Rootven wint vijfde kwisavond s I i Prins ’Ad dun Ursteü’ Het waren weer twee fantastische dagen! Aphrodite WOENSDAG 25 NOVEMBER 1987 Telefoon 3120 b.g.g. 2252 P. Jonkers OEFENTHERAPIE CESAR Raadhuisstraat 27, FYSIOTHERAPIE Per 1-12-1987 is ons praktijkadres gewijzigd. Wij verhuizen van Herengoedstraat 4 naar Behandeling volgens afspraak. Raadhuisstraat 27 Telefoon 3120. J.l. Harding-van Noort J.F. v/d Meijdenberg Tevens werkzaam in de praktijk de heer R. van Roon, manueel therapeut. Maandag 30-11-1987 is de praktijk gesloten i.v.m. de verhuizing. Vanaf 1-12-1987 wordt mijn praktijkadres: (voorheen Schoolstraat 20). Behandeling volgens afspraak. De kwisavond van zaterdag 14 november j.l. werd gewonnen door buurtvereniging ,’t Rootven’. De kwis kende daarmee wederom ’n nieuwe winnaar: de vierde, om precies te zijn, in vijf jaar tijd. Daarmee zij aangegeven dat er voor elke buurt wel mogelijkheden zijn om de wisselbeker mee naar huis te kunnen nemen. Jury op het podium Mistery Guest Winnaars Thema kinderen |T--. 571 2 12e Jaargang - Nr. 502 Wij willen ook nog even aandacht schenken aan Het St. Nicolaas-comité C.V. de Durdraaiers Kinderen speelden op de voorbije kwisavond ’n belangrijke rol. :.-K- Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel Schoolstraat 5 Moergestel Tel. 04243 - 1474 Huidverzorgingsinstituut Dan hebben wij het - zoals u ongetwijfeld al be grepen hebt - over de twee traditionele dagen, die St. Nicolaas met zijn Pieten hebben doorgebracht in Moergestel. Bedreigd door de regen werden in allerijl maat regelen genomen, waarvan wij gelukkig geen ge bruik hoefden te maken. De intocht kon dus met open rijtuig worden gehouden vanaf de Tilburg- seweg. Bij de aanduiding ’MOERGESTEL S0’ ston den al veel mensen te wachten op de komst van het Spaanse Gezelschap. Verder langs de he le route was er een enorme belangstelling van groot en klein. Bij het Gemeentehuis aangekomen, stond de Burgemeester St. Nicolaas reeds op te wachten voor een hartelijke verwelkoming. En om half vier ging de Sint met zijn gevolg naar ’Den Boo gaard’ om de kinderen van Moergestel tussen 2 en 8 jaar persoonlijk te begroeten. Zij kregen een leuke verrassing en een fruit-snoepzakje aange boden. Ook zondagmiddag zijn nog vele kinde ren met hun ouders een bezoek komen brengen aan de Sint. Met een show van de Pieten rond om dit hele gebeuren, zijn het voor onze kinde ren weer twee fantastische dagen geweest. Ook op zaterdagavond op het St. Nicolaasbal ging het weer formidabel aan toe tijdens het be zoek van de Sint. Met een geweldige ’Henny-Piet Huysman-show’ wist het gezelschap de talrijke aanwezigen te vermaken. Het is weer een vanouds-gezellige avond geweest en ook de ballonnen-loterij was in de kortste ke ren weer uitverkocht. Als wij dus terugblikken op het afgelopen week end, kunnen wij wel zeggen dat het weer allemaal op rolletjes is verlopen. Als winnaar van de TT van Assen kwam hij bin nengereden, de nieuwe Prins van de C.V. de Durdraaiers. Door zijn uitrusting geheel onher kenbaar voor de vele aanwezigen stond hij daar op het podium. Nadat enkele delen verwijderd waren werd hij door het publiek herkend. De nieuwe Prins voor seizoen 87/88 is Ad Witlox, dus Prins ’Ad dun Urste’ vur dun twidde keer. Zonder twijfel hebben we aan hem weer een bes te Prins, want zoals hij het afgelopen jaar zijn Prinsentaak heeft ingevuld, dat is moeilijk te ver beteren. Deze avond is verder bijzonder gezellig verlopen mede dankzij de aanwezigheid van de zusterver enigingen en hun hofkapel. Kortom we kunnen weer terugzien op een geslaagde avond van onze vereniging en kijken alweer uit naar het vervolg van dit carnavalsseizoen waarin we ook u weer hopen te ontmoeten. Wat niemand had verwacht gebeurde halverwe ge de avond toen alle kinderen uit de zaal wer den verzocht op het podium te komen. Door het uitvallen van een gepland optreden had men in derhaast ’n reserve-nummer ingezet. Will Pellis (voorzitter van de jury) bleek bereid deze niet onaanzienlijke taak op zich te nemen, ’n Taak waarvan hij zich uitstekend kweet, on danks het feit dat hij daarvoor slechts ander halve dag de tijd had gehad. De greep bleek geslaagd getuige de geestdriftige reakties van het aanwezige publiek. Aan het eind van de avond kwam dan nog de Showgroep ’Like Flames’ met het slotnummer waarbij zij wederom geassisteerd werden door de kinderen die we aan het begin van de avond al gezien hadden. Met het liedje van de teddybeer kwamen alle kinderen en dansgroep op in pya- ma. ’n Treffende afsluiting van het showgedeel- te. Altijd weer ’n spannende slotronde biedt de ’Mistery Guest’Niemand, op één persoon van de organisatie na, weet wie dat is. Voor enkele kandidaten bleek het weer niet al te moeilijk. Het bleek voor hen ’n wel zeer bekende te zijn: beroepswielrenner Nico Verhoeven, die dank zij de medewerking van de Stichting Wielerron de Moergestel naar ’Den Boogaard’ was ge komen. Dat hij met behulp van portofoons naar binnen werd geleid trok zelfs de aandacht van surveil lerende politie-functionarissen die in hun auto hadden meegeluisterd terwijl de Mistery Guest over het plein werd gevoerd. Zodoende mocht Nico onder politie-begeleiding naar binnen, waar men het gebeuren via de microfoon kon volgen. Vijf van de acht personen bleken achteraf de naam goed te hebben (vorig jaar met Rinus De nissen waren dat er ’slechts’ vier, dus wanneer is het moeilijk?). Het Rootven won dus de kwis en hun teamlei der Piet Witlox mocht na afloop uit handen van presentator Martien Oerlemans de wisselbeker in ontvangst nemen. De winnende ploeg bestond uit: Noud van de Wouw, Toine Smolders, Harry van Boxtel, Adri Kouwenberg en Bert Kuijpers. Na het uitreiken van het traditionele bloemetje aan alle kandidaten en medewerkers zowel voor als achter de schermen, kwam rond de klok van 23.15 uur een eind aan deze gezellige avond. De organisatie heeft tijdens de nabespreking, die enkele dagen later plaats vond, alweer het nieuwe thema gelanceerd voor de kwis 1988. Wanneer die definitieve vormen krijgt brengen we u ongetwijfeld op de hoogte. Zeker is dat het dan wederom afwisselende avond zal worden met een geheel eigen karakter. Daar kunt u zeker van zijn! Het thema kinderen liep als rode draad door het programma heen. Afwisseling genoeg daardoor, want naast de Showgroep ’Like Flames’, die ge bruik maakte van bekende Efteling-melodieën, ‘waren er de 12 kinderen uit evenzovele landen die aan het begin al direct de show stalen. Hun interview aan presentatrice Yvonne de Laat ont lokte bij velen een gulle lach. De spontaniteit waarmee overigens de kinderen hun optreden verzorgden gaf daar ook al alle aanleiding toe. Nicolien Weytmans zette vervolgens een punt gave playback op de planken. Haar imitatie van Madonna lijkt bijna perfect. Een en al bewe ging waarbij zij het gehele podium uitstekend weet te benutten. Pianist Ivo Salvetti had ’n klein beetje meer last van zenuwen, maar hij heeft zijn vaardigheid niet van vreemden. Hij bespeelt de toetsen nog maar sinds een jaar. Nummers als ’The final countdown’ en ’Let it be’ flitsten onder zijn vin gers door als was hij al langere tijd met het in strument vertrouwd. Lachen is het natuurlijk ook geblazen wanneer Ad de Beer en Frans de Bresser het podium betreden. Sukses verzekerd, zou je bijna dur ven zeggen. Frans speelde ’het wonderkind’ aan de hand van zijn vader. Hele originele capriolen haalde het duo uit en het mag duidelijk zijn dat de zaal niet te lui was om de lachspieren te laten werken. Het liedje aan het eind van hun optre den bevatte zelfs nog ’n kern van waarheid. diegenen, die zich voor het welslagen van deze dagen hebben ingezet. Om iedereen persoonlijk te vernoemen is erg moeilijk, maar toch willen wij de gehele Moergestelse bevolking danken voor hun geldelijke bijdragen, die wij hebben ge kregen. Zonder hen waren ook wij nergens. Aan iedereen, die - op welke wijze danook - aan ons hulp heeft verleend, richten wij ons woord van dank en wij hopen het komende jaar weer op hun medewerking te kunnen rekenen. Want ook wij weten uit ervaring, dat samenwerking zaak nummer 1 is. Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. 1

Weekblad Moergestels Nieuws | 1987 | | pagina 1