Buro ’76 ZEGELS PLAKKEN KOFFERS PAKKEN! s w f'x’ o de kring Als je binnenkort gaat trouwen hebben wij een verrassing...! H.S.V. ’De Rietvoorn’ CDA-bijeenkomst BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL :S timmerbedrijf en interieurbouw Kom bij ons een kijken naar de uitgebreide kollektie huwelijkskaarten. We zijn er bijna zeker van dat je met de aanwezige modellen en ons advies zeker iets persoonlijks zult kunnen vinden voor de belangrijkste dag van je leven. Bovendien, als je bij ons de kaarten bestelt krijg je een felicitatiepakket gratis! Trouwens, de prijs van de kaarten is bij ons al een verrassing! Glas, hup in de glasbak Deze kampagne is een initiatief van de stuurgroep Promotie Glasbak. Photo-atelier Louis v/d Meijdenberg Presto Rint Jachtakte houders evenementen HIER STAAT MISSCHIEN UW BEDJE GESPREID In zo'n 600 hotels kunt ll binnenkort gratis overnachten Mits U daar ook het ontbijt en diner gebruikt en betaalt. Voor de kamer betaalt U dus niets. Als U voortaan uw filmpjes bij ons laat ontwikkelen en afdrukken kunt u daarvoor gaan sparen. Voor een volle spaarkaart met 10 zegels krijgt U een Hotel Waardecheque voor 3 gratis overnachtingen voor twee personen en de internationale Hotelglds Zo kunt u nog eens voordelig op vakantie. Kom dus snel met uw kleurenfllmpjes 1 PAGINA 7 De Rijkspolitie. WAAR LAAT JE HET? 515-1 Oisterwijkseweg 43 Moergestel Telefoon 04243 - 2268 Moergestel, 9 maart 1988. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. werkplaats: den oudenhof 2 tel. 04243 - 2500 ramen, deuren, kozijnen, trappen alle voorkomende timmerwerken, renovatie, interieurbouw De burgemeester van Moergestel brengt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ter openbare kennis, dat de gemeenteraad in zijn verga dering van 26 februari 1988 heeft besloten te verklaren dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor een gebied aan de Kloosterlaan, een en ander zoals is aangegeven op de bij het besluit behorende situatietekening. Het besluit met bijlagen ligt voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene en Juridische Zaken, ter inzage. c.p.m. heslenfeld kriekenakker 34 tel. 04243 3346 Rootven 26, Moergestel, Tel. 04243-1421 GEMEENTEHUIS: Raadhuisstraat 21, postadres Postbus 90, 5066 ZH Moergestel, telefoon 04243-1235 (alléén tijdens openingsuren); geopend: 9.00-12.30 uur. OPENBARE WERKEN: Kloosterlaan 22, Moergestel. Telefoon: tijdens kantooruren 04243-1235 na kantooruren: - Centraal Antenne Syst.: 04243-3274 - technische storingen zoals riolering, wegen e.d. 04243-1244. Klein chemisch afval: kunt u wekelijks inleveren op de dienst voor open bare werken op vrijdag van 15.00-16.00 uur en van 18.00-18.30 uur. Grof huisvuil: wordt elke eerste maandag van de maand opge haald na melding op het gemeentehuis, tel. 04243- 1235. Landbouwplastic kunt u op alle werkdagen tijdens kantooruren inle veren op de dienst voor openbare werken. WEEKMARKT: elke maandag van 13.00 - 16.00 uur. SPREEKUREN KOLLEGE VAN B W: Burgemeester: na afspraak Wedt. Th.A.C. Mulders: na afspraak (tel. 1347) Weth. A.A.M. Smits: iedere ma. 19.00-20.00 u. Ongelooflijk goed in kleur Op 1 april a.s. verloopt de geldigheid van uw jachtakte. Wij verzoeken u daarom zo spoedig mogelijk een nieuwe jachtakte aan te vragen m.b.v. aanvraagformulieren op het politiebureau alhier verkrijgbaar. Bij het inleveren van de ingevulde aanvraagfor mulieren, gaarne de nodige bescheiden, zoals 2 goedgelijkende pasfoto’s; verzekeringspapieren; huurovereenkomsten etc. bijvoegen. Verder is de aanvraagprocedure hetzelfde als voorgaande jaren. Het bestuur. Raadpleeg altijd eerst deze ka- lender voor u data vaststelt van .9? door uw vereniging te organise- ren evenementen. De (volledi ge) kalender ligt ter inzage op het gemeentehuis en bij Ad "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 9 MAART 1988 X moergestel Kouwens, Kloosterlaan 13. 10 maart: Algemene ledenvergadering van de Rietvoorn 20.30 uur De Klaore. 12 maart: Weense avond verzorgd door Con Amore 20.15 uur Den Boogaard. 16 maart: Bingo voor alle ouderen vanaf 55 jaar Reuselhof. 19 maart: Con Amore in Den Domp in Haaren. 19, 21, 23 maart: Toneel K.P.J. in Den Boogaard. 24 maart: Volksdansavond K.V.O. in Den Boogaard. 26 maart: Veiling St. Joris Zandstraat 14a. 30 maart: Kienen voor het zorgenkind in Den Boogaard. 1 april: Kienen met Audacia 20.30 uur in de kantine. Geachte leden, Het bestuur nodigt u uit voor een bijeenkomst op 9 maart a.s. om 20.00 uur in ’Het Draai- boompje’. Op de agenda staan belangrijke zaken zoals o.a. een bestuursverkiezing, voorzitter W. Helmer trekt zich terug uit het bestuur, hij vindt zo’n 10 jaar lang genoeg en wil als lid het doen en laten van het CDA van de andere kant van de tafel volgen. Twee leden hebben zich bereid verklaard om zit ting te nemen in het bestuur, en wel de heer L. J. Hooghiemstra wonende aan het Griete Veldeke en de heer H. van de Zanden wonende aan de Klein Logt. De heer Hooghiemstra is secretaris van de N.C.B. te Tilburg, en de heer van Zanden is bij iedereen wel bekend. Het bestuur is van mening hiermede zeer ge schikte kandidaten te hebben. Uiteraard kan ieder lid andere kandidaten voorstellen. De heer J. Hems uit Berkel-Enschot zal een korte inlei ding houden over hinderwet en ecologische richt lijnen, waarna wethouder Mulders zal toelichten hoe hij zich voorstelt een en ander in Moergestel in te vullen. Daarna is het de bedoeling dat uitgebreid over deze materie wordt gediscussieerd. Mocht er nog tijd over zijn dan kunnen we ook nog praten over bijvoorbeeld wegen en waterlopen, grondverwer ving, woningbouw, onderwijs, e.d. De agenda ziet er als volgt uit: 1. Opening. 2. Notulen vorige vergadering. 3. Jaarverslag. 4. Financieel verslag. 5. Bestuursverkiezing, aftredend en niet herkiesbaar W. Helmer. Kandidaten voorgesteld door het bestuur: L. Hooghiemstra en H. van de Zanden. 6. Verkiezing voorzitter. 7. Inleiding J. Hems en toelichting wethouder Mulders. 8. Mededelingen. 9. Rondvraag. 10. Sluiting. Zoals u ziet een belangrijke en zinvolle vergade ring die u niet mag missen. Noteer dus de datum alvast in uw agenda. XT Namens het bestuur, A. van de Meydenberg, secretaris. ^7 naar onze zaak, voor wellicht de mooiste en voordeligste vakantie van uw leven. Geldig van 1 juli 87 tot 1 juli 88. „gmentms Op donderdag 10 maart a.s. houden wij onze Al- gemene Ledenvergadering in ons clubgebouw ’De Klaore’, aanvang 20.30 uur. De agenda is als volgt: 1. Opening. 2. Ingekomen stukken. 3. Notulen najaarsvergadering 1987. 4. Mededelingen. 5. Jaarverslagen le en 2e secretaris. 6. Financieel jaarverslag ’87 en begroting ’88. 7. Verslag kascontrole. 8. Bestuursverkiezing. Reglemantair aftredend Theo Broeren - niet herkiesbaar. Theo Bogaars - herkiesbaar. Albert Kosters - niet herkiesbaar. - Verkiezing voorzitter. - Kandidaten voor een bestuursfunctie kun nen zich schriftelijk melden tot de aanvang van de vergadering. 9. Pauze. 10. Rondvraag. 11. Sluiting. Namens de voorzitter van de kommissie voor on derwijszaken en de kommissie voor welzijnsza ken en maatschappelijke zorg, nodig ik u hierbij uit voor een vergadering van beide kommissies op dinsdag 15 maart a.s. om-19.30 uur in de raadszaal van het gemeentehuis. De agenda ziet er als volgt uit: Kommissie voor onderwijszaken 1. opening 2. vaststelling van het verslag d.d. 27-l-’88 3. verzoek initiatiefgroep openbaar onderwijs tot het oprichten van een openbare school 4. enquête Schoolbegeleidingsdienst Tilburg 5. verzoek RK schoolbestuur inzake verwar- mingsleidingen Hertog Jan basisschool 6. rondvraag en sluiting. Kommissie voor welzijnszaken en maatschappelijke zorg 1. opening 2. vaststelling van het verslag d.d. 27-l-’88 3. bespreking sportnotitie 4. rondvraag en sluiting. De stukken, behorende bij de agenda zullen u zo spoedig mogelijk worden toegezonden. De sekretaris van beide kommissies, C. Kolen. ,y l

Weekblad Moergestels Nieuws | 1988 | | pagina 7