575,- V *4 Buro ’76 HABRAKEN SPORT uw sportspeciaalzaak Autobedrijven BERTENS B.V. UNIEKE AANBIEDING! RIJWIEL Sa a K. Vu Sc Ve To Als je binnenkort gaat trouwen hebben wij een verrassing...! BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL T weewielersspecialist Vogels Ai SPECIALE AANBIEDINGEN: Puma sportschoen van 79,95 voor Leren trainingsbal van 59,90 voor Nieuwe collectie winterjacks! OKTOBERKORTING: 10%op trainingspakkenen- joggingpakken 69,95 35,00 Kom bij ons een kijken naar de - uitgebreide kollektie huwelijkskaarten. We zijn er bijna zeker van dat je met de aanwezige modellen en ons advies zeker iets persoonlijks zult kunnen vinden -voor de belangrijkste dag van je leven. Bovendien, als je bij ons de kaarten bestelt krijg je een felicitatiepakket gratis! Trouwens, de prijs van de kaarten is bij ons al een verrassing! S> w j "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 7 OKTOBER 1987 WOEF PAGINA 12 495-1 495-2 495-4 495-3 495-5 0 TELEFOON 04243-1538 MOERGESTEL OISTERWIJKSEWEG 55 Moergestel, 7 oktober 1987. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, J.B.S. ter Veer. De sekretaris, A.W.G.J. van Kessel Oisterwijkseweg 43 Moergestel Telefoon 04243-2268 Onderhavige aanvrage ligt met bijbehorende bescheiden vanaf 9 oktober 1987, gedurende 2 weken, ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen bovengenoemd voornemen schriftelijke be zwaren indienen bij burgemeester en wethouders. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van de algemene verklaring van geen bezwaar, afgegeven door het college van Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant d.d. 26 juni 1986, nr. 148.316, vergunning verlenen aan: Moergestel, 7 oktober 1987. Burgemeester en Wethouders van Moergestel. De burgemeester, J.B.S. ter Veer De sekretaris, A.W.G.J. van Kessel Moergestel, 7 oktober 1987 Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer de sekretaris, A.W.G.J. van Kessel. Voornoemde besluiten liggen met bijlagen voor een ieder ter gemeentesekretarie afdeling Algemene Zaken ter inzage. De burgemeester van Moergestel brengt ingevolge het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ter openbare kennis, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 25 september 1987 heeft besloten te verklaren dat; met ingang van 1 oktober 1987 een bestemmingsplan wordt voorbereid voor een ge bied gelegen in het Uitbreidingsplan in Onderdelen, het bestemmingsplan Herziening I alsmede een gedeelte van het bestemmingsplan De Heivelden, een en ander voorzover het gebied niet is opgenomen in het bestemmingsplan Kom Moergestel I, een en ander overeenkomstig de bij dat besluit behorende kaart, met ingang van 1 oktober 1987 een bestemmingsplan wordt voorbereid voor een per ceel aan de Tilburgseweg nabij de Krijtebogtstraat een en ander zoals op de bij het besluit behorende kaart is aangegeven. A.J.M. Geerts, p/a Oostelvoortjes 1 te Moergestel voor het bouwen van een woning op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel sektie B nr. 2474 ged., plaatselijk be kend Oostelvoortjes 1 Onderhavig bouwplan ligt met bijbehorende bescheiden gedurende 14 dagen, met ingang van 9 oktober 1987, ter gemeentesekretarie afdeling Algemene Zaken ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen genoemd voornemen schriftelijke bezwaren indienen bij burgemeester en wethouders. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 19 Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 50 lid 8 van de Woningwet, vergunning te verlenen aan; Moergestel, 7 oktober 1987. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Uitgav Inleve Op m jaarv< het w Politi met k schap stuurs en frt ten ei ouder over 1 voorli Diessi boekf te Die - kers Deger of me mogel nisatii Leder a.s. IV vergai fazan Op de zing, kom! Doordat nu bepaald is dat voor bovenstaande zaken geen vergunning meer nodig is, bete kent dit niet dat nu zomaar iedereen in het wilde weg kan bouwen. Bepaald is tevens dat deze, op te richten zaken, niet in strijd mogen zijn met de bepalingen van een bestemmingsplan. Het vooraf informeren bij de gemeente is dan ook van groot belang. Een viteit In 19 een waar staan Zoal: deel eens geste tellin Wij i deeln telefc derst er in koms Ook perse van c gooc ons deeln 1988 Dus, ger, 2364 Aam week kindc Voor genoi genhi nen’, begel Deze baan 18.0C rust 1 van 1 pens, De k zoen. F. Nouws, De Werft 3 te Moergestel, voor het bouwen van een carport, op het perceel ka dastraal bekend gemeente Moergestel sektie B nr. 2625 ged. plaatselijk bekend De Werft 3. MOERGESTEL - TELEFOON: 1500 2110 -1345 De vi inzet werd De tv en/ drage 831 deeln de we neer i toto’: trommelrem - 3 versnellingen roestvrij stalen velgen reflekterende banden garantie op lakwerk en frame, voor Nu 1 jaar gratis verzekerd! Deze aktie loopt tot 6 december 1987. Wij reserveren voor u tot 5 december. Bent u van plan een bouwwerk op te richten als genoemd, dan kunt u het best als volgt te werk gaan: - informeer ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, of hetgeen u voorne mens bent te gaan bouwen, past in de bepalingen van een bestemmingsplan. Voorziet het bestemmingsplan in uw wensen, dan kunt u zonder verdere bouwvergun- ningprocedure het betreffende bouwwerk oprichten. Maar van belang is vooraf informerenGaat u bouwen en blijkt dat het niet kan volgens een bestemmingsplan, dan bestaat voor de gemeente de mogelijkheid het gebouwde op uw kosten af te breken. Rootven 66, Moergestel, Telefoon 04243-1435. 0* Enkele maanden gelegen heeft afkondiging plaatsgevonden van de zogenaamde 22ste wij ziging van de bouwverordening. Met die afkondiging is deze wijziging in werking getreden. Normaal betreffen dergelijke wijzigingen puur technische zaken, doch nu is er sprake van een belangrijke administratieve wijziging. Voor een aantal op te richten bouwwerken is geen vergunning meer nodig. Geen bouwvergunning is meer vereist voor de volgende zaken: - het bouwen van erf- en terreinafscheidingen, waarvan de hoogte niet meer is dan 2 me ter, met dien verstande dat van erf- en terreinafscheidingen die vóór de voorgevelrooi- lijn of langs de openbare weg worden gebouwd, de hoogte niet meer mag zijn dan 1 meter; het bouwen van antennes, die van de voet af gemeten geen grotere hoogte hebben dan 5 meter; - bouwwerken, die geen grotere oppervlakte hebben dan 14 m2 en geen grotere hoogte dan 2,5 meter (b.v. een pergola) A' j0 Burgemeesteren wethouders van Moergestel maken bekend, dat de ontwerp-beschikking voor het verlenen van vrijstelling van het bestemmingsplan Kom Moergestel I ten behoeve van: J. van den Meijdenberg, Bosstraat 15 te Moergestel, voor het uitbreiden van het pand Raadhuisstraat 27 waardoor er in het pand een fysiotherapiepraktijk gevstigd kan worden, met ingang van 9 oktober 1987 gedurende twee weken, ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, voor een ieder ter inzage ligt. Gedurende deze termijn kunnen er bezwaren ingediend worden tegen voornoemde vrijstelling bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 7 oktober 1987. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. 0*

Weekblad Moergestels Nieuws | 1987 | | pagina 12