Uit Moergestel’s verleden... Bloem- en interieurschilders in de Brabantse Kunstgalerij Brief van Theo Raaijmakers MTV-nieuwsbrief *1 o l 4 "ZOEKERTJES" SCHRIFTELIJK OPGEVEN ’Kleur in het interieur’ -BON Wie kan ons wat meer vertellen over deze foto? Reakties graag uitsluitend schriftelijk aan ons redaktie-adres Oisterwijkseweg 43. 1 lx Jjj I PAGINA 5 X 4 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 2 DECEMBER 1987 Theo Naam Straat I Woonplaats Telefoon Uw "Zoekertjes” kunt U uitsluitend tegen kontante betaling opgeven bij ons redaktie-aflres: Oisterwijkseweg 43, Moergestel. Ook kunt U gebruik maken van onderstaande bon. (gewoon stukje papier mag ook). Wilt U de bon duidelijk invullen? Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nr. betaalt U f 2,50 extra. De opgave moet uiterlijk de zondagavond vóór plaatsing in ons bezit zijn. (Bon geld in envelop in de bus stoppen s.v.p.l) konstant aangemoedigd worden om het vol te blijven houden, en ga zo maar door, ik klaag er niet over, want het bevalt me nog steeds uitste kend, maar het is natuurlijk wel erg vaak erg druk. Beste mensen, ik zal er mee gaan stoppen, dan kan dit korte berichtje nog zo vlot mogelijk weg. Heel veel dank aan de groep M.o.v. en aan alle andere mensen die de Toermee weer zo’n groot sukses hebben gemaakt, en ook veel dank aan al le anderen die ons, op welke manier dan ook, steeds blijven helpen! Heel veel hartelijke groe ten en de allerbeste wensen!! Tot schrijfsü t/m 10 regels f 7,50 t/m 6 regels Aktiviteiten die u graag vermeld ziet op de MTV-nieuwsbrief gelieve u in te le veren op het redaktie-adres van ’Moer- gestel-Nieuws’, Oisterwijkseweg 43 (’s zondags vóór 19.00 uur) onder ver melding van MTV-nieuwsbrief. De Brabantse Kunstgalerij te Oirschot presen teert van zondag 22 november t/m zondag 7 fe bruari a.s. een even gevarieerde als kleurrijke ex positie, die bestaat uit 60 schilderijen van inte rieurs en bloemstillevens. Een gevarieerd overzicht van twee nauw aan el kaar verwante thema’s waar veel schilders in ex celleerden. De Brabantse Kunstgalerij is gevestigd aan de Kanaalstraat 33 te Oirschot en is iedere zaterdag en zondag geopend van 13 tot 17 uur. Beste mensen van Moergestel, Hier even een heel kort berichtje vanuit een steeds kouder wordend India. We stormen hier nu op de winter af en de maximum-temperaturen zijn meestal niet veel boven de twintig graden. We houden alle ramen en deuren dicht en we ha len de jassen en truien tevoorschijn! Vergeleken met Nederland is het natuurlijk niks, maar wij hebben het echt koud. En dan hebben we er gisteren ook nog een enorme storm met veel re gen bij gehad, waarbij in elk geval al zo’n twin tig doden zijn gevallen plus natuurlijk heel erg veel schade. Eerst is er veel te weinig regen, is er honger en droogte en mislukken de oogsten bij na overal, en dan krijg je weer overstromingen in andere delen van het land. Maar goed, daar schrijf ik eigenlijk nu niet in de eerste plaats over; ik wil eigenlijk eerst en vooral weer eens een keer ’dank-je-wel’ zeggen aan heel veel mensen daar. Dan bedoel ik in het bijzonder deze keer de men sen die de Toermee hebben georganiseerd en iedereen die er op z’n eigen manier een steentje aan heeft bijgedragen! Het was geweldig ook deze keer weer en ik vind het erg fijn dat jullie allemaal zo enthousiast blij ven ondanks het feit dat ik zo’n slechte schrijver ben!Heel erg veel dank, en ik hoop dat ik er een volgende keer zelf weer eens bij mag zijn, maar dat weet ik nog niet zo zeker. Verder wil ik nog weer eens een keer allerlei andere mensen harte lijk danken waarvan sommigen anoniem zijn en ik anderen alleen soms maar van naarn ken, en die vaak zo ontzettend gul kunnen zijn voor on ze jongelui hier. Ik vind dat geweldig! Helaas, helaas, helaas, en dat meen ik echt, kan ik niet iedereen apart gaan schrijven, ook al zou ik dat nog zo graag willen. Het kan gewoon niet. Er zijn avonden dat ik tot twee-drie uur in de morgen zit te werken, meestal met mensen pra ten, en dat is vaak erg belangrijk. Maar dat wil niet zeggen dat ik niet blij ben met elke gift die we van jullie mogen ontvangen. We hebben de laatste tijd tussen de 190 en 200 mensen in huis elke avond en daar heb je je handen vol aan. Er zijn altijd wel mensen met problemen, er zijn al tijd wel moeilijkheden die opgelost moeten wor den, er zijn vaak zieken, er moet naar werk ge zocht worden, mensen die werk hebben moeten

Weekblad Moergestels Nieuws | 1987 | | pagina 5