vaste klanten voordeelkaart r I SLAGERIJ KETELAARS B.V. n s AaSlWER Rosmalen 9.00 1.25 1.00 2.55 2.75 V wW/ S.P.M. Nieuws Gezwiene Waai nieuws R.K. Bond van Ouderen Pretcentrum en 20 Karei Appelwagens Opbrengst kledinginzameling r Buurtvereniging ”t Rootven’ K prettig winkelen fijn dichtbij _2__ t 3 15e Kinderland Autotron met circus BLINDE VINKEN per stuk LEVERKAAS RUNDERROOKVLEES WORSTEBROOD Onze beroemde wol per bol voor is in 8 kleuren binnen, vlug bij!!! wees er Wij schakelen over op een nieuw klantenkaartsysteem. U ontvangt nu al vanaf 10,- een stempel (was voorheen 50,-). Onze oude klantenkaart blijft gewoon geldig, u mag de oude kaart ook omzetten in de nieuwe. f.3 Herv./geref. kerk Oisterwijk c.a. Modehuis Poirters Drumfanfare viert feest in ’Den Boogaard’ êpccltlS Die Naemloose Speelers w. "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 14 OKTOBER 1987 PAGINA 3 \IA 2 met Het bestuur stel. ’Die Naemloose Speelers’ nd. ter. ger. en :e- de bette keus in verte kip it: 1 hee oor raat >nt- ide <en- ali- )rst jor aat voor traat Programma sporthal de Vonder: Vrijdag 16 oktober 8 t/m 13 jaar; vrijdag 23 oktober 14 t/m 17 jaar. Aanvang 18.00 uur tot 19.00 uur. Bij voldoende deelname is de Gezwiene Waai van plan een ouderwetse dropping te organise ren op 20 november. Hiervoor dient men zich wel persoonlijk op te geven bij een van de bestuursleden en let wel op voor maandag 19 oktober a.s. Zin om mee te doen alle leden van de Gezwiene Waai zijn van harte welkom. Voor verdere in formatie H. Jansen, tel. 2213. Wij herinneren u aan de komende bezinnings dag op dinsdag 20 oktober a.s. aanvang 14.00 uur in Den Boogaard, verzorgd door Pastor H. v.d. Broek. Er zal een diaserie worden vertoond die ’LE VEN’ heet. Hierop doorbordurend zal worden ingegaan op de vraag ’Wat is nodig om geluk kig te leven?’ Bezoek deze interessante middag. Wij nodigen onze leden uit voor de jaarlijkse bingo-avond, welke gehouden wordt op zater dag 17 okt. a.s. Kindermiddag Zoals gebruikelijk gaan we in de herfstvakantie iets leuks doen voor de kinderen. Alle kinderen van de basisschool die zich voor deze middag hebben opgegeven, wordt om half 2 verwacht bij het Wit-Gele-Kruisgebouw. Tot dinsdagmiddag 20 okt. half 2. natuurlijk krijgt u vrijblijvend 'n advies hoe u die bedoelde uitnodiging tot een heel persoonlijke kunt maken wist u dat wij, naast geboorte- en huwelijkskaarten, ook kaarten drukken voor 25-, 40- en 50-jarig huwelijksfeest? buro '76, oisterwijkseweg 43 telefoon 04243 - 2268 (na 19.00 uur) kooi >50,- ding '87, veg en □pel nt. ;ant, stoel 37. <ele 3 en 1 en Ix45 sen, Weekaanbieding van 15 tot 21 oktober. MAGER RUNDERBRAADVLEES OF RUNDSLAPPEN 500 gram Uit eigen worstkeuken 100 gram 100 gram met eigen gehakt, 6 stuks sa- >e- 13- I,-. ins are ?n, of I Ju f Kerkdiensten zondag 18 oktober is er om 10.15 uur dienst, voorganger is ds. Roobol. Deze dienst is een oogstdienst, waarin centraal zal staan de won derbare broodvermenigvuldiging (Mattheus 14:13-21, Marcus 6:31-44). Het levenskerkkoor zal voor ons zingen, en ook de kinder- en jeugd- kerk doen in de dienst mee. In de Voorhof, naast de kerk, is crèche. Na de dienst schrijven we in het kader van Amnesty In ternational brieven,dit keer naar Boeroendi, Li bië en Thailand. Dinsdag 20 oktober is er in de Voorhof een mid dag voor oudere gemeenteleden. Daar zal mw. Van Es uit Berkel-Enschot vertellen over haar, reis naar Peru, waar haar zoon en schoondoch ter werken in Hogar San Pedro. (Zoals de meesten van u wel weten, heeft onze gemeente hun projekt daar geadopteerd). De middag begint m 14.30 uur. Wie vervoer no dig heeft, kan bellen naar mw. Verheijke, tel. 04242-83957. Herfstvakantie: van 19-25 oktober zijn er geen katechisaties. In deze periode ben ik afwezig voor een korte vakantie. In dringende gevallen kunt u een beroep doen op de consulent, ds. Poldervaart uit Hilvarenbeek (tel. 04255-1222), of op één van de ouderlingen. Vanaf dinsdag 27 oktober ben ik weer bereikbaar. X KERKSTRAAT 10 - MOERGESTEL - TELEFOON 04243-1262 Woensdag 21 oktober is er een extra ledenver gadering van de Sociale Partij Moergestel. Plaats: Café de Kloare (achterzaaltje). Tijd: 20.30 uur. Op de agenda staan de Algemene Beschouwin gen. Raadhuisstraat 17 - Moergestel Telefoon 04243-1287 ROSMALEN - ’Hoog geëerd publiek’. Zo wor den van 17 tot en met 25 oktober jonge bezoe kers aangesproken op het 15e Kinderland in het Autotron. Midden in het museumgebouw van het Nationaal Themapark Vervoer in Rosmalen wordt een circussfeertje gecreëerd. Een nostalgische Pipowagen met zitbankjes rond een piste. De bekende clown Arno Huibers gaat zijn hoog geëerde publiek niet alleen verma ken met een levend poppenspel. Eerst schminkt hij de kindertoeten om hem heen. Vervolgens onthaalt hij zijn jonge gasten op clownerie met pantomime, maskers en muziek. Met zijn sub tiele humor weet clown Arno elke kinderziel te raken. Het leuke is dat Arno doorlopend voor stellingen geeft. Geen kind hoeft dus iets te mis sen. Schilderen en sleutelen Er is op het 15e Kinderland nog veel meer te doen. Het Autotron pakt bij dit derde lustrum en le maal in Rosmalen, groots uit en laat twin tig oude auto’s aanrukken, die beschilderd mo gen worden. Als voorbeeld dient de Benz die door Karei Appel onder handen werd genomen. Ook jonge automonteurs kunnen aan hun trek- Aanstaande zaterdagavond 17 oktober viert ’Drumfanfare Moergestel’ zijn jaarlijks vereni- gingsfeest in gemeenschapshuis ’Den Boo gaard’. Na het vertonen van videobeelden met fragmen ten uit de diverse succesvolle optredens van af gelopen jaar, zoals het optreden in Duitsland, het D.P.J. festival in Tilburg en natuurlijk ze ker niet op de laatste plaats het zeer geslaagde eigen festival op het St. Jansplein, zal het feest later op de avond verder muzikaal worden om lijst door het bekende Tilburgse dweilorkest ’De Möllukus’. Natuurlijk heeft ’Drumfanfare Moergestel’ niet vergeten om ook hierbij de Tilburgse gehandi- kapten drumband ’Princes Juliana’ uit te nodi gen, welke afgelopen seizoen samen met het Moergestelse showkorps diverse malen, zeer suc cesvolle optredens heeft verzorgd. Beste ouders en meisjes en jongens van zo’n 4 tot 14 jaar. Het is weer zover! Onze eigen Moergestelse to neelgroep ’die Naemloose Speelers’ is alweer vanaf januari druk bezig met het voorbereiden van een nieuw stuk voor onze jeugd en zal dit nog deze maand - in de vakantieweek - twee maal opvoeren in ontmoetingscentrum Den Boogaard. Het betreft deze keer een stuk van onze brabantse schrijver Jan Naaykens, getiteld: ’De Koning Lacht, of ’n haar in de soep’. De naam van de schrijver en het succes van de groep met alle voorgaande jeugdstukken (ken je ze nog: Knijpschaar - het meisje dat prinses werd - Klaartje en de twee circus-kinderen?) staan borg voor een avond of middag uitbundig ge noegen voor jong én oud Deze opvoering wordt mede mogelijk gemaakt door het bestuur van Den Boogaard als vakantie-evenement voor de jeugd. De opvoeringen zijn gepland voor zaterdag 24 oktober a.s. om 18.30 uur en zondag 25 okto ber a.s. om 14.30 uur. Noteer alvast uw keuze op de kalender! Nadere berichten volgen. P.S. misschien willen je neefjes of nichtjes ook wel eens graag een echt toneelstuk zien...? Tot ziens, I De onlangs gehouden kledinginzameling is weer goed geslaagd. Vele hadden gehoor gegeven aan de oproep, alleen goede kleding in te leveren. Ook de verpakking was duidelijk beter, zoals u al eerder hebt kunnen lezen heeft de stichting MENSEN IN NOOD gevraagd om de kleding in plastic zakken te verpakken en goed af te slui ten. Het was dan ool^ fijn om te zien dat er vele hun medewerking aan gegeven hebben om deze ak- tie weer te doen slagen. De opbrengst was iets minder, maar de kwaliteit stukken beter. Namens MENSEN IN NOOD onze hartelijke dank voor uw medewerking, zeker niet te verge ten de contactadressen die hun plaats beschik baar stellen tijdens de aktie, heel hartelijk dank. We hopen ook het volgend jaar op uw medewer king te mogen rekenen. Nog even de adressen waar men het hele jaar door met uw spullen te recht kunt, Mevr, de Groot, Oisterwijkseweg 60 en H. van Oort, Stokske 1. 'T VERSTE VLEES HAAL JE LEKKER DICHTBIJ! ken komen. Zij mogen naar hartelust sleutelen; een heel ’wagenpark’ hebben ze tot hun beschik king; bij goed weer buiten, bij regen in de Koe- pelhal. Een ander deel van het Themapark wordt om getoverd tot een pretcentrum. Hier kunnen de kinderen op twee racebanen rondrakken op ech te ’flying turtles’. Of meedoen aan een wervelwind-show; een spectaculair behendig heidsspel voor jong en oud. De spelleiders ma ken de kinderen ook wegwijs op pedalo’s, kan- goeroestokken en futuristische vervoermiddelen, waaronder een reuze-wiel. In het pretcentrum komen ook een levensgroot springkussen en een springtoren voor jonge ’pa rachutisten’. In de verkeerstuin mag het jonge goedje zijn rijbewijs halen. In de paardetram en stoomtrein kan iedereen weer even op verhaal komen. Dat is vast wel nodig, want er wordt ook een speurtocht in het park uitgezet. TROS De TROS komt 19 oktober opnamen maken van het 15e Kinderland. De opnamen nemen de hele dag in beslag. Ze zijn bestemd voor het pro gramma ’De eerste de Beste’ dat wordt uitgezon den op 23 oktober om 19.00 uur. Moeders doen er goed aan hun kroost aange paste kleding aan te geven; plunje waarin de jonge Karei Appels en automonteurs zich onge hinderd kunnen uitleven. Ondanks alle vormen van vermaak is de normale toegangsprijs van 9,75 gulden van kracht. Een vijf-dagen-kaart kost 25 gulden. Kinderland gaat elke dag om tien uur open en om vijf uur dicht.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1987 | | pagina 3