jjlT het GEMEENTEHUIS I Parel 3 Verzorgd de feestdagen in? I Elisabeth Alfonso Joke v/d Berg DE PAREL Kerstdiner met allure f 1 Aphrodite Nieuwe instructrice bij drumfanfare S.P.M. nieuws 1 Corry Goris 'M th Maak snel nog even een afspraak bij één van de ’Moergestelse’ schoonheidsspecialistes! De Aanstede 9 Moergestel Telefoon 1972 De Aanstede 10 Moergestel Telefoon 1908 Oirschotseweg 23 Moergestel Telefoon 2516 .JM Scheibaan 17, Oisterwijk Telefoon 04242 - 82525 Glas, hup in de glasbak Schoolstraat 5 Moergestel Telefoon 1474 Gemeenteraadsvergadering evenementen Wij wensen iedereen een fijne Kerst en een goed en verzorgd 1988! ■^l X 'O Intiem, A A P stijlvol en culinaire perfectie MENU KERSTMIS 1987 X PAGINA 25 WAAR LAAT JE HET? c. f 4 y Deze kampagne is een initiatief van de stuurgroep Promotie Glasbak. Huidverzorgingsinstituut Vrijdag 18 december 19.30 uur in het gemeente huis. De agenda: 1Opening. 2. Trekking van het stemmingsnummer. 3. Ingekomen stukken en mededelingen. 4. Rapportering gemeenschappelijke regelingen. 71 moerges 11Voorstel tot het indienen van een ambtsbe richt bij de Voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State inzake artikel 49 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. 12. Voorstel tot het ongegrond verklaren van een door Gebr. Van Dijck, Vinkenberg 19a alhier ingediend beroepschrift tegen het weigeren van een gevraagde vergunning voor het bou wen van een landbouwwerktuigenloods. 13. Voorstel tot het indienen van een verweer schrift bij de Afdeling Rechtspraak van de Raad van State tegen drie op grond van de Wet Arob ingediende beroepschriften tegen de beschikking van 28-11-1986 (lokatie v.d. Sande aan de Herengoedstraat/Nieuwenhof- laan). 14. Voorstel tot vaststelling van de vergoeding voor godsdienstonderwijs over 1986 en tot vaststelling van het voorschot op de vergoe ding voor 1988. 15Voorstel tot het vaststellen van een krediet ten behoeve van het ingrijpend onderhoud alsme de algehele aanpassing van de Boszichtschool in 1988. 16. Voorstel tot het verlenen van een eenmalig subsidiebedrag ten behoeve van de initiatief groep Openbaar Onderwijs. 17. Voorstel tot het verlenen van een startsubsi die ten behoeve van Schaatsclub ’De Ven nen’. 18. Voorstel tot het delegeren van bevoegdheid tot het verkopen van woningwetwoningen. 19. Sluiting. -X "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 16 DECEMBER 1987 ’Drumfanfare Moergestel’ is sinds kort weer een nieuwe instructrice rijker. Riëlle van Osch is haar naam, zij komt uit Goir- le, gaat de majoretten en color-guards begeleiden, is in het bezit van bijna alle te behalen diploma’s als majoretten instructrice en heeft haar sporen reeds lang verdiend als instructrice bij S.O.S. in Goirle. De vorige majoretten-instructeur dhr. H. Meeu- wis zal zich vanaf dit moment geheel gaan toeleg gen op de totale show. ’Drumfanfare Moergestel’ is bijzonder trots dat zij weer een vakbekwame kracht binnen haar ver eniging heeft kunnen aantrekken. Naast de reeds bekende namen als direkteur/ar- rangeur A. Walravens, cheograaf H. Meeuwis en tambour instructeur A. Pijnenburg, ziet het komplete rijtje instructeurs er op dit moment als volgt uit; Direkteur/arrangeur: A. Walravens Instrukteur fanfare: A. Walravens Cheografie en show begeleiding: H. Meeuwis Tambour instructeur: A. Pijnenburg Majoretten en Color guards instructrice: Riëlle van Osch Ass. instr, aspirant blazers: L. Vehoeven en W. Koenraat Ass. instr, aspirant tambours: J. Vriens Aspirant Majoretten: A. Dieltjes Matroosjes: Maria Bergman, Conny van Meurs en Anita Dieltjes Lyra: H. v. Lieshout. Woensdag 16 december is de laatste ledenverga dering in 1987 om 20.30 uur in het achterzaaltje van café De Kloare. Op de agenda staat weer voornamelijk de raads vergadering van 18 dec. a.s. In 1988 gaan we er wéér een aktief, politiek jaar van maken. De S.P.M. laat van zich horen. 5. a. Voorstel tot vaststelling van de ’Verorde ning betreffende de organisatie en het be heer van de gemeentelijke brandweer’. b. Voorstel tot vaststelling van de ’Rechtspo sitieregeling vrijwilligers bij de gemeente lijke brandweer’. Voorstel tot wijziging van de ’Verordening regelende vergoeding van de leden van de vrijwillige brandweer’. 6. Voorstel tot toevoeging van nieuwe bijlagen A en B aan de ’Bezoldigingsverordening 1981’ in verband met salarismaatregelen per 1 september 1987. 7. Voorstel tot het aanwijzen van vertegenwoor digers in het Algemeen Bestuur en de Kom missies van het Samenwerkingsverband Midden- Brabant. 8. Voorstel tot het vaststellen van het be leidsplan bestuurlijke en maatschappelijke preventie van kleine criminaliteit. 9. Voorstel tot het aangaan van de gemeenschap pelijke regeling Kredietbank Midden-Lang straat. 10. Voorstel tot het nemen van een besluit om trent de exploitatie van de Centrale Antenne Inrichting. PAUZE Raadpleeg altijd eerst deze ka- lender voor u data vaststelt van IA' door uw vereniging te organise- ren evenementen. De (volledi ge) kalender ligt ter inzage op het gemeentehuis en bij Ad moergestel NOUwens, Kloosterlaan 13. YJ december: Kerstviering V.N.K. V. 20 uur in Den Boogaard. 19 december: Regiobal 20.30 uur in Den Boo gaard. 20 december: Kerstconcert Moergestelse koren 13.00 uur Den Boogaard. 22 december: Kerstviering voor alle 55 van Moergestel 14.00 uur Den Boogaard. 23 december: K.V.O. Kerstviering 20.00 uur Den Boogaard. 24 december: Rechtstreekse uitzending M.T. V. van de nachtmis 21.00 uur. 26 december: Kienen bij Gezwiene Tweede Kerstdag 20.30 uur bij Hans en Rieky de Brou wer. 29 december: Filmvertoning voor de Moer gestelse jeugd in Den Boogaard. 31 december: Uitzending M.T.V. 19.00 uur. 1 januari: Nieuwjaarswensen van 00.30 uur tot 04.00 uur in Den Boogaard. 1 januari: Nieuwjaarsnacht in ’den Tob’ met de K.P.J. 1 januari: Nieuwjaarsreceptie Pierenwaaiers 16.00 uur Café De Brouwer. 2 januari: Nieuwjaarsconcert Harmonie Prinses Juliana 2 januari: Schaatsruilbeurs schaatsclub ’De Ven nen’ 11 uur tot 14 uur. Café ’t Stokske. 4 januari: Demonstratieavond K.V.O. 19.45 uur in Den Bogaard. 8 januari: Kienen met Audacia 20.30 uur in de kantine. Van 10 december tot 4 januari Kersttentoonstel- ling boeken en andere materialen in de Openbare Bibliotheek. Tentoonstelling Moergestels Kreatief: Opening 20 december 12.30 uur. Expositie zal zijn geopend van zondag 20 decem ber tot zondag 3 januari. Openingstijden zon- en feestdagen 12 uur tot 16 uur. Werkdagen 9 uur tot 16.00 uur. Gesloten op zaterdag 2 januari. halve kreeft op salade met champagne-vinaigrette heldere fazant-bouitlon met groentereepjes taartje van zalm en tongfllet met venkelsaus frisse sorbet in ster-appet hertekattsbiefstuk met saus van bospaddestoelen OF kalfsoester en -zwezerik met truffelsaus hollandse en franse kaassoorten als terrine dessert ’douceurs de parel' per couvert f 95,= - t 100,= De Parel serveert het kerstdiner LX op 25 december om 13.00 en 19.00 uur, op 26 december om 19.00 uur. L» r’

Weekblad Moergestels Nieuws | 1987 | | pagina 25