UI HET GEMEENTEHUIS Zoekertjes... Op weg naar de top? L.R. FEVIOR MTV-nieuwsbrief Vogelvereniging ’Moergestel’ BEKENDMAKING BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL BEKENDMAKING Volkstuinen Oud papier harmonie a.s. zaterdag Glas, hup in de glasbak Deze kampagne is een initiatief van de stuurgroep Promotie Glasbak. Hoe Zoekertjes insturen? Telefoonnummers Gemeentewerken H PAGINA 11 WOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 18 NOVEMBER 1987 501-1 WAAR LAAT JE HET? 501-2 501-3 Moergestel, 18 november 1987. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vergunning te verle nen aan: Mw. H.E. van de Wiel-van Baal, Hoogstraat 54a te Oisterwijk, voor het verbouwen van een stal tot woning, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie F n2. 278 ged., plaatselijk bekend Broekzijde 16. Onderhavige aanvrage ligt met bijbehorende bescheiden vanaf 20 november 1987, gedu rende 14 dagen, ter gemeentesekretarie afdeling Algemene Zaken, ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen genoemd voornemen schriftelijke bezwaren indienen bij burgemeester en wethouders. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen zijn ingekomen: 1. een aanvrage van V.J.M. van Esch, Pijnendijk 6a te Moergestel, om een nieuwe, de ge hele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet, voor een rundveehouderij, varkensfok- en mesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aan vrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A, nummer 3535, plaatselijk bekend Pijnendijk 6a; 2. een aanvrage van Cirred Lederwaren, Industrieweg 16 te Moergestel, om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking houden van een lederverwer- kingsfabriek zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het per ceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A, nummer 4068, plaatselijk bekend Industrieweg 23a. Bovengenoemde bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekre tarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage, tijdens kantooruren vanaf 09.00 uur tot 12.00 uur. Gedurende deze termijn liggen genoemde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bi bliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, en wel elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Vanaf heden gedurende 1 maand kunnen gemotiveerde bezwaarschriften bij ons Kollege worden ingediend. Voor de indiener van een bezwaarschrift bestaat de mogelijkheid het schriftelijk verzoek te doen om zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Eveneens kunnen bezwaren worden ingebracht tijdens een te houden openbare zitting op 3 december 1987 om 10.00 uur (van Esch) en 10.30 uur (Cirred Lederwaren), in het ge meentehuis van Moergestel, waarbij tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een ge dachtenwisseling over de aanvrage tussen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Volledigheidshalve wordt opgemerkt, dat degene(n), die bezwaren hebben ingebracht op bovenomschreven wijze, alsmede een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is geweest, in de gelegenheid wordt gesteld om bezwaren tegen het ontwerp van de te nemen beschikking in te dienen. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen zijn ingekomen: 1een aanvrage van Fr. C.M. Burgers, Schoolstraat 14B te Moergestel, om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking houden van een varkensmeste- rij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie D, nummer 1546, plaatse lijk bekend Servennenstraat; 2. een aanvrage van H.C.Th. van Roessel, Heuvelstraat 24 te Moergestel, om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het wijzigen van een rundveehouderij, varkensfok- en mesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is ver meld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie D, nummer 1598, plaatselijk bekend Heuvelstraat 24. Wij zijn voornemens om gevraagde vergunningen te verlenen, onder de gebruikelijke voor waarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. Bovengenoemde bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekre tarie, afdeling Algemene Zaken ter inzage, en wel tijdens kantooruren van 09.(X) uur tot 12.00 uur. Gedurende deze termijn liggen genoemde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bi bliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, en wel elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Indien daarom telefonisch wordt verzocht, kunnen tot 18 december 1987 mondelinge be zwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een ge dachtenwisseling over de aanvrage tussen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Schriftelijke, gemotiveerde bezwaren kunnen binnen 1 maand na dagtekening van deze bekendmaking, worden ingebracht bij ons Kollege, waarbij voor de indiener van het be zwaarschrift de mogelijkheid bestaat schriftelijk te verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Tenslotte wordt er de aandacht op gevestigd, dat degene die bezwaar heeft ingebracht op bovenomschreven wijze, en belanghebbenden, doen aantonen daartoe redelijkerwijze niet in staat te zijn geweest, naar aanleiding van de te nemen beschikking beroep in kunnen stellen bij de Kroon. Moergestel, 18 november 1987. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Op het volkstuinencomplex Reuseldal aan de Bosstraat komt per 1 januari 1988 een tuintje vrij. Wilt u dit tuintje huren 100 m2, prijs per jaar 40,—), dan kunt u kontakt opnemen met het gemeentehuis, tel. 1235 toestel 39. Ook op het volkstuinencomplex Achter de Mo len aan de Scheerman zijn nog tuinen voor ver huur beschikbaar. 11 december: Kienen met Audacia 20.30 uur in de kantine. 26 december: Kienen bij Gezwiene (Tweede Kerstdag), 20.30 uur bij Hans en Riky de Brou wer. I.v.m. de intocht van St. Nicolaas wordt a.s. za terdag alleen vóór de middag het oud papier op gehaald. Wanneer het papipr vóór 11 uur buiten staat wordt het meegenomen. 88 p 88 p 87 p 91 P 91 P 90 p 91 P 87 p Aktiviteiten die u graag vermeld ziet op de MTV-nieuwsbrief gelieve u in te le veren op het redaktie-adres van ’Moer- gestel-Nieuws’, Oisterwijkseweg 43 (’s zondags vóór 19.00 uur) onder ver melding van MTV-nieuwsbrief. 21-12 19-12 5- 9 OPROEP AAN VERENIGINGEN: geef uw aktiviteiten voor 1988 zo snel mogelijk door! Gewoon: de tekst op een vel papier (of op de bon in de krant), 5,— erbij en in de bus stoppen bij ons redaktiea- dres, dat is alles! Zoekertjes worden alléén geplaatst in dien ze bij opgave zijn voldaan! Moergestel, 18 november 1987. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Raadpleeg altijd eerst deze ka- C lender voor u data vast stelt van Jï door uw vereniging te organise- ren evenementen. De (volledi ge) kalender ligt ter inzage op het gemeentehuis en bij Ad De eerste prijzen onderling waren voor: Kanaries: Pigment zonder rood A. v.d. Langeberg 88 p Pigment met rood A. v.d. Langeberg Vetstof zonder rood H. Smetsers Vetstof met rood A. v.d. Langenberg Postuurkanarie A. Morgan Tropen Wildzang J. Rokven Zebravinken J. v. Gisbergen Kleine Tropen C.M. Janssen Gr. Parkieten M. v. Remunt In de open klasse werd bij de kanaries A. de Bak ker eerste en bij de Tropen H. Tekath. Zondag 8 november jl. organiseerde onze vere niging een rayonwedstrijd (dressuur) in manege ’Het Edele Ros’ te Haaren. De nu volgende Moergestelse combinaties vielen daarbij in de prijzen: Jan Burgers met Cris (LI) 4e prijs; Ca- rolien van den Bosch (B2) 4e prijs; Jan van den Bosch (LI) 5e prijs. Prijswinnaars, proficiat! 71 moergestel Kouwens, Kloosterlaan 13. 18 november: Bingo voor 55 in Reuselhof. 20 november: Beaujolais'Primeur bij De Veer- kes. De NHV is afgelopen weekend van start gegaan met het handbal jeugdplan. Dit houdt in dat ge talenteerde jeugdhandballers(sters) de kans krij gen op hoger niveau te trainen. Daarbij worden ze geconfronteerd met selectie handbal dus on der een zekere druk trainen en spelen. Voor deze trainingen zijn ook twee jeugdspelers van Roef uitgenodigd, te weten Danieëlle van Nunen en Frank Bergman. Deze hebben afgelo pen zaterdag de eerste training al mee mogen ma ken en zo te horen moet het nogal een pittige trai ning zijn geweest. Deze trainingen worden gegeven in de stads sporthal in Tilburg met nog twee trainingen voor de boeg wensen we Daniëlle en Frank veel succes. Uitslagen overige wedstrijden: Jongens asp. Roef - Taxandria: Heren sen. Desk 3 - Roef 2: Dames sen. Boemerang - Roef: Programma handbal 22 nov.: - Dames junioren: 10.00 u.: Roef - Boemerang, Diessen - Dames senioren: 11.00 u.: Roef - White Demons 2, Diessen - Heren senioren: 12.10 u.: Roef 2 - Taxandria 2, Diessen 15.20 u.: Desk - Roef, De Werft, Kaatsheuvel - Jongens aspiranten: 10.50 u.: Estenkol-Tachos 3 - Roef Taxandria Hal, Waalwijk. Regionale Vogelshow Vogelvereniging Moergestel kan terugzien op een geslaagde tentoonstelling, zowel onderling als re gionaal. De keurmeesters waren zeer goed te spreken over de kwaliteit van de vogels. Het be zoekersaantal was naar tevredenheid er was pri ma. Hieronder volgt de uitslag van de kampioenen regionaal. Kampioenen regionaal Kanaries Pigement z. rood t. Snoeren 91 p BM Kanaries Pigment m. rood J. Ligtvoet 90 p. Kanaries Vetstof z. rood W. Ysseldijk 91 p. BM Kanaries Vetstof m. rood W.S. de Laat 90 p. Post Kanaries Hfdgr 9-10-11-13 J. v. Roy 90 p. Post Kanaries Glosters A. Moorman 91 p. BK Wildzang J. Rokven 91 p. BM Bastaarden W. Hardjoprjidno 90 p. Zebravinken J. v. Gisbergen 90 p. BM KI Tropen 1 P. Spierenburg 91 p. BM KI. Tropen 2 C.M. Janssen 91 p. BM vk Grote parkieten M. Hamers 88 p. Kamp stammen kanaries M.C. Maas 362 kooi 51 t/m 54. Onderling werd kampioen Kanaries A. Moor man met Gloster Corona met 91 p. Kampioen Tropen werd J. Janssen met rood masker aurora astride met 91 p. Beste kweker werd J. Rokven met 60 p. en het beste duo was ook voor J. Rokven met 181 p. De Herenderby werd gewonnen door C. Janssen met 91 p. Damesderby door J. Rokven met 89 p. De strijd om de vogel van het jaar werd gewon nen door A. v.d. Langenberg met een kanarie uit de bruinserie. De strijd voor het verenigings-klassement was uiterst spannend maar toen alle punten geteld waren bleek Moergestel het beste te zijn met 2675 punten gevolgd door Udenhout met 2672 pun ten. Oisterwijk met 2660 punten, Helvoirt met 2635 punten en Berkel-Enschot met 2534. ST 21 november: Intocht St. Nicolaas om 13.45 uur vanaf de Tilburgseweg. Aankomst gemeentehuis 14.45 uur. 15.30 uur eerste groep kinderen be zoek aan St. Nicolaas. 17.00 uur tweede groep. 22 november: 13.30 uur eerste groep kinderen bezoek aan St. Nicolaas. 15.30 uur tweede groep. 23 november: Jubileumviering Fok- en Contro- levereniging St. Nicolaas. 10.00 uur bij L. Ken nis Hondsberg. 20.00 uur Jubileumviering in Tapperij De Schouw. 26 november: Jazz en Dixieland bij De Veerkes. 27 november: Kienen met Gezwiene Waai. 1 december: Verg. Fok- en Controlevereniging St. Nicolaas 20.00 uur in café Den Bolck, Biest- Houtakker. In de laatste uitgave van de telefoongids is de ver melding van het telefoonnummer voor de dienst gemeentewerken niet juist opgenomen. Namelijk het staat vermeld onder telefoonnummer 1244. Dit nummer geeft alleen de gelegenheid om bui ten kantoortijden de dienst via antwoordapparaat en semafoon te bereiken t.b.v. spoedeisende ge vallen. Wanneer u dus het telefoonnummer 1244 draait, krijgt u nooit een rechtstreeks antwoord van één van de medewerkers van de dienst gemeentewer ken. Tijdens kantooruren kunt u gewoon het telefoon nummer 1235 draaien voor de dienst gemeente werken. Nogmaals samenvattend wil dit zeggen: Telefoonnummer gemeentewerken 1235 b.g.g. voor spoedeisende gevallen 1244. Het Gemeentebestuur O

Weekblad Moergestels Nieuws | 1987 | | pagina 11