pvEAlB Kwisavond wordt weer afwisselend gebeuren Nummer vijfhonderd UITNODIGING A.s. zaterdag voor 5 e keer Bingo voor alle Ouderen vanaf 55 jaar Aphrodite Handwerkexpositie s! Vogelshow I opent donderdag 12 november om 20.00 uur Redaktie ’Moergestel-Nieuws’ Rootven 6 U BENT VAN HARTE WELKOM! EN GEZONDHEIDSCENTRUM Pr. Beatrixstraat 23a - 5066 BB Moergestel Sportief, Gezond en Gezellig actief zijn in Moergestel! Sportschool PHYSIQUE opent: zondag 15 november Officiële opening om 13.00 uur door wethouder A.A.M. Smits Van 13.00 tot 17.00 uur bent u van harte welkom om een kijkje te komen nemen. Doorlopend demonstraties, o.a. bodyheat en jazzdans. Tot 15 november! Jaap en Mieke de Groot Zaterdag 14 november gaat om 20.00 uur in ’Den Boogaard’ voor de 5e keer het doek op voor de Buurtverenigingkwis. ’De DisteIvoirtjes’ zullen ongetwijfeld proberen om de ’Moergestel-Nieuws’ wisselbeker voor het derde achtereenvolgende jaar mee ’over de stroom’ te nemen. Thema: kinderen Spelrondes Voor iedereen toegankelijk Deelnemers - Medewerking van velen Kaartverkoop - - De 500e uitgave van ’Moergestel-Nieuws’ ligt voor u. 500 Keer hebben we nu de verzorging op ons genomen om u zoveel mogelijk op de hoogte te brengen en te houden van dingen die in Moergestel gebeuren, georganiseerd worden of wat dan ook. Ander gezicht... Zo’n vijfhonderdste uitgave is natuurlijk ’n mooi moment om ’ns wat te veran deren, of aan te passen, zo u wilt. We hebben vanaf dit nummer gekozen voor ’n andere ’broodletter’, zoals dat officieel heet. We hebben onszelf ’n proeftijd gegeven om te kijken hoe de nieuwe letter in de praktijk bevalt. We worden wekelijks overstelpt met kopij overal vandaan. Veelal krijgen we tekst uit de ons omliggende dorpen met wat voor informatie dan ook. We hou den ons eraan echter zoveel mogelijk het nieuws uit Moergestel de voorrang te geven, dus bent u buiten ons dorp bij ’n club of vereniging, neemt u het ons dan niet kwalijk als we de ons toegestuurde informatie daarvan niet plaatsen. Verder zouden we aan alle inzenders nog eens het verzoek willen doen om hun teksten zo kort mogelijk te formuleren. We strepen niet graag in iemands tekst, maar soms kan dat wel eens noodzakelijk zijn of moeten we het zelfs en kele weken laten liggen. Voor u niet plezierig en voor ons ook niet... Onduidelijk handschrift... ’n Tijd geleden hebben we al eens het verzoek geplaatst om vooral duidelijk te schrijven als u kopij instuurt. Nog steeds komt het voor dat we (gedeeltelijk) tekst moeten herschrijven omdat die veelal niet leesbaar is. Doen we dat niet (en dat komt ook voor, want voor ons is het ook zondag!) dan hebben we al ’n reden aangegeven voor de fouten die voorkomen in namen, uren e.d. We vragen dringend uw begrip en zeker uw medewerking in deze. We gaan verder... Na al deze terechtwijzingen en mededelingen van ’huishoudelijke’ aard gaan we weer aan de slag. Als u dit leest is nummer 501 al weer in voorbereiding. We hopen dat er nog vele zullen volgen... 7' 12e Jaargang - Nr. 500 Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. =<*- Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel Schoolstraat 5 Moergestel Tel. 04243 - 1474 Huidverzorgingsinstituut Elk jaar wordt gezocht naar ’n thema voor de af wisselingen tussen de spelrondes door. Dit jaar zijn het veel optredens van kinderen. Onnodig om te zeggen dat de kinderen ongetwij feld zullen willen laten zien tot wat ze in staat zijn. De te spelen rondes zijn: Moergestel, Algemeen, Muziek, ’n woordspel en de Mistery Guest. Na afloop 23.15 uur) zal dan bekend zijn welke ploeg het meeste punten heeft verzameld om de wisselbeker in ontvangst te nemen. Voor de ploeg die als laatste eindigt is er nog de poedelbeker. Nog steeds zijn er mensen die denken dat de avond alleen bestemd is voor de buurtverenigin gen. Niets is echter minder waar. Iedereen is van harte welkom. Voor 3,— krijgt u ’n zeer afwis selend programma voorgeschoteld met muziek en dans tegen ’n decor van licht en kleur. De deelnemende ploegen en hun kandidaten: Oistelvoirtjes: Frans Nouws, Corrie de Bresser, Adrie Zuman, Jos Denissen Rootven: Noud van de Wouw, Toine Smolders, Harry van Boxtel, Adri Kouwenberg en Bert Kuypers. Op zondag 15 november a.s. zal er in de Burger zaal van het Gemeentehuis een handwerkexposi tie gehouden worden. Het handwerken is een van de vele aktiviteiten, die door de Ouderen van Moergestel worden be oefend. Op deze expositie zijn de werkstukken te bezich tigen, welke door de ouderen zoal vervaardigd zijn. Ook zullen er tegen een redelijke prijs werkstuk ken te koop worden aangeboden. De expositie is voor iedereen gratis toegankelijk en zal geopend zijn van 10 uur tot 16.30 uur. Gezien wat er zoal geboden wordt is een gang naar het Gemeentehuis zeker de moeite waard. Op woensdag 18 november a.s. zal er voor bo vengenoemde groepering de maandelijkse bingo gehouden worden. Deze zal plaats vinden in de recreatiezaal van de Reuselhof. Aanvang 19.30 uur (half acht). Tegen een lage inzet zijn er wederom prachtige en nuttige prijzen te verdienen. Een kop koffie staat er voor u klaar. Wij hopen op deze avond weer velen te kunnen begroeten. In verband met de feestdagen zal er in de maand december geen bingo plaatsvinden. F ’t Stokske: Willie Mutsaars, Jan-Willem Bee- rens, Louis Kennes, Janus v.d. Meydenberg en Harriet Mutsaars. De Vurhaai: Cor van Dijk, Berry Smolders, Maikel Denissen, Piet Habraken en Mare de Groot. Gezwiene Waai: Henk Jansen, Patrick Erven, Wim Spaninks, Piet Schilders en Sjef Schilders. Heivelden: Corry Kastelijn, Theo op ’t Hoog, Chiel van Os, Frans van der Poel en Joost Way- ers. Hoefkens: Jan de Laat, Eric van der Donk, Ad Heijkants, Jos van der Sande en Peter van Ant werpen. Papenacker: Harrie Hoffmans, Anja op ’t Hoog, Gaspar van Roessel, Hans Denissen en Gionne van Ganzewinkel. Zoals elk jaar deed de organisatie ook nu weer niet tevergeefs ’n beroep op bedrijven voor hun onmisbare medewerking. Die werd o.a. verkre gen van Frans van Velthoven, Louis v.d. Mey denberg, Stoer en Elegant Made, Den Boogaard, Bloemisterij Wim Willems, Supermarkt Denis sen en De Efteling. De voorverkoop is al in volle gang. Kaarten a 3,— zijn te verkrijgen bij Groentehal Crisje, Supermarkt Denissen, M. Oerlemans, Oister wijkseweg 43 en de avond zelf nog aan de zaal. .7 - Kopij ■*- Vogelvereniging ’Moergestel’ organiseert een grote vogelshow in café ’t Centrum op 13, 14 en 15 november. Een regionale vogelshow georganiseerd ter gele genheid van het 20-jarig bestaan van onze vere niging waaraan wordt deelgenomen door de zustervereniging van het nieuw opgerichte sa menwerkingsverband Midden-Brabant te weten: De Lindevogels Oisterwijk, Onze Vogels Berkel- Enschot, De Goudvink Udenhout, De Vogel vriend Helvoirt, V.V. ’Moergestel’. Het aantal ingezonden vogels is zodanig in aan tal, soort en kwaliteit dat dit het bezichtigen de moeite waard is. Er zijn kleurkanaries, postuur kanaries, wildzang, bastaarden, zebravinken, tro pische vogels, grasparkieten, grote parkieten te zien. Wil men dit allemaal komen bekijken dan kan dat. U bent van harte welkom in café ’t Centrum. Openingstijden: vrijdag 13 november opening 20.00-22.00 uur I zaterdag 14 november 13.00-22.00 uur zondag 15 november 10.00-17.00 uur

Weekblad Moergestels Nieuws | 1987 | | pagina 1