I I I Nieuw onderkomen voor PLM Bouw- en Houtbond F.N.V. afd. Moergestel Vol verwachting klopt ons hart.... 8; Bibliotheeknieuws Tweedehands positie- baby-peuter- kledingbeurs 12e Moergestel kalender Prinsenbal C.V. De Durdraaiers! Foto expositie RABO-bank Aphrodite Kijkdag gevonden fietsen -i 5: II Fotogroep Moergestel R Kerstverzilvering 25 december 1987 t/m 2 januari 1988 Bestuur afd. Moergestel J - ’Kleurrijke’ opening Oud papier harmonie a.s. zaterdag Waarde vrienden, De opnamen van vakantierechten uit het R.B.S. (bouw), en van de waardezegels S.F.S. (schilders), hebben wij als volgt vastgesteld: ZATERDAG 21 NOVEMBER 1987 van 10.00 uur tot 12.00 uur Kloosterlaan 25 Opening - t 12 WOENSDAG 18 NOVEMBER 1987 C.V. de Durdraaiers - Nr. 501 al zolang had gewacht. In een veel ruimere behuizing kan hij nu zijn clien tèle nog meer en beter van dienst zijn. Louis en Ans: van harte proficiat en veel sukses! I.v.m. de intocht van St. Nicolaas wordt a.s. za terdag alleen vóór de middag het oud papier op gehaald. Wanneer het papier vóór 11 uur buiten staat wordt het meegenomen. Na de officiële opening kreeg Riet van Dijk bloemen aangeboden Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel Schoolstraat 5 Moergestel Tel. 04243 - 1474 Huidverzorgingsinstituut in de regio, beschikt daarvoor over de meest geavanceerde apparatuur. Velen lieten zich de gelegenheid niet ontgaan om rond het tijdstip van de officiële opening een kijkje te komen nemen en Louis met zijn medewerkers de feliciteren en te complimenteren met de nieu we huisvesting, ’n Huisvesting die door zoveel be langstelling ineens te klein bleek. De officiële opening vond plaats rond de klok van 22.00 uur. Iedere aanwezige had bij binnenkomst ’n diaraampje ’opgespeld’ gekregen, welke op de achterkant was voorzien van een nummer. Op genoemd tijdstip was het de beurt aan Johan- neke (dochter van Louis) om een nummer te trek ken. De bezitter van dat nummer zou vervolgens de opening mogen verrichten. De eer viel te beurt aan Riet van Dijk- Lapien, Til- burgseweg. Zij maakte door het ontsteken van een vuurpijl een begin aan een vuurwerk (buiten het gebouw uiteraard)De vele kleuren die achtereen volgens te zien waren een prachtig symbool voor het moment waarop Louis van den Meijdenberg om 15.30 uur voor de blauwe kaartjes om 17.00 uur voor de witte kaartjes Zondag 22 november om 13.30 uur voor de gele kaartjes om 15.30 uur voor de groene kaartjes Ook de ouders en ouderen kunnen op zaterdag 21 november komen meegenieten van het jaar lijks ’St. Nicolaasbal’. De aanvang is om 20.30 uur en wordt gehouden in ’Den Boogaard’. Rond de klok van 21.30 uur krijgen wij dan bezoek van het Spaanse Gezelschap. Zij hebben ons laten we ten dat er weer een show te verwachten is. De muziek wordt verzorgd door het orkest ’Sunflo wers’ met live-music. Maar last but not least: de loterij zal weer knallen met een keur aan prijzen. De opbrengst van deze loterij komt natuurlijk ten goede aan het welslagen van het St. Nicolaasfeest voor onze kinderen uit Moergestel. Iedereen is natuurlijk van harte welkom!!! Ook uü! Heeft u kinderen, die in aanmerking komen voor het bezoek en de verrassing, dus tussen 2 en 8 jaar, maar wegens ziekte hierdoor niet kunnen komen, neemt u dan kontakt op met onze secre taresse, tel. 2397 Schoolstraat 32. Is uw envelop niet opgehaald omdat u niet thuis was bij de collecte of heeft u daardoor geen kaart jes voor uw kinderen, dan kunt u hiervoor ook terecht bij onze secretaresse. Wij wensen u en uw kinderen veel genoegen in het komende weekeinde met ons jaarlijkse twee daagse bezoek van Sint en Zijn Pieten. Tot dan! Het gt Nicolaas comité Gedurende het tweede half jaar van 1987, zijn er eén groot aantal fietsen gevonden in Oisterwijk. Tot op heden zijn ons de eigenaren onbekend ge bleven. Deze fietsen staan achter het politiebu reau, Bm. Verwielstraat 59, Oisterwijk. In verband met plaatsgebrek zullen deze fietsen op 23 november worden afgevoerd. Als u denkt dat uw fiets er bij zou kunnen zijn, mag u gerust ens bij ons een kijkje komen nemen tot en met 22 november. Ons bureau is dagelijks, dus ook in het weekend, tot 23.00 uur toegankelijk voor het publiek. Kom gerust eens langs. Vrijdag 6 november jl. is de permanente foto- expositie van Fotogroep Moergestel in de RABO- bank gewijzigd. Tot bovengenoemde datum was er werk te zien van Leo Roozen. Momenteel is er fotowerk van Ton van Elsdingen. Als u dus uw bankzaken gaat regelen neem dan iets meer tijd voor het bekijken van de foto’s. Veel kijkgenot. Zaterdag aanstaande is het weer zover, dan zal af scheid genomen worden van Prins Ad dun Urste van C.V. de Durdraaiers. Hij heeft dan namelijk een jaar geregeerd over het Durdraaiersrijk. Tra ditiegetrouw betekent dat dat de nieuwe Prins voor het volgende jaar bekend gemaakt zal wor den op het Prinsenbal. Zaterdagavond 21 novem ber dan is het moment aangebroken waarop de nieuwe Prins onthuld zal gaan worden. Vele ge ruchten doen reeds de ronde over wie de moge lijke opvolger zou kunnen zijn. Het enige wat wel bekend is, is dat diegene die hem opvolgt het zeer moeilijk zal krijgen. Want om Prins Ad dun Urste op te volgen is geen gemakkelijke taak. Zowel Prins dun Urste als de nieuwe Prins zul len het bijzonder op prijs stellen als je aanwezig bent bij deze belangrijke gebeurtenis en getuige zult zijn van de telkens weer unieke wijze waar op de nieuwe Prins onthuld wordt. Zorg dat je aanstaande zaterdag niets mist en kom daarom naar onze residentie ’t Draaiboom- pje. Bent u als zwangere vrouw nog op zoek naar o.a. een badpak, spijkerbroek of jurk, en zoekt u voor uw baby nog winterkleding o.a. boxpakken, broeken, truien en skipakken voor een vriende lijk prijsje? Kom dan op 25 november a.s. gerust eens een kijkje nemen in den Boogaard. Aanvang beurs 14.00 tot 16.00 uur. Inlichtingen: Annemie Oerlemans, De Aanstede 22 Moer gestel. Tel. 04243-3400. De Openbare Bibliotheek Moergestel organiseert een MSX-computer informatie-avond (huis- computer) op woensdag 25 november a.s. voor iedereen, jeugd en volwassenen. Op deze avond zullen leden van de MSX gebrui kersgroep Udenhout en omgeving, uitleg geven over het gebruik van deze computer. Op 5 com puters worden verschillende programma’s gede monstreerd. Dit zijn o.a.: - tekenprogramma - tekstverwerkingsprogramma - administratief gebruikersprogramma - computerspellen - videographics. Een camera aangesloten op de computer maakt van u een ’foto’. - muziekmodule. Componeer zelf muziek m.b.v. de computer - educatieve programma’s Verder wordt er algemene informatie gegeven over computergebruik. De computer zal in de toekomst een steeds gro tere rol gaan spelen in onze samenleving. Het is dus van belang de ontwikkelingen te volgen en de bibliotheek wil daarbij helpen. Laat u daarom op 25 november geheel vrijblijvend informeren. Wanneer u niet in de gelegenheid bent om een computer aan te schaffen en u wilt toch een com puter uitproberen, dan kunt u in de bibliotheek een MSX-2 computer, programma’s op disket tes en een Nederlandstalige gebruiksaanwijzing lenen. Per week kost de computer 20,— en een extra computerprogramma 2,50. Samengevat: Informatie-avond MSX computer Datum: 25 november a.s. Tijd: 19.00 uur tot 22.00 uur. Plaats: Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37, Moergestel. Entree: gratis. Iedereen is van harte welkom. Tot ziens in de Openbare Bibliotheek. Vanaf zaterdag 21 november gaat de Moergestel Kalender weer in de verkoop. Samen met Buro 76, de uitgever van Moergestel Nieuws en Pho to L. v.d. Meijdenberg zijn wij er weer in geslaagd een prachtige maandkalender met foto’s uit Moergestel» verleden samen te stellen. Zeer terecht is er ieder jaar een enorme belang stelling voor deze kalender, die een uitstekend kado kan zijn voor de komende feestdagen. Wij als Muziekvereniging Prinses Juliana kunnen u deze kalender ook dit jaar weer aanbieden voor de al meer dan 10 jaar geldende prijs van 3,—. Onze verkopers zullen huis aan huis de kalender aanbieden. U kunt er van overtuigd zijn dat dit vóór St. Nicolaas het geval zal zijn. Ook dit jaar zult u weer verrast zijn door de zeer gevarieerde keuze uit de door Photo L. v.d. Meijdenberg beschikbaar gestelde kollektie en het prima drukwerk, verzorgd door Buro 76. PLM Photofinishing heeft verleden woensdag het nieuwe pand aan de Hoevenseweg te Tilburg of ficieel in gebruik genomen. In het nieuwe pand verricht Louis van den Meijdenberg samen met zijn vijf medewerkers hoogstand jes op het gebied van beroepsfotografie. Het laboratorium, dat werkt voor vele beroepsfotografen Bij onze kinderen zal dit de komende weken wat sneller gaan, want a.s. zaterdag 21 november is het dan weer zover! De Goedheilig Man met Zijn Zwarte Pieten brengt dan weer Zijn tweedaags bezoek aan Moergestel. Het grote feest voor de kinderen van 2 tot en met 8 jaar gaat weer van start. Hiervoor hebben wij de volgende aanwijzingen: De grote intocht begint om 14.15 uur vanaf de Tilburgseweg bij de aanduiding Moergestel 50’. De route is als volgt: Tilburgseweg; Krijte- bochtstraat; Kromweistraat; Krijtestraat; Bur- gem. Maeyerstraat (rechtdoor naar Past. v.d. Boogaardstraat; dus niet hele Past. Boo- gaardstraat); Past. v.d. Boogaardstraat; Past, van Doorenstraat; Past; Janssenstraat; Prinses Mar- grietstraat; Rootyen; Raadhuisstraat; Gemeente huis. Aankomst om 15.00 uur. Na de verwelkoming door de burgemeester zal St. Nicolaas alle aanwezigen toespreken. Na deze officiële ceremonie gaat de Sint met Zijn Pieten naar ’Den Boogaard’ waar Hij dan gaat beginnen met de persoonlijke begroetingen van de kinde ren tussen 2 en 8 jaar. Door onze collectanten zijn voor deze bezoeken kaartjes aangereikt, waarop datum en uur ver meld staan wanneer uw kind(eren) wordt ver wacht bij de Sint. Deze kaartjes dienen de kinderen bij zich te hebben en in te leveren als zij hun verrassing in ontvangst nemen. Maar houdt u zich wel aan datum en uur! De tijden zijn als volgt: Zaterdag 21 november Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. Donderdag 19 november a.s. hebben we weer een bijeenkomst in de Vereniging. Aanvang 20.00 uur. Deze avond gaan we de foto’s bespreken van het thema: De wereld van heden. Tot donderdagavond.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1987 | | pagina 1