Laatst heb ik voor de grap ook zo’n kuif gemaakt Moest je z’n gezicht zien.” a s s F UIT HET GEMEENTEHUIS I Pleegouder zijn is meer dan ’n kind helpen. a Vijftiende automarkt in het Autotron Muziekvereniging Prinses Juliana R.K. Bond van Ouderen a Speelgoedbeurs! <1 U Kienavonden Ruimte te huur in de Vereniging Vergadering beheerskommissie bibliotheekzaken Moergestel kreatief Kollekten Concert Den Boogaard 18 oktober Jeugdconcert in Heiden fê fes ''-.«ia MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 7 OKTOBER 1987 A 8 PAGINA 9 Centrales voor Pleegzorg Duitsland, Frankrijk en ons eigen land van de band zijn gerold. Piekfijn in de lak of onge restaureerd. De prijzen? Het is maar net wat de gek er voor geeft. Toestemming tot het houden van kienavonden zijn verleend: - V.V. Audacia voor 16 oktober 1987; - Stichting ’t Zorgenkind, voor 21 oktober 1987. GEMEENTEHUIS: Raadhuisstraat 21, postadres Postbus 90, 5066 ZH Moergestel, telefoon 04243-1235 (alléén tijdens openingsuren); geopend: 9.00-12.30 uur. OPENBARE WERKEN: Kloosterlaan 22, Moergestel. Telefoon: tijdens kantooruren 04243-1235 na kantooruren: - Centraal Antenne Syst.: 04243-3274 - technische storingen zoals riolering, wegen e.d. 04243-1244. Klein chemisch afval: kunt u wekelijks inleveren op de dienst voor openbare werken op vrijdag van 15.00-16.00 uur en van 18.00-18.30 uur. Grof huisvuil: wordt elke eerste maandag van de maand opge haald na melding op het gemeentehuis, tel. 04243- 1235. Landbouwplastic: kunt u op alle werkdagen tijdens kantooruren in leveren op de dienst voor openbare werken. WEEKMARKT: elke maandag van 13.00 - 16.00 uur. SPREEKUREN KOLLEGE VAN B W: Burgemeester: na afspraak Weth. Th.A.C. Mulders: na afspraak (tel. 1347) Weth. A.A.M. Smits: iedere ma. 19.00-20.00 u. De Vereniging aan de Postelstraat (tegenover het kerkhof) wordt ondermeer verhuurd aan een ta feltennisvereniging, yoga- en jazzballetgroepen, de drumfanfare en de muziekschool. Vanaf 8 oktober a.s. komt er ruimte vrij in dit gebouw op de donderdagavond vanaf 19.00 uur. De huurprijs bedraagt 12,70 (hele zaal) resp. 8,50 (halve zaal) per uur. Heeft u belangstel ling, neemt u dan kontakt op met het gemeen tehuis (tel. 1235, toestel 39, afdeling Sociale Za ken en Welzijn C. Kolen). De vergadering van de beheerskommissie voor bibliotheekzaken vindt plaats op donderdag 8 oktober a.s. om 17.30 uur in de burgerzaal van het gemeentehuis. Op de agenda staan ondermeer de volgende punten: - enquête dienstverlening Provinciale Biblio theek Centrale - (voorlopige) afrekening verbouwing biblio theek - tentoonstellingen in 1988 in de bibliotheek. De sekretaris van de kommissie. Evenals in vorige jaren biedt het gemeente bestuur van Moergestel de Moergestelse amateur-kunstenaars de gelegenheid om rond de jaarwisseling hun werken te exposeren in de bur gerzaal van het gemeentehuis. Zo zijn in het verleden o.a. tentoongesteld: pop pen, foto’s, edelstenen slijpwerk, boetseerwerk, schilderijen, aquarellen enz. Heeft u belangstelling om aan deze tentoonstel ling mee te doen, dan kunt u zich tot 24 oktober a.s. opgeven bij de afdeling Sociale Zaken en Welzijn van het gemeentehuis (tel. 1235, vragen naar C. Kolen). Samen met de deelnemers zal de voorbereiding plaats vinden. ROSMALEN - Vijftien jaar geleden heeft het Autotron in Nederland de aanzet gegeven tot old-timerbeurzen van formaat. Steeds meer mensen kregen sindsdien de old-timerkoorts te pakken. Het aantal verzamelaars is inmiddels opgelopen tot ruim 1.500. Met elkaar bezitten zij zo’n 13.000 automobielen van twintig jaar en ouder. Opnieuw komt het Autotron hen tege moet. Voor de internationale ruilbeurs die 7 en 8 november op de rol staat, wordt het hele Au totron op z’n kop gezet. De bezoeker krijgt op de automarkt een mengel moes aan merken, typen en uitvoeringen te zien. Een kleurrijke doorsnede van klassiek rijden Ne derland. Oude opa-karretjes naar blitse carriè- rewagens. Brikken met treeplanken naast blik ken troetelkinderen uit de rock ’n roll-periode. Wagens die indertijd in Amerika, Engeland, Er zal op de automarkt sprake zijn van een ouwe-jongens-krentenbrood-sfeertje. Een dixie land orkest gaat tussen de bumpers door dwei len. Buiten draaien de attracties op volle toeren. De rondvaartboot is in gebruik, evenals de paar- detram, stoomtrein, oldtimerbaan en de ver- keerstuin met instructiepaviljoen. Kinderen kun nen hun hart ophalen aan de Toren van Babel. Ondanks alle faciliteiten blijft het toegangs kaartje gehandhaafd op 9,75 gulden. Kinderen tot 4 jaar mogen gratis binnen. Gegadigden voor de automarkt kunnen zich opgeven bij Walther de Munnik, telefoon 14192-11133. deze vragen zal ingaan en met ons zal beleven, zijn wij er nu reeds van overtuigd dat dit zeer nuttige en interessante middagen zullen worden. Wij rekenen daarom op uw aller aanwezigheid. Noteer deze data op uw kalender. Zoals op de algemene vergadering aangekon- digd, zullen er komende winter 3 bezinningsmid- dagen worden georganiseerd voor onze leden. Deze zullen worden verzorgd door Pastor H. v.d. Broek. De le middag is op dinsdag 20 oktober a.s., aan vang 14 uur in ’Den Boogaard’. Er zal een dia serie worden vertoond die ’leven’ heet. En hier op doorbordurend zal worden ingegaan op de vraag: Wat is nodig om gelukkig te leven? De 2e middag is op dinsdag 24 november a.s. Hier zullen de begrenzingen van het leven aan de orde worden gesteld. Hoe ga je om met het lij den van jezelf en van anderen? De 3e middag is op dinsdag 26 januari a.s. Dan staan vreugde en dankbaarheid centraal. Wat maakt ons leven blij?? En is er een schone voleinding? Een 3-tal middagen over het allervoornaamste in ons bestaan nl. ’leven’. Speciaal voor ons ouderen zijn deze onderwerpen van grote bete kenis. Uit ervaring wetende, hoe onze Pastor op Voor de maand oktober 1987 zijn de volgende vergunningen verleend tot het houden van kol lekten: - periode 19 tot en met 25 oktober 1987 Stich ting Nationaal Verkeersveiligheidsfonds; - periode 24 oktober tot en met 4 november 1987 St. Nicolaascomité Moergestel. Op zondag 18 oktober zal door twee harmonie orkesten een koffieconcert worden gegeven. Als gasten o.l.v. dhr. Jan Hermans optreden Harmonie ’Oefening en Uitspanning’ uit Goir- le, terwijl onze eigen harmonie Prinses Juliana eveneens onder leiding van diezelfde Jan Her mans staat. ’Oefening uit Uitspanning’ heeft reeds geduren de vele jaren bewezen een uitstekend orkest te zijn, wat o.a. is gebleken uit meerdere optredens in radioprogramma’s. Mede in verband met de bezetting van Den Boo gaard, zijn wij genoodzaakt om de aanvangstijd van het concert op 12.00 uur te bepalen. Evenals bij andere gelegenheden zullen wij u zondag 18 oktober weer graag begroeten. De jeugdleden van onze harmonie maakte op 3 en 4 oktober een studieweekend mee bij Musik- kapelle Heiden in Duitsland. 21 Muzikanten in de leeftijd van 12 tot 17 jaar uit Moergestel na men hier aan deel. Voor eenieder was dit een geweldige ervaring. Met slechts een korte voorbereiding en een repe titie op zaterdagmiddag, werd in de late namid dag in het Heimathaus in Heiden voor vele be langstellenden, samen met een zelfde aantal Duitse jeugdleden van de plaatselijke Musikka- pelle, een bijzonder leuk concert uitgevoerd. Een prima initiatief dat indien mogelijk volgend jaar zal worden herhaald met een tegenbezoek van de Heidense jeugd aan Moergestel. Zondag 4 oktober om 18.00 uur was iedereen weer in Moergestel, moe maar voldaan, doch ze ker een ervaring rijker, waarvoor de jeugd zeer terecht hun dank uitsprak voor de leiding van dit evenement in de personen van Willem Ligtvoet, Klaas Smits en zeker niet op de laatste plaats Mej. Rianne Meeuwis. Hieronder volgt meer informatie over de speel goedbeurs, die zal worden gehouden op donder dag 29 oktober 1987, wederom in ’Den Boo gaard’. Het is onze opzet om een beurs en geen rommel- of kindermarkt te houden. Het programma ziet er als volgt uit: Van 15.00 uur tot 17.00 uur: inleveren van speelgoed. Al het speelgoed dat u wilt verkopen en dat HEEL en KOMPLEET is, kunt u bij ons bren gen. Het is de bedoeling dat u hiervoor een (niet te hoog) bedrag vraagt. Iedere inschrijver betaalt 1,per 10 artikelen. Het speelgoed moet goed verkoopbaar ingepakt zijn. Geen verkoop prijzen beneden 1, Wat kunt u zoal inleveren: groot speelgoed o.a. fietsen, skelters, schommels, glijbanen. Verder (rol)schaatsen, puzzels, lego, playmobil, fisher price, poppenartikelen, garages, auto’s, kinder boeken, gezelschapsspellen, elektrische treinen, muziekinstrumenten, tenten, zwembaden, enz. Van 19.30 uur tot 20.30 uur: verkoop Uiteraard is iedereen welkom (geen kinderen) en denkt u erom, wie het eerst komt, wie het eerst maalt. Graag kontante betaling en cheques kun nen wij niet accepteren. Voor de koper wordt per 10,1,extra berekend, als tege moetkoming in de kosten. Van 22.00 uur tot 22.30 uur: het niet .verkochte speelgoed ophalen en afrekenen. Mocht u nog vragen hebben, dan belt u: 04243-2356.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1987 | | pagina 9