UIT HET GEMEENTBHVJIS GARANTIE J. SMITS H s Baby-artikelen beurs KP JA JW-nieuws uiinunu Schoolstraat 60 - Moergestel Telefoon 04243 - 1110 i BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL Meubelstoffeerderij 1 ra Tilburgseweg 6 - 5066 BV Moergestel - Tel. 04243-2345 Glas, hup in de glasbak :c?BDVAG evenementen Op iedere reparatie geven wij drie maanden garantie 5 Ophokplicht duiven Besluitenlijst Audi PAGINA 7 506-1 WAAR LAAT JE HET? 506-2 506-3 De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat het college van burgemeester en wet houders van Moergestel voornemens is om met toepassing van de Algemene verklaring van geen bezwaar, afgegeven door het college van Gedeputeerde Staten d.d. 20 oktober 1987 nr. 87.04374, vergunning te verlenen aan; N.V. Provinciale Noord-Brabantse Elektriciteits Maatschappij, Willemsplein2, 5211 AK 's- Hertogenbosch voor het bouwen van een 10 Kv-station, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A nummer 745 gedeeltelijk, plaatselijk bekend D'n Duyp. Onderhavige aanvraag ligt met bijbehorende bescheiden, met ingang van 8 januari 1988, gedurende 14 dagen ter gemeentesekretarie afdeling Algemene Zaken ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen genoemd voornemen schriftelijke bezwaren indienen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 6 januari 1988. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Deze kampagne is een initiatief van de stuurgroep Promotie Glasbak. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn aan: 1. Cirred Lederwaren, Industrieweg 16 te Moergestel, vergunning te verlenen ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking houden van een lederverwerkingsfabriek, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nummer 4068, plaatselijk bekend Industrie weg 23a; 2. Donkers Moergestel V.O.F., p/a Schoolstraat 60 te Moergestel, een vergunning inge volge de Hinderwet tot het oprichten en in werking houden van een garagebedrijf, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal be kend gemeente Moergestel, sectie D, nummer 4123, plaatselijk bekend Schoolstraat 60. Deze vergunningen zullen worden verleend onder voorwaarden, om gevaar, schade of hinder van ernstige aard voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikkingen en de terzake zijnde stukken, liggen vanaf heden gedurende 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage, en wel iedere werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Bovendien liggen genoemde bescheiden gedurende deze termijn ter inzage elke vrijdag in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, en wel vanaf 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelinge toelichting worden verkregen. Gedurende de termijn van 14 dagen kunnen de aanvragers, alsmede degenen die bezwa ren hebben ingebracht, en een ieder die aantoont daartoe redelijkerwijze niet in staat te zijn geweest, gemotiveerde schriftelijke bezwaren indienen naar aanleiding van de ontwerp beschikkingen. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet be kend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te zijn aan en ingediend te worden bij ons Kollege. Moergestel, 6 januari 1988. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. erkend keurings- bednjf *K UD 'WIOERGESTEL-NIEUWS'' - WOENSDAG 6 JANUARI 1988 moerges Hallo, beste K.P.J.-leden, voor allen voor wie het nog van toepassing is, een héél voorspoedig 1988. Zoals jullie zo dadelijk kunnen lezen staat de Moergestelse K.P.J. ook in 1988 bol van de ak- tiviteiten. Ons programma ziet er voor de maand januari en begin februari als volgt uit: 1. Vrijdag 8 januari, dropping met na afloop een barbeque, start +20.00 uur bij ’Den Tob’ (er zal een kleine bijdrage voor de barbeque verlangd worden). 2. Zaterdag 9 januari K.P.J. kring zaalvoetbal toernooi in ’De Hispohal’ te Hilvarenbeek. Toer- in Den Boogaard. Toegang gratis. Open: maandag t/m vrijdag 8 tot 20 u. Woensdag tot 18 u. Zaterdag 9 tot 15 u. Telefoon privé: CEES 04243-1953 CHRIST 013-333507 nooi begint en eindigt ’s avonds. 3. Donderdag 28 januari, A.J.W. kring studie dag met als onderwerp: milieu en de positie die de huidige agrariërs hierin in moet nemen. Zo als gewoonlijk in ,’t Draaiboompje’. 4. Zaterdag 30 januari: bowling. 5. Zondag 31 januari: langlaufen en eventueel skiën in de Belgische Ardennen (nadere gegevens worden jullie nog toegestuurd). V Daar ik zoveel vraag en aanbod krijg voor ge bruikte baby-artikelen, zoals wandelwagens, bedjes, buggy’s, autostoeltjes, enz., wil ik graag iedereen de gelegenheid geven om op 13 januari a.s. zijn spullen te verkopen op de beurs die ik dan organiseer in ’Den Boogaard’ te Moergestel. Vanwege gebrek aan opslagruimte vindt de in- levertijd en de verkooptijd allebei op 13 januari plaats. De inlevertijd is vanaf 16.00 tot 18.00 uur en de verkooptijd is vanaf 19.00 tot 21.00 uur. Na de verkoop dient iedereen zijn spullen die niet ver kocht zijn, weer op te halen. Voor verdere inlich tingen kunt u bellen: A. Oerlemans, De Aanste- de 22, tel.: 04243-3400, Moergestel. -middag met poelierswaren; P. Smit vishandel, Oisterwijk voor de woens dag- en vrijdagmorgen; J. Janssen vishandel, Goirle voor de donder dagmiddag. - Th. Rommen frituur, Moergestel voor de dins dag, woensdag, donderdag en vrijdag van 08.00-24.00 uur en voor de zaterdag en zondag van 12.00-24.00 uur. - Voor het aangaan van een hypothecaire geldle ning is ten behoeve van twee personen gemeen tegarantie gesteld. Sociale uitkeringen Op zeven aanvragen om een R. W. W.-uitkering en een aanvrage om een W. W.V.-uitkering is po sitief beschikt. Drie aanvragen om een uitkering ingevolge de Algemene Bijstands Wet zijn toegekend terwijl een aanvrage is afgewezen. Een bezwaarschrift inzake een W.W.V.- uitkering is gegrond verklaard. De direkteur van de dienst Waterstaat, Milieu en Vervoer in Noord-Brabant heeft besloten als tijd vakken, waarin iedere duivenhouder verplicht is zijn duiven zodanig opgesloten te houden dat uit vliegen op of over gronden van anderen wordt verhinderd, voor 1988 vast te stellen voor de pe riode van 4 tot en met 15 januari en van 15 maart tot en met 27 mei. Genoemde ophokplicht geldt niet voor de tijd ge legen tussen 06.00 uur en 08.00 uur en tussen 17.00 en een half uur na zonsondergang. De ophokplicht geldt niet op zaterdagen, zon dagen en op de algemeen erkende feestdagen en is voorts niet van toepassing op het trainen van jonge postduiven. van de vergaderingen van burgemeester en wet houders van 2, 9, 16 en 23 december 1987. Bouwvergunningen/Hinderwetvergunningen De volgende bouwvergunningen zijn verleend: - F. van den Meijdenberg, Hüd 24, uitbreiding stierenstal. - J. Romijn, Schoolstraat 5, uitbreiding woon huis. - J. v.d. Bosch, Heizenschedijk 6, bouw sleufsilo. - E. van Delft, Oisterwijkseweg 67, uitbreiding woonhuis. - J. van Esch, Schoolstraat 48, bouw woonhuis in de Krijtestraat 48. - J. de Groot, Pr. Beatrixstraat 23a, bouw sport school. - C. Smit, Industrieweg 10, bouw magazijn. - A. Ketelaars, Heikant 6, bouw drijfmestput met sleufsilo. - J. Rijnen, Heikant 4, bouw drijfmestput. - M.T.V. Stokeind, bouw tennispaviljoen. - J. Smits, Tilburgseweg 6, uitbreiden werk- plaats/opslagruimte - Fam. van Herck, Korenstraat 9, vernieuwen berging. - A. IJsseldijk, Oostelvoortjes 19a, bouw woning Krijtenbogtstraat 2b. - W. Mutsaers, De Hoefkens 18, plaatsen dak kapel. - G. Mulders, Heizenschedijk 1, bouw toilet, douche, wasruimte en blokhut. - J. van Roessel, Servennenstraat 5, uitbreiding platenloots. - H. van der Zanden, Klein Locht 3, verbouw c.q. vernieuwen berging. Vergunning ingevolge de Hinderwet is verleend aan: - H. van Roessel Heuvelstraat 24, wijzigings- vergunning rundveehouderij, varkensfok- en mesterij annex mestopslag. - F. Burgers, Schoolstraat 14b, oprichtingsver- gunning varkensmesterij annex mestopslag aan de Servennenstraat. Diverse aangelegenheden - Twee inwoners hebben een invalidenparkeer- kaart verkregen. - Voor de aanleg van een waterleiding in plan Pa- penacker is vergunning verleend aan Waterlei- dingmij Oost-Brabant en aan Intergas is ten be hoeve van de aanleg van een hoofdleiding aan de van Rijckevorsellaan en het verzwaren van de gashoofdleiding in St. Jansplein vergunning verleend. - Ter bevordering van de veiligheid van de wer kers aan de wegen zullen extra lampen worden aangeschaft. - Tijdens de boomplantdag op 13 april 1988 zal er beplanting aangebracht worden rondom de gerenoveerde tennisbanen. - Het reinigen van de straatkolken is voor de ja- ren 1988, 1989 en 1990 opgedragen aan de fir ma Van Ganzewinkel. - Ten behoeve van een tentoonstelling van de Fo togroep Moergestel op 2 tot en met 10 april 1988 wordt de burgerzaal in het gemeentehuis beschikbaar gesteld. - Vent/standplaatsvergunningen voor het jaar 1988 zijn verleend aan: F. Kaptijns, Diessen voor zaterdagmorgen en De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat het college van burgemeester en wet houders voornemens is om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening juncto artikel 50 lid 8 van de Woningwet, vergunning te verlenen aan: M.A.P.F. Pijnenburg, Oirschotseweg 64, 5066 CJ Moergestel, voor het oprichten van een nertsenfarm op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie E nummer 410, plaatselijk bekend Reedijk. Onderhavige aanvraag ligt met bijbehorende bescheiden met ingang van 8 januari 1988,14 dagen ter gemeentesekretarie afdeling Algemene Zaken ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen genoemd voornemen schriftelijke bezwaren indienen bij burgemeester en wethouders van Moergestel. Moergestel, 6 januari 1988. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Kienen met Audacia in de kantine 20.30 uur. 12 januari: N.C.B. Kringgezinsdag in Den Boogaard. 16 januari: Prinsenbal Pierewaaiers 20.00 uur Den Boo gaard. 20 januari: Bingo voor alle ouderen vanaf 55 jaar in Reusel - hof. 21 januari: Boerenbond Algemene ledenvergadering 20 uur Draaiboompje. 22 januari: Ouderentoneelgroep brengt ’Bokkesprongen’ speciaal voor ouderen en genodigden 14.00 uur Raadpleeg altijd eerst deze ka- lender voor u data vaststelt van door uw vereniging te organise- ren evenementen. De (volledi ge) kalender ligt ter inzage op het gemeentehuis en bij Ad moergestel Kouwens, Kloosterlaan 13. 8 januari: UCA1DA AANHANG HtninA WAGENS POEFS echt leder in div. kleuren van 225 -«j- voor IOJ. herstoffering in leder en meubelstof gespecialiseerd in kapitonneerwerk polyether in alle soorten en maten echte lederen poefs ruime sortering meubelstoffen VRIJBLIJVEND PRIJSOPGAVE 'S AVONDS TOT 20.00 U. EN ZA. TOT 12.00 U. Autobedrijf

Weekblad Moergestels Nieuws | 1988 | | pagina 7