Uit de optocht i 8 B i Carnaval 1988 Moergestel 0... VA LENTON AN SWIBSKAANTE o a I m 1 int w' I s \1A 4 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 17 FEBRUARI 1988 PAGINA 5 Bij het zeldzaam mooie weer van deze carnaval heeft de Moergestelse optocht zich aangesloten. Hoewel het totaal aantal deelnemers toch minder was dan vorig jaar, kunnen we terugkijken op een geslaagde optocht. De kwaliteit en de verzor ging was van een goed gehalte. De toeschouwers, zeer rijk in getal hebben kunnen genieten in een fijn zonnetje. De verdeling van de prijzen is als volgt: Kinderen individuelen: 1Edwin van de Wouw als Eskimo; 2. Ilona Krijnen als bloementante; 3. Jardena en Michaêla Zumann als De Klokjes; Koen Boom met Waar kan ik voetballen? Kinderen groepen: 1. De Vurhaai met het We- reldnatuurfonds; 2. Gezwiene Waai met Bekek ut van swirskaante; 3. Guntwin, Gunter en Dan ny Romijn/Mensink met Koud hè. 17.00 uur: Tijdens de prijsuitreiking van de vol wassenenoptocht bij Hans de Brouwer zijn de prijzen als volgt verdeeld: Categorie C (individuelen) max. 2 pers. 4e pr. Bekek ut van swirskaante, Jos Janssen; 3e pr. Bekek ut van swirskaante, Martien Oerle- mans; 2e pr. Valentius wensenboeket, Kees Shoots; wisselbeker: le pr. Ok in nen bed be- kek ik ut van swirskaante, Cees van Esch. Categorie B/l (groepen) tot 10 pers. wisselbeker: le pr. Tweemans cel, Fam. I Hurkmans-Janssen. Categorie B/2 (groepen) meer dan 10 pers. 5e pr. Valentijn en de hartenjagers, Wim de Rui- ter en c.s.; 5e pr. As ik het muziekske heur, Ge Simons en c.s.; 4e pr. Bekek ut nie te zwart, De Pappers; 3e pr. De zjuurie bekekt ut van swirs kaante, De Blaozers; 2e pr. Bekek ut van swirs kaante, WOGO en Company; wisselbeker: le pr. Reagan en Gortbatsjov, Tilburgseweg en fam. Horsten. Categorie A (grote/kleine wagens) 3e pr. Hij bekekt ut van swirskaante, De Heu vel; 2e pr. Konsumenten bus, De Bunkers; wis selbeker: le pr. Bekek ut van swirskaante, De Vurhaai. Prinsenwagens: 2e pr. Dors(t)vlegels; wisselbeker: le pr. Dur- draaiers. 1

Weekblad Moergestels Nieuws | 1988 | | pagina 5