEN KEUKEN TVEltSTE VLEES HAAL JE LEKKER DICHTBU’ met e.gen gehakt - 6 stuks........... ■W'.'M’» W

Weekblad Moergestels Nieuws | 1988 | | pagina 3