J 5 5 B Heropening Herberg ’De Veerkes 1 s s WHO MTV moet kanaal (tijdelijk?) inleveren i g Aphrodite 8 w Sfeervolle receptie voor Pieter Burgers ’t Is wel lekker... Tweede Jeugd maakt puike ’Bokkesprongen’ CDA Achterban S.P.M. nieuws Eerste Communie ’88 Jk. Kinder- carnavalsoptocht j sa Ten behoeve van Nederland 3 Tot ziens! John en Nicole jgggggggggag- Na ruim 2 jaar van gezelligheid is ons cafeetje wat te klein geworden om het al onze klanten naar de zin te maken. Daarom hebben we de ’goei kaomer’ ook verbouwd tot ’n gezellig en wat rustiger cafeetje. Dit willen wij graag met onze klanten vieren op maandag 1 februari. Vanaf 19.00 uur bent u van harte welkom! Wij vragen uw begrip in deze. Redaktie ’Moergestel-Nieuws’ Buro 76 als je tussen de soep en de aardappelen niet naar de telefoon of voordeur hoeft te rennen. Omdat ook wij prijs stellen op de ’warme’ hap zijn wij vanaf heden door de week bereikbaar VANAF 19.00 UUR! Weer naar Duitsland 2 S? Muziekvereniging Prinses Juliana Hoog niveau op solistenconcours in Bladel, zondag 24 maart St. Jansplein 3 - 5066 AR Moergestel - Tel. 04243 - 2405 1887'188! 12e Jaargang - Nr. 509 8 huis-aan-huis verspreid in Moergestel Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen (ïvvV M.O. Corné Fonken: promotie... Programma donderdag 28 januari, aanvang 19.00 uur. - Interview Sauwelaars 1988 - Samenvatting Sauwelen 1987 45 pnt 2e prijs 2e div. 45 pnt 2e prijs 2e div. 45 pnt 2e prijs le div. nooit tot zo’n prima prestatie zouden zijn geko men als ze niet werden ’gedragen’ door prima spelers als Riet van Gisbergen, Trees de Laat en Annie v.d. Meijdenberg. Regisseuse Wilna Schut had het geheel weer keu rig samengesmeed. Het (niet alledaagse) decor verdient trouwens ook ’n compliment. Jan Weideveld had er werkelijk iets moois van gemaakt. Tot slot noemen we ook graag de onmisbare per sonen achter de schermen: souffleuse Will Flier, grimeuse Corrie Slenders en last but not least Jan Jonkers, die altijd garant staat voor prima ge luidsfragmenten en belichting. We hebben er weer van genoten! Schoolstraat 5 Moergestel Tel. 04243 - 1474 Huidverzorgingsinstituut Met ingang van 9 februari verdwijnt noodge dwongen de MTV Nieuwsbrief van het scherm. Vanaf die datum beginnen de uitzendingen van Nederland 3. De start van de Olympische Win terspelen in Calgary betekenen namelijk tevens het begin van de derde Nederlandse televisie zender. Omdat het enige kanaal wat op het ogenblik vrij was in gebruik was door MTV en omdat de ge meente verplicht is om Nederland 3 door te ge ven betekent dat het einde van MTV’s eigen zen der. Het een en ander houdt in dat de uitzending van donderdag 3 maart weer te volgen is op Duits land 2. MTV is er niet gelukkig mee omdat men niet graag programma’s wegdrukt maar als alles mee zit zal het ongemak slechts ’n tijdelijk karakter hebben. Mocht het zo zijn dat de aansluiting met Tilburg binnen niet al te lange tijd ’n feit wordt dan zal MTV waarschijnlijk voor het einde van ’t jaar weer de beschikking krijgen over ’n eigen kanaal. Houdt u daarom de berichtgevingen omtrent MTV in deze krant goed in de gaten. We zullen u steeds duidelijk op de hoogte brengen waar u de uitzendingen van MTV kunt bekijken. De uitzending van deze week kunt u nog nor maal ontvangen via het nu nog bekende kanaal. De Nieuwsbrief blijft tot 9 februari in ieder ge val nog dagelijks te zien. De Raadsfraktie van het CDA nodigt alle CDA- leden uit voor haar achterbanbijeenkomst. Deze wordt gehouden op dinsdag 2 februari om 20.30 uur in de bovenzaal van de boerenbond. Hier worden allerlei politieke zaken besproken waar bij de agenda van de raadsvergadering van 5 fe bruari centraal staat. De inbreng en mening van alle CDA-leden is voor de fraktie erg belangrijk. U komt toch ook! De CDA-fraktie: Theo Mulders, tel. 1347; Toon v. Gils, tel. 1430; Ad v.d. Meijdenberg, tel. 3790; Riky Bergman-v.d. Loo, tel. 2407. Woensdag 3 februari a.s. is er weer een leden vergadering om 20.30 uur in het achterzaaltje van café De Kloare. Op de agenda staat de raadsvergadering van vrij dag 5 februari a.s. S'r; S:’ 7'. Mensen willen graag lachen. Het is des te meer verwonderlijk dat ’Den Boogaard’ zaterdagavond niet tot de laatste plaats bezet was voor het blijspel ’Bokkesprongen’ door de toneelclub ’De Tweede Jeugd’. Het stuk was goed gekozen, want elke rol leek bij iedere speler op het lijf ge schreven. Debutant Huub de Cort overtuigde al snel, niet op de laatste plaats door zijn diepe en heldere stem. Dien Ketelaars, 74 jaar inmiddels, voelt precies aan wat de schrijver van ’n blijspel wil. Hetzelf de kan gezegd worden van Jan Habraken, Sjaan van Lieshout, Cees Jansen en Jeanne Deliën. Het waren de hoofdrolspelers in ’Bokkesprongen’ die Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 J-*-=>i van dit blad op bovenstaand adres. Op maandag 1 februari van 18.30 tot ongeveer 20.00 uur worden alle communicanten en hun ouders verwacht in de Graaf v. Urselschool, waar we de versieringen zullen maken. We hopen op uw aller medewerking. Tot maandag 1 februari. Werkgroep Eerste Communie Mia Erven Over enkele weken kunnen we weer zwieren en zwaaien. Voor julli begint carnaval al op school. Verkleed als indiaan, clown, chinees enz. hos send en dansend over het schoolplein heen. Op zondagmiddag trekt door Moergestel weer de carnavalsoptocht, en deze is niet alleen voor de grote mensen, maar ook zeker voor jullie bestemd. Alle kinderen die meedoen mogen vooraan in de optocht lopen. Bespreek het eens met je ouders, vriendjes of vrieninnetjes, misschien vinden zij het ook leuk om mee te doen. Na de optocht wor den jullie in ’Den Boogaard’ verwacht, waar Prins Pedro d’n Urste de bekers zal uitreiken. Geen beker niet getreurd, je mag altijd ’n ca deautje uit komen zoeken. Volgende week kun je in Moergestel Nieuws le zen, waar en hoe laat je aanwezig moet zijn. Heb je toch nog vragen dan kun je even bellen. Tel. 1381. -7 fe ''X Ï’Z .3- - --.1 ft.m ‘t* V4>k. MlMMt MM’ |- 3, I t/Mt t lt.f. II<’s>. l'UC MUI" J ,,„H1 H. I Honderden belangstellenden en sympathisanten maakten afgelopen zaterdag in Café-restaurant ’De Brouwer’ van de gelegenheid gebruik om Pieter Burgers te komen feliciteren met zijn nationa le titel veldrijden. Ook harmonie ’Prinses Juliana bracht de kampioen op gepaste wijze ’n muzika le hulde. Op de foto links voorzitter Henk van Helvoirt van T en WC Pijnenburg. Namens die ver eniging en namens Stichting Wielercomité Moergestel kreeg Pieter de receptie aangeboden. Naast Pieter zien we op de foto zijn ouders. Al zeer veel jaren nemen solisten van zowel har monie als drumband deel aan de solistenconcour sen in Gemeenschap Den Herd te Bladel waar Harmonie ’L’Union telkenjare zorgt voor een prima organisatie van concoursen op een hoog ni veau. Voor de beoordeling wordt steeds een beroep op topmensen uit de Nederlandse muziekwereld. Dit jaar werden de blazers beoordeeld door P. Stalmeyer uit Hoensbroek en de slagwerker door J. Comjaerts uit Eys. Voor onze vereniging werd deelgenomen bij de blazers door Jacqueline Schilders, Jacco Nefs, Natascha de Wilde en Marieke Nefs. Voor Ma rieke en Natscha betrof het een debuut als solist. De resultaten mochten er zijn. Jacqueline Schil ders behaalde in de 2e divisie een goede 2e prijs op dwarsfluit, Marieke Nefs eveneens in de 2e di visie een 2e prijs op hobo en Natascha de Wilde werd door de jury meteen geplaatst in de le di visie en behaalde ook een 2e prijs op klarinet. Prima prestaties waarin zeker een stimulans ge vonden zal worden om op de ingeslagen weg ver der te gaan. le prijs met lof der jury Zondagavond was het de beurt aan de deelne mers uit de ere-divisie, waarin sedert vorig jaar ook Jacco Nefs deelneemt. In deze werkelijke top van muzikanten in Brabant behaalde Jacco Nefs met het werk Grand Duo Concertante van Carl Maria von Weber een fantastisch resultaat. Een le prijs met lof was een welverdiende beloning voor deze prima prestatie. Uitslagen met waardering: Jacqueline Schilders Marieke Nefs Natascha de Wilde Jacco Nefs 54 pnt le prijs met lof eredivisie Bij de slagwerkers trad een 3-tal deelnemers aan, te weten Bas Hessels die hier als solist debuteer de, Corné Fonken en Dennis Smits. Bas Hessels werd geplaatst in de 3e divisie en be haalde daarin meteen een goede prijs met 48 pun ten. Een zeer goede prestatie voor het jongste lid van onze drumband. Proficiat! Dennis Smits trad als een der laatsten op in de er edivisie. Hij was minder op dreef als bij vorige gelegenheden en zelf ook niet geheel tevreden over zijn optreden. Toch behaalde hij met een puntentotaal van 50 nog een zeer goede le prijs. Corné Fonken trad aan in de 3e divisie. In voor gaande jaren leverde hij steeds redelijk goed werk af, zonder uitschieters. Dit jaar echter behaalde hij een groot succes met het werk Vivat Utrecht van Sandrie Egberts. De jury waardeerde zijn op treden met een le prijs en Promotie naar de 2e di visie met een puntentotaal van 51Prima werk Corné. Door deze resultaten zullen de wisselbekers van Prinses Juliana dit jaar worden uitgereikt bij de blazers werderom aan Jacco Nefs en bij de slag werkers aan Corné Fonken die hem overneemt van Dennis Smits. til BBERS A'W

Weekblad Moergestels Nieuws | 1988 | | pagina 1