h44^ I S- I 9 I I I I I I Kt MP II I I Audacia-nieuws 1 Als het gaat vriezen dan- r o* b Sponsoring voor het eerste van Roef Moergestelse winterloop 1988 Mini- playbackshow in... ’Den Boogaard’ I I I r I p I I I I ■o I I Bi n I I F 1 W "ZOEKERTJES" SCHRIFTELIJK OPGEVEN -BON II - Gazelle-plezier voor twee! Schepens Tweewielers S.V. ROEF! Korfbal -4-4 I S.V. Roef 4 Centrale training jeugdplan II II I 4 I I ll II K - I Ir 9 I I 4 V L GINA 4 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 27 JANUARI 1988 Schaatsclub Moergestel, n Het bestuur t Naam Straat 4 Woonplaats Telefoon 0-5 7-0 Uw "Zoekertjes" kunt U uitsluitend tegen kontante betaling opgeven bij ons redaktie-adres: Oisterwijkseweg 43, Moergestel. Ook kunt U gebruik maken van onderstaande bon. (gewoon stukje papier mag ook). Wilt U de bon duidelijk invullen? Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nr. betaalt U f 2,50 extra. De opgave moet uiterlijk de zondagavond vóór plaatsing in ons bezit zijn. (Bon geld in envelop in de bus stoppen s.v.p.l) 11- 5 11-23 Programma zondag 31 januari: 12.00 u. Gilze 1 - Audacia 1 12.00 u. Audacia 2 - Gilze 2 12.00 u. Oirschot V. 3 - Audacia 3 12.00 u. Audacia 4 - Sarto 5 Audacia 5 is vrij van competitie. 12.00 u. Audacia 6 - Riel 3 11.30 u. Were Di 6 - Audacia 7 10.00 u. Audacia 8 - RKWO 4 10.00 u. Steensel 7 - Audacia 9 Zondag 24 januari werden al de wedstrijden door de KNVB afgelast. AUDACIA-PUPILLEN Programma pupillen zaterdag 30 jan.: Audacia Dl - Voab 1, aanv. 9.45 Audacia D2 zijn vrij. Hilvaria 3 - Audacia El, vertrek 9.00 Audacia E2 - Hilvaria 4, aanv. 11.00 Audacia F1 - RKDSV Fl, aanv. 12.00 Afgelast Zaterdag 23 januari werden alle pupillenwedstrij den afgelast. Zaaltraining Op woensdag 3 februari is er weer zaaltraining voor de pupillen. De F -pup. aanv. 14.00 u. De E2-pup. aanv. 14.35 u. De El-pup. aanv. 15.20 u. De D2-pup. aanv. 15.55 u. De Dl-pup. aanv. 16.30 u. UITSLAGEN JUNIOREN ZATERDAG 23-1-88: Alle wedstrijden werden afgelast. Programma junioren zaterdag 30-1-88: Audacia 1 - Gilze 1, aanv. 14.45 u. Audacia 2 - Velocitas’31 2, aanv. 14.45 u. svSSS 4 - Audacia 3, aanv. 14.30 u., vertrek 13.30 u. Velocitas’31 3 - Audacia 4, aanv. 14.30 u., ver trek 13.30 u. RKTW 7 - Audacia 5, aanv. 13.00 u., vertrek 12.00 u. Audacia 6 - Viola 3, aanv. 13.30 u. t/m 10 regels f 7,50 J- t/m 6 regels f5.- PAGINA 5 GAZELLE fietsen rijden op VREDESTEIN banden. Zijn we als schaatschib ’De Vennen’ gereed om van start te gaan, de voorbereidingen voor het organiseren van aktiviteiten zijn in volle gang of zelfs afgerond. Daartoe zijn er de afgelopen weken door verschillende leden vele werkzaam heden verricht. ’De Vennen’ hoopt nu op en kele weken standvastig vriesweer. Het hoeft geen 25° onder nul te zijn (koud hè) maar een periode van mooi helder vriesweer zou erg wel kom zijn. Om u een idee te geven van wat komen kan volgt onderstaand wat nadere informatie. Schaatsruilbeurs Voor zowel leden als niet-leden is de eerste schaatsruilbeurs reeds gehouden. Ongeveer vijf en twintig personen, meest kinderen, hebben hiervan dankbaar gebruik gemaakt. Het ligt in het voornemen om, zodra er op natuur-ijs geschaatst kan worden nogmaals een ruilbeurs te houden. Aanleg land-ijsbaan Met toestemming van de gemeente en het water schap ’De Dommel’ zal, na overleg met de bewo ners van het Brieltje en de vereniging Jeugdbe- langen St. Jan getracht worden een land-ijsbaan aan te leggen. Nooit van gehoord? Op het speel veldje tegenover de Boszichtschool zal een spe ciaal afgebakend terrein van ongeveer 1.000 m2, met behulp van de fam. Burgers (Klein Logt), onder water worden gezet. Jeugdprojekten Het jeugdschaatsen zal zich op natuurijs vooral richten op behendigheid. Bij een redelijk stabiele vorstperiode zullen er voor belangstellende kin deren - ingedeeld in leeftijdsgroepen - estafette- races worden georganiseerd. Ook zal er een hindemisbaan, met een slalom en een kruip- en sluipdoorgedeelte, worden verre den. Daarnaast zullen er onder begeleiding spel letjes worden gedaan die de behendigheid op de schaats bevorderen. De deelnemertjes krijgen uiteraard een versnapering en er zijn prijsjes te winnen. Vennentocht/kortebaan wedstrijden Bij een stabiele vorstperiode en betrouwbaar ijs op het Kolkven zal de schaatsclub een zogenaam de ’Vennentocht’ organiseren. Uit verschillende afstanden van 15 tot en met 75 km kan gekozen worden. Voor een Vennentocht zal er een ronde met een lengte van waarschijnlijk 1,5 km worden afgebakend en zal er een kontrole-post worden ingericht. Regelmatig afstempelen van de stem pelkaart behoort natuurlijk tot de procedure. Na het volbrengen van de gekozen afstand en bij in levering van de stempelkaart ontvangt de deelne- mer(ster) een herinneringsmedaille. Omtrent tijdstip, kosten voor leden en niet-leden, inschrij ving etc. zal tijdig bekendheid worden gegeven. Voor liefhebbers zullen er op het Brand- of Kolk ven kortebaan wedstrijden verreden worden. Op twee rechte banen van 200 meter lengte zullen - voor verschillende leeftijdskategorieën - kampi oenen tevoorschijn komen. Koek en zopie Het spreekt bijna voor zich, dat er bij de Vennen een koek- en zopietent geplaatst zal worden. On der andere warme chocolademelk en snert beho ren tot de ingrediënten. Wat voor soon fiets u ook zoekt, Gazelle heeft ’m. Tot ’n tandem toe. Ideaal voor weekends en vakanties. Wilt u meer weten? b Kom naar ons: voor advies of de Gazelle folder. Onze service telt voor twee! Oisterwijkseweg 19-21, Moergestel, Tel. 1282 Kerkstraat 21 Oisterwijk, Tel. 17326 ’s Maandags de hele dag gesloten!y<^\. baar. Er is voldoende kleed- en douchegelegenheid aanwezig. ’Teamloop’ Bij de ’teamloop’ is het de bedoeling dat er met een team van 4 personen door ieder een afstand van 5 km. wordt gelopen. De tijden van deze lo- pers/sters worden opgeteld en het team met de kortste tijd wordt als minnaar uitgeroepen. Voor het winnende team is een wisselbeker be schikbaar. Het is de bedoeling dat de teams in uniforme kle dij lopen. Inschrijving voor de ’teamloop’ moet vóóraf ge beuren en wel vóór 1 februari a.s. Dit kan telefonisch gebeuren bij: Jaap de Groot 04243-3459; Sportschool ’Physi que’ 04243-2672; Jan Kemps, 04243-2158. Uitslagen 23 januari: Jun. B Roef! - Zigo: Jun. A Zigo - Roef!: Wedstrijden 30-31 januari: Asp. DSV - Roef! de Vonder 15.30 u. Jun. B vrij. Jun. A vrij. Sen. Roef. - SDO, vertrek 12.15 u. Recr. Hilko - RKM, vertrek 9.15 u. Korfbaldames zondag 7-2: 3e Winterlo.p van SV Roef! Laat ook eens zien hoe jullie conditie is. 12.00: Teamloop (4 pers.) 5 km. We rekenen op jullie. „De Vennen.” Honkbal, Softbal, Peanut Hallo! Roef! Softbal heeft nieuwe jeugdleden nodig. Wie heeft er zin om bij ons te komen softballen? Houd je niet in en kom een paar keer meetrainen! (In de Vonder). De trainingstijden zijn: van 10 tot 12 jaar: donderdag van 17.30-18.30 uur (pupillen) van 12 tot 14 jaar: zaterdag van 16.00-17.00 uur (aspiranten) van 14 tot 17 jaar: vrijdag van 20.00-21.00 uur (junioren) De proeftrainingen zijn gratis, dus tot ziens! Dames sen. 10.00 u. Roef - Boemerang, Diessen Jongens asp. 11.10 u. Roef - Dongen, Diessen Heren sen. 15.10 u. Taxandria2 - Roef 2, Oister wijk Heren sen. 17.40 u. Witte Ster - Roef, overlaat Waalwijk. Zoals u misschien wel weet was er door de Bond één speelster en één speler van Roef uitgenodigd om met vier trainingen mee te doen. Na die vier trainingen waarin veel handbalvere nigingen uit Brabant vertegenwoordigd waren, zouden de besten wederom uitgenodigd worden voor nog eens vier trainingen. Bij deze genodigden zit ook een speelster van Roef en wel Daniëlle van Nunen die op de vori ge trainingen menig zweetdruppeltje moest weg vegen maar die desalniettemin de komende trai ningen met plezier tegemoet ziet. Daniëlle, vanaf mijn plaats gefeliciteerd en veel succes. We blijven je volgen. En mochten er mensen zijn die haar tijdens een van die trainin gen zouden willen bewonderen, dat kan. De eer ste drie trainingen worden gehouden in de Tivoli in Eindhoven van 15.30 tot 18.00 uur en de laat ste in sporthal De Blaak, Tilburg. De data zijn 12 en 26 maart, 23 april en 28 mei. Tot ziens zal ik maar zeggen. De heren senioren die hard aan de weg aan het timmeren zijn om het handbalgebeuren in Moer gestel op een hoger niveau te brengen, zagen zich genoodzaakt om een sponsor te zoeken daar de kosten voor o.a. meer trainingen in de zaal e.d. te hoog op zouden lopen. De sponsor werd alrap gevonden en wat voor één! Teurlings Technische Groothandel in Moerges tel, deze naam zult u natuurlijk ook elke week kunnen aanschouwen op de shirtjes van de heren senioren, die afgelopen zondag tegen Desk voor het eerst hun shirtjes showden. In de eerste helft speelde Roef de sterren van de hemel tegen een Desk dat niet in de wedstrijd kon komen, zodat Roef met rust op een 13-11 voorsprong stond. Na rust echter kwam Roef er niet meer aan te pas, ze werden totaal weggespeeld door een ploeg die veel meer ervaring heeft dan de mannen van Roef die tenslotte debuteren in de eerste klasse. De doelpunten van Roef kwamen op naam van Jan Ketelaars (6x), Kees v.d. Loo (3x), Harry de Leyer (2x), Geert v. Elderen (3x) en Harry Rey- rink (lx). De uitslag van deze sportieve wedstrijd Roef-Desk was 15-23. Overige uitslagen: Dames jun. Roef - Blauw Wit: Heren sen. 2 Roef 2 - Volt 3:.... Programma zondag 31 januari: Dames jun. 18.20 u. Elshout - Roef, Drunen Beste sportvrienden, Op zondag 7 februari a.s. organiseert Sportschool ’Physique’ in samenwerking met Sportvereni ging ’Roef! voor de derde keer een winterloop rondom het sportcomplex van ’Roef!’ in Moer gestel. Er is een parcours ingezet over 2,4 km over zowel zandpad als verharde weg. Het programma is als volgt: 11.00 uur: start voor de recreanten die naar eigen keuze 2,5 km, 5 km, 7,5 km of 10 km kunnen lopen. Inschrijving in het clubgebouw. 12.00 uur: ’teamloop’. 13.00 uur: start voor de wedstrijdlopers, voor een wedstrijd over 10 km. (Zowel voor dames als he ren) Voor de eerste drie dames en de eerste drie heren zijn prijzen beschikbaar. Inschrijven tot één uur vóór de aanvang van de wedstrijd in het clubgebouw. Het inschrijfgeld bedraagt f 2,50 voor kinderen tot 14 jaar en 5,- voor personen van 15 jaar en ouder. Voor de teamloop bedraagt het inschrijfgeld Voor iedere deelnemer is er een vaantje beschik- Op maandag 15 februari 1988 willen we alle kinderen van de basisscholen de gelegenheid geven als STER te worden ontdekt, door middel van een playbackoptreden. Misschien heb je thuis al wel eens ge oefend met je vriendjes of vriendin nen. Alle deelnemers krijgen een aandenken en er zijn ook nog prijzen aan verbonden. Zo zal er in de jury van elke basisschool één leerkracht zit ting hebben, maar wie dat zijn, blijft nog even een verrassing! Heb je zin om mee te doen? Dan kun je je opgeven vóór 1 februari bij ’Den Boogaard’, telefoon 1665. Wil je hierover nog meer weten dan kun je gerust even bellen 1665. Alvast veel plezier met de voorberei ding van je act. K.: 9 M I H' I ■1 g At '«*1»

Weekblad Moergestels Nieuws | 1988 | | pagina 5