Unieke wedstrijd Tweewielerspecialist Vogels EPILADY Jke woensdag: volle korrelbrood Joke v/d Berg en Corry Goris zullen deze nieuwe methode voor u demonstreren op onderstaand adres: Joke v/d Berg Corry Goris Tweewielerspecialist VOGELS 1 L.T.S.-Oirschot gaat het jaarlijkse schoolfeest op bijzondere wijze vieren 1 w w Audacia-nieuws Fotogroep Moergestel Muziekvereniging Prinses Juliana Gemeente Moergestel NU OOK VERKRIJGBAAR IN MOERGESTEL gelukkige winnaar of winnares van een dames- of herenrijwiel. JOS VAN HULTEN Kerkstraat 12 Moergestel Tel. 04243-1268 Zaterdag 26 september kunt u gratis kennismaken met 1 DEELNAMEFORMULIER 1. 2. 3 8. 9. Veel succes!! 10. Honkbal - Softbal - Peanut Oirschotseweg 23 van 11.00 tot 18.00 uur Naam: Adres: Woonplaats: 4. 5. 6. Zoek de 10 fouten aan de fiets die vanaf a.s. zondag in onze etalage staat en raad naar het sleutelnummer, bestaande uit 4 cijfers en beginnend met ’n 7. Wie de fouten vaststelt en het sleutelnummer goed heeft (of er het dichtst bij is!) is de Ook voor verdere informatie over onze schoonheidssalons zijn wij u graag van dienst. De uitslag wordt bekendgemaakt op 5 december. De winnaar krijgt dan persoonlijk bericht. De prijswinnaar zal tevens worden bekendgemaakt in ’Moergestel-Nieuws’ van 9 december a.s. De Aanstede 10 Tel. 04243-1908 SCHOONHEIDSSALON Oirschotseweg 23 Tel. 04243-2556 S.V. Roef! Korfbal Formulieren inleveren t/m 4 december 1987 bij Rootven 66 - Moergestel DE ECHTE BAKKER Nieuwe methode voor het ontharen van benen: EPILADY. Beter, sneller, pijnlozer en effectiever. evenementen Natuurwandeling Gemeenteraadsvergadering Voorlichtingsavnd basis-edukatie Mil- PAGINA 7 "MOERGESTEL NIEUWS" - WOENSDAG 23 SEPTEMBER 1987 eet ’ns van twee wallen Programma zondag 27 september: 14.30 uur Korvel 1 - Audacia 1 12.00 uur Audacia 2 - RKTW 3 12.30 uur Zouavia 2 - Audacia 3 10.00 uur Oisterwijk 3 - Audacia 4 12.30 uur Willem II 5 - Audacia 5 12.00 uur Audacia 6 - Noad 5 10.00 uur Audacia 7 - RAC 6 10.00 uur Beerse Boys 7 - Audacia 8 12.00 uur RKWO 6 - Audacia 9 Donderdag 24 september a.s. hebben we weer een bijeenkomst in de Vonder. Aanvang 20.00 uur. Deze avond gaan we weer verder met het thema van de voorgaande keren nl. vakantiefoto’s. We gaan ook verder met het samenstellen van de agenda voor het komende najaar. Denk hier al vast over na. Tot donderdagavond. Uitslagen 16-19-20 september: Sen. Roef! - Tuldania Asp. Tuldania - Roef! Jun. B Roef! - E.N.S Jun. A Rosoio - Roef! Sen. Roef! - Bedako Wedstrijden 26 september: Asp. Roef! - DSN veld 9.45 uur Jun. B DSV - Roef! vertrek 14.30 uur Jun. A vrij Sen. vrij 23 september Aanvang danscursus voor ouderen in Den Boo gaard. 26 september Regiobal 20.30 uur in Den Boogaard. 27 september Wielerronde Moergestel 4 oktober Koffieconcert door zangvereniging Crescendo in de Postelse Hoeve. 8 oktober Jazz bij De Veerkes. 10 oktober Regiobal 20.30 uur in Den Boogaard. Op vrijdag 25 september hebben de leerlingen een vrije dag. Deze dag wordt door het perso neel dan benut voor een leerzame excursie naar de Amercentrale in Geertruidenberg. L.T.S. Oirschot probeert voorop te lopen in het technische onderwijs met dhr. van Hazendonk als stimulator. Behalve zijn capaciteiten als organisator op school, probeert hij de leerlingen duidelijk te maken, dat behalve het behalen van een diplo ma het mens-zijn in de maatschappij met zijn rechten en plichten erg belangrijk zijn. Om dit te verwezenlijken streeft hij er ook steeds naar om de onderlinge verhoudingen tussen het per soneel zo goed mogelijk te laten verlopen. L.T.S. Oirschot heeft met zo’n directeur reden om feest te vieren. moerges' 5-2 1-0 1-3 3-5 3-2 Aanstaande zondag 27 september is er weer een natuurwandeling voor de buurtvereniging Oistelvoirt. Ditmaal gaan we naar de ’Malpie’ bij Valkenswaard. Dit fraaie heidegebied met mooie vennen wordt begrensd door een stuk van de Dommel dat nog in zijn oorspronkelijke staat verkeert. We vertrekken om 8.00 uur vanaf het Krieken- akkerplein per auto. Omstreeks 12.30 uur zijn we weer terug. Denk aan laarzen; verrekijker en de winterwijd! Dhr. van Hazendonk heeft zijn sporen voor het onderwijs in Oirschot verdiend en daarom wil len de leerlingen, het personeel en het bestuur hem bij het jaarlijkse schoolfeest op bijzonde re wijze in de bloemetjes zetten. Op woensdag 23 september gaan de leerlingen en het personeel een dag naar de Efteling. Op donderdag volgt na enkele uren les om half twaalf een gebedsdienst in de kerk van Oirschot. Vervolgens is er die dag een receptie in de aula van de school van 16.30 tot 19.00 uur. Uitslagen 19 en 20 september: H.b. pup Roef - Ducks5-23 Onze softbalpupillen hebben een prachtige 2e plaats behaald op het 2 daagse pupillentoernooi bij H.B.S. Wedstrijden zaterdag 26 september: H.b. pup 10.00 thuistoernooi S.b. pup 10.00 toernooi bij Starlights S.b. asp 10.00 toernooi bij Stags Zondag 27 september: S.b. 12.00 Roef 2 - Boosters Zeer geslaagde vlooienmarkt Met veel genoegen kunnen wij terugzien op een drukke en gezellige markt. De gehele dag was er voldoende belangstelling en we hadden deze keer te maken met een kooplustig publiek. De reak- ties van datzelfde publiek waren over het alge meen zeer positief over de bruikbaarheid en de nette presentatie van hetgeen werd aangeboden. Voor de inbreng in de vlooienmarkt zijn wij» vooral de Moergestelse bevolking dank verschul digd, die het ons mogelijk maakt de ’vlooien’ te verzamelen, terwijl het gehele jaar door Theo van Nuenen en Gerard Antonis doende zijn met sorteren, schoonmaken en verpakken. Met de opbrengst van deze jaarlijkse vlooien markt kunnen wij voor een deel voorzien in het onderhouden van instrumenten en uniformen, jaarlijks onze grootste kostenpost. Gelukkig voor onze vereniging kunnen wij in het vlooienmarkt weekend zoals steeds rekenen op de enthousiaste medewerking van een zeer groot deel van onze leden veelal met hun echtgenotes, zonder wiens inzet dit alles niet mogelijk is. a.s. Vrijdag om 19.30 uur in het gemeentehuis. Zoals we vorige week al schreven, houden we op maandagavond 28 september a.s. een informa tieavond over basis-edukatie. Deze voorlichtingsavond wordt gehouden in het ge meentehuis van Moergestel en begint om 20.00 uur. Einde 21.30 uur. We hebben het volgende programma opgesteld: Om 20.00 uur ontvangst. Er liggen folders etc. klaar zodat u alvast kunt roridkijken. om 20.15 uur toelichting/informatie door Sonnevanck (de instelling die de kursussen ver zorgt) pauze Na de pauze is er voldoende gelegenheid vragen te stellen of meer informatie in te winnen. Heeft u belangstelling, wilt u zich dan opgeven bij een van de personen, die hieronder genoemd staan. Corry v.d. Loo, tel. 1492 Riet de Kruyf tel. 2575 Corke Kolen tel. 1235 toestel 39. L.T.S.-Oirschot herdenkt 23 september bij het jaarlijkse schoolfeest het feit, dat haar directeur dhr. P. van Hazendonk 25 jaar in dienst is van de school. Dhr. van Hazendonk begon zijn werkzaamhe den bij het onderwijs in 1961 aan de avondoplei- ding in Tilburg. In 1962 kwam hij naar Oirschot om aan toen- dertijd genoemde R.K. Ambachtsschool als le raar technisch tekenen en vaktheorie te gaan werken, terwijl hij tevens als leraar aan de avondschool in Oirschot verbonden was. In 1969 werd hij tweede adjunct-directeur. In 1971 werd hij eerste adjunct en in 1974 waar nemend directeur. In 1976 volgde hij dhr. Jongbloeds op als direc teur. Dhr. van Hazendonk staat bekend op zijn school vanwege zijn organisatorische talenten, die vooral tot uiting komen in zowel binnen- ais buitenschoolse activiteiten. Steeds weet hij op een snelle manier voor alles een oplossing te vin den. Ondanks zijn drukke werkzaamheden op school heeft hij zijn capaciteiten ook gebruikt om de L.T.S. steeds nieuw leven in te blazen. Vaak zag hij het zelf als een soort hobby, maar die hobby heeft in de loop der jaren wel de no dige vruchten afgeworpen voor de L.T.S. Zo schreef hij een boek voor algemeen technisch tekenen, wat nog steeds gebruikt wordt. Vergelijk het brood van zomaar een bakker met dat van een Echte Bakker! Tien tegen één dat u kiest voor het brood van de man, die elke dag op nieuw moet voldoen aan de strenge eisen van het Echte Bakkersgilde, een jury van kieskeurige sinjeuren. Onder het embleem van dat Echte Bakkersgilde kunt u altijd terecht voor onvergelijkelijk grandioos brood. Raadpleeg altijd eerst deze ka- c lender voor u data vaststelt van .92 door u w vereniging te organise ren evenementen. De (volledi ge) kalender ligt ter inzage op het gemeentehuis en bij Ad moergestel kouwens, Kloosterlaan 13.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1987 | | pagina 7